Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Июля 2019, 05:41:39
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам’янцю - нормальне дорожнє покриття та його утримання!
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам’янцю - нормальне дорожнє покриття та його утримання!  (Прочитано 3100 раз)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« : 15 Марта 2013, 19:32:37 »

У вівторок 19 березня 2013 року о 15:00 год. на майдані Відродження, 1 (міська рада) відбудеться акція протесту під гаслом -

"Кам’янцю – нормальне дорожнє покриття та його якісне утримання!"

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» запрошує всіх небайдужих кам’янчан, прийти та взяти участь  у протестній акції.
Спільними зусиллями збудуємо  майбутнє своє та рідного міста.

Тел. 097 260 94 74
Оргкомітет ВО «Свобода»
« Последнее редактирование: 15 Марта 2013, 19:35:07 от Debris » Записан

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
BackGround
и вам Здасте :)
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #1 : 15 Марта 2013, 19:53:57 »

ага ) я уже вижу как вышел к протестувальнЫкам товарищ Бабий пообещал что все будет сделано и все пошли пить пиво.... Какой смысл сейчас протест устраивать?? Не будет власть сейчас делать ремонт!! Во-первых: погодные условия не позволяют, во-вторых: денег НЕТУ!!! и ближайшее будущее не будет )) Да, да согласен вы мне сейчас скажете за свои права нужно бороться если все попускать на шею вылезут!! Не-а ) Вы не правы, митинговать нужно за те права которые реально отстоять, а не воображать себе европейские дороги сразу после митинга... ИМХО идея конечно хороша, я сам водитель и меня это достало, но протест ничего не дастЪ..... пустая трата времени...

"Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что Ты заблуждаешься, может ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону"  Г.В.Ф.Гегель
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #2 : 15 Марта 2013, 19:56:20 »

Поки ти тут будеш тролити тему, люди підуть і зроблять хоть щось! Вумнік!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #3 : 15 Марта 2013, 19:59:51 »

ЧТО??? ЧТО мля изменится??? люди смотрите хоть чуточку шире, дальше, глубже (что кому нравится). хорошо, какие будут выставляться требования к власти на этом митинге? заинтересуйте меня я готов пойти и с собой человек 30 единомышленников привести. Но я не понимаю какой смысл требовать то, чего тебе априори не могут дать???

"Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что Ты заблуждаешься, может ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону"  Г.В.Ф.Гегель
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #4 : 15 Марта 2013, 20:06:37 »

...
Вы не правы, митинговать нужно за те права которые реально отстоять
...
А які права реально відстояти?
В нашій країні з вищенаведеним підходом - ніякі.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #5 : 15 Марта 2013, 20:15:30 »

Дима, хорошо согласен может в чем-то я и не прав. Не отрицаю, меня тоже достало это бездорожье, но идти на митинг и просто горлопанить сделайте дороги....  жжошь, сцуко, я в истерике тебе  как здравомыслящему человеку не кажется ну по меньшей мере смешно?  жжошь, сцуко, я в истерике Я же говорю, я согласен еще и с собой люд подтянуть но как я им объясню чего мы этим митингом добьемся? программа, требования, условия, ультиматумы не знаю хоть какой-то план есть?

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #6 : 15 Марта 2013, 20:29:30 »

какие будут выставляться требования к власти на этом митинге?

Перекваліфікуватись в дорожні робочі усім складом міськради та виконкому Смеющийся Смеющийся Смеющийся

Або хоча б розповісти , шо це за цирк і хто його допустив
« Последнее редактирование: 15 Марта 2013, 20:34:29 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #7 : 15 Марта 2013, 20:32:20 »

а не кажется ли вам вариант с массовой подачей официальных жалоб во все инстанции в том числе прокуратуру, СБУ, суд, и.т.д лучше? Мне кажется толку будет больше....

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #8 : 15 Марта 2013, 20:36:07 »

Одне іншому не заважає.  Доречі, такий сходняк - чудовий привід для масового лікбезу з грамотного складання скарг та запитів.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #9 : 15 Марта 2013, 20:40:27 »

Не знаю или успею, но могу постараться взять на себя принт образцов жалоб и исков.

BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #10 : 15 Марта 2013, 20:46:46 »

http://www.urist.in.ua  тут есть образцы жалоб и исков на все случаи жизни.

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #11 : 15 Марта 2013, 20:50:54 »

Вони не Українською!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #12 : 15 Марта 2013, 20:54:57 »

есть и на Украинском, а если у вас проблемы с транслитом, могу подсказать пару тройку не плохих программ.... типа файридер.  clap-1   
Вот еще  один интересный документ, только начал его изучать но уже очень многое для себя почерпнул. http://ukryama.com/files/P-G.1-218-113-2009.pdf

BackGround
Старожил

репутация +0/-1

EGO SUM LEX

« Ответ #13 : 15 Марта 2013, 20:59:21 »

да к стати стандарты у нас не на много отличаются от тех которые в данном видео, вот только исполнение хромает...
http://www.youtube.com/watch?v=V6RlEpYFMxA

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #14 : 15 Марта 2013, 21:38:56 »

Перекваліфікуватись в дорожні робочі усім складом міськради та виконкому Смеющийся Смеющийся Смеющийся

Я розумію - так -  якщо я  хриново роблю - в мене  немає бабосів , і я іду вирішувати   проблеми сам. 
В чому різниця?Непонимающий  В  держслужбовців платня  не залежить  від виконання обов"язків?  Якщо Сергій  Віталійович  ставив  особисте клеймо на  яму  , то  чому  він не може взяти рискаль , і полатати свої клейма особисто? 
Моя думка - однозначна - міськвиконком во главі з мером - латати дороги ,  Мож користі більше буде.. 

DW
Старожил

репутация +13/-0

« Ответ #15 : 15 Марта 2013, 23:38:59 »

ЧИ Є У НАС ПЛАН? ТАК - ГЕНЕРАЛЬНИЙ!  http://podolyanin.com.ua/news/kamenets/5726/

Попри те, що на виготовлення Генерального плану Кам’янця-Подільського з міського бюджету витрачено близько 700 тис.грн., гадаю, це було все ж таки доцільно, оскільки ми не можемо безвідповідально споглядати, як розбудовуватиметься наше місто. Маючи Генплан, який є стратегічним документом, а відтак і юридичною нормою, ми регулюватимемо розвиток міста. Думаю, що це завжди краще, ніж тотальний хаос.
До того ж вищезазначений документ дасть змогу в подальшому розвиватись місту як туристичному куточку України. Тому що в ньому закладено основні напрямки розвитку економіки, місця розташування готелів, торгових і спортивних центрів, адже місто повинно бути багатофункціональним. В основу документа покладено основне твердження: Кам’янець-Подільський - місто, де людина повинна почуватися комфортно.
Тому, думаю, що новий Генеральний план дасть змогу зробити Кам’янець-Подільський ще привабливішим, комфортнішим і сучаснішим містом, і при цьому не зруйнувати історичної спадщини.
Міський голова
Михайло СІМАШКЕВИЧ

План є так що все гуд:), 700 тис.грн.  на план  витрачено, почуваю вже себе комфортно і відчуваю що у нас сучасне місто. Цікаво ту бляшанку що почали будувати на проти  маг.Тано  по вул.Соборній  це вже за ген. планом , чи  потім до малюють за "откат".  А як що BackGround який має машину п*х , то я щирий українець радію, що  в таких байдужих як BackGround псуюся  автівки . Повітря чистіше , а також СТО  будуть мати більше роботи і продавців автозапчастин будуть краще заробляти.
Dokka
Старожил

репутация +5/-2

« Ответ #16 : 19 Марта 2013, 20:30:36 »

Не велелюдною вийшла акція протесту. Близько 60 людей, з яких біля 20 - журналісти та міліціонери. Єдине, що щиро здивувало: якщо прийшли вимагати від влади дій - чому не дали змоги висловитись міському голові?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #17 : 22 Марта 2013, 10:52:28 »

Акція протесту показала, що все в нас зає...сь з дорогами.
І не тільки з дорогами. Все чудово, дами за 50 ридають і машуть платочками. Ну а молоде покоління впевнено дивиться у майбутнє міцно стиснувши зуби.

Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #18 : 22 Марта 2013, 11:19:12 »

чому не дали змоги висловитись міському голові?

а він хотів??
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #19 : 22 Марта 2013, 12:04:03 »

Акція протесту показала, що все в нас зає...сь з дорогами.
І не тільки з дорогами. Все чудово, дами за 50 ридають і машуть платочками. Ну а молоде покоління впевнено дивиться у майбутнє міцно стиснувши зуби.
про що і я (в десяте, певно), що все всіх влаштовує (триндьож на кухні під сотку не рахується). відповідно і влада почуває себе досить безпечно і комфортно.
і продовжує собі "покрашчення"... 
Dokka
Старожил

репутация +5/-2

« Ответ #20 : 22 Марта 2013, 20:40:51 »

чому не дали змоги висловитись міському голові?

а він хотів??

Уявіть собі: хотів!!! Вийшов і намагався говорити, але такої можливості не дали, резолюцію акції протесту читали спиною до нього. На моє переконання, акція протесту - це певні вимоги, а вимоги - це діалог, якого самі протестуючі не допустили))
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #21 : 22 Марта 2013, 21:03:03 »

Акція протесту - це не обов’язково вимоги з метою діалогу. По-перше важливий сам факт акції.
Я ось подумав, дійсно, не дали слова, погано. А потім... а якого фіга?
Ну про що говорити з мером? Він вчора став головою? Він "не в курсі справ"?
Може він пересувався повітрям по місту?

Ок. Поговорив. Запропонував (наприклад) виділити делегатів контролювати роботу держслужбовців. А самі нє? Тільки з громадським контролем?

Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти