Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
29 Ноября 2020, 22:30:27
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Жителі Старого міста без маршрутного таксі!
Страниц: 1 2 3 [4]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос:  Як вирішити проблему громадського транспорту в с. Довжок?
Збільшити штат маршрутного таксі №8
Збільшити довжину маршрута №1
Порадити маршруту №8 їздити частіше(хочаб як інші)
Частіше їздити автобусу №23
Мені все одно!
Розібрати міст!

Автор Тема: Жителі Старого міста без маршрутного таксі!  (Прочитано 14079 раз)
Serik
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #90 : 25 Апреля 2013, 20:04:41 »

Я повністю згоден з тим, що дурнішого маршруту в Кам’янці, чим №1 немає. Повне коло їхнього маршруту складає 29 км. На один день їм потрібно півтори заправи газом, що змушує велику частину маршруток з’їжджати періодично й стоврювати колапс з нехваткою машин. Та на хєра мені ваш Довжок з регіоналом... Я житель міста і запитую: яка фінансова користь місту від туристів. Га? І спеціально для Luiram... я Вас пані не ображав, щоб натякати мені про тупість зі словом іронія.... зніміть корону й опустіться на землю.... слово „земля” Вам зі школи чи ше звідкись знайоме?
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #91 : 25 Апреля 2013, 20:30:19 »

Я житель міста і запитую: яка фінансова користь місту від туристів. Га?
Чекайте, то кожен турист вибравшись з потяга, автобуса, авто - повинен давати  мало-мало дєнєжку кожному в кого Кам'янецька прописка?

Я не клон, чесно, чесно!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #92 : 25 Апреля 2013, 20:52:40 »

Я повністю згоден з тим, що дурнішого маршруту в Кам’янці, чим №1 немає. Повне коло їхнього маршруту складає 29 км. На один день їм потрібно півтори заправи газом, що змушує велику частину маршруток з’їжджати періодично й стоврювати колапс з нехваткою машин. Та на хєра мені ваш Довжок з регіоналом... Я житель міста і запитую: яка фінансова користь місту від туристів. Га? І спеціально для Luiram... я Вас пані не ображав, щоб натякати мені про тупість зі словом іронія.... зніміть корону й опустіться на землю.... слово „земля” Вам зі школи чи ше звідкись знайоме?

Для Громозєки... А чого нє Сірожа, а Сєрік, .... я не хочу ні з ким сваритися.... мені протівно слухати про колхозніків з Довжку з мішками картоплі... ЯЯЯЯЯЯЯ там живу.... поважай мене...

Шось я потірявся.....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Serik
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #93 : 25 Апреля 2013, 21:09:15 »

Ну шо ви всі про себе та й про себе... я запитую для міста вливання туристичних коштів шо конкретно зробили... конкретно... що відремонтували, що побудували, кому допомогли.... не треба кожному з пропискою тикати злоті.... Далі про Підзамче.... ЯЯЯЯЯ там живу.... не треба тірятися...і маршрутка возить людей не тільки з Довжка, а й з підзамча, а не колхозніків.... людей.... І ще одне чим відрізняється колхозний житель Довжка від пана старогородського чи соборнівського, га? Всі питання до креативної влади... до начальника транспортної служби і т.д. При чому тут Довжок чи Підзамче...
vepryk
Спасение утопающих -
Постоялец

репутация +5/-0

- дело рук самих утопающих!

« Ответ #94 : 25 Апреля 2013, 21:28:43 »

А що таке "туристичні кошти"? Білети на право ходити і дивитися Кам'янець?

Я не клон, чесно, чесно!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #95 : 25 Апреля 2013, 21:38:04 »

Ну шо ви всі про себе та й про себе... я запитую для міста вливання туристичних коштів шо конкретно зробили... конкретно... що відремонтували, що побудували, кому допомогли.... не треба кожному з пропискою тикати злоті.... Далі про Підзамче.... ЯЯЯЯЯ там живу.... не треба тірятися...і маршрутка возить людей не тільки з Довжка, а й з підзамча, а не колхозніків.... людей.... І ще одне чим відрізняється колхозний житель Довжка від пана старогородського чи соборнівського, га? Всі питання до креативної влади... до начальника транспортної служби і т.д. При чому тут Довжок чи Підзамче...
а ти був присутній при посадці у час пік цих не колгоспників?Непонимающий
пропустити заповнену маршрутку не прийнято!?
п.с. відкрию тобі таємницю....сам з Підзамча! І знаю, що говорю!
« Последнее редактирование: 25 Апреля 2013, 21:40:07 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #96 : 25 Апреля 2013, 21:51:43 »

я запитую для міста вливання туристичних коштів шо конкретно зробили... конкретно... що відремонтували, що побудували, кому допомогли....
а тут що, приймальня мера???  Шокирован
Serik
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #97 : 25 Апреля 2013, 22:06:24 »

нєа.... институт благородных девиц
Serik
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #98 : 25 Апреля 2013, 22:09:34 »

останніх два тижні безпроблемно, наголошую безпроблемно, виїжджаю з підзамча на маршрутці №1 в 7.00, 8.00, 9.00, 10.00..... проблема з добиранням від базару... потрібно пропустити зо дві, зо три... зо чотири
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #99 : 26 Апреля 2013, 13:20:42 »

Ніхто й не сумнівається, що Ви безпроблемно виїжджаєте з Підзамча. Спробуйте так само безпроблемно ще і з Старого міста виїхати...
Serik , я неконфліктна людина і зовсім не збиралася Вас ображати. Просто після дискусій з "покращувачами" дратівлива роблюся, а Ви такі питання задаєте... Ну як що приносять туристи місту? Туристи приносять місту славу і життя. Бо тієї славнозвісної промисловості, про котру звітував мер, у нас давно нема, місто практично живе з торгівлі. А кому продавати?
Якби можновладці ще не пнулися зробити щось заради приваблення туристів, то і зовсім ніде і нічого не рухалося б. Так і сиділи би в своєму болоті. Інша справа, що робити бажано щось і для своїх жителів, але якщо єдиний подразник  для влади - туризм, то хай буде так, аби почули тільки.
P. S. Корону знімати не буду, бо вона мені подобається, а бачите її тільки Ви  Подмигивающий
« Последнее редактирование: 26 Апреля 2013, 13:23:24 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Страниц: 1 2 3 [4]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти