Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
03 Декабря 2020, 13:51:56
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Жителі Старого міста без маршрутного таксі!
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос:  Як вирішити проблему громадського транспорту в с. Довжок?
Збільшити штат маршрутного таксі №8
Збільшити довжину маршрута №1
Порадити маршруту №8 їздити частіше(хочаб як інші)
Частіше їздити автобусу №23
Мені все одно!
Розібрати міст!

Автор Тема: Жителі Старого міста без маршрутного таксі!  (Прочитано 14082 раз)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« : 18 Марта 2013, 12:46:40 »

Ну от! Настав той час коли жителі Старого міста стали жити гірше за звірів в заповіднику! Пан Сімашкевич, маршрутному таксі за №1 збільшив маршрут....Тепер маршрутка буде мати кінцеву зупинку не в Старому місті, а десь на Довжку! Аби сусіди Сімашкевича були раді сусіду учись сынок тепер житель Старого міста не сяде в маршрутку, так як вона буде переповнена жителями с,Довжок, с Козак, жителями Підзамче! Тепер працівники Швейної фабрики почнуть запізнюватись на роботу, і вчасно попадати додому з неї! І ще....Віруючі католики, православні.....коли в вихідні дні Ви могли спокійно добратись до костьолів, церквів...ЗАБУДЬТЕ!!!! Сімашкевич ВАС не брав в розрахунок!....Туристи, гості міста -  про Вас теж забули! Пішки добирайтесь! Місця на всіх не хватить! Вас теж не брали в розрахунок! Мало того, що жителі Старого міста по цимбалам місцевій владі....пішки добираються додому коли масові гульки, свята...тепер не виїдуть вчасно з Старого міста...
Бабуся яка живе на вул.Довгій з матами -перематами єлє підіймалась на Площу в Старому місті...тепер буде далі підійматись на Новий план....ЇЇ теж ніхто невзяв в розрахунок!
Голосуйте як голосували! Дякуйте Валотькі за автобуси! Дякуйте Сімашкевичу за тротуарну плитку! І займайтесь каордіоходьбою! А в чинух, що живуть в Старому місті свої автівки, які їздять по Старому місті навіть у свята!! Задовбали ВИ пани добродії! Забули нафіга у владі, і хто Вас туди поставив, і чиї інтереси Ви маєте відстоювати?

Пани журналісти! На 2-х зупинках в Старому місті, тіко розмови про цю ситуацію! Маршрутчикам збільшили і так дуже довгий маршрут! І НІХТО НЕ ПОДУМАВ ЗБІЛЬШИТИ ШТАТ МАРШРУТНОГО ТАКСІ № 8 бо то банда....куми, брати, свати!( від базару від'їзджають тільки при факті заповнення маршрутки під зав'язку, чи буде заповнюватись 1хв. чи 40хв. нікому не пече! от і проблема!)
Прошу форумчан підтримати, зрозуміти проблему! Дякую !
« Последнее редактирование: 18 Марта 2013, 12:53:20 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Ecojama
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #1 : 18 Марта 2013, 13:28:54 »

вони точно хочуть завалити той міст 
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #2 : 18 Марта 2013, 13:40:38 »

-а хіба кількісно маршрут №1 не зросте?

Я чув, що має бути до 30 одиниць транспорту на цьому маршруті.
Ішо, всі через Міст?!  Шокирован
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #3 : 18 Марта 2013, 13:48:06 »

Зробити 1-цю "коротку" і "довгу" і нехай чергуються: пішла "коротка" (від швейної), а через 5-7 хв (чи який там правильний інтервал?) "довга" (з Довжка). Хто не хоче їхати стоя - чекає 5-7 хв і сідає на "коротку"....ІМХО.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 18 Марта 2013, 13:57:01 »

Маршрутки «одинички» незабаром не будуть затримуватися в Старому місті. Місцем їхнього базування відтепер стане зупинка «Кіно­прокат» на Підзамчі - саме сюди, за рішенням виконавчого комітету міськради від 14 березня, продовжили маршрут №1.
Тепер його пасажирські бусики, крім відрізка «Мікрорайон Жовтневий - Старе місто», обслуговуватимуть ще й приватний сектор Підзамча, а маршрут №8, який там курсував, узагалі знімають. Відпрацьовувати нові маршрути розпочнуть уже з 26 березня.
Тра-ля-ля про інші маршрути, і далі:
Натомість у Кам’янці з’явиться ще й декілька нових напрямків. Працюватимуть вони на маршруті КП «Комунтранссервіс» і дублюватимуть рух комунальних автобусів у режимі маршрутного таксі з поз­начкою «А». Частину доходів від 50-ти приватних маршруток отримуватиме і комунальне підприємс­тво, а на ці кош­ти утримуватиме пільгові перевезення в період затримання виплат із Держбюджету.
http://podolyanin.com.ua/community/5737/
Тобто, по маршруту 23, по якому ходить комунальний, будуть тепер ходити ще й маршрутки 23А, значно частіше. І всі одиниці, котрих стане більше. На виїзді поставимо шлагбаум і будемо збирати гроші, а чи задоволені жителі Старого міста, чи завалиться до дідька вже той міст - нікому діла нема. Ми "облагорожуємо" сквери і ставимо фонтани...

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #5 : 18 Марта 2013, 14:06:13 »

Пани журналісти!

А вони, тільки можуть із піною на губах, вихваляти будівництво шалману, із назвою нарткотика.
На пішохідній вулиці.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #6 : 18 Марта 2013, 14:31:43 »

Місцем їхнього базування відтепер стане зупинка «Кіно­прокат» на Підзамчі - саме сюди, за рішенням виконавчого комітету міськради від 14 березня, продовжили маршрут №1.
Кінопрокат - це вже с. Козак...ще трохи і с.Кадиївці... Це ж скіко км. маршрут буде?
http://maps.yandex.ua/-/CVR3ZJIm
 це вже рейсовий автобус....В місті нема господаря!....На людей владі начхати! Нічо...прийде час...будемо судити!

Ecojama
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #7 : 18 Марта 2013, 17:30:43 »

Зробити 1-цю "коротку" і "довгу" і нехай чергуються: пішла "коротка" (від швейної), а через 5-7 хв (чи який там правильний інтервал?) "довга" (з Довжка).

Це було б розумно. Але я так зрозумів їм головне забрати машини з Вірменської площі.
За словами заступника начальника управління доріг та інфраструктури департаменту ЖПДІ Сергія ДЕРГУНОВА, такі кроки планувалися давно. І ось тепер одним пострілом вбивають двох зайців: по-перше, нарешті ліквідують паркувальний майданчик «газельок» у самому серці Старого міста, а по-друге, звільнять місце стоянки «вісімок» на пр.Гру­шевського.

Заодно приб'ють ше одного зайця - цікаво буде подивитися як одинички будуть давити туристів на мосту в розпал сезону  gf,bkb yfufvb
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #8 : 18 Марта 2013, 18:18:10 »

А в центрі Старого міста маршрутки заважають? Це єдинне, що чинухам заважає? БРДМ не заважає? Будинки без води та каналізації не заважають? Смотрич засраний не заважає?
В Старому місті живуть люди! Яких достали ці всі покращення! Коли їдучи до мене на День народження гостей висаджують біля водоймища, бо шось знов святкується.....то це фігня...як жінка накупила овочів на закрутки, і її так само висадили на водоймищі...Це теж фігня...люди ж відпочивають..як не зрозуміти???
Закрити міст до біса! І проблеми Підзамча нехай вирішує Васільянов, ну не хоче чувак людей лікувати! Замучився він...Призначили його депутатом Підзамча, та Старого міста....він все на підзамче тягне!
Проблему Підзамча, за рахунок жителів Старого міста вирішувати НЕ ГОЖЕ! Не годен Васільянов вирішити цю проблему...нафіг в село в медпунк людей лікувати! Політики мля...

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #9 : 18 Марта 2013, 19:18:12 »

А в центрі Старого міста маршрутки заважають?
Ну да. Бо не гламурно і  не ампірно
БРДМ не заважає?
Нє. Бо круто й екзотично
Будинки без води та каналізації не заважають?
Нє. Вони в них не жиють.
Смотрич засраний не заважає?
Він їм такий і потрібен. Не був би засраний - було б палєво з-під сирітських домів лайно зливати. А так все ОК.
Закрити міст до біса!
Почне валитись - закриють.
...проблеми Підзамча нехай вирішує Васільянов...
А шо, він всерйоз шось в місті рішає?  Чи ти якби став депутатом шось би зміг порішати?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #10 : 18 Марта 2013, 20:50:40 »

Капєц мосту. В "Дельфіна " п.м. 4 тони

Я не клон, чесно, чесно!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #11 : 26 Марта 2013, 15:07:28 »

Ну от! Настав той день, коли маршрутка №1 вже їздить до Кінопроката!
Наші чиновники ДЯТЛИ! Сьогодня вранці я пропустив 3 маршрутних таксі, аби ПОСТОЯТИ, та добратись в центр міста!
Люди сваряться! На роботу запізднюються! Зате з Кінопроката колгоспники з мішками курсірують до ринка!
 Боже як тепер чудово!
З центра до Старого міста, така сама картина! Про, що наші чинухи думають? Де той Валодька з його покращенями?
ПАНЕ СІМАШКЕВИЧ ВИ НЕ НА СВОЄМУ МІСЦІ! ВИ ВСЕ РОБИТЕ ПРОТИ ЛЮДЕЙ! ВИ МІСЬКИЙ ГОЛОВА?Непонимающий ОТ І ПЕРЕЖИВАЙТЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЗА ЖИТЕЛІВ МІСТА А НЕ ЗА СВОЇХ СУСІДІ В с. ДОВЖОК! В НИХ Є СВІЙ ПОСАДОВЕЦЬ, ЯКИЙ ЗА НИХ МАЄ ДУМАТИ!

Кам'янець-Подільска міська влада - ВЛАДА ЗЛОДІЇВ, ХАБАРНИКІВ, ТА БРЕХУНІВ!  дякуєм за "покращення"!

для того аби щось забрати, треба щось покласти!!

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #12 : 26 Марта 2013, 15:37:19 »

Не переживай, вже поклали. І то з прибором.

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #13 : 26 Марта 2013, 15:50:24 »

Дзовоню в міськвиконком в транспортний віділ  5-17-50 не беруть труби! Друзі подзвоніть, давайте заї...емо? Подмигивающий

Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #14 : 26 Марта 2013, 16:38:27 »

Пишите Шура: http://kpkts.at.ua/gb
http://info.kp.km.ua/component/option,com_comprofiler/task,userProfile/user,865/lang,uk/
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?action=profile;u=3783

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #15 : 26 Марта 2013, 17:57:24 »

Доречі про безпеку. Я б не радив їздити через міст. В свій час під видом ремонту турецького мосту була профанація, відмивання коштів. Робітники висіли днями на стінах мосту і робили вигляд, що щось там роблять.
У гілці є представник цієї фірми, він усе знає. В один прекрасний момент під вагою переповненої маршрутки міст завалиться і будуть жертви.
Так що робіть висновки. Перед тим як їхати цим маршрутом подумайте зо 10 разів.

Проте є і плюс, подивимось що ж там всередині того мосту. І туристів понаїде...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #16 : 26 Марта 2013, 18:54:10 »

убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену gf,bkb yfufvb

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #17 : 26 Марта 2013, 19:27:02 »

І голови полетять  bud

Я не клон, чесно, чесно!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #18 : 26 Марта 2013, 20:06:40 »

Це не моя цитата! Читай уважно!

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #19 : 26 Марта 2013, 20:08:28 »

Я знаю, але там забагато видаляти

Я не клон, чесно, чесно!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #20 : 26 Марта 2013, 20:40:18 »

Що видаляти?

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #21 : 26 Марта 2013, 20:56:46 »

Весь перший абзац

Я не клон, чесно, чесно!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #22 : 26 Марта 2013, 21:01:56 »

А просто кнопку "цитата" натиснути релігія не дозволяє?

ЗИ. Через проблеми з  маршрутками Мазурчак терміново звільнився з роботи  в Києві і виїжджає в Камянець  рішати питання жителів Довжка.

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #23 : 26 Марта 2013, 21:04:44 »

Досить вже  ,
В Мазурчака на довжку хата?

Я не клон, чесно, чесно!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #24 : 26 Марта 2013, 21:18:08 »

А яка різниця?

vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

« Ответ #25 : 26 Марта 2013, 21:22:02 »

Туше. Здаюсь

Я не клон, чесно, чесно!
Serik
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #26 : 26 Марта 2013, 22:50:32 »

Осмисливши зміст вищесказаних повідомлень, дійшов деяких міркувань. Ну, по-перше, тезу про „колгоспників з мішками”, які з фейєричною радістю добралися до центру міста завдяки „всіляким покращенням” можна ототожнювати з іншою, на кшталт барони старогородські та графи мрієкозацькі не добралися на бали через підзамецьких холопів, карети не вистачило. По-друге, давайте, панове, трошки розрізняти поняття Довжок „зі своєю владою” та Підзамче, яке все ж таки є невід’ємною частиною міста. По-третє, якби ви хоча б з тиждень попробували подобиратися з Підзамча на роботу, особливо коли „трошки” впаде сніг, то могли би спокійно брати участь у конкурсі у кого краший словарний запас матюкальника. По-четверте, на рахунок атракціону „проїдь мостом”.... скажіть хто взагалі контролює цей проїзд.... вихідний не вихідний камазіки, зіли, „пазіки з ориніна” та інші моциклєти спокійно шастають туди-сюди, навіть коли доблєсні міліціянти тіпа чергують. І нічого страшного....не падає. По-п’яте, це все казкове дійство з коперфільдівською пропажею одиничок не надовго..... крепко не беріть до серця... день-два-три.... і влада ще придумає якийсь „експеримент”. І, на кінець, мені цікаво, що стоїть за фразою „прийде час і будемо судити” - демагогія чи популізм, або і одне, і інше.... Задумайтесь: який час, коли він ще має прийти, кого будемо судити, за що судити, хто має судити....
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #27 : 27 Марта 2013, 08:01:05 »

http://www.youtube.com/watch?v=x4HE15EXhN4

Щоб ти тут не писав...в мене проблема! І ця проблема викликана міською владою! Я щас валю на зупинку, і там мене чекає знов ситуація з відсутністтю транспорту, я запізднююсь на роботу, і не тільки я...Раніше в мене цієї проблеми не було! І те, що проблема можливо розрулиться мене мало цікавить тому як "кушать" хочеться зараз! І проблема Підзамче, Довжок мене НЕ ЦІКАВИТ! По простій причині - Я ЖИТЕЛЬ СТАРОГО МІСТА! Для особо розумних пояснююю мене цікавить як харчується моя сім'я! І зовсім не цікавить як харчується твоя! На мому районі був транспорт, тепер його нема!
п.с. Жителі інших міст, інших країн знають про Кам'янець Подільський і Старе місто! І аби добратися в Старе місто їм тепер треба сідати в сільський автобус?Непонимающий?
« Последнее редактирование: 27 Марта 2013, 08:11:37 от GROMOZEKA » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #28 : 27 Марта 2013, 09:57:45 »

Громозєка правду каже: неможливо сісти в "першу" маршрутку біля базару, а на Троїцькій площі не те що сісти тепер, а навіть втиснутися, як останній оселедець в банку, і то важко. До того ж, казка про те, що їздити в Старе місто будуть лише великі і більш-менш комфортабельні маршрутки, залишилась казкою: їхали сьогодні "газельки", я бачила. В маршрутці не чула жодного схвального відгуку про "реформу"
Написала відгук на сайті ЖКГ. Телефон 5-17-50 не відповідає.
Що ще можна зробити, окрім як лягти на мості, не знаю, але знаю, що на догоду власникам маршрутів і жителям Підзамча-Довжку таки завалять міст. Потепліє - треба йти фотографувати, хоч пам'ять залишиться... Плачущий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #29 : 27 Марта 2013, 12:42:43 »

Написала відгук на сайті ЖКГ
Яка адреса?
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти