Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Ноября 2019, 18:56:02
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Рыбалка
| |-+  Тусовка
| | |-+  Як хто рибалить
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Як хто рибалить  (Прочитано 3007 раз)
Парильщик
Гость
« : 10 Августа 2009, 00:13:12 »

Почалось  з  того,  що  в  мене був  кльов,  а  в  товарищів-  ні.  Я  взяв  щучку  на  800  гр,  кленьчука  на  400 ,ще  декілька  меньших ,  і  відпустив  з  десяток  дріб"язку.  При  підбиванні   результатів  рибалки  друг  Вітя  сказав,  що  моя  щучка  важить  400  гр.Клень  взагалі  не  зачотний  ,  і  риба  рахується  тільки  та  ,  що  в  нього  в  сумці,  бо  він  мілкої  не  бере,  і  що  кльова  взагалі  не  було.  Я   відповів  ,  що  правила  потрібно  якось  стандартизувати ,  і  рибу  важити  привселюдно  на  рибалці.
Я  купив  безмен,  чітко  його  налаштував,  І  ми  домовились  про  такі  правила:
1-  нараховувати  одне  очко  за  кожних  100  гр  живої  ваги  риби. 
2-  вважати  заліковою  рибу  вагою  від  300  гр (риба  250  гр- не   зараховується.  300  гр-  має  3  очка  1  кг-  10 і  т.д)   
3-  проводити  зважування  привселюдно  на  березі  річки

Ось  так  ми  рибачимо.  За  останні  2  рибалки  я  набрав-  4  очка.  Друг  Тадеуш-  11  Друг  Вітя-  дірку  від  бублика hz hz

А  як  ви  рибачите-  розкажіть Подмигивающий

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #1 : 10 Августа 2009, 12:53:40 »

Прикольні у вас правила.
В нашій команді не така жорстка конкуренція  Улыбка (ми близькі родичі), тому просто оцінюємо улов один одного "на око". Зважуємо вдома для статистики лише ті екземпляри, які візуально в районі кіло або більше. Фотографую улови на телефон, знову ж таки, для статистики.
Парильщик
Гость
« Ответ #2 : 11 Августа 2009, 23:07:20 »

А   ще  зазвичай  ми  рибалимо 3-  5   годин-  вечірній  кльов.  І  майже  ніколи  цілий  день Показывает язык
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #3 : 12 Августа 2009, 08:30:32 »

Ми їздимо кожного тижня в неділю, рибалимо з 5-6 ранку до 2-х -3-х  дня. Самі крупніші екземпляри попадаються переважно ближче до обіду.
серобан
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #4 : 12 Августа 2009, 11:19:42 »

хожу почти каждое воскресенье на смотрич под мост сижу восновном с 5-6 утра до 19-20 вечера-на других водоёмах не был так-как нет знакомых рыбаков.пару раз брал карапчюков от 1 до 2.5кг

Парильщик
Гость
« Ответ #5 : 20 Августа 2009, 22:59:04 »

Сьогодні  з  товарищем  ввечір  були  на  рибалці.  Рахунок  6-3  по  відпущеним  хвостам.  Але  товарищ  має  бонус-  його  воблер  атакувала  жаба жжошь, сцуко, я в истерике
Joe
Постоялец

репутация +0/-0

Хватит жить как попало, будем жить как придется.

« Ответ #6 : 12 Августа 2012, 17:42:05 »

Два раза в неделю обязательно.
Морской спиннинг на Средиземке.
Обьекты ловли - барракуда, сибас (морской окунь, он же морской волк), локус (группер или каменный окунь),
гумбар, тарахун, сарагус (морской лещ)
« Последнее редактирование: 12 Августа 2012, 18:12:02 от Joe » Записан
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти