Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Мая 2019, 06:43:55
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Спорт и активный отдых
| | |-+  В казку і назад
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: В казку і назад  (Прочитано 2278 раз)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« : 06 Декабря 2012, 19:27:44 »

Вчора повернулися з чергового візиту в Німеччину. Цього разу - лише колишня НДР, але ж і вона офігезна.

Там класно. Там просто неймовірно класно.

Хоча всі і так здогадуються, напевне. :о)

В звіті печери, замки, ярмарки, ведмеді і інші приємні речі.

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #1 : 06 Декабря 2012, 19:34:21 »

Дойчланд, дойячланд юбер аллєс )))
Печери зачотні  clap-1

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #2 : 06 Декабря 2012, 19:44:38 »

ех-хе-хех...  В замешательстве  або ноу комментс...
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #3 : 06 Декабря 2012, 20:01:07 »

Хочу в тюрьму.... ©

Се аз воздам!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 06 Декабря 2012, 20:14:54 »

А я -в кругосвітню подорож Улыбка
Blacky 
Там дійсно неймовірно класно, заздрю білою заздрістю. Печери - вах! Веселый

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #5 : 06 Декабря 2012, 23:15:33 »

Н-да. Я в своё время служил в ГДР. Я ещё тогда удивлялся: ну, почему тут всё чисто, а у нас ....

-------

Хотя, там по нашим меркам там даже сел, как таковых нет. Всё больше похоже на коттеджные местечка.

Мощёные дороги, узенькие тротуары, кирха посредине нас. пункта. Розы вместо огурцов.....
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #6 : 07 Декабря 2012, 00:21:23 »

Н-да. Я в своё время служил в ГДР. Я ещё тогда удивлялся: ну, почему тут всё чисто, а у нас ....
Dedushka Ho, німці коли тут служили, теж дивувались  Непонимающий
Чистота и порядок - залог здоровья нации
http://www.youtube.com/watch?v=EvQ7CCUfUEg
більш повна версія.
« Последнее редактирование: 07 Декабря 2012, 00:23:40 от Horus » Записан

Sol lucet omnibus
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #7 : 07 Декабря 2012, 13:28:40 »

почему тут всё чисто, а у нас ....

Справа у географії. Схід і Захід роздирають нашу країну, так було і так є.
Коли в Кам'янці в XIV ст. лише почали будувати перші муровані храми (наприклад, вірменську Миколаївську церкву), прості крихітки без декору, Європа вже кілька сотень років як була усіяна величними романськими махінами з витонченою кам'яною музикою орнаментів. Юрію Котермаку з Дрогобича було на кілька днів ближче добиратися до Ягелонського університету, а куди подітися талановитим юнакам з середньовічного Кам'янця? Подивіться на наші ратуші і їхні. В нас сама-пресама розцяцькована, бучацька, видається шедевром мінімалізму в порівнянні навіть з жешувською чи вроцлавською, про Бельгію я вже взагалі мовчу.
В Західної Європи, при всіх її феодальних бучах, був шанс розвиватися і творити, її не цапали ледь не щороку татари, на неї не впливала Московія.
В них фора - в тисячоліття. Відразу за Шегинями різко зростає кількість народу в окулярах, а в поїздах всі сидять занурені в книги, а не в мобілки. В Польщі кілька fm-станцій класичної музики, назовіть хоч одну українську. В Західній Європі дітей східних мігрантів пізнаєш не за виглядом, а вухами: тільки ці неосвічені малюки мають нахабство слухати рінг-тони чи ще якусь свою бум-букаючу фігню без навушників. В нас таких хамів скільки? Ага. Дозволити собі півметрові акрілові нігті і шпильки під час походу за продуктами в Європі можуть хіба негритянки, їх фемінізація не торкнулася, в них жінка все ще товар, який мусить мати вітрину, яку хтось з чоловіків може й купить. Пройдіться по нашому ринку і порахуйте жінок в неадекватному одязі. Кам'янецький мер позує на офіційних фотографіях у краватці, зшитій зі штор. В Німеччині в маленьких (за нашими) і взагалі крихітних (за їхніми) мірками містах є обов'язково театр, причому не драматичний, а як мінімум музично-драматичний, опера там всотується з дитинства. Який процент кам'янчан висидить "Норму" до кінця? Який процент хоча б раз слухав оперу?
З цього все і виростає.

Якщо що, я звинувачую телебачення.
« Последнее редактирование: 07 Декабря 2012, 13:31:05 от Blacky » Записан
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #8 : 07 Декабря 2012, 16:17:18 »

В принципі правда, але Кам'янець 1640 р. і Варшава того ж року це населення 12 тис. осіб. Подмигивающий

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #9 : 07 Декабря 2012, 16:31:26 »

почему тут всё чисто, а у нас ....
Справа у географії....
Blacky  clap-1
браво, просто браво за цей пост.
сто плюсів наперед.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #10 : 07 Декабря 2012, 17:01:31 »

Debris, в Стамбулі тоді ж було 500 тисяч. Справа не в кількості, справа в якості.

Ми an masse все ще дикуни, котрі їдять руками і витирають рот у занавіски. Тільки й сподівань: дочекатися, коли всі нарешті наїдяться і перестануть вважати, що хомо хоміні люпус ест. Тоді почнеться цивілізація. 
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #11 : 07 Декабря 2012, 18:07:49 »

не удержусь, процитирую:

"— А постройки у них все на века. Всё они делают на века. Вот ездил я мимо одной деревни три месяца туда сюда, там один немец строил сарайчик такой у дороги. Это недалеко от Бишевсверде было, городишко такой у них на юге, как щас помню. Ну, не сарайчик, а домишко. Не знаю для чего. Дом то у него рядом стоял. А он строил домишко. Не баню. Бань у них нету. У них и уборные и ванны, всё в доме, даже в деревне. А он домишко строил. Еду утром, он ковыряется, вечером еду, а он всё своё. Так ведь сделал, один. Из камня сложил. Залюбуешься. И на века. Три месяца я мимо него ездил. Уже здороваться стали. Я ему погудю, а он мне рукой помашет. А потом смотрю, закончил, всё. Я даже остановился. Вышел, посмотрел. Всё тютелька в тютельку сделал мужик. Красиво, аккуратно.
   — Не то, что мы, да? — не без издёвки спросил я.
   — Да уж конечно! Нам бы немцы за такую нашу работу руки бы поотрывали, а не то, что денег дали, — искренне согласился Михалыч. — А у них по другому нельзя. Там же кругом всё красиво, чистенько. Я бы тоже так смог. Так даже веселее, когда красиво. Только не надо тут этого. Лучше, чем как надо, не надо. — сказал он странную фразу, которую я тут же запомнил. — Иногда можно маленько получше, под настроение. Но маленько."

Е. Гришковец "Михалыч"
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #12 : 29 Декабря 2012, 00:00:24 »

Щороку в новорічний період роблю в жж огляд ялинок, які бачила за рік.

Цьогоріч забагато радощів, тому поки лише відверто-закордонна частина: Німеччина і трішки Франції та Швейцарії.

Завтра будуть Західна Україна і Росія. :о)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #13 : 29 Декабря 2012, 00:26:58 »

Мені  оця найбільше сподобалася:

* th_berlin.jpg (13.26 Кб, 226x150 - просмотрено 196 раз.)

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #14 : 30 Декабря 2012, 00:04:22 »

Самі оригінальні ялинки - у другій частині:

Фортечна і сувора з Риги.

Московські:

В капцях іграшкових...

і справжніх.

Справжні ялинки, які і не рубав ніхто, бо вони ростуть біля міськрад - у Чорткові та Бучачі...

Very Important Pine-Tree.

Ну і там ще багато :о)
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти