Розбираємо "Ділове місто"

Автор 105, 29 Червня 2007, 18:49:56

« попередня тема - наступна тема »

105

ЦитуватиЯ, як головний редактор газети "Ділове місто" готова особисто прийняти критику нашого видання. Пропоную завтра всім купити свіжий випуск газети і обговорити, що конкретно вам там не подобається, а що подобається. Тоді ми зможемо зробити певні висновки і врахувати вашу думку.

По-чесному купила, прочитала, проаналізувала (хто ще, підніміть руку!). Розбираю по кісточках.

Зовнішній вигляд - приємно вразив. Це, взагалі-то швидше журнал, ніж газета. Фотогенічний Гамалій на обкладинці - нема до чого приколупатись.
Але перегортаємо першу сторінку - який облом! Папір і друк, м'яко кажучи, паршивенькі, особливо на контрасті з обкладинкою. І, чесно кажучи, шість Мазурчаків на одній сторінці малого формату, навіть на честь дня його
народження - це, дівчата, явний перебор. Вистачило б і трьох ;D

Структура чітка, верстка лаконічна, читати зручно. Порадував Times замість нечитабельної прагматики, яку люблять усі місцеві газети. Єдине, логотип угорі читається "иждень", літера Т губиться.

Тепер по змісту

Новин у рубриці "Новини" - всього 6, причому про "Модуль" - то не новина, хоча тема актуальна, і добре, що ви продовжуєте її відслідковувати.

Інтерв'ю з Гамалієм - сподобалось. Цікава людина, змістовна розмова. На відміну від абсолютно тривіальних інтерв'ю з Підскоцькою та податківцем Бєлком. А чого слід було чекати від інтерв'ю до дати або професійного свята? Нема нічого нуднішого і беззмістовнішого, однак кам'янецькі газети чомусь надто люблять цей жанр. Можливо, тому, що це - найпростіший журналістський матеріал?
Інтерв'ю про Білосніжку - ну, нехай буде, для загального розвитку, і "в назіданіє" кам'янчанам, як з нуля досягти успіху. Хоча матеріал пріснуватий, з цієї жіночки можна було "витягти" більше, вона така колоритна особа.

Ще кілька актуальних матеріалів по будівницву-працевлаштуванню - ага, теба. + основні новини з України та світу - ну теж, може хтось не дивиться новин по телевізору.

Ну, але "ювілей" Таксі 006 - 7 років (без позначки "на правах реклами"), і з відвертою нісенітницею про цю прекрасну службу (читайте уважніше тут:http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=81.0).

Цікаво про Купала, дакую за подробиці, хоча з фотками промахнулись, там було що цікавішого познімати, ніж просто чорно-білий вогонь.

А щодо передруку про Клеопатру - це, як на мене, зайве. Не лінуйтеся більше писати про місцеве. Тим паче, якщо Ви уважно читаєте форум,
то можете побачити, які ще теми є актуальними для кам*янчан.

angar_19

В разделе "Продам" подраздел "іншу нерухомість".
Москвич 412 1990 г.в.
Народ, может вы зря так? Может он все таки заведеться?

105

Ага, і всі дружно взяли і почитали ;D Огульно критикувати - великих зусиль не потрібно. А читати - "многа букав". А ця редакція, між іншим, випустила ще й другий номер журналу "Кам'янецькі фільварки" (тобто, місцева преса на місці таки не стоїть!). Може, хто бачив на розкладках? Може, хто навіть у руках потримав?

angar_19

Извини, читать практически нечего. Интервью с Гамалием порадовало. Больше интересного ничего не нашел. Издание с названием "Ділове Місто" уж публиковало бы изменение в налоговом законодательстве что ли? А в конце года ставки налога и перечень занятий на фиксованый и единый патент. Почему-то они этого не делают. А идиотская газетенка "Камянець-Подільский вісник" это делает.
Как они могут носить название "Ділове Місто", являясь, по сути, желтой прессой местного разлива? За счет статейки про использование internet для рекламы себя любимого? Сорри, но такими общими фразами этим никого не привлечешь. Да и то, что там написано - бред сивой кобылы.
А насчет многа букоф - я читаю практически все газеты города. Работа заставляет. И притом читаю их внимательно. И могу сказать: "Редактор "ДМ", поменяй персонал. Они ж там нифига не делают!!!!" В том же "Подолянин" хоть порядок в комиссионке присутствует.

Lina

недарма редактор час від часу у форумі, може й справді щось нове надрукують.  *mad*для нашого невибагливого читача. Друкували б півгазети анекдотів, то й читач був би відповідного рівня
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Митрий

"ГРОМАДА ПЕРЕМОГЛА" - сами знаете, о чём....

Мой вопрос к Главному редактору (оскільки дана стаття без підпису):
1. Перемогла кого, Підприємця?!
-Вариант ответа "ДА".
Поздравляю Вас с очередной победой над частной инициативой.
тогда как об'яснить Ваше гордое название — "ДІЛОВЕ Місто"
-вариант "НЕТ" — мой следующий вопрос:
2. Перемогла рішення міської влади про надання підприємцю дозволу про будівництво "дерв*яного зрубу" ??
и вопрос третий: А куда переносят "дерв*яний зруб"? и есть ли там возмущённые жители!???

105

Мдя, канкретне дежа вю! Три номери газети підряд з однією фотою на титульній сторінці! Рибята, навіть якщо вам дофіга заплатили за рекламу рив*єри, втрачати обличчя не годиться! Хоч би повигадувати з фотками, щоб бодай трохи відрізнялися.
Ну. і за таким анонсом чекаєш відповідного формату статті, а знаходиш лише коротку прісну рекламну інформацію, яка не дає відповіді на виникаючі запитання. Чи далі буде через кілька номерів  незмінною обкладинкою?

Snake

о!
а я подумал что это все один и тот же номер!

105


Митрий

тема мертва.
через 10 дней закрываю....

Лапонька

Я сегодня впервые на этом сайте и форуме вообще. Молодцы ребята! Приятно удивили работой. Форум что надо, да и темы здесь обсуждаются интерестные. А вот что касается газеты "Ділове місто, то я, конечно, немного удивлена" : ЭТО ещё кто-то покупает? По-моему, кроме цветной глянцевой обложки там вообще ничего нет, а про объявления, которые идут по двадцатому кругу и говорить нечего

angar_19

Ты не поверишь, но я покупаю. Я вообще, всю местную прессу покупаю. Работа требуетю А ты? Что ты читаешь?

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.

Gosha

Немного не в тему, в Каменце продают "Секрет", украинско-израильскую газету, или только в Киеве?

Blacky

Не бачила "Секрету". В Кам*янці навіть <a href=http://karpaty.net.ua/>"Карпати"</a>, в яких маю честь друкуватися, не продають, що вже про іноземні видання казати...

woody

Гоша! Не умничай(как раз в тему).., а в Израиле продают "Дилове мисто" или только в Каменце реализуют этот "шедевр"(не говоря уже о "Подолянине" и пр.местных СМИ )?

Gosha

"...вы б, газели, не ...!"  "Secret" - газета, где в косвенной форме рассказывается о нашем с вами форуме, о его видных представителях!
А "Дилове мисто" здесь продают в рулонах.

Евгений

  А вы ими стены обклеиваете? Обоев нема? :o

Gosha


Мечтатель-)

нет, газета конечно не очень, но....... хорошо что хоть такая есть!!
ваш сайт тоже не плохой, но вот дизайн можно и получше!

Митрий

и правда, хорошо, что газета есть.

Lina

Давненько мене не було, але за цей час була приємно здивована зростом в інтелектуальному рівні нашої преси. "Ділове місто" справді вразило різнобіччям матеріалів та тем. Мабуть набрали все ж нових та талановитих людей. Взяла газетку і прочитала майже всю. Якщо не враховувати передрук, на деяких сторінках, матеріалів з інета, то досить цікаво почитати.
Навчилися з гумором дивитись на життя та проблеми. А рубрика "можете не читати" чого тільки варта.
"Подолянину" мабуть доведеться піти у вічність ;) Не завадило б їм набрати молодих, креативних людей.
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Lina

Ось тільки післяноворічний номер бажає бути кращим   :)
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Aktimel

Прикольна страничка попалась
Доречі як можно звязатись з діловим містом в інеті?

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]

Zemljak

В минулому номері мав нагоду прочитати статтю , в якій лунала туга про втрату міста  хозяїна, який зробив  величезну послугу Камянцю. Сама назва доводила думку , що без голови   ногам неможливо, але не будем забувати,що був період ( 10 років тому), коли містом керувала міська рада і небо не впало.А  хотілось  би дізнатись про великі перемоги до яких дійшло місто завдяки роботі мера- медицині , культурі , стану ЗМІ,освіті ,екології,соціальному стану громадян на фоні області чи в порівнянні з минулим..

AKM

ну в общих чертах газета не плохая но вот только убивает неграмотный набор Обьявлений, не было есче такого номера что было все гладко, такое впечитление что там и редактора нету, просто читать гадко

lana

Для загального розвитку прочитайте оголошення в інших кам"янецьких газетах. Наприклад "Подолянин". Що там роблять редактори та коректори. Їм не завадило б повчити українську і замість грузчик написати вантажник, а замість кладовщик - комірник *umnik* Таких ляпсусів є багато, а якщо вести мову про інформаційне наповнення то "Діловому місту" немає у Кам"нці рівних. Інформація динамічна, написано конкретно і по суті без "водички". Візьмеш газету і дізнаєшся місцеві новини, корисну бізнес та фінансову інформацію, є над чим пороздумувати. :)

Snake

только бы поменьше боянов и интернета печататали

было бы еще получше

Aktimel

Честно кажучи-моя улюблена газета

lana

А щодо новин з інета, то краще це, ніж історії ні про що *applouse*

Snake

не согласен
это просто говорит об отсутсвии журналистов вообще