Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Октября 2019, 08:26:44
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Курилка
| | |-+  Базарні війни?
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Базарні війни?  (Прочитано 6218 раз)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« : 18 Февраля 2013, 16:02:21 »

Центральні медіа знов згадали про Місто - на цей не про Старе з фестивалями, а про Нове - з базаром.

Сьогодні "Українська Правда" випустила спецстаттю з троха іронічною назвою "Миротворці увійшли в Кам'янець-Подільський"
про пристрасті навколо нового директора ринку, виборів голови місцевої укркоопспілки і позачерговий візит народного обранця в рідне місто.
В якості ілюстрацій - портрет усміхненого ВВМ, фоти базару й базарників і (вау!) скани з "Ключа" зі скромним підписом "Публікація у місцевій газеті про ці події. Для збільшенення натисніть на картинки"

Тексту много і там і там, але суті я так і не поняв - чи то керівництво укркоопспілки хоче поставити потрібних людей і дерибанити ринок, а Желізник з Мельниченком його захищають, чи то навпаки.

Але ґвалт походу ще той, і кийоффські  журналісти чомусь мають підозру шо наш базар - це лише перша ластівка.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #1 : 18 Февраля 2013, 16:16:30 »

народний депутат від Партії регіонів, обраний на місцевому окрузі, Володимир Мельниченко. Ця людина більш відома у якості іншої видної регіоналки Інни Богословської.(c) Економічна правда

"відома у якості ...Богословської" - от втнули так втнули!  жжошь, сцуко, я в истерике
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #2 : 18 Февраля 2013, 17:24:49 »

В останньому Подолянині стаття є, називається "Рейдерство докотилося до базару". Коротко: базарники блокували вибори голови райспоживспілки, бо туди не включили їхнього кандидата. Желізник  засідав разом з керівництвом, а Мельниченко "до речі,приїхав підтримати підприємців". Базарники бояться, що закриють частину ринку і віддадуть під приватні павільйони. Якось так.

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #3 : 18 Февраля 2013, 17:37:34 »

Відомий усім Сєня ( це той, що тьорки з Фокстротом...це той що потім у розшуку був, це той, що щас(кажись) голова підприємництва в області...а перед цим усім давній колега ВВМ- разом починали "піднімати ринок") Положив ОКО на землю, що під ларьками підприємців(металістів) на ринку...Ну хоче чувак.... От захтів і ковбасний тіхо ша))))і ніхто не знає)))
Ботінкін тіхо ша по молочному, та м'ясному напрямку бомбить)))Але хоч якось все по людськи в него. А Сеня ніколи дипломатією не відрізнявся......(через підставних нових диреХторів райспо....таки хоче собі земельку) А Валоді воно нафіг не тра, такі тьорки щас...Тим більш в него на автовокзалі будівельний маркет будується...
Вообщім тра починати шапки знімати! жжошь, сцуко, я в истерике

* 98ca3a969ead.jpg (79.99 Кб, 480x449 - просмотрено 229 раз.)

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Robik
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #4 : 18 Февраля 2013, 22:11:50 »

GROMOZEKA ---- тихонько!Здесь могут присутствовать глаза и уши!!!Ещё заругают ВАС!!!!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #5 : 18 Февраля 2013, 22:23:36 »

Я навіть знаю хто))))
п.с. тож будемо мовчати....усю країну РАКОМ поставили! В борги позаганяли, люди з голоду дохнуть....а ми тихенько...
« Последнее редактирование: 18 Февраля 2013, 22:29:11 от GROMOZEKA » Записан

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #6 : 19 Февраля 2013, 00:09:51 »

люди з голоду дохнуть....
Смеющийся
на минулому тижні трохи довелося поїздити по справах, таке побачив, ууууу. це я по закордон. місто, 20 тисяч чоловік, по їхнім міркам воно десь як наші Хмельницький, Вінниця. В центрі трохи багатоповерхівок, а в основном прості хатинки - коло кожної третьої хати нарубані дрова стоять  hz люди палять дровами! в Данії, в місті де є макдональдс, де середня зарплата 4500 долларів.
а нашим людям, які в селах з голоду дохнуть - газ подавай, без газу вже не то  Подмигивающий
ходив до свого шефа в гості, на вечерю. сіли їсти, єдину лампочку виключив (і то економка), запалив дві свічки, ужин при свєчах - економія електроенергії. кіловат близько 4 грн коштує, якшо перевести.
а хто в нас економить світло?

зараз поражаюсь з свого шефа - всю зиму просидів на фермі (хата за 50 метрів від ферми в нього) день в день, з семи ранку до 6-8 вечора. 1-3 раза в тиждень і вночі приходить, в 2-3 ночі, викликаєм як якесь ЧП. Тільки пару раз шо нам давав роботу на суботу після обіду, і їхав з сім,єю, може в гості кудись. але в неділю, в 7-7.30 ранку він вже був на фермі Улыбка
а як нашим людям, які дохнуть з голоду? Понеділок день важкий, вівторок, середа, четвер тіпа працюємо, потом пятніца! і ше два дня вихідних 

пам,ятаю хтось говорив шо в нас медицина ні к чорту, платна, старе обладнання.
але вона є! як шось не дай Бог сталося - йдем в лікарню, і як не як, але допоможуть.
знайома дєвочка в дтп попала, на руці ушиб, шось із спиною, бо два дня не могла ні сидіти, ні стояти довго, і голова розколювалася від болю. Завезли в госпіталь - дали на два дні обезбольющого - відпочивай, все само пройде  clap-1
четвертий випадок про малих дітей, знов вичитав в однокласниках - при шлунковому отруєнні, дитині до трьох років приписали КОКА-КОЛУ!  dead

Все пізнається в порівнянні Подмигивающий

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #7 : 19 Февраля 2013, 08:23:21 »

Як там за кордоном кажуть? Вау, так? Вау, Дмитрику, які у Вас джерела надійні Смеющийся

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #8 : 19 Февраля 2013, 12:18:17 »

Luiram, не поняв вашої тонкої думки. просто смішно читати як в Україні все погано.  Улыбка
і приїжають сюди нові робітники, наші хлопці по 23-27 років, з думкою шо тут, в європі, вони будуть тільки за ноутом сидіти, бухати, по клубам гуляти, тьолок  fucking, по всій європі на холідей їздити (паріж, венеція, кариби, вулиця "красных фонарей" в амстердамі) і шеф ще 2000+ єврів кожен місяць платитиме  Смеющийся Бо ж европа, чом би й ні. європейці тільки так і живуть, нам по фільмах показували це, правда?  Улыбка

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #9 : 19 Февраля 2013, 12:54:49 »

на Европу зараз тільки в сліпого чи дурного не відкрилися очі. жити там пристойно можна лише за умови забезпеченості пристойною роботою, якої зараз самі европейці далеко не всі мають. та ще й на цій роботі пахати треба до всирачки!
от звідки ці всі "кольорові" бунти? халява скінчилась - от звідки! грекам скінчилась, іспанцям, португальцям, італійцям... якщо вже Хранція паска затягує... про що мова?!
але в Україні, як на мене, інша проблема - тотальне беззаконня. і зверхність на законом усіх тих, хто має реальні гроші. ці люди можуть захоплювати підприємства і ринки, дитячі садки і паркові зони, можуть безкарно давити автівками людей, тощо...
я вже не раз тут писав (і я не поодинокий в своєму висновку), що держава Україна повертається (успішно) до феодалізму.
для мене основна проблема України саме в цьому, а не в економічній складовій.
саме тому я виїхав і навіть не думаю про повернення.
відношення до цієї дикості різне - хтось вписується в систему і живе собі вкайф, хтось бурчить невдоволено, але таки живе, хтось намагається щось робити для покращення ситуації, хтось просто плює на усе і їде з країни.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #10 : 19 Февраля 2013, 12:57:02 »

які у Вас джерела надійні Смеющийся
Джерел всього п'ять: зір, слух, дотик, нюх, смак. Правда, ще є шосте: ж.па називається. Теж, буває, непогано відчуває.
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #11 : 19 Февраля 2013, 13:54:49 »

на Европу зараз тільки в сліпого чи дурного не відкрилися очі. жити там пристойно можна лише за умови забезпеченості пристойною роботою, якої зараз самі европейці далеко не всі мають. та ще й на цій роботі пахати треба до всирачки!
просто запроси різні.
от наші хочуть зарплати в 10000+ гривень, не платити податки, безкоштовну медицину, дешеву їжу, дешеве житло, хороші дороги, машину з 6-циліндровим двіжком на 3.5 літра, бензин по 2 гривні, газ задарма, відпустку в два місяці і їздити в таїланд тощо. ну ви поняли. ааа, да. і шоб ше вкрасти можна було, побільше )))
немає такого в світі. і наприклад, скандинави це розуміють що якось треба затягнути паска, і економити. а наші - ні.

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #12 : 19 Февраля 2013, 15:09:25 »

хочуть зарплати в 10000+ гривень, не платити податки, безкоштовну медицину, дешеву їжу, дешеве житло, хороші дороги, машину з 6-циліндровим двіжком на 3.5 літра, бензин по 2 гривні, газ задарма, відпустку в два місяці і їздити в таїланд тощо. ну ви поняли. ааа, да. і шоб ше вкрасти можна було, побільше )))
немає такого в світі.
Да ну) Нема в світі людини, яка б цього не хотіла, ні в Америці, ні в Данії, ні в Україні) Всі хочуть так жити, але не всім дано, і ті, кому не дано (і в Америці, і в Данії, і в Україні) встають вранці, готують дітям їсти і йдуть чи їдуть на роботу. А ось тут вже є різниця в яких умовах і за яку заробітню плату працюють і, навіть по яким дорогам їздять (бо після наших доріг не те що робити - жити не хоцца Улыбка) "вони" і "ми".

а нашим людям, які в селах з голоду дохнуть - газ подавай, без газу вже не то  Подмигивающий
Друже, шо ти рівняєш наші села і їхні? Вони там так себе ведуть, бо все вже є, але, блін, почало трохи дорожчати, а в нас шо було? Були нормльні дороги, нормальний транспорт, нормальна інфраструктура? Та вони (влада) той газ у села повинні проводити мовчки і так швидко, як тільки можна. 
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #13 : 19 Февраля 2013, 16:09:12 »

Десь на території ТОВТРів є фірма, яка пиляє, рубає дрова...фасує і продає в Німечині..Чув від працівника який там працює! Німцям дешевше купити дармові,
рубані дрова з України! Бо ці дрова тупо с3,14здили в лісі чинухи, мужики за 1200 гривень в місяць пиляють, рубають! Вся затрата на перевозки! І наскіко я знаю бізнес офіційний, навіть тендер виграли на поставку у Німечину!
п.с.
А якщо твій БОСС на електриці економить, коли гості в хаті, то він не економний господар, а типічний 3,14дарас! Хочаб зза того що свічки дороще коштують за кітоват електрики!
І нах мені до приклада потрібна Європа?Непонимающий Нехочу я туди!

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #14 : 19 Февраля 2013, 18:13:18 »

Luiram, не поняв вашої тонкої думки.
НІчого тонких думок шукати там, де їх нема. Я мала на увазі посилання на Однокласники.
Не маю ніяких ілюзій щодо Європи, але від того, як все погано в Україні, мені зовсім не смішно, повірте.  Якраз зараз маю купу проблем через те, про що пише Нік. Закони всі дишлом, вертять. як хочуть, та й не тільки закони.
Елементарний приклад:у паспортному столі, щоб оформити виписку. потрібно заповнити 5 талонів , заяву та якусь форму №16. Потім заплатити за послуги - і можеш отримати штамп в паспорті. Логіка підказує, що мав би стояти стіл, на котрому лежали б бланки талонів, форм і заяв, котрі людина заповняла б - і у кабінет за штампом. Простіше простого. Але все не так, бо у нас в країні що? Правильно, повальна комп'ютеризація. Тому на дверях кабінету висить оголошення про те, що тут видають "пакет документів" для виписки, а під кабінетом - довжелезна черга. Кожен відвідувач затримується в тому кабвнеті щонайменше  на 10 хвилин. Як ви думаєте, що там роблять? Неправильно. Насправді там за комп'ютером сидить 1 (одна!) дівчина, котра розрізає листок А4 формату на 4 частинки і набирає (не надто швидко)  все те, що ви могли б самі написати в бланках, на комп'ютері, а потім роздруковує. Саме ця процедура і забирає 10-15хвилин. І тільки отримавши такі, гарно заповнені бланки, ви можете оплачувати послугу і йти за своїми штампами. внаслідок цього процедура. котра могла б забрати у вас півгодини, забирає півдня.  І мені будуть казати, що у нас все добре?
 А про економічну складову, Дмитрику, я так скажу. Особиста справа кожного, хто заробляє гроші, чим він палитиме і як освітлюватиме свою оселю. Якщо людина згодна платити зі своєї кишені більше - нехай платить, а держава має їй цю можливість забезпечити. Чи Ви думаєте, що у нас складометр дров набагато дешевший за газ? А фігвам. А вугілля ще дорожче, знаю точно, бо батьки мої також опалюють будинок грубками. І не треба рівняти ферми в Скандинавії до наших, і обробіток землі в селах також.

bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #15 : 19 Февраля 2013, 18:14:44 »

Дмитрика почитаєш, то Данія - колгосп якийсь.
А те що в Данії немає мільйонерів взагалі, немає дорогих авто взагалі, різниця в доході самих бідних і самих багатих усього 5 разів. І одна з найвищих якостей життя у світі він чомусь забув. Різниця одна - там не крадуть і не думають красти. Усі рівні перед законом, а прем’єр-міністр їздить на вєліке, як і усі інші жителі країни.
Україна одна з небагатьох країн у світі, де існує середовище для швидкого збагачення у 1000-1000000 разів за декілька років. Але за це треба платити беззаконням. Для 1-2% Україна - рай можливостей. Наприклад, синок презіка. А для усіх інших майже безвихідь.

Fandor
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #16 : 19 Февраля 2013, 21:49:06 »

Шановні, щось ви від теми відхилились!!!  То хто буде дерибанити ринок - Сєня чи ВВМ???
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #17 : 19 Февраля 2013, 22:41:04 »

а Ви спитайте в одного-другого...може скажуть   
bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #18 : 20 Февраля 2013, 00:56:05 »

А яка вам усім різниця хто його буде дерибанити? Немає більше кому кістки перетерти? Яка принципова різниця, хто там буде збирати дань?
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #19 : 20 Февраля 2013, 07:07:32 »

та розумієте, шановний, тут є люди, які мають там робоче місце...
і їм небайдуже, що завтра з цим місцем станеться.
бо ті хто над законом соцопитувань проводити не будуть і скорше всього мають
на ту землю зовсім інші плани, аніж "збирати дань".
а Ви "кістки перетирати"... аццтой 
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #20 : 20 Февраля 2013, 07:12:36 »

про що і мова. переважну більшість усе влаштовує.
плачі та обурення на форумі та на кухні під сотку не зараховуються.

але не подумайте, що я усім раджу звалювати.
є альтернатива - підніматись на боротьбу з ситуацією.
а як не хочеться ні того, ні іншого, то значить - все влаштовує і ніхтен піздіхтен!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #21 : 20 Февраля 2013, 15:20:09 »

Просто подаєш особистий приклад  Смеющийся Смеющийся Смеющийся

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #22 : 20 Февраля 2013, 15:40:40 »

про що і мова. переважну більшість усе влаштовує.
плачі та обурення на форумі та на кухні під сотку не зараховуються.

є альтернатива - підніматись на боротьбу з ситуацією.
а як не хочеться ні того, ні іншого, то значить - все влаштовує і ніхтен піздіхтен!

Я попросив не приводити Європу у приклад не тому!
Європа для мене це, щось схоже на СРСР бабло ніби є у всіх, але скупі до 3,14здєца! Кажуть, що в СССР небуло, що купувати, тому і грошів на книжках море......Хєр там! Хто хтів- той купував! Їздили на моря, строїли дачі, купували автівки і т.д. Алеж зверніть увагу чи дохєра у вас усіх знайомих які це мали коли СРСР лопнув?Непонимающий??
Стара баба вмирала на книжках по 80-100 тисяч рублів, а її діти по гуртожиткам....а сусідська квартира за 2-3 тищі продавалась з гаражем)))))От так і в Європі! Бабло є!...Але хєр сядете просто так шашличок пожарите, чи взяти пляшку і до сусіда на день святого Валєнтіна)))(а на халяву суки упиваються до всрачки)А внас щас взагалі жжошь, сцуко, я в истерике маєш 100гривасів - прогатив і ще на 50 записався Подмигивающий Бо це не життя на Україні, це мля якийсь ФОРТ БУАЯР!!!!!Постійні випробовування! Боротьба! Та змазування очка!

GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #23 : 20 Февраля 2013, 16:38:47 »

А внас щас взагалі жжошь, сцуко, я в истерике маєш 100гривасів - прогатив і ще на 50 записався Подмигивающий Бо це не життя на Україні, це мля якийсь ФОРТ БУАЯР!!!!!Постійні випробовування! Боротьба! Та змазування очка!

И что, это правильно? Получать зарплату 200у.е., а ходить с телефоном за 500у.е.? Жрать дома нет ничего, но в суботу полубому в ночной клуб?...   на день рождение кабаки снимать? 

Нужно жить по средствам...

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #24 : 20 Февраля 2013, 19:10:42 »

Бо це не життя на Україні, це мля якийсь ФОРТ БУАЯР!!!!!Постійні випробовування! Боротьба! Та змазування очка!
і що, не поставиш тут плюса??!!
100% в точку...
так, Грьомо все це реальність, якою б і я жив, якби не дитина... 
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #25 : 20 Февраля 2013, 19:13:21 »

А внас щас взагалі жжошь, сцуко, я в истерике маєш 100гривасів - прогатив і ще на 50 записався Подмигивающий Бо це не життя на Україні, це мля якийсь ФОРТ БУАЯР!!!!!Постійні випробовування! Боротьба! Та змазування очка!
И что, это правильно? Получать зарплату 200у.е., а ходить с телефоном за 500у.е.? Жрать дома нет ничего, но в суботу полубому в ночной клуб?...   на день рождение кабаки снимать? 
и тоже в точку. и тоже правильно. а так и живет большинство украинцев. или кто-то поспорит?
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #26 : 21 Февраля 2013, 10:06:29 »

или кто-то поспорит?
Поспорю.
Нихєра ви ні разу не праві реб'ята) Не з того боку зайшли і не правильно виділили проблему.
И что, это правильно? Получать зарплату 200у.е., а ходить с телефоном за 500у.е.? ... но в суботу полубому в ночной клуб?...   на день рождение кабаки снимать? 
І яку вікову категорію ти тут маєш на увазі?
35 р., 40 р., 60р.,?
Гута, чим ти заробляєш на життя? Нік, чим ти заробляєш на життя? (маленький соц. опрос)
Robik
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #27 : 21 Февраля 2013, 14:10:13 »

Блин,а откуда ты знаешь про меня всё Непонимающий
GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #28 : 21 Февраля 2013, 17:50:13 »

І яку вікову категорію ти тут маєш на увазі?
35 р., 40 р., 60р.,?
Гута, чим ти заробляєш на життя? Нік, чим ти заробляєш на життя? (маленький соц. опрос)
Та хоть какую... Конечно, люди советской закалки так не живут. А вот остальные... В основном, не по средствам живут.

Чем бы я не зарабатывал, живу по принципу - 70% заработаного отложи. Так живут китайцы. Они постоянно инвестируют. Другое дело, что у нас в стране тяжело удачно инвестировать в малый бизнес, изза ряда факторов. Потому, я так понимаю, Ник инвестировал в Белоруси. И телефон у меня, Нокиа черно белаю, с фонариком)))))

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #29 : 21 Февраля 2013, 18:14:19 »

Та хоть какую... Конечно, люди советской закалки так не живут.
Блін...Люди радянської закалки це який вік?
Бачив когось "кому за 40" і які мають 200 у.о зарплати, які відриваються на діско?

Я що хочу сказати, що ті хто по ряду причин (наприклад таких: не вміє, не любить, не хоче) не торгує, а вміє робити свою роботу і любить її, і вчився спеціально, то вони, переважно, не можуть жити "по средствам" бо тієї зарплати не вистачає. Тому пролема не в тому, що люди живуть не "по срєдствам", а в тому, шо в державі не адекватно ці "срєдства" виплачують, а та категорія людей, яку ти описав получать зарплату 200у.е., а ходить с телефоном за 500у.е.? ... но в суботу полубому в ночной клуб?...   на день рождение кабаки снимать - це невеликий процент молодих людей, які ще живуть із батьками і "вчаться" в наших ВУЗах.

Підніміть руки хто на форумі не працює у сфері торгівлі?
« Последнее редактирование: 21 Февраля 2013, 18:16:25 от серый » Записан
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти