Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
11 Декабря 2019, 01:49:59
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Презик
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Презик  (Прочитано 6670 раз)
vitart
vitaliyartstudio.blogspot.com
Ветеран

репутация +7/-6

Живи и радуйся!

« : 14 Марта 2013, 20:07:17 »

http://www.pravda.com.ua/articles/2013/03/4/6984712/

"Покращення" Януковича. "Межигір'ю" не відома криза
Mr.damag
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #1 : 14 Марта 2013, 20:23:43 »

Та, щоб він Zдох!
Mc_Fox
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #2 : 14 Марта 2013, 22:07:47 »

Та, щоб він Zдох!
clap-1
BackGround
и вам Здасте :)
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #3 : 15 Марта 2013, 00:55:51 »

Ох уж эта хахлятская жаба....... убей сибя ап стену Ребят ну на самом деле вы че гоните?? Вы хоть знаете какой график работы у президента?? Или вы думаете что он ни..уя не делает, а просто кайфует?? Вы глубоко ошибаетесь! Да я тоже много чем не доволен: дороги, цены, инфляция и.т.д. Но! ...

"Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что Ты заблуждаешься, может ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону"  Г.В.Ф.Гегель
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #4 : 15 Марта 2013, 07:59:01 »

До чого тут "жаба", як пов"язати графік роботи президента із приватною стайнею, гольф-клубом і яхт-клубом?
Я дуже-дуже надіюсь, що ти просто стєбаєшся ( ), бо в іншому випадку твій пост мені не зрозумілий В замешательстве
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #5 : 15 Марта 2013, 08:25:29 »

Ох уж эта хахлятская жаба....... убей сибя ап стену Ребят ну на самом деле вы че гоните?? Вы хоть знаете какой график работы у президента?? Или вы думаете что он ни..уя не делает, а просто кайфует?? Вы глубоко ошибаетесь! Да я тоже много чем не доволен: дороги, цены, инфляция и.т.д. Но! ...
А у Вас з головою все нормально? Вибачте, але.....дуже великі сумніви убей сибя ап стену

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #6 : 15 Марта 2013, 09:52:56 »

Вы глубоко ошибаетесь! Да я тоже много чем не доволен: дороги, цены, инфляция и.т.д. Но! ...
Віктор Хведорович, Ви??!  Шокирован
 жжошь, сцуко, я в истерике
« Последнее редактирование: 15 Марта 2013, 09:56:05 от nik?-nik! » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #7 : 15 Марта 2013, 09:54:16 »

Є така спеціальна порода людей - фанат покращєння )))
   Виводиться з чиновників, даїшників та інших подібних категорій населення
Схоже , Бекграунд - якраз з таких

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #8 : 15 Марта 2013, 10:00:20 »

100%.
бо кожен, хто є симпатиком нинішньої влади, той або придурок, або має ласий шмат, який ця влада йому і забезпечує.
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #9 : 15 Марта 2013, 10:34:38 »

Воно то ніби й так, але може у нас ситуація як у Білорусії? Нинішня влада погана, але альтернативи то нема. Хіба що Ляшко, але йому нічо не дадуть зробити. Бо отой Яценюк з Кличком не викликають довіри. Хто дивився вчора перший національний, Ляшко каже що Яценюк зараз так пригає, бо крадуть без нього Улыбка і так воно і є.
Свобода - хз. Вроді нормальні, але шоб не спортилися, тусуючись з ударом і батьківщиною.

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #10 : 15 Марта 2013, 12:39:44 »

Хіба що Ляшко

порвавнахвклапті

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #11 : 15 Марта 2013, 13:10:18 »

Абаснуй(те) Улыбка
до речі з Ляшком тусується Кармазін Подмигивающий слухаючи сесії верховної ради, вважаю його самим нормальним депутатом.
georg, як часто ви слухаєте чи дивитесь на роботу депутатів у верховній раді?
« Последнее редактирование: 15 Марта 2013, 13:15:34 от Дмитрик » Записан

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #12 : 15 Марта 2013, 13:56:46 »

Воно то ніби й так, але може у нас ситуація як у Білорусії? Нинішня влада погана, але альтернативи то нема. Хіба що Ляшко, але йому нічо не дадуть зробити. Бо отой Яценюк з Кличком не викликають довіри. Хто дивився вчора перший національний, Ляшко каже що Яценюк зараз так пригає, бо крадуть без нього Улыбка і так воно і є.
Свобода - хз. Вроді нормальні, але шоб не спортилися, тусуючись з ударом і батьківщиною.
Цей пост демонструє твою некомпетентність в державно-політичному питанні Улыбка. Мабуть викликано відсутністю на батьківщині довгий час.
Немає в нас ситуації як в Білорусії. І як в Росії немає. І як в Нігерії немає. В нас власна, наша, рідна "болотиста" ситуація.
Ти ж навіть деякі риси нашої ситуації згадав - автомеханік, менеджер в банку, водії на дорогах.

Проблема України тільки одна - це ми самі, населення неньки.

Ми неконкурентноздатні, ліниві, обмежені, неосвічені, налякані, недовірливі, заздрісні. Ми не стали такими за рік, нас "вирощували" десятиліттями.
І зараз пожинаємо плоди селекції:
- продовжуємо голосувати за комуністів (ага, після всіх їх "досягнень" у ВР);
- "ведемося" на гречку, на "свого";
- не можемо народити конкуренту правлячу еліту - бо нема з кого відбирати, майже. Президент країни - бувший зек, і не "політичний", а шапко-крадій...

Про що можна говорити?

Існує два шляхи вирішення проблеми.
Шлях перший "еволюційний". Упор на освіту і науку з усвідомленням того факту, що держава Україна відбулася, вона самостійна і незалежна. Українізація, націоналізація і засудження комуністичного минулого. Мета - виховання нової генерації освічених людей які будуть працювати за загальноєвропейськими стандартами. Інакше кажучи в розумінні пересічного сьогоднішнього українця - генерація "Павликів Морозових". Бо існуюча зараз схема "ти мені - я тобі" буде похєрєна. Це коли татко пригрів хабарницьке місце сину в податковій міліції, а син каже "Тату, я їб..в. Будемо жити по новому". І докладає зусиль до реформування тої самої податкової в зовсім інший інститут влади. Коротше це довго, 20 років мінімум.

Шлях другий "революційний". Не дивлячись на тотальну столітню селекцію населення в бік деградації і збичення існує така річ, як випадкові генетичні мутації. Це коли в колі людей зациклених на "гроші-бухло-йобля-бухло-гроші" раптово з'являється науковець, митець, спортсмен, ну ви зрозуміли. Група таких осіб знайшовши один одного за допомогою сучасних засобів обміну інформацією і поставивши перед собою певну мету може досягти значних результатів. Багато хто з них фактично пожертвує собою для досягнення цієї мети. На даний момент найбільш підходяща на цю роль спільнота в Україні це ВО "Свобода". В 1917 році більшовиків теж було мало і в них ніхто не вірив. Але цілу імперію на вуха поставили. Це швидко, але буде боляче. Власне кажучи треба було це все робити в 1991 році, але "зассали".

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #13 : 15 Марта 2013, 14:02:35 »

Президент - ЗЕК!  Міністр освіти проти української мови тролить! Прем'єр- Всеукраїнське  посміховисько! Богословьськи бувший авторитет! На Євробачення темношкіра поїхала!
Тепер ще Ляшко підарас гомосексуаліст має щось толкове для України зробити Шокирован
Боже, де Адік???

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #14 : 15 Марта 2013, 14:41:49 »

Да ладно. Що ви зразу минуле згадуєте (на счот гомосяки). Просто Ляшко каже правду. Каже як воно є.

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #15 : 15 Марта 2013, 15:06:47 »

... На даний момент найбільш підходяща на цю роль спільнота в Україні це ВО "Свобода". В 1917 році більшовиків теж було мало і в них ніхто не вірив. Але цілу імперію на вуха поставили. Це швидко...

За чьи деньги революция?

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #16 : 15 Марта 2013, 15:17:38 »

Да ладно. Що ви зразу минуле згадуєте (на счот гомосяки). Просто Ляшко каже правду. Каже як воно є.
Немаю бажання слухати ПІДАРАСА!!

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #17 : 15 Марта 2013, 15:23:26 »

Я грошей не бачу.
Я навіть натяку на гроші не бачу. Тобто всі акції, в яких приймав участь, з точки зору фінансування виглядають просто жалюгідно.
Є фанати справи які лишили основну роботу і займаються чисто політичною діяльністю. Мається на увазі не "там", на горі, а на рівні Кам'янця. Звісно таке простим смертним не зрозуміло - "Щось робити задарма?!".

Я не бачу грошей в кількості яку є сенс обговорювати. Це не зрозуміти мозком замиленим годинниками, офісами ПР і наборами "ковбаса-пляшка-автобус (м.Донецьк-м.Київ м-н Незалежності)".

Ляшко каже правду? Улыбка Ну і який від цього толк? Який толк від того що я написав постом вище? Який результат того, що Симоненко обвалив лавину нищівної критики на Азарова, а в кінці закликав голосувати за нього?
Справи. Справи потрібні.
Прихильник "Свободи"? Приєднайся до смолоскипної ходи. Поїдь на Закарпатя в м.Хуст на вихідні. Прийди до виконкому у Кам'янці у вівторок на 15:00.
Фанат КПУ? Вивіси червоний прапор на балконі. Їди в виконком і борись за відновлення пам'ятника Леніну.

Кароче, як люблять казати дружини"Ну зроби що небудь!". Смеющийся

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #18 : 15 Марта 2013, 15:28:07 »

Я грошей не бачу.
Я навіть натяку на гроші не бачу. Тобто всі акції, в яких приймав участь, з точки зору фінансування виглядають просто жалюгідно.

Без денег не бывает революций. Не в 1917,2004 и тем более сейчас.

Т.е. НЕТ денег - НЕТ революции.

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #19 : 15 Марта 2013, 15:44:43 »

Цитата: Debris

Ляшко каже правду? Улыбка Ну і який від цього толк? Який толк від того що я написав постом вище?
до Ляшка уважуха Улыбка і до вас уважуха. А до Тягнибока такої уважухи нема. До інших політиків вобше ніякої уважухи.
От чув вчора по телеку що Яценюк хоче збирати людей, може революція, хз, не пам'ятаю. Так хто за ним піде? Хіба що за гроші, як каже Граф.

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #20 : 15 Марта 2013, 15:50:05 »

... Яценюк хоче збирати людей, може революція, хз, не пам'ятаю. Так хто за ним піде? Хіба що за гроші, як каже Граф.

Граф каже НЕ "за гроші", а каже, що гроші потрібні для забезпечення революції - пропаганда, патрони тощо...

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #21 : 15 Марта 2013, 15:51:45 »

Немаю бажання слухати ПІДАРАСА!!
да хай інопланетянином буде. Зато мислить як треба, Україну уважає, землю, село має підняти, корову вміє доїти! Короче нормальний мужик.
А слухали які промови толкає в Раді Кармазін? То послухайте! Послухайте як депутат повинен виконувати свою роботу.
Хоча зараз хз, рада ніби не працює, да?

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #22 : 15 Марта 2013, 15:52:50 »

Без денег можно совершить дворцовый переворот, например. ;-)

Адрес дворца вы знаете.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #23 : 15 Марта 2013, 15:54:29 »

А шо оно даст?

Вокзал Почта Телеграф наше фсьо!!! bud

Какая великая нация!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #24 : 15 Марта 2013, 15:55:09 »

Так быстро ж!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #25 : 15 Марта 2013, 15:56:32 »

... Яценюк хоче збирати людей, може революція, хз, не пам'ятаю. Так хто за ним піде? Хіба що за гроші, як каже Граф.

Граф каже НЕ "за гроші", а каже, що гроші потрібні для забезпечення революції - пропаганда, патрони тощо...
тю. Договорилися по контакту, однокласниках, фейсбуку. На біг-борди гроші є - то й на патрони будуть.

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #26 : 15 Марта 2013, 15:57:36 »

А слухали які промови толкає в Раді Кармазін?

Так само красиво, как он толкнул Черноморское морское пароходство.
Я тебе про это уже писал здесь.
Два года назад...

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #27 : 15 Марта 2013, 16:08:04 »

Пам'ятаю. Тільки після прочитання тої "жовтенької" статті ні до журналіста, ні до Графа уважухи не прибавилося. На відміну від Кармазіна. Який щоразу доводить що він в раді не даремно штани протирає!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #28 : 15 Марта 2013, 16:51:52 »

Немає в нас ситуації як в Білорусії. І як в Росії немає. І як в Нігерії немає. В нас власна, наша, рідна "болотиста" ситуація.
Проблема України тільки одна - це ми самі, населення неньки.
Ми неконкурентноздатні, ліниві, обмежені, неосвічені, налякані, недовірливі, заздрісні. Ми не стали такими за рік, нас "вирощували" десятиліттями.
от в чому суть, а не в тому, хто українців очолить.   опа засада
зміниться нарід, він і обере достойного.
а поки "маємо те, що маємо" (с) 
BackGround
и вам Здасте :)
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #29 : 15 Марта 2013, 19:41:25 »

ФУ! даже перепост не хочется печатать! Уважаемые!! О чем мы сейчас говорим? о государстве в целом или о конкретном человеке?? ИМХО: о конкретном. Я не могу понять, если человек, гражданин и.т.д смог обеспечить себе сладкую жизнь он ган...он ?? Судя по вашим постам да..... Вы сейчас начнете брызгать пеной и ядом что мол это наши с вами деньги и приводить неодносмысленные доводы в свою защиту, но все это просто буквы... ничего большего... Для обсуждения политической ситуации в нашей НЕНЬКЕ есть другие темы. Если у вас есть конкретные доказательства будьте добры в суд, прокуратуру, Европейский суд, и.т.д. Но нет, у вас просто не хватает желания, смелости, ну или мозгов заработать, конечно легче сидеть дома перед монитором и (тролить) писать гадости мол как плохо жить... Улучшайте свою жизнь сами!! Никто не Юля, не Яценюк, не Ляшко, придя к власте не принесут вам миЛЬЙОны на блюдечке с голубой каёмочкой...
РАБОТАТЬ!!! РАБОТАТЬ!!!! РАБОТАТЬ!!!и тогда все будет хорошо.
З.Ы. прошу не оскорблять мое мнение и не судить всех по себе, ибо как сказал великий немецкий философ Гегель: Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что ты не прав, может быть ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону.

"Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что Ты заблуждаешься, может ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону"  Г.В.Ф.Гегель
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти