Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
29 Ноября 2020, 20:59:07
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Жителі Старого міста без маршрутного таксі!
Страниц: 1 2 [3] 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос:  Як вирішити проблему громадського транспорту в с. Довжок?
Збільшити штат маршрутного таксі №8
Збільшити довжину маршрута №1
Порадити маршруту №8 їздити частіше(хочаб як інші)
Частіше їздити автобусу №23
Мені все одно!
Розібрати міст!

Автор Тема: Жителі Старого міста без маршрутного таксі!  (Прочитано 14076 раз)
GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #60 : 28 Марта 2013, 18:45:02 »

По  темі в тебе щось є? Нема? Зібрав манатки і в еміграцію! Я живу тут! В мене проблема! Чи може це не проблема? Якщо по темі нема, що написати...пальці в двері і просто читай!

А что я не ничего писал по теме? А как же "Мы даём вам 5 минут"?

Грьома, у меня осенью весь двор порыли теплокомунэнерговцы. Про новый асфальт и речи нет. Болото. И я не рыдаю. Потому, что понимаю, это Украина.

И опять же повторюсь. Потерпи пару месяцев. Рубанут капусту и докупят вам ГАЗ-мобилей. И будет вам радость и счастье)))))

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #61 : 05 Апреля 2013, 06:37:57 »

Наскільки розумію,  можливістю прямої телефонної розмови з міським головою,
3 квітня, скористались тільки задоволені мешканці с.Підзамче.

Лінія з міським головою була «гарячою
"3 квітня відбулася «гаряча» телефонна лінія з міським головою Михайлом Сімашкевичем.
 За годину до Михайла Євстафійовича звернулося дванадцять кам’янчан із питаннями, які їх турбують. Приємно, що розпочалася телефонна лінія із подяки, яку висловила мешканка с.Підзамче Зінаїда Дмитрівна за те, що маршрут №1 продовжено від Старого міста саме до селища, таке нововведення є досить комфортним для жителів."

Sol lucet omnibus
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #62 : 05 Апреля 2013, 08:44:18 »

мешканка с.Підзамче

Підзамче знову стало селом?

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #63 : 05 Апреля 2013, 08:47:20 »

Спасибо товарищу Сталину...

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #64 : 05 Апреля 2013, 09:15:48 »

А чому би їй не дякувати, для неї, подовження маршруту це покращення.
Питання чого ні хто з мешканців Старого міста не дзвонив?
Або ті хто постійно користується цим маршрутом і у кого з приводу такого подовження інша думка.

Sol lucet omnibus
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #65 : 05 Апреля 2013, 16:53:57 »

А хто тобі сказав, що ніхто не дзвонив? Який сенс зара про це говорити!
От коли маршрутка втрамбована перевернеться,подавляться пасажири....тоді згадаємо про покращення!
Ситуація не змінилась....маршрутка вже втрамбована їде в Старе місто!
Дякуємо за покращення! В Старому місті бандіти не родились поки...хулі нам чекати!....Хіба, шо Сєню виберемо почесним жітілєм Старого міста, тим більш йому щас громадський транспорт не завадить!

Приємно, що розпочалася телефонна лінія із подяки, яку висловила мешканка с.Підзамче Зінаїда Дмитрівна за те, що маршрут №1 продовжено від Старого міста саме до селища, таке нововведення є досить комфортним для жителів."

що можна вірити???
п.с. за СЕЛИЩЕ... я в шоці...знатоки мля...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #66 : 05 Апреля 2013, 18:27:03 »

До чого доуправлялись, скоро через маршрутку революція почнеться Улыбка А чого ж ви жителі старого міста, не виходите на міст, влаштуйте акцію протесту "на мосту". До інших аргументів ця влада не буде прислухатися.
Глас разума у них отсутствует напрочь.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #67 : 05 Апреля 2013, 19:10:00 »

Я розмовляв з помічником депутата. Казав розрулить...(треба аби їздили через кожні 4 хвилини) побачимо... З Васіляновим сенсу нема розмовляти.....воно як Льоня Чєрновєцкий....не лікар, не політик!
п.с. с ким в Старому місті барикади будувати?  Одні бабульки...молоді мало! В багатьох свої автівки...От якби Бабій на маршрутці їздив.....)))Але тут теж....

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #68 : 11 Апреля 2013, 19:10:09 »

Що сьогодні робилося в Старому місті - це просто жах!  dead
Рух був, як на проспекті серед дня, причому їхав навіть здоровенний рейсовий Львівський автобус, якому що міст в Атаках закритий, що відкритий - до лампочки. Стоячи на зупинці біля адміністрації, змушена була пропустити 5(!) маршруток, дві з них не зупинялися взагалі. Зате зупинялися легковики, пропонували за 2 гривні 4 чоловік до базару довезти. Враження було таке, наче стою десь у Скалі за переїздом, голосую. Якщо такий рух буде протягом всього часу, доки будуть ремонтувати дірки в мості, то Турецький не доживе до реалізації мудрого рішення про платний проїзд, завалиться ще цього літа. Слів нема

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #69 : 11 Апреля 2013, 19:57:10 »

Не бійся так. 
Весь одразу -  не завалиться.
Скоріш за все, спочатку посиплеться саркофаг з північної сторони, ближче до фортеці -  там, де ремонт не робився.
Тоді закриють назад.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #70 : 11 Апреля 2013, 20:14:26 »

Тоді і каменю набрати можна буде.

Я не клон, чесно, чесно!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #71 : 11 Апреля 2013, 20:16:18 »

А жителі Підзамче задоволені! Ніхто не пише в газетах про проблеми! Тільки про позитивні відгуки жителів Підзамче!
п.с. завтра в міськраді буде вирішуватись питання маршруту№1...Подивимось.....
і ще... виходжу десь 7,15...8,15...9,15... аби сісти на  1а. дуже не зручно, але нема виходу!

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #72 : 11 Апреля 2013, 20:17:42 »

поцікався про долю мужика який брущатку брав)))декілька років назад))) взяв десяток - дали пів десятка!

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #73 : 11 Апреля 2013, 20:23:44 »

Бо мало взяв. Грузив би зо  три камази - всьо б було ОК.

GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #74 : 11 Апреля 2013, 20:25:42 »

А ведь с закрытием Жванецкого моста проблема уже не в маршрутках. Ведь вполне логично предположить, что теперь весь транспорт, кроме грузовиков, едущий с Каменца на Черновцы едет через старый город,так ближе. А это увеличение нагрузки в много раз. Так что мост нужно срочно закрывать.

Жванецкий мост - это конечно п...дец, но если рухнет замковый...  я даже слов подобрать таких не могу...

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
GUTA
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #75 : 11 Апреля 2013, 20:27:17 »

поцікався про долю мужика який брущатку брав)))декілька років назад))) взяв десяток - дали пів десятка!

ага... как всегда: украл булку - на 5 лет, убил человека  - условно...

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #76 : 11 Апреля 2013, 20:31:07 »

Бо мало взяв. Грузив би зо  три камази - всьо б було ОК.
— В наше время, Серёжа, можно украсть велосипед и всё здоровье отдать в тюрьме. А можно воровать вагонами и всегда оставаться на плаву. В России красть составы гораздо безопаснее, чем велосипеды, это я тебе конкретно говорю.

"Бандитский Петербург. Адвокат" слова Антибиотика

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #77 : 11 Апреля 2013, 20:33:25 »

А ведь с закрытием Жванецкого моста проблема уже не в маршрутках. Ведь вполне логично предположить, что теперь весь транспорт, кроме грузовиков, едущий с Каменца на Черновцы едет через старый город,так ближе. А это увеличение нагрузки в много раз. Так что мост нужно срочно закрывать.

Жванецкий мост - это конечно п...дец, но если рухнет замковый...  я даже слов подобрать таких не могу...

Треба закривати 100%

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #78 : 24 Апреля 2013, 18:10:46 »

Нові новини!
В міській раді чинухи взагалі мозгами поїхали...Маршрут №1 офіційно їде в .с. Довжок і заберає з відти пасажирів!
результат: НЕМОЖЛИВІСТЬ НЕ ДОБРАТИСЬ У ЦЕНТР МІСТА, НЕ ВИЇХАТИ З НЕГО!!!!!!
Але це ще фігня...Люди з Довжку не пропускають маршрутки в яких нема місць, вони туди трамбуються!!!!
Хтось не вірить?Непонимающий?  Станьте з фотоапаратом, чи відеокамерою на зупинці навпроти ринку жжошь, сцуко, я в истерике Це мля маски-шоу! Молоді, старі...Це жах! Тепер маршрут №1- Це сільський маршрут!!))100%%%
Спасіння Старогородчан маршрут №1а...Але водій на колінах пояснює...Що маршрутка їде в Старе місто! І на Довжок не їде! Просить звернути увагу на літеру А біля 1-нички жжошь, сцуко, я в истерике
Це обурює незадоволених пасажирів з Підзамче, та с.Довжок!?
НЕ Голосуйте більше ні за Сімошкевича, ні за Васільянова! Це бездари! Сором міста!
п.с.Хтось думає, що на відкриття Туристичного сезону маршрутка завезла мене додому? Чи когось на Підзамче!
А сьогодня через старий міст КрАЗи їхали ...І в маршрутки трамбували по 30-35людей!Думаю з розваленим старим мостом- пройдуть мої проблеми з маршруткою!

bushold
Старожил

репутация +4/-2

« Ответ #79 : 24 Апреля 2013, 20:58:29 »

Я за контролируемый разбор моста, до вскрытия всех исторических слоев. Будет уникальный в своем роде проэкт "мост древних римлян в разрезе". Блин на такое вся европа будет съезджаться. Давно мечтаю про реализацию такого варианта. И ездить никто не будет
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #80 : 24 Апреля 2013, 21:11:48 »

Добавив в голосувалку!

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #81 : 24 Апреля 2013, 21:40:47 »

Громозєка каже правду: перший маршрут перетворився на жахіття. Я не знаю, як ті бідні туристи (вони ж наше всьо) мають виїжджати з Старого міста. Припустімо, туди вони доберуться з вокзалу 1А, а назад?
При мені сьогодні одна за другою через міст поїхало 4 маршрутки "дельфіни". Назад верталися вже повні, але водії все одно зупинялися на всіх зупинках в Старому місті і трамбували людей, як оселедців, запевняючи, що "та, що ззаду, теж повна".
Бідні туристи, а ще більше бідний міст, що вже ледь дихає. Думаю, що в погоні за популярністю міська влада таки доведе його до руйнації
(Знаю, що патетика, знаю, а що робити?)

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #82 : 24 Апреля 2013, 22:20:12 »

Я не знаю, як ті бідні туристи (вони ж наше всьо) мають виїжджати з Старого міста.

По секрету: більшості туристів питання маршруток по барабану. Бо таксі з вокзалу на чотирьох - по штири грн з носа, а до решти цікавих точок зі Старого Міста гуляти пішки 20-25 хвилин через парки, сквери і прочі красоти.
 Тому вся надія на активних  грьомадян

Serik
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #83 : 25 Апреля 2013, 00:17:34 »

А шо ви бідкаєтесь про туристів, говорячи що туристи „наше всьо”. Мені цікаво, що має місто від „вкладень” туристів крім наглих морд і сміття по всьому старому місту. Хоч би раз влада прозвітувалась, наприклад, що за 2012 р. від туристів зібрали 20 мільйонів гривень і всі вони пішли на реставрацію лікарні чи дитячого садка. На туристах наживаються готелі і бари, а ми, пересічні громадяни міста, їздимо на роботу і тільки з глибокою заздрістю спостерігаємо, як самовдоволені турісти тішаться і жруть морозиво. Шоб я хотів, щоб в 60-70 років ходити по старому місту Праги з фотіком за 3000 баксів.   
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #84 : 25 Апреля 2013, 08:01:20 »

Серік! А, що місто має від с.Довжок? Яке відношення має міський транспорт створений для забеспечення пересування по місту Кам'янчан до проблем с. Довжок, в якому є свій транспорт, а також свій голова Рябий Р.(регіонал) який і повинен біткатись за ваші проблеми! Чому житель с. Довжок вільніще пересувається по місту ніж кам'янчанин?

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #85 : 25 Апреля 2013, 09:49:24 »

А шо ви бідкаєтесь про туристів, говорячи що туристи „наше всьо”. Мені цікаво, що має місто від „вкладень” туристів крім наглих морд і сміття по всьому старому місту. Хоч би раз влада прозвітувалась, наприклад, що за 2012 р. від туристів зібрали 20 мільйонів гривень і всі вони пішли на реставрацію лікарні чи дитячого садка. На туристах наживаються готелі і бари, а ми, пересічні громадяни міста, їздимо на роботу і тільки з глибокою заздрістю спостерігаємо, як самовдоволені турісти тішаться і жруть морозиво.    
відповім в Вашому ж стилі. а чо бідкатись за Довжок?? що, лишні 20 хвилин в маршрутці велика для них проблема?? а як проблема, то най вирішують її не за рахунок міських жителів, бо вони є сільські жителі і такі самі гості міста як і турістос!   опа засада  і сміття лишають набагато більше саме вони.
думка ж щодо турістос несвіжа і недолуга, але, досить популярна серед кам'янчан.  убей сибя ап стену
от я вже 15 років є для рідного міста саме туристом. і я приїзджаю лишати сюди зароблене за кордоном бабло. з мого приїзду тішаться власники і працівники закладів харчування, таксисти, власники крамниць... це що не кам'янчани? вони усі, по ідеї, мають сплачувати податки, які йдуть... а як вони не йдуть, то то вже ні разу не трабли туристів. от про що задумайтесь, Сєрік. наше туристське бабло лишається в місті, а от щодо "наглих морд", то таке... мене моя цілком влаштовує.  Смеющийся
тепер знов до теми. маршрутками я не користуюсь - або пішки або таксо (залежно вд стану Подмигивающий), але вважаю, що трабли сільських жителів не мають вирішуватись за рахунок жителів міських. от і все.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #86 : 25 Апреля 2013, 12:11:01 »

А шо ви бідкаєтесь про туристів, говорячи що туристи „наше всьо”. Мені цікаво, що має місто від „вкладень” туристів крім наглих морд і сміття по всьому старому місту. Хоч би раз влада прозвітувалась, наприклад, що за 2012 р. від туристів зібрали 20 мільйонів гривень і всі вони пішли на реставрацію лікарні чи дитячого садка. На туристах наживаються готелі і бари, а ми, пересічні громадяни міста, їздимо на роботу і тільки з глибокою заздрістю спостерігаємо, як самовдоволені турісти тішаться і жруть морозиво. Шоб я хотів, щоб в 60-70 років ходити по старому місту Праги з фотіком за 3000 баксів.   
Піпєц скільки ненависті до людей які заробляють гроші і витрачають на туризм, а не генделі.
Сєрік ви часом не комуніст - "забрать і подєліть!"?

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #87 : 25 Апреля 2013, 12:38:11 »

А шо ви бідкаєтесь про туристів, говорячи що туристи „наше всьо”.
А слово "іронія" Вам ні про що не говорить? Ну, може, чули там в школі колись, чи ще десь?
По секрету: більшості туристів питання маршруток по барабану.
Можливо. Але мій несекретний досвід каже, що коли турист находився в Старому місті,( думав, що воно маленьке, аж тут - сюрприз!), то в маршрутку аж бігом біжить.
« Последнее редактирование: 25 Апреля 2013, 12:43:33 от Luiram » Записан

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #88 : 25 Апреля 2013, 14:37:55 »

Сьогодня, як завжди! Не сядеш! Майже усі пасажири маршрутки жителі с. Довжок (навіть не Підзамча)
Чув, що через неділю маршрутки не будуть забирати жителів с.Довжок...Ними займеться комунальний транспорт міста!
п.с. невже в с. Довжок нема бажаючих возити пасажирів Довжок-РинокНепонимающий??
Таж нах??? Краще с3,14здити в сусіда!

CHUBACH
Пользователь
**

репутация +2/-0

Хороший человек видит хорошие знаки.

« Ответ #89 : 25 Апреля 2013, 15:56:38 »

А кто знает, кто замутил все эти проблемы с маршруткой №1?Непонимающий
Все проблемы жителей Старого города связанные с городским транспортом создал хазяин кафе" ПОЛИЦМЕЙСТЕР" (к стате пом. депутата Старого города)
Он забросал жалобами все инстанции, что бы маршрутка №1 не розворачивалась в Старом городе! Причину кто то знает его поступка?Непонимающий?Ответ - канечто же его кафе!
Теперь на бывшем месте стоянки маршрутки №1 красуються автомобили посетителей Полицмейстера, а также личные автомобили пом. депутата!
Так, что уважаемые жители Старого города ваши проблемы в вашем депутате! Поблагодарите его! Пока стоите и ждете свой транспорт на остановке, пом. депутата будет выносить вам "Кофе от Полицмейстера"!

О Великий Дух, чей голос я слышу в ветрах,
Я прихожу к тебе, как один из множества твоих детей.
Мне нужны твоя сила и мудрость.
Сделай меня сильным не для возвышения над моим братом,
но для победы над моим величайшим врагом - cамим собой.
Страниц: 1 2 [3] 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти