Есть ли желающие показать Каменец-Подольский гостям города?

Автор AL-STALKER, 25 Грудня 2012, 16:47:26

« попередня тема - наступна тема »

AL-STALKER

Приветствую. Меня зовут Александр и я со своими друзьями путешествую Украиной. Во второй половине января, на выходные, планирую посетить Каменец-Подольский. Меня интересует есть ли среди местных люди, которые могут уделить несколько часиков своего времени и поводить по городу, показать интересные места, рассказать о городе и т.д. Как Вы уже поняли, платные экскурсии нас не интересуют. Заранее благодарен за любую помощь.

nik?-nik!


Mc_Fox

так вы набирайте побольше денег и мы вас сами встретим *sick*!  когда вы к нам и на сколько? *вау, запалюеш*
да и ещо сколько вас? ето очень важно для нас *horce*

Mc_Fox

та то я так жартую!
а якщо без жартів то в нашому городі справді є на що подивитись!
*rooles*

vepryk

Предупреждение
І що ще росте у вашому городі? Мій наприклад вже виораний :)
Я не клон, чесно, чесно!

AL-STALKER

Ювілейну, двадцяту, подорож у проекті «Города http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?t=74267&&start=240&sid=305cf00f60df6cc1668d2a120be7c17d»  (для перегляду фото на форумі пароль та логін: cities) ми відзначили у місті Кам'янець-Подільський, місті сповненого надбаннями різніх культур і народів, місті, яке має цікаву історію та багато туристичних атракцій.

Прогулянка почалася рано вранці і тому нам пощастило побачити «вогні» міста. Підсвітка Новопланівського мосту та розташованого поряд Лебединого озера надало невиспанним туристам бадьорості та задаток гарного настрою на увесь день. Взагалі дуже цікаво побачити Кам'янець-Подільський вдень і вночі та спостерігати, як враз гаснуть чарівні вогні і відкриваються нові образи раніше відвіданних місцин. Дуже гарно виглядають Ратуша та Монастир домініканців.

Центр Кам'янця хоч і невеличкий за розмірами, проте дуже затишний. Крім вище згаданних об'єктів варті уваги: будівля коледжу Культури і мистецтв, Катедральний костел святих Апостолів Петра і Павла, Тринітарський костел, казарми, а також обороні споруди.

Дуже цікаво роздивлятись та слухати історії про  місто-укріплення. Більша історична частина Кам'янця розаташована на острові, який омивається річкою Смотрич. По периметру острова розміщені мури та 26 башт. Кожна з них має свою назву, історія та легенду пов'язану з нею. Однак головним оборонним центром являється Старий замок. Він чудово зберігся і з нього відкривається чудова панора на місто. Збудовані пізніше «Вали» дещо суперечлива, з точки зору оборони міста, споруда, але з неї також відкривається гарний краєвид Кам'янця-Подільського. Всередині «Валів» також знаходиться одна зі сховинок Сіті-кешингу. ;-)

Після тривалої прогулянки місцеві показали нам околицю міста, де ми з радістю покаталися на льодянці та інших підручних предметах вжитку. :-) Взагалом ми весело провели час, в чому велика подяка Кузьмі та його друзям.

Фотоальбом: http://sdrv.ms/TWJph1
Мапа: http://maps.yandex.ua/?um=bxJ0hZMP_sgoSNjMAcYb3JwSIwrmfxrd&l=map

Luiram

Кузьмі та його друзям, звісно, респект і уважуха за безкоштовну популяризацію Кам'янця. Але маю кілька запитань. Що, дійсно варті уваги тільки перераховані вище об'єкти? Вірменська дзвіниця, до прикладу, не сподобалася? І чому вали такі суперечливі? Ну і те, що мучить найбільше: справді Кузьма з друзями показували вам 26 башт? Чи то, може,  баштами вам видалися такі червоненькі дво-триповерхові будівлі понад каньйоном? Мушу вас розчарувати: то "башти" сучасної оборони безпардонності кам'янецьких товстосумів :(
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)