Ялинка в парку Героїв Євромайдну

Автор серый, 22 Грудня 2018, 21:32:09

« попередня тема - наступна тема »

серый

Класно) Гарно прикрасили і ялинку і парк) Мені більше подобається ніж в Старому місті.
Тільки будьте обережні там дууууже слизько, і ніхто нічим не посипає.

Serega36

Если вы о елке около клетки то в общем красиво
.... но кто знает сколько за это заплачено киевской фирме? *hz* ...... говорили о 500 тыс. грн
типа тут не нашлось спецов по елкам
   все как всегда - откаты *mad*
Се аз воздам!

Mc_Fox

хто саме вирішив там якинку розмістити? може були обговорення, думаю що кахе "Стрілец" та власники клітки будуть задоволині що саме тут розмістили ялинку, хоча як для мене то ялинку можна було б розмістити наприклад у Фортеці і за те щоб на ню прийшли подивитись заплатили б ще за вхід у саму фортецю, буджету було б поповнення, не?

серый

Ля, посони, таж дивіться на життя трохи легше) Да хто в той "Стрілець" ходить) Гадюшник-гадюшником)
Що, влаштовувати голосування з бюлетнями "Де розмістити ялинку"?
А про фірми "Рога і копита" і про "откати" да всі знають, і питання не в тому скільки і кому? Питання в тому, що гарно (на скільки це можна) зробили, народ веселий, місце мені (ИМХО) більше подобається ніж на Ратуші)
На вам від нервів:
https://www.youtube.com/watch?v=w9ADYSAko78

Митрий

А класно, шо ту ялинку поставили у парку. Близько, не тісно.  Я був з малими. Всім весело, халява від депутата, музика, співи.
В дупу пйяних не бачив...міліція близько.  Усе було чемно.

Митрий

До речі. Щойно тут біля ялики розкоп того мазуту (соляри), що отруїла лебеденят.
МЧСники, нацгвардія, комунальщики, заммера, мотопомпа, бочки по 100л, люди з відрами....

Митрий

Тракторцем розгребли ямисько - а там калабаня на 400л+ соляри. І тече ще звідкісь....Гадаю, шо це надовго.
Буду тримати в курсі. МОже, створити окрему тему?

Mc_Fox

Juk

Лет так 30 назад я там лазил малым летом и солярка тоже текла, помница мне зимой на санках с той горки скатывался и санями в солярочку заезжал))
Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!

Serega36

там всю жизь воняло соляркой
лет 40 на моей памяти
...может открыть добычу нефти?  гы гы  ;D
Се аз воздам!

Serega36

Се аз воздам!