Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Апреля 2019, 07:30:02
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Насущное
| | |-+  то директор базара Савчук М.О. «хозяїн» чи «злодій»?
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: то директор базара Савчук М.О. «хозяїн» чи «злодій»?  (Прочитано 2460 раз)
Georges Charles d_Anthes
Новичок
*

репутация +0/-0

известный литературный критик

« : 30 Марта 2013, 11:31:33 »

Повідомляє КВЗП «Поділля»

Савчук М.О. – директор Кам’янець-Подільського КВЗП – ринок! Боярська Л. яка завідувала гральним бізнесом (автомати)на території ринку у власних приміщеннях. За рахунок підприємців ринку, скориставшись нагодою хотіли прикрити свої злочини.
1.   Савчук М. привласнив м’ясний павільйон і утворив там для підприємців та виробників фінансовий рекет! За 0,7 погонних метра його син  Савчук М. - Микола,здирає 100 грн.в день (Савчук М. є засновником СТ М’ЯСНИК-яке утворено для прихватизації нерухомого майна кооперації) ! Порахуйте – приблизно 60 продавців в день, а на свята вдвічі більше та цінова політика зростає у такий самій пропорції , хоча тариф затверджений за 1 п.м – 15 грн в день!!!!!що свідчить колективна  заява по цьому факту від людей які безпосередньо працюють  тривалий час у цьому павільйоні.
2.   На Савчуку М. та його родичах 11 об’єктів нерухомого майна райспоживспілки розташованих по території ринку.
3.   Контролери на території ринку займаються незаконними поборами з виробників сиро-молочної продукції та меду, які в свою чергу незаконно торгують на стихійних (не відведених для цього місцях) прилавках ринку, та на землі. В свою чергу самі контролери замість роз’яснення продавцям правил торгівлі на ринках та ветеринарних норм, будоражать їх і  збирають з них по 15 грн на день за 1 п.м.
4.   Давайте разом порахуємо елементарну математику, та вирішимо Савчук М. хозяїн чи злодій?!, 
На звітних зборах стало відомо від директора ринку Савчука М.О., що ринок за рік заробив 140 тис.грн.!!!!!, тож порахуємо елементарне – на території ринку є приблизно 2500 ларьків, (не враховуючи сюди торгові павільйони, криті прилавки та торгівлю з лотків) з яких приблизно з кожного збирається 250 грн в місяц = 625000 грн. щомісячно х на 12 місяців = 7.5 млн.грн. Куди та кому йшли гроші???
Відомо, що Боярська Л. яка є керівником профспілки підприємців, має захищати інтереси підприємців, але навпаки прикривається їхньою довірою, та працює в тісній змові з директором ринку.
В зв’язку з останньою аудиторською перевіркою ринку виявилось, що пан Савчук М. списав на розчищення снігу 90 тис. грн.., а в свою чергу по радіоінформатору ринку керівництво ринку зверталось до підприємців виходити по понеділках та власноручно виносити сніг, що вони й робили щоденно. А сам перелік грубих недоліків виявлених під час перевірки можна тут зачитувати годинами!!!
    А хто така Боярська Л. – вона як відомо була кредитною «аферисткою», чи не хотів цим професійним досвідом скористатись сам пан Савчук М.О.? Взагалі так і сталось!
     На території ринку з м’ясного павільйону №1 (рибний) зробили громадський туалет, та кафе з газовими балонами, які в свою чергу строго заборонені!
   А на рахунок звільнення Савчука М., це його маневри (показати з себе мученика перед підприємцями ринку та громадою міста), основна мета яких будівництво з «Київськими» торгівельних комплексів замість бляшаних та пташиних рядів.

Чекайте продовження!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #1 : 30 Марта 2013, 15:44:41 »

Шось ти папа не з тої сторони зайшов!...Перекрутив усе!
І питання - не твоя команда розпустила чутки про Савчука звільнення? Провіряєте як люди зреагують?
Зара тіко чужа місту людина піде проти Савчука! Заказуху пишеш! Якщо не Савчук то тільки "київські" чи "донецькі" Але вони вже стануть власниками! І ціни виростуть  в 5-10 раз!
І повідомляю - сунетесь бошки будуть летіти!
« Последнее редактирование: 30 Марта 2013, 15:55:07 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
margaret
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #2 : 31 Марта 2013, 12:51:20 »

не знаю вор или хозяин но на рынке вода и электроэнергия на 10 процентов дороже чем для города.мусор лужи и постоянно капает на голову гряз с крыш и натянутых над головами тряпок и зонтов .   грузчики телегами бьют по ногам рвут сумки и пакеты   а спросить за ущерб с полу бомжей нереально .Так куда уходят деньги за аренду .разница цены на воду и свет . Непонимающий Непонимающий   
MOM
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 31 Марта 2013, 19:23:52 »

І питання - не твоя команда розпустила чутки про Савчука звільнення? Провіряєте як люди зреагують?
Зара тіко чужа місту людина піде проти Савчука! Заказуху пишеш! Якщо не Савчук то тільки "київські" чи "донецькі" Але вони вже стануть власниками! І ціни виростуть  в 5-10 раз!

Я вижу эта громосека в курсе всех тем,так может расскажет ,что это за команда такая которая слухи про «мессию»-Савчука распространяет.И ,что это за папа который все перекрутил?
    А разве это новость, что ларьки ,на которые нет никаких документов Савчук вместе с главным бухгалтером Зиной продавали по 6-7 тыс.долларов,за то что бы стать в мясном павельене такса 300-400$ а сколько неучтенных ларьков,а это все в карман благодетелю Савчуку.
    И поэтому понятно чьи деньги здесь отрабатывает громосека.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #4 : 31 Марта 2013, 19:35:49 »

не знаю, чиї гроші Громозєка відробляє, але щось в тємі самі "новічкі"...  жжошь, сцуко, я в истерике
а на чиї гроші ви тут, "новічкі"?  Подмигивающий
Juk
Ветеран

репутация +6/-0

Как меня уже всё ....

« Ответ #5 : 31 Марта 2013, 19:50:22 »

а новички народные деньги отрабатывают )

Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #6 : 31 Марта 2013, 20:11:50 »

Те , що  на  ринку  , рівно  як  і  в  державі  Україна  , рівно  ,  як у  судочинній  ,  чи  законодавчій  чи  в  бюджетній  сфері  крутяться  ліві  гроші - це не  для кого думаю  не секрет. Ну - неможе  , щоби  на  кам"янецькому  ринку  все  йшло  ідеально  ,  коли  крадуться  мільярди  на  державному  рівні  -  на  дороги  , на  євро 2012  , чи  хрен  його  знає на  що.. 
Питання в іншому -  "нова "  влада  віддає  приорітетні  галузі новим  людям.  Приміром - Янукович  старший  сказав , що  гадки немає  як  його  син  подвоїв  свої  статки  за  минулий  рік. 
Я так  розумію , що зараз на  ринку  іде  перерозподіл  пирога.  А ця  тема  створена , щоби  налляти  бруду  на  старого директора.  Я не  знаю  ні  старого  директора  , ні  нового.  Але - якось - бридко  щоби  цей  форум  використовували  адепти   церкви свідків покращення для  контролю над суспільною думкою... 

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #7 : 31 Марта 2013, 20:41:46 »

Я вижу эта громосека в курсе всех тем,так может расскажет ,что это за команда такая которая слухи про «мессию»-Савчука распространяет.И ,что это за папа который все перекрутил?
    А разве это новость, что ларьки ,на которые нет никаких документов Савчук вместе с главным бухгалтером Зиной продавали по 6-7 тыс.долларов,за то что бы стать в мясном павельене такса 300-400$ а сколько неучтенных ларьков,а это все в карман благодетелю Савчуку.

Як може людина яка не бачить, навіть скопіювати нік неспроможна....Вести діалог по цій темі?Непонимающий

п.с. А до ринку маю відношення саме пряме! І Савчука не захищаю, вважаю його меншим злом!

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #8 : 31 Марта 2013, 20:52:47 »

Як може людина яка не бачить, навіть скопіювати нік неспроможна....Вести діалог по цій темі?

Нормально. Дали три грн, сказали писать - воно й пише, як вміє.  жжошь, сцуко, я в истерике

І Савчука не захищаю, вважаю його меншим злом!

А ну накидай трохи деталей, шоб всім все ясно було.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
MOM
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #9 : 31 Марта 2013, 21:42:53 »

Як може людина яка не бачить, навіть скопіювати нік неспроможна....Вести діалог по цій темі?

Нормально. Дали три грн, сказали писать - воно й пише, як вміє.  жжошь, сцуко, я в истерике

І Савчука не захищаю, вважаю його меншим злом!

А ну накидай трохи деталей, шоб всім все ясно було.
флу́дер, то же, что разг. пустоме́ля
георг флудераст то что твоя цена в базарный день три гривни  это ни кому не интересно

флуд. перехід на особистості.
  бан 5 днів  на вивчення правил  

« Последнее редактирование: 31 Марта 2013, 22:37:16 от Парильщик » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #10 : 31 Марта 2013, 21:48:18 »

А ми друзів на базарі не продаєм! І Ви не з того почали тут....

MOM
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 31 Марта 2013, 21:49:55 »

Як може людина яка не бачить, навіть скопіювати нік неспроможна....Вести діалог по цій темі?Непонимающий

п.с. А до ринку маю відношення саме пряме! І Савчука не захищаю, вважаю його меншим злом!

насчет ника я скажу что мне не надо его копировать,человек своими поступками показывает кто он

а если имеешь отношение к рынку то скажи что сделал мученик Савчук
MOM
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #12 : 31 Марта 2013, 21:51:04 »

Вот и признался,что Савчук твой друг.
MOM
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #13 : 31 Марта 2013, 21:52:36 »

не знаю, чиї гроші Громозєка відробляє, але щось в тємі самі "новічкі"...  жжошь, сцуко, я в истерике
а на чиї гроші ви тут, "новічкі"?  Подмигивающий

А,что так старички заметушились?Правда глаза колит?
MOM
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #14 : 31 Марта 2013, 21:57:16 »

Те , що  на  ринку  , рівно  як  і  в  державі  Україна  , рівно  ,  як у  судочинній  ,  чи  законодавчій  чи  в  бюджетній  сфері  крутяться  ліві  гроші - це не  для кого думаю  не секрет. Ну - неможе  , щоби  на  кам"янецькому  ринку  все  йшло  ідеально  ,  коли  крадуться  мільярди  на  державному  рівні  -  на  дороги  , на  євро 2012  , чи  хрен  його  знає на  що.. 
Питання в іншому -  "нова "  влада  віддає  приорітетні  галузі новим  людям.  Приміром - Янукович  старший  сказав , що  гадки немає  як  його  син  подвоїв  свої  статки  за  минулий  рік. 
Я так  розумію , що зараз на  ринку  іде  перерозподіл  пирога.  А ця  тема  створена , щоби  налляти  бруду  на  старого директора.  Я не  знаю  ні  старого  директора  , ні  нового.  Але - якось - бридко  щоби  цей  форум  використовували  адепти   церкви свідків покращення для  контролю над суспільною думкою... 

Вот как раз и хочу здесь показать проблему,а вы наоборот хотите ее замолчать манипулируя общими фразами .А то у нас привыкли моя хата скраю ничего не знаю.Или лишь бы меня не трогали.
А еще проще свалить все на кого ни буть только не на себя.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #15 : 31 Марта 2013, 22:04:08 »

Вот и признался,что Савчук твой друг.
мав на увазі-
георг флудераст то что твоя цена в базарный день три гривни  это ни кому не интересно

І взагалі, я і є Савчук!

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #16 : 31 Марта 2013, 22:33:49 »

А,что так старички заметушились?Правда глаза колит?
а просто я реальный вброс разглядел.
каменецкий рынок мне до самой дупы. вряд ли моя программа майского визита в Каменец  будет включать в себя посещение сей "достопримечательности".
но то, что темка явно заказная, за версту видно.  аццтой
и как-то паскудно видеть такое на нашем форуме. 
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #17 : 31 Марта 2013, 22:51:15 »

і я про те  саме.
Але - якщо тема  вже  є ,  то нехай  люди  знаючі (якщо такі є)  розкажуть піплу звідки ноги ростуть..  Чому  заказ на тему  з"явився ,  хто буде  старшОй на ринку ,  як ,  хто чого і  кому  ринок  ділять.  Аргументовано пліз..  Ато мені теж  сорока щось на хвості  принесла  ,  але  без аргументів....   
Пам"ятаю -  як були протести  біля  міськради  проти податкової реформи  Володимир Володимирович Мельниченко  вийшов до  протестуючих , і  вони  скандували "бандит"   Були в основному  базарні.  Може тепер їм борги  повертають?? 
Хто що знає відпишіться.   

Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #18 : 31 Марта 2013, 22:54:05 »

НИк прав. Какие-то  эти терки неинтересные, дешевка всё..
Самое время тему закрыть и удалить.
МоМУ (а хто ваще такой Непонимающий)  пердупреждение бы за даблпостинг как минимум учись сынок, если он такой борец за свободу и счастье народа на базаре пусть напишет в газету под своим именем или слабо?
« Последнее редактирование: 31 Марта 2013, 22:59:20 от Serega36 » Записан

Се аз воздам!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #19 : 31 Марта 2013, 23:27:31 »

І взагалі, я і є Савчук!
Володимир Володимирович, не ввводьте людей в оману, будь-ласка.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти