Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Июня 2019, 14:25:53
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Курилка
| | |-+  Amway Кам'янець-Подільський
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Amway Кам'янець-Подільський  (Прочитано 3506 раз)
student_007
Пользователь
**

репутация +0/-0

« : 27 Июля 2012, 22:55:30 »

Пропоную закупки продукції Всесвітньовідомої Американської компанії Amway. На весь товар знижка від 5 до 15%. Amway - це понад 450 товарів, які користуються величезним попитом у всьому світі.
 http://www.amway.ua/user/student_kp   

Також пропоную розпочати бізнес у цій сфері. Створюю Кам'янець-Подільську гілку. Це може бути як додатковий заробіток так і основна робота. З/п залежить від бажання працювати. Готовий бізнес з високим прибутком. Все  чим Ви ризикуєте це 58 грн. 80 коп. Все легально і не потребує ніяких оформлень в органах ДПІ.
student_007
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #1 : 27 Июля 2012, 22:56:19 »

Кого зацікавила пропозиція пишіть в Л.С.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #2 : 28 Июля 2012, 01:13:06 »

уже было вроде более 4 веток ,ещё одна ? жжошь, сцуко, я в истерике

Грамматический словарь читал, не помогает

Administrator
Администратор форума
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 30 Июля 2012, 14:57:15 »

Все легально і не потребує ніяких оформлень в органах ДПІ.

А вот с этого места подробнее, плиз.
student_007
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #4 : 01 Августа 2012, 06:41:21 »

Все легально.Розповім чому. Якщо ваша сосідка попросила у вас купити хліба і дала вам наприклад 4.50. ви їй принесете його а магазин за це вам дасть 50 копійок. що тут протизаконого? чи якщо я користуюсь фірмовими товарами а ви захочете щоб я вам купив такий же, то яка різниця де я його вам придбаю?
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #5 : 01 Августа 2012, 10:59:04 »

зарегистрируйся как предприниматель,
 заплати налоги с "50 копійок",
отвечай за качество хлеба!!! ............и тогда будет "Все легально".

если поменять  вашем посте пару слов.....не так всё безобидно
Все легально.Розповім чому. Якщо ваша сосідка попросила у вас купити хліба   свечной заводик і дала вам наприклад 4.5 млн долл ви їй принесете його а магазин  фирма-посредник за це вам дасть 50 копійок тыс. долл . що тут протизаконого?.................... я вам купив такий же, то яка різниця де я його вам придбаю?

Тут уже привет от Ходорковского из России))

...не заплатив налогов считай, что ты  украл обед у детей, скажем, детского дома.
 в Америке говорят "В жизни неизменны две вещи: смерть и налоги..."
« Последнее редактирование: 01 Августа 2012, 11:17:14 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
student_007
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #6 : 01 Августа 2012, 21:44:18 »

умовами бізнесу Amway є те, що коли ви виходити на рівень 21% то ви повинні не працювати а реєструватися як незалежний підприємець Amway, і тоді ви сплачуєте податки в залежності від групи оподаткування (за часту це оподаткування по єдиному податку) плюс весь товар у своїй вартості має ПДВ. тож ніяких обідів у дітей ми не забираємо. і доречі для довідки: за 2011 рік компанії у державний бюджет України перерахували 2,2 млрд. гривень. То шо ви там казали про обід для дітей?
Administrator
Администратор форума
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #7 : 02 Августа 2012, 02:12:18 »

Еще раз. Как получать прибыль, и не платить налоги?
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #8 : 02 Августа 2012, 12:29:03 »

.......
за 2011 рік компанії у державний бюджет України перерахували 2,2 млрд. гривень. То шо ви там казали про обід для дітей?
Я работаю в бюджетной структуре (реабилитационный центр для детей-инвалидов), но ваших 2.2 млрд. гривень никак не прочуствовал....
Скажите, сколько реального адресного!!!!! лично вашего (и ваших 21%никоффф) спонсоркого участия для таких заведений и пр.?
« Последнее редактирование: 02 Августа 2012, 12:31:13 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #9 : 02 Августа 2012, 20:21:49 »

Студент_007, тобі звичайно прочистили мізки в секті, але поцікався, що являється об'єктом оподаткування.
Якщо упустити моральну сторону, свинского і зовсім не добросусідського відношення до сусідки, то залишається лише дохід від незаконної торгівлі продуктами харчування, причому без касового апарату.
Якщо хочеш, я передзвоню в податкову і прикину на скільки ти попав, від своєї незаконної торгівлі хлібом, але можеш мені повірити в тисячах гривень.
Але справа не в тому, справа в тому, що весь низ вашої секти, отримує нелегальні доходи від незаконної діяльності, та не сплачує податків. Мені, як людині яка багато років їх сплачує чесно та в повному обсязі ви бачитесь злодюжками. Може до вас поки руки "там" і не дійшли, сильно не тішся, зараз "там" активно шукають шляхи наповнення бюджету, а тисячі сектантів Амвей, Айвон, та ішне - дуже непоганий об'єкт.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #10 : 02 Августа 2012, 22:04:01 »

угу те ребята уже подбираются ,бо легалные фирмы и пидприемцев уже почистили, а тут такое "золотое дно"   "Ненька Украї"

Грамматический словарь читал, не помогает

student_007
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 02 Августа 2012, 22:29:53 »

Студент_007, тобі звичайно прочистили мізки в секті, але поцікався, що являється об'єктом оподаткування.
Якщо упустити моральну сторону, свинского і зовсім не добросусідського відношення до сусідки, то залишається лише дохід від незаконної торгівлі продуктами харчування, причому без касового апарату.
Якщо хочеш, я передзвоню в податкову і прикину на скільки ти попав, від своєї незаконної торгівлі хлібом, але можеш мені повірити в тисячах гривень.
Але справа не в тому, справа в тому, що весь низ вашої секти, отримує нелегальні доходи від незаконної діяльності, та не сплачує податків. Мені, як людині яка багато років їх сплачує чесно та в повному обсязі ви бачитесь злодюжками. Може до вас поки руки "там" і не дійшли, сильно не тішся, зараз "там" активно шукають шляхи наповнення бюджету, а тисячі сектантів Амвей, Айвон, та ішне - дуже непоганий об'єкт.

Я працюю в бюджетній сфері. Моя дружина власник бізнесу, в місяць, моя сім'я сплачує податки на 5000 грн. а щодо того що написано у першому та другому пості, то вам необхідно вивчити юридичний аспект цієї діяльності. Людині яка не має юридичної освіти ваші слова здаються лякливими, а для людини юридично  грамотної це прсто слова... ВАС ніхто не примушує вступати як ви висловились "секту". це робата для активних людей, а не для тих хто хоче пофлудити і блатанути зв'язками в ДПІ.
student_007
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #12 : 02 Августа 2012, 22:34:52 »

.......
за 2011 рік компанії у державний бюджет України перерахували 2,2 млрд. гривень. То шо ви там казали про обід для дітей?
Я работаю в бюджетной структуре (реабилитационный центр для детей-инвалидов), но ваших 2.2 млрд. гривень никак не прочуствовал....
Скажите, сколько реального адресного!!!!! лично вашего (и ваших 21%никоффф) спонсоркого участия для таких заведений и пр.?

то вже питання до міської влади, яким чином вона розподіляє бюджетні кошти
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #13 : 02 Августа 2012, 23:54:25 »

так и знал, что ответ будет на уровне детсада - ЭТО НЕ Я!!! Смеющийся

хотя вопросительный знак стоял у предложения пониже.... тут в ответ тишина..

вывод я сделал еще лет 20 назад во время сеанса оболванивания  Amway у кого то на квартире, так называемые "семинары" hz
Лохотрон!!! не хуже наперсточников на базаре, и не лучше.
Впрочем, как и любой другой мульти-левел-маркетинг  учись сынок
« Последнее редактирование: 03 Августа 2012, 00:03:57 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #14 : 03 Августа 2012, 01:09:01 »

2 serega36, стосовно лохотрону - не згоден.

2 Hook, маєш класну роботу, серйозний оклад, в крупній структурі, тому і сплачуєш в повному обсязі. Але скільки таких посад наприклад в Кам’янці?
Я не знаю яким чином розраховувалися податки для малого бізнеса, але якщо їх будуть сплачувати всі підприємці... ви ох..те наступного ж дня прийшовши на базар або в невеличкий магазин.
Всі, хто задіяний в потужних організаціях в Кам’янці мають високу зарплатню - банки, цемзавод, список можете продовжити. Але скільки їх, таких посад? Одиниці.
Звісно з "білої" зарплатні на серйозній посаді вирахувані великі податки.

2 Student_007, скільки ваша родина сплачує податків?! 5000 грн.? Щомісяця? А який смисл тоді займатися Емвей? При таких податках в вас шалений прибуток, щомісяця.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #15 : 03 Августа 2012, 09:38:46 »

Я працюю в бюджетній сфері. Моя дружина власник бізнесу, в місяць, моя сім'я сплачує податки на 5000 грн. а щодо того що написано у першому та другому пості, то вам необхідно вивчити юридичний аспект цієї діяльності. Людині яка не має юридичної освіти ваші слова здаються лякливими, а для людини юридично  грамотної це прсто слова... ВАС ніхто не примушує вступати як ви висловились "секту". це робата для активних людей, а не для тих хто хоче пофлудити і блатанути зв'язками в ДПІ.
Я радий за Вас, 5000 грн податків з фізосіб, ну таких в місті не багато, всі на виду, тому я вас знаю. Подмигивающий Але я чомусь не знав, що ви торгуєте Амвеем, і при цьому суміщаєте державну службу з зайняттям бізнесом. Подмигивающий
Що стосується юридичної освіти, то я вас прошу, я без юридичної освіти розбивав в судах власників дипломів, причому з шанованих серйозних державних структур, і я таки не юрист, я швидше людина з фундаментальним підходом до будь-якої проблеми А досить часто володіння таким дипломом вказує на наявність в батьків сарайчику з свинками, а не знань в дитини.
Ну а активність, в чому активність? Знайти лоха і впарити йому продукцію китайскої миловарні? Активність необхідно виявляти в іншому, не в перепродажу, а в створенні. Малюйте, фотографуйте, пишіть чи виготовляйте, винаходьте... Вас зазомбують на тренінгах, намалюють вам Сейшели, та повідомлять вам, що ви активна людина. Але це "бізнес" для домогосподарок яким нудно, більшість таких "бізнесменів" купують лише для себе. При чому купують часто непотрібне, аби витримати об'єм та залишити "знижку". Тому це і секта, вам маскують основну ціль впарити вам товар, картинками вашої удаваної активності.

2 Hook, маєш класну роботу, серйозний оклад, в крупній структурі, тому і сплачуєш в повному обсязі. Але скільки таких посад наприклад в Кам’янці?
Я не знаю яким чином розраховувалися податки для малого бізнеса, але якщо їх будуть сплачувати всі підприємці... ви ох..те наступного ж дня прийшовши на базар або в невеличкий магазин.
Всі, хто задіяний в потужних організаціях в Кам’янці мають високу зарплатню - банки, цемзавод, список можете продовжити. Але скільки їх, таких посад? Одиниці.
Звісно з "білої" зарплатні на серйозній посаді вирахувані великі податки.
Я знаю що таке бізнес СПДшників. І чесно кажучи співчуваю тобі. Але ти не рівняй весь базар до себе. Маржа по твоїй групі товарів 5-10%, за такі кошти на базарі не торгують. Подмигивающий 50-100% там нормальний "зазор", і вони реально можуть сплачувати ті нещасні пару сотен гривень. Купити "майочку" на 7-кілометрі за 20 грн, чи ту ж на Калинці за 40, чи в Камянці ту ж за 80, при чому з кислою фейсою тобі зроблять знижку 1 грн. При цьому майже всі вони активно будуються, вже мають "буса" та відпочивають за кордоном.
А я працюю в "серйозній" конторі, маю постійно вчитись, хожу під 20 статтями УК та 20 перевіряючими в тому числі з тих, що до вас не зайдуть, сплачую всі податки, проте не маю коштів ні на достатне житло, ні на відпочинок за кордоном. Байка про великі оклади в банках, застаріла ще десь....в 2003 році. Куча народу в банках працює за 1000-1500 грн, не дивлячись на те, що приносять значний прибуток, і тільки пару процентів має пристойний дохід, та звичайно ТОП-и жирують як і ТОПи в інших галузях, але це інша розмова...
Сплата податків, це не вибрик повністью забезпеченої людини, це обовязок. Ті ж СПДшники, що не бажають сплатити пару сотен податку, розбивають дороги і ниють що їх не ремонтують, не можуть отримати меддопомогу і ниють, хочуть мати велику пенсію і т.д. і т.п. Не хочуть тільки думати звідки воно візьмется. Звичайно їм важко відірвати від зароблених 5000 грн 250 грн, але з офійційної зп, в сейозній структурі, в 1500 грн, сплачують такі ж кошти.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #16 : 03 Августа 2012, 11:14:53 »

Я знаю що таке бізнес СПДшників...

Узок круг этих ...(банкиров Подмигивающий). Страшно далеки они от народа. (1912) В. И. Ленин©

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #17 : 03 Августа 2012, 13:26:18 »

А ещё базарники работают до 14:00 "і ниють"
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #18 : 03 Августа 2012, 13:30:12 »

Во-во точно! Гады!!!

А мы в пыльных офисах до ночи... повышаем ВВП...  dead

Какая великая нация!
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #19 : 03 Августа 2012, 14:17:01 »

2 Graf Я тих тетрадок-блокнотиків з "внутрішнім обліком" базарників за роки стільки надивився, що ніколи не повірю, в казки про "ми сами не местние от поезда отстали..."тим більше, що прибіднятись то в крові. Звичайно, це не стосується СПД, що надають послуги, торгують ІТ і т.д. там аби на хліб...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #20 : 03 Августа 2012, 14:32:31 »

Другой бы спорил, я не стану...

Только один вопрос: Зачем тебе показывали эти "тетрадкі-блокнотикі"?  Подмигивающий

Какая великая нация!
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #21 : 03 Августа 2012, 15:02:20 »

Не, смайл не в тему. То не фабула, то реально робочі записи, часовий градієнт засмальцованості сторінок присутній.
Знову ж таки, перехресний аналіз підтверджував, та прогнозні прибутки були представлені в якості нерухомого/рухомого майна та предметів роскоші. Аналізувати СПД шника легко, це з бізнес-групами морока.
А взагалі хто спорить? Я витанцьовую на попелищі ідеї залученні до сектанства форумчан.  bud
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #22 : 03 Августа 2012, 15:05:21 »

До крызы всем было легче смальцовать страницы.

У Amway есть хорошие жыжы.ИМХО. Пользуюсь.

Какая великая нация!
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #23 : 03 Августа 2012, 17:11:21 »

Чисто ІМХО, форумчан фіг куди залучиш:
- на РунВіру не ведуться;
- в "Свободу" не затягнеш;
- Емвей не продаси;
- телефон якийсь чи планшет - фіга, одразу 500 посилань на 100 грн. дешевше;
- будь-які послуги пропонувати - одразу розкритикують в пух і прах.

Улыбка

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #24 : 03 Августа 2012, 17:40:23 »

Їм би тіко бухати...Згоден з Дебрісом на всі 100%!!!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #25 : 03 Августа 2012, 17:56:47 »

- в "Свободу" не затягнеш;
Я хочу в "Свободу".
Чи в ПР мо’  буде комфортніше? Біс його знає...  Смеющийся

.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #26 : 03 Августа 2012, 21:13:57 »

а де больше платят? Подмигивающий

.. в Регионы б  я пошел
      пусть меня научат!
                          (С)  почти Маякофский

PS  Если б там давали бы взятки, брал бы!
Может хоть ремонт в кухне закончил бы наконец  hz
« Последнее редактирование: 03 Августа 2012, 21:18:16 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #27 : 03 Августа 2012, 21:24:22 »

Політична партія рідкісно скучна штука Грустный. Це я відповідально заявляю.
Збори, постановка задач ну і само собою "Хто на вихідних газети роздавати?" і тиша... ))) Жартую.
І ще періодично думаєш - "алєні, я тут парюся, їзжу туди сюда, роздаю, а ви ходите навколо мене і вам похєр власне майбутнє" )))

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #28 : 03 Августа 2012, 21:31:08 »

Приведи в партію двох друзів, в кінці року отримай в партійній касі 65% річних на взноси Смеющийся

Sol lucet omnibus
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #29 : 03 Августа 2012, 21:32:28 »

Компартия во времена Ленина была побогаче,
во всяком случае он за границей на партийные денюшки в Италии жил не тужил))
еще и с мамой и любимым брёвнышком (типа Крупская Веселый)

Се аз воздам!
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти