Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
19 Августа 2019, 19:21:05
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  !! Смотрич - АХТУНГ!
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: !! Смотрич - АХТУНГ!  (Прочитано 25324 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #30 : 05 Сентября 2012, 18:26:15 »

Не можу зрозуміти, нафіга мені кам'янчанину такі неудобства, якщо я плочу за електрику як усі, без усіляких знижок!

Так пишеш, що складається враження, ніби якби платив менше, то й мовчав би?

Я взагалі  думала, що там працює тільки кафешка якась - вічно дим від шашликів піднімається. Якщо  станція працює, то хто саме споживає ту енергію і хто отримує прибутки?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #31 : 05 Сентября 2012, 18:30:41 »

Та нафіга мені той зелений тариф? Мені потрібна річка, та Трінітротолуол для жовтого трахтора!
я все пояснив)))

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #32 : 05 Сентября 2012, 18:47:43 »

Реально - цю ГЕС потрібно закривати.
От-так-завжди...Відновили,а потім закривати  бл№ть!!
Ситуація нагадує колишній колгосп,в якому всі ферми розібрали,а в одній бички тримають,от на того хазяїна всі нападають,бо смердить!!!
А суть-то в іншому.Річку Смотрич дуже багато людей сприймають як стічну яму,от і гадять. А саме-Якби замість двох турбін працювала-б одна-питання не виникало-би взагалі-річка наповнювалася-б водою,якби дядько не лляв помиїв в річку,не кидав сміття не було-би так бридко,якби спиртзавод не лляв каналізацію у Дібруху-не смерділо би так під древніми мурами.
Не хто інший,як ми самі довели каньйон до фекально-каналізаційно-звалищного стану. Бо не прилетів чорний негритос від обами, чи від пуціна,і не вчить як річку загаджувати. Тому, що власник станції - чийсь брат,той,що врубає турбіни-сват,тойщо лляє помиї-теж родич ,та і спиртзавод-НАШ.От і засрались по свойськи...Якось-не так воно має бути...

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #33 : 05 Сентября 2012, 19:40:40 »

Багато букофф, а нічого не зрозуміло....
Відновляли не жителі СМ, а дядько бізнесмен, який отримує прибуток (не знаю яких розмірів, але Luiram каже, що шашлики хватає).
Звідки інформація, що одна турбіна врятує? Хоча, можливо..., якщо лише в нічний час, але толку тоді з ГЕС - не бачу.

річка наповнювалася-б водою,якби дядько не лляв помиїв в річку,не кидав сміття не було-би так бридко,якби спиртзавод не лляв каналізацію у Дібруху-не смерділо би так під древніми мурами.
Шось з комами не те...Я так поняв, що річка не наповнюється бо хтось виливає в неї нечистоти?
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #34 : 05 Сентября 2012, 21:11:13 »

Багато букофф, а нічого не зрозуміло....

А ви-так-спробуйте. Тра напрягтись.
Реальна проблема в тому,що-ми-кам"янчани сприймаємо р.Смотрич включно з каньйоном як вигрібну яму,або як-вмістилище для нечистот.В іншому випадку-я-би начистив пику тому бику, що лляє помиї прямо в річку,GROMOZEKA взяв-би кусачки,і порізав-би колючий дріт,яким загородили берег,ви-би зайшли на ГЕС, взяли за барги електрика,що запускає турбіни,популярно з внесенням в грудну клітку пояснили-би,що можна вмикати тіко одну турбіну,Хтось ще взяв-би монтажну піну,і запінив-би каналізаційні труби,що виходять в річку,з внесенням доганної в грудну клЄтку хазяїну фекальної труби,ЗМІ-би дружно про це все написали,і-глядиш-маємо чистий каньйон,і всього через дві неділі.
А-ми-так-соплі жуємо,нюхаємо сморід дібрухи,шукаємо трипільські черепки у  осушеному Смотричі під оплески туристів,що катаються там на БРДМі ...   

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #35 : 05 Сентября 2012, 21:19:07 »

Куди писати "лист невдоволення" БРДМом? Почнемо з нього.
Коли виходити і перегороджати йому дорогу?
Я за.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #36 : 05 Сентября 2012, 21:46:42 »

Реальна проблема в тому,що-ми-кам"янчани сприймаємо р.Смотрич включно з каньйоном як вигрібну яму,або як-вмістилище для нечистот.В іншому випадку-я-би начистив пику тому бику, що лляє помиї прямо в річку,GROMOZEKA взяв-би кусачки,і порізав-би колючий дріт,яким загородили берег,ви-би зайшли на ГЕС, взяли за барги електрика,що запускає турбіни,популярно з внесенням в грудну клітку пояснили-би,що можна вмикати тіко одну турбіну,Хтось ще взяв-би монтажну піну,і запінив-би каналізаційні труби,що виходять в річку,з внесенням доганної в грудну клЄтку хазяїну фекальної труби,ЗМІ-би дружно про це все написали,і-глядиш-маємо чистий каньйон,і всього через дві неділі.
А-ми-так-соплі жуємо,нюхаємо сморід дібрухи,шукаємо трипільські черепки у  осушеному Смотричі під оплески туристів,що катаються там на БРДМі ...    
Підписуюсь під кожним словом.

І одразу задаю питання: коли ми усі, приборкавши за рахунок масовості, свої страхи, -  ідем пояснювати/брати кусачки/чистити морду/закривати ГЕС/писати у "Правду"??

Впевнений, що Грёма піде, Луірамка також  Подмигивающий нікуди не дінеться, та й я до кУмпанії, якщо їхня ласка.
А Вас, шановний, я не впевнений бачити у цьому атакуючому натовпі. Мєшкі ворочать - ано сложнєє.
Чи помиляюсь?

.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #37 : 05 Сентября 2012, 21:52:33 »

А Вас, шановний, я не впевнений бачити у цьому атакуючому натовпі
Причина?
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #38 : 05 Сентября 2012, 21:55:57 »

у меня есть кусачки bud
пойду воевать за речку, на которой в детстве плавал на лодках и купался на пляже

Се аз воздам!
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #39 : 05 Сентября 2012, 22:04:48 »

Причина?
Це було до Вас питання?
Хоча й Вас, теж не бачу. Спростуйте.

.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #40 : 05 Сентября 2012, 22:06:36 »

За дєло правоє-йа завжди стояти буду...  Прийду, і стоятиму крепко.
Питання в іншому-в критичній масі..  
Допоки тема каньйону не стане актуальною для більшості кам"янчан-доти нічого не зрушиться з місця.Скажу навіть більше-зустрічав тезу,що ще у середньовіччі вода з р. Смотрич була непридатна для використання по причині забруднення. Такщо-лляти помиї в річку-це сидить ще доволі глибоко в мізках.....  

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #41 : 05 Сентября 2012, 22:10:17 »

Хоча й Вас, теж не бачу.
Де?
Скільки було подібних ситуацій?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #42 : 05 Сентября 2012, 22:10:41 »

2 Парильщик:
Критична маса - це ми з тобою, Дружищє. Не тра чекати інших.
98 відсотків кам’янчан і не знають якої глибини має бути річка.
Доки ми всі чекаємо, Володя продає землю, воду, електрику, скоро буде повітря чисте під патронатом продавати.

.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #43 : 05 Сентября 2012, 22:13:33 »

Де?
Скільки було подібних ситуацій?
Сєрий. Я Вас не знаю взагалі. Ви чудово приховуєте своє спражнє Я.
Про що взагалі може бути мова? Ви з СБУ чи звідки?
Чому я тут відкритий повністю, а Ви - Сєрий?
Питання.

.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #44 : 05 Сентября 2012, 22:21:38 »

Знач не багато було)
Ви чудово приховуєте своє спражнє Я.
Та, здається ніхто ніколи й не пробував "викривати")
Чому я тут відкритий повністю, а Ви - Сєрий?
Тому що ви модератор) А країна повинна знати своїх героїв в обличчя)))) До речі я вас теж не знаю)
А зараз без жартів. Бачу по фото, що ситуація дійсно не добра. Готовий виходити зі всіма.
В Кам"янці народився, місто своє люблю і зовсім мені не байдуже, коли в заповіднику зникає річка, з"являється смітник і це все доповнює гул, сцука, якогось трактора.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #45 : 05 Сентября 2012, 22:26:44 »

Для того, щоб почати розбиратися в цій ситуації і щось робити, нас цілком достатньо. Інша справа - робити треба з розумом, бо загриміти на 15 діб за дрібне хуліганство (пошкодження чужого майна всілякого) - не штука, а що зміниться? Спочатку розвідку треба зробити:що чиє, на яких підставах працює, які документи є. Впевнена, що знайдеться багато протизаконного - з того і починати. Пригадую, проти тієї жовтої звірюги щось починали - заглохло. А чому? Треба витягати нагору все, що тоді розкопали. А то щодня йду через міст і згадую човнову станцію, що в декого в планах, еклмн, була dead. А там кури вбрід переходять... Плачущий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #46 : 05 Сентября 2012, 22:34:46 »

Да, я вже давно задаюсь питанням, хто ж це видав цьому ПП (а я думаю, що він офіційно оформлений) такий дозвіл на проведення екскурсій по заповіднику і з ким він погоджував маршрут?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #47 : 05 Сентября 2012, 22:35:23 »

Готовий виходити зі всіма.
В Кам"янці народився, місто своє люблю і зовсім мені не байдуже, коли в заповіднику зникає річка, з"являється смітник і це все доповнює гул, сцука, якогось трактора.
Ще ніби ніхто нікуди і не йде, але до того йде (соррі за тавтологію).
Дякую, що таки можете.

2 Луірам. Проти "жовтої зверюги"  все було тільки на словах. Грёма намагався зачепити, але не вийшло. Хоча я теж обурений тою баердеемою. Потрібен між нас, маленьких незгодників,  лідер, а його немає, хіба може ти візьмешся?

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #48 : 06 Сентября 2012, 00:04:11 »

...взяли за барги електрика,що запускає турбіни,популярно з внесенням в грудну клітку пояснили-би,що можна вмикати тіко одну турбіну,Хтось ще взяв-би монтажну піну,і запінив-би каналізаційні труби,що виходять в річку,з внесенням доганної в грудну клЄтку хазяїну фекальної труби...
авобля. ніжинський робінгуд. перелікстатей-групоюосіб-запопередньоюзмвою. Щиро вдячний, але нумененах з таким закликами

Тут тра не критичну масу з кусачками, а  для початку ярку і громку фреймутоподібну ляльку  з великого каналу, із камерою та мікрофоном - ну і далі по схемі - максимум медіа, фахівців різної масті та прочіх органів.

А для затравки- як варіант - зняти ефектий аматорський вірус:наплив з супутника; гарні фотки,краса-іділія потім внєзапно    ГЕС;-повний Смотрич-сухий Смотрич/;  гори сміття, баба з відром, труба з подвір'я; Мальок який дохне в склянці води з Дібрухи, вихлоп брдма закрмває сонце.
не довше двох-трьох хвилин, щоб не було нудно.

сльозні субтитри двома мовами,  розсилка по всім контатам у формі "листа щастя". Додаткова інфа для копачів - у коментах до відео.

Може й не спрацювати. Але привід для зустрічі форумчан  досить поважний, як на мене Подмигивающий
« Последнее редактирование: 06 Сентября 2012, 00:14:15 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #49 : 06 Сентября 2012, 00:11:43 »

ЗИ. Єкшо вийде цікаво - можна подати на фест аматорського кіно в рамках "Республіки" , напрімєр, і не тільки

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #50 : 06 Сентября 2012, 02:09:35 »

До того, як викликати фреймутоподібну ляльку з великого каналу, пропоную
організувати флейм, зі скарг та запитів у відповідні органи.

Відповідні - Міністерство екології та природних ресурсів України, та підпорядковані йому структури: Державне управління екології та природних ресурсів в Хмельницькій області,
в обласне управління водних ресурсів, я так розумію, скарги в електронному вигляді вже відправлені.

Сайт Державного управління охорони навколишнього природного середовища
в Хмельницькій області, так і пропонує:
Поставте запитаня! Телефон гарячої лінії Держуправління 0382 70-28-70

В  Міністерстві екології організовано постійну роботу Громадської приймальні,
яка працює в трьох режимах:
•  безпосередній прийом громадян;
телефонний зв’язок за номером телефону - 044- 206-33-02;
•  листування на електронну адресу   polishuk@menr.gov.ua

Гаряча телефонна лінія Міністерства екології та природних ресурсів України працює щоденно з 9:00 до 18:00 години.

Працівники Громадської приймальні Мінекології ведуть облік звернень громадян, надають усні консультації та залучають до вирішення питань структурні підрозділи центрального апарату, урядові органи державного управління і територіальні органи.
     Контактна особа - Поліщук Василина Василівна

Також громадська приймальня Міністерства екології та природних ресурсів України працює в безпосередньому контакті, через код доступу,
з Урядовою гарячою лінією -0-800-507-309.
За телефонними зверненнями до Урядової гарячої лінії з компетенції Міністерства екології та природних ресурсів України готуються окремі доручення Державній екологічній інспекції, територіальним органам і урядовим органам державного управління, згоди на позапланові перевірки спеціальним підрозділам,  приймаються рішення та вживаються заходи за телефонними зверненнями громадян. За результатами розгляду телефонних звернень громадяни інформуються по телефону та листами.

учись сынок Робота Урядової гарячої лінії є на контролі особисто у Прем’єр-міністра України.  Смеющийся

P.S. Було б непогано усні телефоні консультації відповідно фіксувати,
щоб було що пред'явити, у випадку бездіяльність посадових осіб.

Sol lucet omnibus
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #51 : 06 Сентября 2012, 02:14:50 »

А може просто напрягти Ростіка або Вову? Боротьба за електорат вимощена благими намєрєніями)

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #52 : 06 Сентября 2012, 08:47:55 »

пропоную
організувати флейм, зі скарг та запитів у відповідні органи.

Давай текстА.
Роздрукую, підпишу й  відправлю

Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #53 : 06 Сентября 2012, 09:15:26 »

напрягти Ростіка або Вову?

Перший ніц не зробить, а другий вирубає корчів сто триста сорок три погонних мєтра. точняк. georg таки правий - треба озвучувати та показувати "ефектий аматорський вірус"- навіть сценарій уже є.
Бо більшості камянчан не відомо, шо такоє Смотрич (фотки з мене). Так, звук якийсь.

А поки що "маслаувогонь": як це у людей буває)))

Річка посеред міста - розкіш!. Ми цього НЕ ЗАСЛУГОВУЄМО!

* houseboat-amsterdam.jpg (72.8 Кб, 610x380 - просмотрено 207 раз.)

* houseboat-amsterdam (1).jpg (19.82 Кб, 400x274 - просмотрено 185 раз.)

* houseboat-amsterdam (2).jpg (105.28 Кб, 640x365 - просмотрено 211 раз.)
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #54 : 06 Сентября 2012, 09:17:53 »

З понеділка можу підійти в приймальню в міністерство.
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #55 : 06 Сентября 2012, 09:21:21 »

У Хмельницькому - Буг, У Пітері - Нєва, У Кійові - Дніпро, Дніпропєтровська набережна знову ж таки.....хотів щось дурне написати...
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #56 : 06 Сентября 2012, 10:08:08 »

Річка посеред міста - розкіш!. Ми..................!

Я даже размечтался! Плывут по Смотричу гондолы.... (я не оговорился!)
 А в них колоритнi козаки поют серенады....   Эх!   Приснится же такое...  жжошь, сцуко, я в истерике
« Последнее редактирование: 06 Сентября 2012, 10:12:47 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
ambalboy
Старожил

репутация +1/-0

fight for your right

« Ответ #57 : 06 Сентября 2012, 11:51:12 »

Можемо запропонувати критичну масу.21,22,23 ми будемо чистити каньон на 5-6 участках,нас чоловік 30,до нас обіцяли приєднатися місцеві волонтери,скаути,діти миротворці,тобто чоловік 60-70 в день може бути,тобто екологічну акцію можна прикрасити радикальним еко рухом.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #58 : 06 Сентября 2012, 15:42:14 »

Я знав, що тема має право на життя!...
П.с.  В річцці води більше....але це все маленька реакція....
п.с. може сходимо на шашлик на ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ? а там...
Всежжжж таки, щось мусить ломатись)))) мені потрібно 5хв...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #59 : 06 Сентября 2012, 20:38:56 »

Йа рибалка з більш ніж 30-річним стахем. Останні 20 років-бродячий рибалка.За рибалку прохожу по берегам річок та водосховищ в середньому по 10 км. В тиждень в середньому 1.5 рибалки.Рибалю круглорічно-незважаючи на погодні умови,сезони року та самопочуття. Це все я пишу для того,щоби сказати,що я пройшов пішки не один десяток тисяч кілометрів по берегам водойм та річок як у нашому регіоні, так іза його межами ,та і за межами України..
Але- НІДЕ. повторююсь-НІДЕ я не бачив такого паскудства як у каньйоні р. Смотрич у межах Старого Міста. Туррррррристична бека-млінннннн.
Смітники, гноярки, загороди,фекальні труби та джерела......    Але-вершина всього-це- обезвожування каньйону електростанцією.....
В чому причина, що МИ САМІ знищуємо річку?? Певно- ми не гідні мати ріку у центрі міста. І ця картина-не притягнуте за вуха сьогодення,не відголоски минулого.Так було завжди... Принаймі мені так казали батьки, та і те-ж записано в давніх документах.
Проблема насправді дуже глибока і дрєвня.
Батьки завжди забороняли мені купатися в Смотричі.
Тонкочєєв побудував пляж з лодочною станцією (шлюзи),яку закрила санстанція.
Жителі низів"я-що по - при річку повально виводять фекальні труби в річку.Каналізаційна система у Старому місті будувалась за царя Тимка,і не витримує навантапжень, особливо ливньових. Якщо іде крепкий дощ-люки каналізаційних колодців зриває,і сморід неймовірний-Дєятелі новітніх готелів позапускали позапускали дощові стоки в каналізацію,а діаметр труби вже малий-не вистачає Як брансбойтом промиває каналізаційні комунікації, і в наружу-на запах туристам.Завжди по вул.Довга- під новоплановським мостом тече після дощу фекальна річка, завжди нижче Клеопатри-по при баню ливневі фекалії виходять на світ божий.Існують постіно діючі джерела із смердючої води. І це все стікаєв річку, що звивається під древніми мурами по-при гноярки та смітники..... 
Хтось- фоти - обіцяв- млінннн   

Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти