Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
11 Апреля 2021, 21:55:44
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Архив тем
| |-+  Все остальные темы
| | |-+  «Тристороння угода "ВНЗ-студент-роботодавець"»
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: «Тристороння угода "ВНЗ-студент-роботодавець"»  (Прочитано 4230 раз)
Pirat
Ветеран
*****

репутация +1/-0
Сообщений: 480« : 16 Сентября 2006, 01:16:18 »

«Тристороння угода "ВНЗ-студент-роботодавець"»
Міністерством освіти і науки запроваджено, починаючи з 2007/2008 навчального року, практику укладання тристоронніх угод "вищий навчальний заклад - студент - роботодавець".


 

На виконання статті 56 Закону України "Про вищу освіту" та Указу Президента України від 4 липня 2005 року N 1013/2005 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні" Міністр освіти і науки Ніколаєнко С.М. підписав наказ від 17 липня 2006 р. N 536.

Такі угоди стосуються осіб, які навчаються за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю за державним замовленням за цільовими направленнями. Укладання розпочинатиметься на другому курсі після досягнення студентом 18-ти років.
 
Для цього міністерством розроблено Примірну угоду про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю за державним замовленням, що додається.
 
Угода містить загальну інформацію про сторони угоди, визначає предмет, обов`язки сторін, відповідальність, інші умови та юридичні адреси сторін. Передбачається, зокрема, що роботодавець, а це управління освіти і науки, створює резерв робочих місць на кількість осіб, які були направлені на навчання до вищого навчального закладу, організовує прийняття прибулих, працевлаштування, забезпечує матеріальне стимулювання молодого фахівця відповідно до чинного законодавства; постановку молодого фахівця на квартоблік як особи, що потребує поліпшення житлових умов, а також прикріплення до медичної установи; безпечні та нешкідливі умови праці молодого фахівця.
 
У разі невиконання Роботодавцем зобов'язань, узятих за трудовим договором, який безпосередньо укладається при працевлаштуванні, Молодий фахівець може розірвати цю угоду в будь-який час. Сторони, винні у порушенні умов Угоди, несуть відповідальність відповідно до закону, а спори, що виникають у разі порушення угоди, розглядаються у судовому порядку.

Ректорам вищих навчальних закладів, у яких здійснюється підготовка педагогічних працівників, Міністерству освіти і науки АР Крим, керівникам управлінь освіти і науки обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій доручено провести відповідну роботу щодо практики укладання, починаючи з 2007/2008 навчального року, тристоронніх угод для вказаної категорії молодих спеціалістів.
 
  Джерело: Освітній портал
http://www.osvita.org.ua/news/?news_id=21938
Записан
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru