збираю компліменти на адресу місцевої преси

Автор tosya, 14 Червня 2007, 20:17:14

« попередня тема - наступна тема »

tosya

коли ви бачите калюжу на асвальті, що ви в ній бачите? болото чи відображення неба? сварити когось завжди легше. спробуйте побачити щось хороше. Хто може, той хай напише

Snake

ariska

Ви знаєте, ставлення до преси в першу чергу залежить від людини. Від того наскільки вона досвідчена та як ставиться до життя.  Хотіла би я почитати шедеври які пишуть, ті критики, що на попередньому обговоренні були всім не задоволенні.
Шановні, вас просто нічого не цікавить.

Pirat

Цитувати
Шановні, вас просто нічого не цікавить.
Шановна панночко, мабуть наші предметні області щодо цікавостей не перетинаються. І це цілком нормальне явище.

105

Я відношуся до людей, котрі читають газети. Інформації в місцевій пресі бракує, новини подаються дуже офіційними і урізаними. Замало подробиць про події в місті, забагато розгорнутих інтерв'ю про всіляких Іванів Івановичів. І все-таки, так і складається об'ємна картинка про те, що відбувається навколо мене: щось розказали знайомі, щось прочитала в "Подолянині", щось - у "Фортеці", щось - у "Віснику". Хотілося б, звичайно, якогось об'єктивного і авторитетного видання.

Blacky

Цитата: Бульбашка Aero від 15 Червня 2007, 15:39:30
забагато розгорнутих інтерв'ю про всіляких Іванів Івановичів.

Я не конспіролог, але мені здається, в них є План. Як в Казобона, ага. Про кожного до ювілею треба написати. На радість ювіляру, ага. І ще його сусідам. І ворогам - бо якісь наданих майбутнім ювіляром фото як правило жахлива - суцільні застольні кадри.

Але в Подолянині все-таки є Будзей, це тішить.

105

Ага, я також люблю Олега Васильовича:)

Після того, як помер Валєра Баньковський, я не бачу в Кам'янці жодного нормального журналіста-аналітика :(

105

Цитуватизабагато розгорнутих інтерв'ю про всіляких Іванів Івановичів

Спілкуюся з місцевими журналістами, і підказувала їм до написання ще кілька цікавих кам'янчан, котрі не є Іванами Івановичами. Ну, взяли до уваги, може, напишуть, коли буде День чогось там, а не буде чим сторінку "затулити".   *unsure*

Frutik

Так Баньковський був неповторною людиною. Приємно було займатися з ним спільною справою. І випити приємно було
там нєт счьота рєкам і морям, но по нім нєльзя доплить домой (с) арія

Snake

по поводу интервью с Иванами Ивановичами

по моему это либо Иван Иванович пиарится, так по простому, поскольку по другому не умеет и не представляет, да  и газетки тоже по другому не умеют
ну вот он и платит за пеар акцию, все довольны

Lina

Знаєте,  з ваших слів складається таке враження ніби ми живемо у мега місті , де життя вирує, де повно подій, де кожної хвилини щось змінюється, а не в Кам'янці - Подільському. Де кожен день надзвичайно схожий на попередній і життя проходить у дуже повільному ритмі.  Ось тому то матеріали, які готують наші журналісти мають таке сірувате забарвлення.
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Snake

Цитата: Lina від 16 Червня 2007, 13:32:51
Знаєте,  з ваших слів складається таке враження ніби ми живемо у мега місті.

да именно так!!!

105

+1
І все-таки подій у нас не так уже й багато:)

woody

Глобальных - да, а на местечковым(дворовом, подъездном, уличном, офисном, соседском)уровне, действий и событий валом...Главное, как подать...А что происходит у соседа или на улице, где живут знакомые, друзья - намного интереснее, чем куда поехал мэр или чем занимались депутаты сегодня днем....Есть обьява и программа - всех это устраивает, привыкли и знают, что ничего интересного в местной прессе нет... *unsure*

105

Навіть за тим "нічого читати" стоїть багато виконаної роботи, і я це поважаю. Я, розглядаю не "місцеву пресу", а конкретні газети, які, повторюсь, читаю регулярно. І бачу конкретних журналістів, впізнаю почерк кожного, не читаючи підпису під статтею. Знаю, чого чекати від кожного з них, їхні сильні  і слабкі сторони в роботі.

Не беруся робити рецензії на кожного - це неетично.
Але якщо для когось "всі китайці - на одне лице" - то це не тому, що вони однакові - а тому, що ви до них не приглядалися.

woody

Я понимаю, тяжело давать оценку, людям, которых знаешь лично...А попробуй хоть раз посмотреть глазами рядового читателя(как я- никого не знаю)...Важен не процесс и затраченные калории, а результат...А результат, что кривить душой, на сегодня плачевный...Но я повторяюсь - такая ситуация устраивает всех: и выпускающих, и пишущих, и читающих...Названий много, а формат газет один!

Lina

а ще важче давати компліменти коли нема за що. Назвіть хоча б одну газету, яка заслуговує на похвалу. Журналісти звичайно є талановиті, але видання талановитого не бачила
і вічні будемо із нею!

Mirra

Хтось бачив "Фільварки кам'янецькі"??? Цікаво почути думку інших, бо мені сподобалось!!! Це не погана заявочка на гарний комплімент. Головне, щоб тримали марку і надалі.

Lina

що там читати, немає визначеності ні в стилі, ні в оформленні.  *вау, запалюеш* і напрямку не видно. Кілька статей, одна написана просто супер, а інша розрахована на посередність.
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Цитата: Бульбашка Aero від 16 Червня 2007, 08:24:17
Ага, я також люблю Олега Васильовича:)

Після того, як помер Валєра Баньковський, я не бачу в Кам'янці жодного нормального журналіста-аналітика :(

Ви будете сміятись, але в Кам"янці ніколи не бачитимуть жодного журналіста доти, доки він не помре

Брысь

Ну отчего же!?
Вижу довольно много. И с некотороми знаком лично - прекрасные люди.
Пусть живут долго и счастливо.
Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.

OlalaZhm

А взагалі, не хочеться повторювати у поважній компанії прописні істини: вільна преса є лише там, де є вільна громада. Оскільки у Кам"янці вільної громади немає, а є лише зо два десятки естетствующих нібито інтелігентів, що й преса для них тут поки що не потрібна.
Може, я й помиляюся, але може хтось продовж хоча б останнього року спробував написати те, що насправді думає хоч в якусть з місцевих газет? Просто так? Бо журналістам ще складніше - їм для того, щоб надрукувати свої СПРАВЖНІ думки потрібно за це ще й заплатити. Тобто, попрацювати й на те, щоб разом, колективно, наздирати грошей на друк, з/п, оеренду телефон, інтернет і шо ше там треба.
...Або взяті ті кошти у когось - але цей варіант ми не оговорюємо, бо тоді немає чого взагалі говорити про ту пресу, яку б ви хотіли читати.

Snake

это че выходит? " у нас нет денег платить журналистам, пишите нам бесплатно!"

Брысь

писати Я не прпобував, а лиш брутально висловлююсь з того чи іншого приводу на кухні з друзями. А, оскільки я один из тех двух десятков "...естетствующих нібито інтелігентів" отже НЕ заслужил на достойную прессу. Увы

а може, я денег дам какому нить журналисту?....****
Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.

OlalaZhm

Клас.. :)

Власне, для того, щоб в якомусь місці з"явилась пристойна преса, й потрібна наявність пару десятків естетстующих, та ще й злих і зубатих, які б ту пресу купували хоча б для того, аби позлословити. І ніби то в камянці це є...
Аж нє! Навіть якщо судити з цієї гілки, є естетствующі, є злослів"я... але нема тих, хто регулярно то купує і критикує "по дєлу". Основна маса, якщо вірити написаному тут, останній раз читала більшість газет "колись". Тобто, "я не читав, але все гавно..."

Snake

бывали припадки - регулярно и постоянно скупал все местное чтиво

и читать пытался даже

но сорри я устал спонсировать местную прессу, и никакой взаимности я не получил )))

вот такая бяда

тепрь здоров, припадков не намечается

OlalaZhm

Розумію... Я ще й досі скупаю, але вже давно не читаю. А це неправильно. Немає куражу у гнєвних викріках: "Усьо то кака!"

dedushka_Ho

Ну да, зачем второй раз пробовать дерьмо, если уже знаешь, что это такое.

А насчет того, что городок, мол, тихий, маленький - писать не о чем, то скажу: почитайте, хотя бы,

названия тем этого форума. Та тут писать-не переписать. Тут  всем Кам-Под газетам хватит на год. И тут

далеко не все темы, которые нужно и должно поднимать.

angar_19

Цитата: OlalaZhm від 29 Січня 2008, 17:38:45
Клас.. :)

Власне, для того, щоб в якомусь місці з"явилась пристойна преса, й потрібна наявність пару десятків естетстующих, та ще й злих і зубатих, які б ту пресу купували хоча б для того, аби позлословити. І ніби то в камянці це є...
Аж нє! Навіть якщо судити з цієї гілки, є естетствующі, є злослів"я... але нема тих, хто регулярно то купує і критикує "по дєлу". Основна маса, якщо вірити написаному тут, останній раз читала більшість газет "колись". Тобто, "я не читав, але все гавно..."
Покупаю и читаю все местное чтиво. Работа такая, обязывает.

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.

Митрий

Всё хорошо. Только комплиментов местной прессе я пока не особо вижу.
Читай название темы и аргументированно высказывайся.
авось и комплименты будут...

OlalaZhm

Шоб робити компліменти, треба ті газети хоч раз в місяць бачити... А таких серед учасників цієї гілки, як мені здається - аж 4-5 чоловік

angar_19

Цитата: Митрий від 29 Січня 2008, 18:47:34
Всё хорошо. Только комплиментов местной прессе я пока не особо вижу.
Читай название темы и аргументированно высказывайся.
авось и комплименты будут...

Митрий, чего-то я туплю. Можно мне расжевать смысл фразы? Не в обиду, просто чего-то не доходит.

З.Ы, Перечитал еще раз. Все равно не дошло.

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Олег Будзей

Тема називається «Збираю компліменти на адресу місцевої преси». Де компліменти? Невже про жодну з місцевих газет не можна сказати жодного доброго слова?
А баба на волі — цілована баба

Snake

я пока нет

если забрать от них страницку с названием, то дальше их очень легко перепутать

дата выпуска причем  роли не играет

Олег Будзей

Ось Ви ляпнули дурницю (вибачте за різкість!) заради красного слівця. А насправді всі шість кам'янецьких газет надзвичайно різні, їх аж ніяк одну з одною не сплутаєш.
А баба на волі — цілована баба

Snake

но на днях так у меня и вышло

пачитывал одну газетку, потом думал на другую

OlalaZhm

Цитата: Snake від 30 Січня 2008, 23:57:02
но на днях так у меня и вышло

пачитывал одну газетку, потом думал на другую

І?... Невже зовсім жодної різниці?

Deviator

Відрязняються наші газети одна від одної обсягом сторінок та розміщенням інформації на сторінках. І ціною...
Правда я грішний, ніяк не можу второпати навіщо їх стільки...
Це мої суб'єктивні висновки.

OlalaZhm

Запитувати, навіщо стільки газет, все-одно що запитувати, навіщо стільки магазинів чи кіосків, чи музеїв... Якщо стільки є і стільки виживає - значить, стільки треба

Митрий

а я сегодня хочу поблагодарить местную газету "Фортеця" от имени всех Каменчан Всея Сети за ссылки, циаты  и внимание к тому что тут пишется о Каменце-Подольском))):

А именно, в последнем номере на 8стор. некто "N" описывает проблему, поднятую нашими коллегами в камподовском комюнити ЖЖ об "нужена ли Каменцу мечеть"  (Если интересно, обсуждение тут: http://community.livejournal.com/kam_pod/757245.html) Цитировали наших Бульбашку и Кам*янчанку.

сам с удовольствием следил за предметной дисскусией. в дополнение скажу только, что мембар восстановлен. Ходил в Доминиканы, видел. сфоткал...

OlalaZhm

А фотку - слабо?

До речі, в "форточці" зараз багато чого пишуть студенти журфаку, цікаво виходить. жівєнько. Про мечеть там же було ще пару номерів тому (у грудні, здається)

До речі, в усіх газетах е емейли. Чого б туди не скидати усім зацікавлени важливі теми, якщо на них натикаєтеся?

Zemljak

Подобаються історичні розвідки Будзея О.Було б добре якби появились нариси про громадські організації початку 19 ст . в Камянці.

Lina

критикувати кожен може, для цього багато розуму не потрібно. А ось намагатись щось порадити чи виправити ситуацію нехоче ніхто.
Це ж потрібно було придумати, що всі газети схожі! ЖАХ. Взяти хоча б останні кілька номерів. Кожна газета піднімає якусь актуальну проблему.
А щодо історії нашого славетного міста, то може все ж спробувати зробити сьогодення не менш славетним. Досить пишатися нашими пращурами, і виїжджати на історичних нарисах. Спробуйте замислитись над тим, про що писатимуть наші нащадки. Якщо історичні події міста передруковувати, то навіщо тоді називатись газетою? *аццтой*
і вічні будемо із нею!

angar_19

Меня, например, прикалывает почитать о траблах чертзнаетсколькилетназад. Веселит. Особенно про разъяснения линии партии в селах.  *sick*

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Zemljak

Критика - самокритика - це носії прогресу. Цими інструментами  можна вилікувати з часом суспільство, але одним журналістам - це не під силу. Їх купляють, страхають , і навіть ... вбивають. Основна умова, щоб пишатись пресою -  громадянське зріле суспільство. І тоді в "К.Віснику", який оплачується коштом бюджету міста, згодом можуть з'явитися  не тільки заказні речі солодко- улеслевого смаку, але й щось схоже на  персональні журналісткі розслідування. При тому всьому віддаю шану небагатьом , у кого громадянська позиція вище професіонально- ситуативної. А розвідки з минулого вже корисні тим , що стан минулого можна порівняти з сучасним і подумати...

Lina

Минуле завжди цікаве та корисне. Але погляньте навколо, невже немає про що писати, невже ми живемо у утопічному суспільстві, де немає жодної проблеми? Скільки газет пише про недоліки? Є проблема - про неї написали, а розібратися хто винуватий нікому. Це ж потрібно робити дослідження. А навіщо витрачати зайві зусилля, якщо і так зійде)
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Цитата: angar_19 від 16 Лютого 2008, 14:57:48
Меня, например, прикалывает почитать о траблах чертзнаетсколькилетназад. Веселит. Особенно про разъяснения линии партии в селах.  *sick*

Ви про голодомор, наприклад? Чи про які трабли на селі Вам цікаво?javascript:replaceText(' *unsure*', document.forms.postmodify.message);

angar_19

Сомневаюсь, что вы OlalaZhm сможете мне рассказать что-то интересное. У вас голова набита лозунгами и штампами. Поэтому ваши излияния - не более чем трата трафика (Все это мое ИМХО и может не разделяться другими жителями форума. Не возражаю. На данный момент пишу только про себя), Олег Будзей - супер. Интересные находит заметки, читать интересно. И есть из чего выводы делать. Довольно хороший "срез времен" у него получаеться. Респект.

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

OlalaZhm

Та ради Бога, Ангар! Я и не претендую рассказывать Вам что-то. А Будзей мне и самой нраыиться, во всяком случае, я его уважаю. И не поняла я что-то, чего Вы так разгорячились?

А за мой трафик не переживайте - я его оплачиваю из своего, а не Вашего кармана.

Парильщик

Ура!!!  Фортеця  читает наш сайт, и даёт на него  ссылки.  Закидываю уважуху  Фортеце,  и  беру  все  свои  плохие  слова  нащёт  СМИ  назад!!! *applouse*

Парильщик

И ещё раз-  *applouse* думаю благодаря вашей ссылке в том  числе первЫй заступнЫк  появился.  Пыхтит, потет, думает   как  на  вопросы отвечать.  Айда вопросами  сыпать . Тока  грамотно, ато он выбирает  те  на  которые отвечать легче,  а остальные в отстой переходят.

Oleg_Warszawa

Цитата: Бульбашка Aero від 16 Червня 2007, 08:31:17
Цитуватизабагато розгорнутих інтерв'ю про всіляких Іванів Івановичів

Спілкуюся з місцевими журналістами, і підказувала їм до написання ще кілька цікавих кам'янчан, котрі не є Іванами Івановичами. Ну, взяли до уваги, може, напишуть, коли буде День чогось там, а не буде чим сторінку "затулити".   *unsure*
дайте пожалуста контакт на журналистов. Заранее благодарю
redakcja@zol-press.pl

Zemljak

Віддаю компліменти на адресу  " Камянецького вісника "Газета міської ради , нажаль  , перетворилась на апофеоз  підлабузництва. Тут можна прочитатаи всі симпатії до міських політиків  інічого про проблеми , які турбують камянчан. Чим це краще  за за брежнєвський застій ?А як себе відчувають журналісти , які  не звертають увагу на реальні факти  і не відтворюють їх на сторінках газети?В них ще залишились почуття провини перед читачами ,чи лише страх ?І це газета , яка користується міським бюджетом....

dred

найцікавіше: куплю - продам. програмки непогані...

Митрий

Прочитал в последнем номере "Фильварки" кучу материала на тему фестиваля "Терра Героика"  - много интересного и полезного материала. Достойно написанного и проилюстрированного хорошими фотграфиями. Много информации о спонсорах, спонсорской рекламы.

Но самое интересное-это список ссылок на ресурсы, посвящённые фестивалю. Много хороших и разных сайтов.

(кам-под.нета и "Форума" Вы там, увы, не найдёте)

Шпет

Недождетесь!!!!!

Snake

Цитата: Митрий від 30 Вересня 2008, 19:02:01
(кам-под.нета и "Форума" Вы там, увы, не найдёте)

наверное, им нужно было заплатить)))

Шпет

Недождетесь!!!!!

Lina

і звідки стільки жовчі? при чому тут гроші?
Я намагалась знайти на кам-pod.neti інформаційну підтримку Терра Героїки  - 2008 і все, що знайшла - це кілька заміток. Тому не потрібно винуватити когось. Я задля цікавості намагалась вчора ввечері купити журнал і не знайшла. Підкажіть де він є. В жодному кіоску немає :( Хочу пошукати ті сайти, про які там йде мова
і вічні будемо із нею!

Шпет

та пацани дійсно бабки люблять, але ж це життя, хто їх не любить
Недождетесь!!!!!