Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Октября 2019, 10:24:07
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Музыка
| | |-+  Про кобзарів
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Про кобзарів  (Прочитано 1209 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« : 26 Апреля 2012, 23:30:33 »

Вже дві години минуло, як скінчився концерт, а в мене з обличчя досі не сходить блаженна усмішка. Натішитися не можу, що не піддалася втомі і ліні і пішла таки послухати. Коротко: це був концерт в залі музичного корпусу університету, слухали спочатку дует «Собор» ( Світлана та Микола ЧАЙКИ, викладачі К-ПНУ, і маленький Богдан підспівував), потім лірника Михайла ХАЯ, професора Київської консерваторії,кобзаря Миколу ТОВКАЙЛА, голову Київської спілки бандуристів. Ну, і на "десерт" - кобзар Тарас КОМПАНІЧЕНКО, лауреат премії Василя СТУСА і просто чудовий виконавець.  Пан професор викладав у перерві поміж співом деякі свої погляди на автентичну українську музику, її виконавців та інструменти.  Ну, і про життя взагалі. Вони у нього специфічні, особливо нелюбов до балалайок, домр і баянів, але то окрема розмова.
Лірник Хей

* 26042012010с.jpg (149.2 Кб, 641x1024 - просмотрено 114 раз.)

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1 : 26 Апреля 2012, 23:37:35 »

Зіркою програми, звісно, був Компаніченко. Ще на початку пан Хей попередив слухачів, що той хворий на цікаву хворобу: як починає співати, то не може
зупинитися. Це таки правда, бо півторагодинний концерт затягнувся на 3 години, і пана Тараса перервали прямо посеред строфи та практично виштовхали, аби не запізнився на останню маршрутку до Києва. Та, незважаючи на страшну задуху в залі, не найпростіший репертуар та довге сидіння на незручних стільцях, дуже мало людей покинуло зал до закінчення концерту. Навіть малі діти сиділи, як миші.
В звуках ліри є щось плавно-нескінченне, як сам плин часу. Заворожує. А манера виконання Компаніченка - то щось особливе. Він насправді живе тим, що співає.
Не знаю, скільки там назбирали кобзарям в імпровізованого бриля (насправді чохол від інструмента Улыбка ),( бо концерт не був платним), але знаю точно, що ніякі джигурди в клєопатрах за великі гроші і близько не валялися

* Фото0276б.jpg (105.75 Кб, 768x944 - просмотрено 132 раз.)

* Фото0272а.jpg (155.45 Кб, 1024x768 - просмотрено 108 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #2 : 26 Апреля 2012, 23:41:26 »

Дуже багато людей фотографувало великими і страшними фотоапаратами, так що , мабуть, в мережі буде на що подивитися в гарній якості, а в мене був лиш телефон, так що за якість вибачайте.
Але концерт був - супер! 

* Фото0271ю.jpg (116.62 Кб, 651x849 - просмотрено 128 раз.)

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #3 : 27 Апреля 2012, 00:22:57 »

В тому ж залі ходив на концерт Віктора Пашника а сьогодні нажаль не зміг  Грустный

Sol lucet omnibus
Чавун
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #4 : 27 Апреля 2012, 12:43:45 »

Особливо прикольно було, коли весь зал виспівував: Кіріє елейсон, алілуя!"
« Последнее редактирование: 27 Апреля 2012, 12:47:54 от Чавун » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #5 : 27 Апреля 2012, 22:44:18 »

Сама б не повірила, якби хтось сказав, що співатиму хором "алілуйя" , але так чудово співалося Смеющийся

Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти