Розбираємо "Ділове місто"

Автор 105, 29 Червня 2007, 18:49:56

« попередня тема - наступна тема »

105

ЦитуватиЯ, як головний редактор газети "Ділове місто" готова особисто прийняти критику нашого видання. Пропоную завтра всім купити свіжий випуск газети і обговорити, що конкретно вам там не подобається, а що подобається. Тоді ми зможемо зробити певні висновки і врахувати вашу думку.

По-чесному купила, прочитала, проаналізувала (хто ще, підніміть руку!). Розбираю по кісточках.

Зовнішній вигляд - приємно вразив. Це, взагалі-то швидше журнал, ніж газета. Фотогенічний Гамалій на обкладинці - нема до чого приколупатись.
Але перегортаємо першу сторінку - який облом! Папір і друк, м'яко кажучи, паршивенькі, особливо на контрасті з обкладинкою. І, чесно кажучи, шість Мазурчаків на одній сторінці малого формату, навіть на честь дня його
народження - це, дівчата, явний перебор. Вистачило б і трьох ;D

Структура чітка, верстка лаконічна, читати зручно. Порадував Times замість нечитабельної прагматики, яку люблять усі місцеві газети. Єдине, логотип угорі читається "иждень", літера Т губиться.

Тепер по змісту

Новин у рубриці "Новини" - всього 6, причому про "Модуль" - то не новина, хоча тема актуальна, і добре, що ви продовжуєте її відслідковувати.

Інтерв'ю з Гамалієм - сподобалось. Цікава людина, змістовна розмова. На відміну від абсолютно тривіальних інтерв'ю з Підскоцькою та податківцем Бєлком. А чого слід було чекати від інтерв'ю до дати або професійного свята? Нема нічого нуднішого і беззмістовнішого, однак кам'янецькі газети чомусь надто люблять цей жанр. Можливо, тому, що це - найпростіший журналістський матеріал?
Інтерв'ю про Білосніжку - ну, нехай буде, для загального розвитку, і "в назіданіє" кам'янчанам, як з нуля досягти успіху. Хоча матеріал пріснуватий, з цієї жіночки можна було "витягти" більше, вона така колоритна особа.

Ще кілька актуальних матеріалів по будівницву-працевлаштуванню - ага, теба. + основні новини з України та світу - ну теж, може хтось не дивиться новин по телевізору.

Ну, але "ювілей" Таксі 006 - 7 років (без позначки "на правах реклами"), і з відвертою нісенітницею про цю прекрасну службу (читайте уважніше тут:http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=81.0).

Цікаво про Купала, дакую за подробиці, хоча з фотками промахнулись, там було що цікавішого познімати, ніж просто чорно-білий вогонь.

А щодо передруку про Клеопатру - це, як на мене, зайве. Не лінуйтеся більше писати про місцеве. Тим паче, якщо Ви уважно читаєте форум,
то можете побачити, які ще теми є актуальними для кам*янчан.

angar_19

В разделе "Продам" подраздел "іншу нерухомість".
Москвич 412 1990 г.в.
Народ, может вы зря так? Может он все таки заведеться?

105

Ага, і всі дружно взяли і почитали ;D Огульно критикувати - великих зусиль не потрібно. А читати - "многа букав". А ця редакція, між іншим, випустила ще й другий номер журналу "Кам'янецькі фільварки" (тобто, місцева преса на місці таки не стоїть!). Може, хто бачив на розкладках? Може, хто навіть у руках потримав?

angar_19

Извини, читать практически нечего. Интервью с Гамалием порадовало. Больше интересного ничего не нашел. Издание с названием "Ділове Місто" уж публиковало бы изменение в налоговом законодательстве что ли? А в конце года ставки налога и перечень занятий на фиксованый и единый патент. Почему-то они этого не делают. А идиотская газетенка "Камянець-Подільский вісник" это делает.
Как они могут носить название "Ділове Місто", являясь, по сути, желтой прессой местного разлива? За счет статейки про использование internet для рекламы себя любимого? Сорри, но такими общими фразами этим никого не привлечешь. Да и то, что там написано - бред сивой кобылы.
А насчет многа букоф - я читаю практически все газеты города. Работа заставляет. И притом читаю их внимательно. И могу сказать: "Редактор "ДМ", поменяй персонал. Они ж там нифига не делают!!!!" В том же "Подолянин" хоть порядок в комиссионке присутствует.

Lina

недарма редактор час від часу у форумі, може й справді щось нове надрукують.  *mad*для нашого невибагливого читача. Друкували б півгазети анекдотів, то й читач був би відповідного рівня
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Митрий

"ГРОМАДА ПЕРЕМОГЛА" - сами знаете, о чём....

Мой вопрос к Главному редактору (оскільки дана стаття без підпису):
1. Перемогла кого, Підприємця?!
-Вариант ответа "ДА".
Поздравляю Вас с очередной победой над частной инициативой.
тогда как об'яснить Ваше гордое название — "ДІЛОВЕ Місто"
-вариант "НЕТ" — мой следующий вопрос:
2. Перемогла рішення міської влади про надання підприємцю дозволу про будівництво "дерв*яного зрубу" ??
и вопрос третий: А куда переносят "дерв*яний зруб"? и есть ли там возмущённые жители!???

105

Мдя, канкретне дежа вю! Три номери газети підряд з однією фотою на титульній сторінці! Рибята, навіть якщо вам дофіга заплатили за рекламу рив*єри, втрачати обличчя не годиться! Хоч би повигадувати з фотками, щоб бодай трохи відрізнялися.
Ну. і за таким анонсом чекаєш відповідного формату статті, а знаходиш лише коротку прісну рекламну інформацію, яка не дає відповіді на виникаючі запитання. Чи далі буде через кілька номерів  незмінною обкладинкою?

Snake

о!
а я подумал что это все один и тот же номер!

105

Митрий

тема мертва.
через 10 дней закрываю....

Лапонька

Я сегодня впервые на этом сайте и форуме вообще. Молодцы ребята! Приятно удивили работой. Форум что надо, да и темы здесь обсуждаются интерестные. А вот что касается газеты "Ділове місто, то я, конечно, немного удивлена" : ЭТО ещё кто-то покупает? По-моему, кроме цветной глянцевой обложки там вообще ничего нет, а про объявления, которые идут по двадцатому кругу и говорить нечего

angar_19

Ты не поверишь, но я покупаю. Я вообще, всю местную прессу покупаю. Работа требуетю А ты? Что ты читаешь?

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.

Gosha

Немного не в тему, в Каменце продают "Секрет", украинско-израильскую газету, или только в Киеве?

Blacky

Не бачила "Секрету". В Кам*янці навіть <a href=http://karpaty.net.ua/>"Карпати"</a>, в яких маю честь друкуватися, не продають, що вже про іноземні видання казати...

woody

Гоша! Не умничай(как раз в тему).., а в Израиле продают "Дилове мисто" или только в Каменце реализуют этот "шедевр"(не говоря уже о "Подолянине" и пр.местных СМИ )?

Gosha

"...вы б, газели, не ...!"  "Secret" - газета, где в косвенной форме рассказывается о нашем с вами форуме, о его видных представителях!
А "Дилове мисто" здесь продают в рулонах.

Евгений

А вы ими стены обклеиваете? Обоев нема? :o

Gosha

Мечтатель-)

нет, газета конечно не очень, но....... хорошо что хоть такая есть!!
ваш сайт тоже не плохой, но вот дизайн можно и получше!

Митрий

и правда, хорошо, что газета есть.

Lina

Давненько мене не було, але за цей час була приємно здивована зростом в інтелектуальному рівні нашої преси. "Ділове місто" справді вразило різнобіччям матеріалів та тем. Мабуть набрали все ж нових та талановитих людей. Взяла газетку і прочитала майже всю. Якщо не враховувати передрук, на деяких сторінках, матеріалів з інета, то досить цікаво почитати.
Навчилися з гумором дивитись на життя та проблеми. А рубрика "можете не читати" чого тільки варта.
"Подолянину" мабуть доведеться піти у вічність ;) Не завадило б їм набрати молодих, креативних людей.
і вічні будемо із нею!

Lina

Ось тільки післяноворічний номер бажає бути кращим   :)
і вічні будемо із нею!

Aktimel

Прикольна страничка попалась
Доречі як можно звязатись з діловим містом в інеті?

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]

Zemljak

В минулому номері мав нагоду прочитати статтю , в якій лунала туга про втрату міста  хозяїна, який зробив  величезну послугу Камянцю. Сама назва доводила думку , що без голови   ногам неможливо, але не будем забувати,що був період ( 10 років тому), коли містом керувала міська рада і небо не впало.А  хотілось  би дізнатись про великі перемоги до яких дійшло місто завдяки роботі мера- медицині , культурі , стану ЗМІ,освіті ,екології,соціальному стану громадян на фоні області чи в порівнянні з минулим..

AKM

ну в общих чертах газета не плохая но вот только убивает неграмотный набор Обьявлений, не было есче такого номера что было все гладко, такое впечитление что там и редактора нету, просто читать гадко

lana

Для загального розвитку прочитайте оголошення в інших кам"янецьких газетах. Наприклад "Подолянин". Що там роблять редактори та коректори. Їм не завадило б повчити українську і замість грузчик написати вантажник, а замість кладовщик - комірник *umnik* Таких ляпсусів є багато, а якщо вести мову про інформаційне наповнення то "Діловому місту" немає у Кам"нці рівних. Інформація динамічна, написано конкретно і по суті без "водички". Візьмеш газету і дізнаєшся місцеві новини, корисну бізнес та фінансову інформацію, є над чим пороздумувати. :)

Snake

только бы поменьше боянов и интернета печататали

было бы еще получше

Aktimel

Честно кажучи-моя улюблена газета

lana

А щодо новин з інета, то краще це, ніж історії ні про що *applouse*

Snake

не согласен
это просто говорит об отсутсвии журналистов вообще

lana

І що там є з інета? Новини з України і світу? Це швидше говорить про намагання донести до людей різнобічну інформацію. А писати архівні матеріали це цікавіше. Щодо журналістів, то дивлячись на підписи під статтями видно що журналістів багато ;)

Snake

угу
только коллективно можно справится с такой сложной задачей как скопировать пару сообщений с новостный сайтов, и выбрать пару фоток

а так не спорю, журналисты есть)))) *вау, запалюеш*

lana

з 26 сторінок 4 з інету а всі інші почитайте, може знадобитися. А взагалі я немаю ніякого бажання переконувати когось в якості газети. Кожен читає те, що йому більше імпонує по розумовому розвитку. Хочете - читайте "Фортецю" з її купленими статтями чи "Подолянин" з його нудними історіями... Я просто написала про те, що мені подобається і вважаю, що це єдине видання, яке допомагає йти в ногу з часом)

OlalaZhm

Лана, не треба так смішно рекламувати своє "Ділове місто". Не можна так відверто розставлятися. Ні в професійній діяльності, нав особистому житті

lana

Воно таке ж моє як і Ваше. Ось ви наприклад захищаєте "Фортецю", я ж немаю нічого проти. Я кажу свою думку, а не рекламую. І чому коли відверто хвалять будь-яку іншу газету то нічого в цьому страшного немає? Такі речі ображають.
Навіщо тоді форум, як не для того щоб спілкуватися і висказувати свої вподобоння.
Чи коли критикувати, поливати брудом то це нормально, а коли похвалити то це реклама свого???????

OlalaZhm

так Ви і поливаєе брудом всіх, окрім свого ДМ. Причому виходить це у Вас дуже кульгаво. Хоча, "кто не был глуп, тот не был молод", тому нічого страшного. Минеться :)

Lina

Правильно каже вельмишановна панянка, котрібно не хвалити своє чи не своє, а критикувати. Я думаю що гарної преси у нас немає. І підтримую критику Лани.  Щодо "Ділового" то давненько не читала, коли не спитаю то вже продали, так що доводиться перебиватися )))))))))))
і вічні будемо із нею!

Nikolaz

незнаю кто там свое болото хвалит.....скажу одно что журналисты полный ацтой.... реально где таких идиотов понаберали....колхоз рулит я так понял ))))

Уважаемые журналисты прежде чем писать статью...ТЩАТЕЛЬНО ПОДУМАЙТЕ....: "А правда ли то что я тут написал(а)????"....
Когда читаеш, так и хочеться кинуть журналом в морду тому кто это написал.......

Вот Вам и критика.....  :)

SAW PLANET RECORDS - http://www.sawplanet.com
MYSPACE PAGE - http://myspace.com/nikolaznikz
TOPDJ PAGE - http://topdj.ua/djs/1544
PROMO DJ PAGE - http://nikolaz.all.dj

105

Ага, дужжже конструктивно *вау, запалюеш*
А як з приводу того, щоб назвати конкретних авторів, конкретні статті і назвати конкретні перекручені факти?

Snake

Цитата: Lina від 18 Квітня 2008, 17:13:50
Щодо "Ділового" то давненько не читала, коли не спитаю то вже продали, так що доводиться перебиватися )))))))))))

да ладно преувеличивать
сбегал в ближайший киоск - есть, нате получите, читайте

Lina

Я в центрі також купила, а в нас на районі немає
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Тю! Ми підшивки робило в понеділок, завжди вільно купуємо "Ділове місто" і всі інші газети.

Lina

Це ще один привілей жити чи працювати в центрі міста. Нам реалізатори в офіс приносять "Фортецю" , "Подолянин", а "Ділове" або закінчилось, або небуло взагалі...
Це що, штучно створюється ажіотаж чи така популярність?
і вічні будемо із нею!

Blacky

Та який ажіотаж, що ви? Ви сюди ще вірусний маркетинг приплутайте:о). Я вчора вперше взяла в руки ДМ - його так обговорюють, ну цікаво ж. І майже з стовідсотковою впевненістю скажу, що ваші розповсюджувачі просто не беруть важкого в руки, а дурного в голову. Зважте 10 екземплярів ДМ і 10 екземплярів, скажімо, края Кам*янцього - і зробіть висновки.
А приколу класності ДМ я не зрозуміла. Оголошення, гороскопи і програма, як і всюди.

Veronika

У мене пропозиція, давайте не будемо просто лити бруд, а конкретно факти, що з газетою "Ділове місто" не так, чим вона не підходить таким вибагливим читачам як ви, що в ній змінити потрібно, що б ви хотіли прочитати?
Тільки прохання: давайте без образ, а конкретні запитання,  пропозиції та конструктивна критика.

Veronika

105

Свіжого номера ще не читалося :)

Veronika

Я просто хочу знати, що конкретно не так, щоб це виправити

Snake

Цитата: Veronika від 27 Травня 2008, 18:28:03
У мене пропозиція, давайте не будемо просто лити бруд, а конкретно факти, що з газетою "Ділове місто" не так, чим вона не підходить таким вибагливим читачам як ви, що в ній змінити потрібно, що б ви хотіли прочитати?
Тільки прохання: давайте без образ, а конкретні запитання,  пропозиції та конструктивна критика.

прочитайте еще раз тему внимательно

тут достаточно конструктивной критики

Veronika

Я не знайшла нычого, що можна назвати конструктивною критикою.
Все, що написано вище це просто "Разглагольствоания на тему", або "незнаю як, але не так як у вас"

Snake

Цитата: Snake від 18 Квітня 2008, 10:03:26
только бы поменьше боянов и интернета печататали

было бы еще получше

цитирую себя любимого

то есть практически в каждом номере страница - две, перепечатки с сети, причем даже не обработанные, то есть "ctrl-c  ctrl-v"

Veronika

Якщо бути більш точними, то майже в кожному номері 5 сторінок з інета. Просто новини світу та України більше ні звідки не дістанеш, а ще автоновини. Вся інша інформація місцева і написана самостійно без інету.

Veronika

Я не переконуватиму, що це добре, але інфа має бути різнопланова, та й не всі жителі міста мають доступ до мережі, щоб слідкувати за новинами.

Snake

Цитата: Veronika від 29 Травня 2008, 10:51:47
Просто новини світу та України більше ні звідки не дістанеш, а ще автоновини.

хм

если мне интересны международные новости я покупаю другую газету

а покупая ДМ расчитываю немного на другое, то есть большее количество информации о деловой жизни города

Veronika

Тобто не вистачає ділової інформації?
У нашому місті ділове життя настільки одноманітне, що важко віднайти щось нове.
Банківських новин та порад мало?

Snake

банковские новости, это я так понимаю курсы валют?

если считаете что
ЦитуватиУ нашому місті ділове життя настільки одноманітне, що важко віднайти щось нове.
, то тогда зачем назвались ДМ?

не проще тогда переименоватся ?

Veronika

банківськ новини - це коментарі банкірів щодо змін в кредитній чи депозитній політиці банку, де і в чому краще зберігати заощадження, що буде з доларом, що буде з будівельними компаніями.......
А ще новинки та поради для бухгалтерів і не тільки ті, що податкова щотижня в усі газети приносить.

105

Цитата: Snake від 29 Травня 2008, 11:50:28

если считаете что
ЦитуватиУ нашому місті ділове життя настільки одноманітне, що важко віднайти щось нове.
, то тогда зачем назвались ДМ?

не проще тогда переименоватся ?

+1. Якщо вже пооставили себе в такі рамки, то варто і насичувати газету тематичною інформацією, а не кришити вінегрет з усього потроху.

105

Можна побільше кухні бізнесу, може, иатеріали якихось тренінгів з розвитку в себе ділових, комунікативних якостей.

Персонально для людей можна вишукувати матеріали з раціоналізації, наприклад, ведення домашнього господарства (таке продам вам хоч вже), сімейного бюджету, грамотне ведення закупок, щось типу "святкова вечеря на останні 100 грн") - не варто підходити лише з масштабами великого бізнесу - кожен із нас у своєму житті і бізнесмен, і бухгалтер і касир.

Правові засади і взагалі питання законності того чи іншого бізнесу (ну, розхвалили були Купідон за їхні гроші, а бізнес таки дуже спірний і неоднозначний). ОТ, будь ласка, реклами в нашому місті (наприклад, обговорювалось тут: http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2541.0), інтенсивна забудова Старого міста (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2583.0).
Взагалі, використовуйте цей форум як шпаргалку. Рубрика "Лаємо владу" і "Насущное" - невичерпний колодязь гарячих тем, які не піднімає жодна газета в місті. Будьте першими!

Людям, провірте, вже остогидло читати про "цікавих людей" - їх не так багато, і вони пройшли вже не одне коло по всіх газетах. Це статичні матеріали, які не додають авторитету газеті.

105

Мені було б ще цікаво побачити такі підбірки: Де випити кави? (перелік із короткими характеристиками), "Де позайматися спортом?", "В яку школу (садок) віддати дитину" (характеристики програми, переваги, матеріальна база і таке інше), "В який гурток/секцію віддати дитину" (за різними напрямками, чого вчать, чого який колектив досяг, з якого віку беруть, конкурс-не конкурс, скільки коштує), "Де лікувати зуби (інші органи)", і так до безконечності по різних категоріях. На витяги з і-нету місця просто не вистачить!

Veronika

Дякую за поради. :)
Хочу зказати, що майже кожна тема з запропонованих розділів вже була висвітлена в газеті. Деякі ще в стадії доробки. Просто, якщо піднімати тему, то потрібно її дослідити і ви всі це чудово знаєте, а передрукувати форум і фотки з нього, це зовсім не те.

Veronika

Скоро День журналіста! Кого з журналістів Кам'янця-Подільського ви знаєте? За що любите їхні статті? Що цінуєте?

X.A.M.

Некоторых любим, у некоторых любим их статьи.  :)
Я думаю, что это отдельная тема (а не в ДМ)! :-)
Журналистов которых знаю: сотрудники "Подолянина".
За что любим их статьи: за деньги, потому что покупаем газеты: Подолянин и ДМ. Другие газеты пока нет смысла покупать "любить". :-(

Veronika

Шановні читачі "Ділового міста", хочу Вам сказати, що у нас є уже свій сайт, на якому всю інформацію ви можете прочитати онлайн

Veronika

Сьогодні День журналіста! Щиро вітаю всіх колег, а також всіх тих, хто любить бути в центрі подій, цінує гарні новини та не уявляє свого життя без свіжої інформації, з професійним святом! Бажаю творчого натхнення, злетів та радості. Справжнього людського щастя та море кохання! *баяннище*

105

Цитата: Veronika від 05 Червня 2008, 19:45:43
Шановні читачі "Ділового міста", хочу Вам сказати, що у нас є уже свій сайт, на якому всю інформацію ви можете прочитати онлайн

Ну а де, хоч приблизно знаходиться  той сайт ???

Marijka

105

Ага, десь приблизно в тому квадраті ;)

Frutik

Цитата: Veronika від 05 Червня 2008, 19:45:43

гарно послала... певно в гугль
там нєт счьота рєкам і морям, но по нім нєльзя доплить домой (с) арія

WiseMan

Сегодня прикупил газету Ділове місто. И Вы еще спорите о качестве Вашей газеты?
Открыл я первую страничку и вижу оглавление:
ЧИ СПРАВДІ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - КОМФОРТНЕ МІСТО?.............................16
Открываю я 16-ую страницу и вот крупными буквами - РОЗРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
Статья о комфортном городе на 18 странице.
Вопрос, да Вы хоть сами ее читаете?
Ошибки и опечатки всплошь и рядом, впечатление сразу такое что верстка на скорую руку - фаст фуд, можна ли нормально переваривать такую пищу?

Veronika

Вибачте за помилку в анонсі. З усіма буває.
А ось з приводу інших обвинувачень, то конкретніше про помилки чи описки на кожній сторінці можна?
Мені дуже приємно, що ви читаєте і вказуєте нам на наші помилки. Завдяки уважним та небайдужим читачам ми намагаємося вдосконалюватись і зробити нашу газету цікавою і потрібною жителям міста.

Snake

ДМ!!!

найдите срочно дизайнера!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

сегодня уже поздно!!!!!!!!!!

зы дизайнера, а не верстальщика

WiseMan

Завжди радий зробити дівчині приємне  (-).
Детальніше розгляну коли матиму час, якщо більше нічого не буде в цьому номері - для Вас знайду попередні, там також часто зустрічаються помилки.

texc

А мне очень понравился график на одной из страниц. Ни цифр никаких, ни обозначений - просто красивые столбики.  *applouse*

Veronika

Так де його знайти. Немає. Якщо є хтось у вас знайомий, то можете порадити. Бо хороший дизайнер у нашому місті - це рідкість.
А поки немає ким замінити, то чи можна конкретніше про недоліки в дизайні. Спробуємо виправити.

Veronika

то ж був не графік, а схематично показане зростання за допомогою діаграмки.
Ще раз дякую за те, що показуєте нам наші недоліки

Snake

приклеил сюда

лого Вашей газеты, в первую очередь!!!! на первой странице такой ужос!!!!!

Veronika

запропонуйте свій логотип, якщо він нам сподобається більше, то навіть грошей підзаробите.

Debris

Цитата: Veronika від 12 Липня 2008, 11:48:24
Так де його знайти. Немає. Якщо є хтось у вас знайомий, то можете порадити. Бо хороший дизайнер у нашому місті - це рідкість.
А поки немає ким замінити, то чи можна конкретніше про недоліки в дизайні. Спробуємо виправити.
Что?! "Хороший дизайнер рідкість"?! Я вне себя от бешенства! Вы искали? Вы СЕРЬЕЗНЫЕ предложения с СЕРЬЕЗНЫМИ деньгами делали?! Или вы хотите чтобы вам газету верстали+все, все, все за 1000 грн.? 1. Платите зарплату четко. 2. Не скупитесь. 3. Выставляйте четкие требования.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

WiseMan

Увага! До кожної газети <Ділове місто> БЕЗПЛАТНО додається кольоровий теленавігатор та <Економ оголошення>. У разі відсутності таких додатків, просимо скаржитись у редакцію газети.
Тут вже запахло безграмотністю, таке повторюється в кожному номері. Чи може українська мова знає таке слово і я помилився?

Blacky

У Гектора-фон_київа була з цього приводу цікава дискусія, в якій і кам'янчани відмітилися:
http://hector-von-kyiv.livejournal.com/276913.html

105

Тобто, резюмую: безплатно = безкоштовно = задарма :)

Щастячко

Несколько номеров подряд идет комментарий психолога на разные темы. Никак не могу понять: или у них автор статей неплохой, или психолог старательный?

Snake

Veronika

від кого, від кого, але від Вас Снейку не очікувала, що Ви можете критикувати щось не читаючи.
Якби Ви взяли до рук газету та відкрили її на сторінці з цими порадами, то обов"язково прочитали б, що консультації надає Віталій Поліщук.
Доречі у нас ще є рубрика поради юриста, як це Ви її не помітили. Про всяк випадок повідомлю, що поради юриста надає юридична фірма "Касян".

Лакатос

працює з людьми він також з нетом?  :o Кокий жах! співчуваю його клієнтам:"Так що ж заважає вам бути щасливим?"-втупившись в екран монітора..."Зачекайте хвильку-проблема з вашим діагнозом. ГУГЛ каже-ви безнадійний!!!".

Lina

Мда, Лакатос, перший коментар і  *аццтой*
і вічні будемо із нею!

Blacky

Ліна, опередили мене:)

Навіщо бути таким БЕЗПРИЧИННО злим?

Щастячко

А вдруг это какой-то великий теоретик из великого национального университета? Они ж там все теоретики без практики!!!!  *applouse* (прошу прощения, единицы (!) практикующих есть) так вот и бесится!
А статейки то у  не очень уж дурственные...

Snake

Цитата: Veronika від 17 Липня 2008, 16:25:27
від кого, від кого, але від Вас Снейку не очікувала, що Ви можете критикувати щось не читаючи.
Якби Ви взяли до рук газету та відкрили її на сторінці з цими порадами, то обов"язково прочитали б, що консультації надає Віталій Поліщук.
Доречі у нас ще є рубрика поради юриста, як це Ви її не помітили. Про всяк випадок повідомлю, що поради юриста надає юридична фірма "Касян".

нашел пару последних газет, перечитал

признаю, погорячился

приношу свои извинения

Щастячко

Извините за неосведомленность, но все-таки хочется знать: кто же такой этот "Віталій Поліщук" и что это за "Юридична фірма "Касян"?  Почему им можно доверять? Кто они все такие? Все-таки кажий член "громады" имеет право на информацию, а еще и на ее источник! Хочеться получать услуги индивидуально, конфиденциально (и, желательно, бесполатно - хотя не обязательно) в тех местах, где указаны название фирмы (если таковая есть), адрес, телефон и проч. В конце концов, дайте ссылку!
Это не эгоистические происки, а просто: "А вдруг пригодиться!" (только потому, что в газете печатается много всего. но без "паспорта")

Veronika

Віталій Поліщук, психолог міського центру сім"ї, дітей та молоді - це написано в кожному номері газети. Поради психолога -  це ж не консультація, яка для кожного особиста.
ЮФ "Касян" знаходиться біля центрального корпусу КПНУ.
Якщо у вас якісь запитання щодо авторів матеріалів написаних в газеті, чи самих матеріалів, звертайтесь, відповім з задаволенням.

JustMe

Вероника, так, ради интереса, сколько щя в газете журналистов, дизайнеров, верстюков и корректоров?
З.Ы. Поменяйте дизайн комисионки, а то как-то кумарит.
Грузим, грузим... Ждите...

http://football-quiz.net

WiseMan

На обложке надо бы чего-то интересное ставить, чтоб хотелось взять газету и дочитать. А то ваша реклама уже порядком надоела. Покупать не хочется так ужасно красиво.

melik

да ти правий їм нада щось поміняти...писати цікаві статі і для молоді бажанно побільше..

JustMe

На обложке должны быть анонсы с очень громкими и преувеличинными названиями. Как к примеру было в инете: "УБИЛИ ГУБИНА". Сколько народа ломанулось читать это. А оказалось какого-то солдата вальнули. А громко звучало название.
Кроме этого нужна завлекуха на следующий номер: "... Читайте в следуйщем номере подробности ...." ну и что-то не менее громко чтоб звучало.
Не ужели так трудно взять пару нормальных Всеукраинских газети поучится у них? А для рекламы подобрать другое место. А то один человек придумал это, и все за ним. (Точнее не придумал а тоже стянул)
Грузим, грузим... Ждите...

http://football-quiz.net

melik

да да да але що ми зможемо тут самі зробити з цим..потрібно щоб це прочитали редактори газети і може тоді вони зрозуміють свою помилку..

NataLochka

у вас на сайті посилання на продовження статті називається "продовдення"... Не гоже...

Шершавый

Последних номеров не видел, но могу судить о газете
по ПДФ-ам, выложенным здесь
http://www.kam-podil.com/Newspaper/index.html
И вот что я думаю по этому поводу

1. ДМ ничем не лучше и не хуже других каменецких газет,
ни по содержанию ни по эстетическим критериям.
Насколько я помню, цветная обложка портит ее еще больше

2. Несколько первых разворотов с "казенными мордами
на заседаниях" нормальный человек вообще должен смело
переворачивать без малейшего любопытства.
Это - просто бумага для нужд домашнего хозяйства.

3. Смешно когда тема типа "КАМ'ЯНЕЦЬ ЗАЛИШИВСЯ
БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ" излагается те площади в полгектара.
Такие вещи следовало бы излагать полаконичнее,
чуть ли не одним абзацом. А на освободившемся месте
публиковать фотки красивых каменчанок.

4. Более половины материалов издания отдают
угрюмой казенщиной. "ВОСКРЕСІННЯ НІГИНСЬКОГО
КАР'ЄРУ - БОЖЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ ТА ЛЮДСЬКА ТУРБОТА"...
Кто, по замыслу издателей, является целевой аудиторией газеты?
Неужели вообще кто-то будет читать такое всерьез,
кроме автора и самих работников этого карьера?
Или вот статься "ЗНОВУ КУЛІ У НЕБІ НАД КАМ'ЯНЦЕМ!".
Казалось бы, согласно логике, статью следовало бы сопроводить
картинкой с этими самыми "кулями". Но не тут то было -
на фотке - два упитанных дядьки сидят в кабинете. Один
из них, действительно похож на воздушный шар.
Короче, там много такого.

Судя по всему - свом лицом газета повернута явно не к читателю.
Скорее наоборот. Налицо - плохо завуалированная попытка
"простелиться" перед чиновниками. "Заглянуть в рот губернатору",
как сказал бы классик.  В принципе, я этого не осуждаю. Такова
жизнь. Но, в таком случае, вопрос к читателям - "чево бы вы хотели
увидеть на страницах издания" - мало уместен в данном аспекте.

5. Дизайн и верстка - "такево собі". И дело здесь не в верстальщике.
Можно один раз заказать концепт профессионалам, после чего
тот же верстальщик за те же деньги сможет по готовому шаблону
делать красиво. А верстальщику подарить книжку по основам
композиции. И все будет чики пики. Было бы желание.

Хотя, возможно, издатель прав насчет "пипл и так схавает".
Ведь продается газета? Продается. Так чего еще париться?

6. Междунарожные новости типа "ВЕНЕСУЕЛА ВИСУНУЛА
УЛЬТИМАТУМ ПОРТУГАЛІЇ" - до задницы. Нельза так делать.
Не смешно. "Шо попало лішби бистріше номєр в пєчать отдать".
Интернета у людей может быть и нет, но тиливизор есть у всех.
Там подобной туфты навалом.

7. Цитата из какого-то номера:
"6 травня під час відпрацювання міста працівниками СБНОН
та ВКМСД неподалік АЗС по вул. Жванецьке шосе було затри-
мано гр-на Д., 1983 р.нар., в якого під час особистого догля-
ду було виявлено та вилучено 17 паперових згортків з речови-
ною рослинного походження, в сухому подрібненому стані, яку
останній зберігав з метою збуту."

По идее, либеральная демократическая пресса такого себе
позволять не должна. И вообще, издатели наверное не заметили,
что их читатели - уже другое поколение, более свободное и развитое.
И подобная информация у них вызывает саркастическую улыбку.

Вообще - на чьей стороне издание? На стороне читателя?
Или на стороне СБНОН та ВКМСД?
Ответ очевиден..

8. Личные пожелания: хорошо бы, если бы на странце
(удалено)
вовремя выкладывали свежий номер, и не серединку
а целый, вместе с обложной. Все-таки вас иногда читают,
особенно те кто далеко, в основном из ностальгических
порывов. Откроешь ПДФ и видишь - все в порядке,
город стоит, и ничего в нем не поменялось. Красота!

Митрий

Вот это критика! Приятно читать. 

Цыпа

Позвали меня главным редактором в один новый толстый еженедельник. Пришла с кучей шикарных идей. Чтобы - полезно для читателей, необычный формат, дизайн и т.д.
Мне сказали: ничего этого не надо. Будет обычная газета. В результате - разошлись во взглядах концептуально. В результате город кушает очередное дежурное дерьмо. И выпускает его для нас Симферополь. Типа, им виднее, чем живет Севастополь. Как сказал мне главный менеджер проекта: "только не рассказывай мне, что Севастополь - это другая планета".

Цыпа

И вообще противно, когда рекламные носители прикидываются газетами. Развращают читателей бытовухой, пошлой подачей. Считают, что стратегия развития города никак не касается его населения и пр.
Короче, циничные люди просто делают деньги.

Aktimel

Мне интересно читать Дилове мисто)

Lina

мдя..., нормальна критика. В листопаді про газету яка виходила в травні. Це в яку країну з таким запізненням новини доходять?
і вічні будемо із нею!

Snake

ЦитуватиПоследних номеров не видел, но могу судить о газете
по ПДФ-ам, выложенным здесь

то что выложили, то и прочитали

Шпет

я помню их еще годика 4 назад, когда офис біл за переездом на кориатовичей, так ві ближе так не проще спросить у них, может они так деньги зарабативают?
Недождетесь!!!!!

Snake

"економ оголошення", 4 грудня № 49 (101)

за такую рекламу, я наверное не заплатил бы

[вложение устарело и удалено Администратором]

angar_19

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Lina

а вона й не була оплачена :P
і вічні будемо із нею!

angar_19

Типа, как заплачено, так и зах..ячено?

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Lina

і вічні будемо із нею!

georg

Цитата: angar_19 від 22 Січня 2009, 14:06:32
Что-то мне вдруг вспомнилось:
фотография на первой странице+статья на разворот стоит в "діловому місті"  1000 грн.
Цитата: Lina від 22 Січня 2009, 16:09:59
По-перше, ціни ви вказуєте невірно, по-друге стаття не проплачена - це подарунок камянчанам :)
А можна взнати вірні ціни? І наскільки вони залежать від специфіки матеріала?
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Lina

можна, зайдіть в редакцію і Вам все пояснять.
Від специфіки матеріалу вартість першої сторінки + стаття не залежить
і вічні будемо із нею!

angar_19

Странно, мне озвучивали точные цифры.

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Lina

Когда Вам такие цифры озвучивали???
і вічні будемо із нею!

angar_19

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Lina

это очень странно. Цены с августа поднялись.
і вічні будемо із нею!

angar_19

Может на автопилоте ответили? Может забыли на тот момент. Но эту цену я слышал и около года назад.

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Lina

и особо мы не настаиваем на продаже первой страницы, лучше пусть там будед анонс ;)
і вічні будемо із нею!

Парильщик

http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/12023929.html
ось  стаття  в  ділолвому  місті.
http://www.youtube.com/watch?v=x1m73SQ4OjA
А  ось  відео. 
Цікаво,  а   ЗМІ  несуть  хоч  якусь  відповідальність  за  пордачу  завідомо  брехливої  інформації.  Чи  існує  за  це  кримінальна  відповідальність,  чи  ЗМІ  можуть  брехати  незважаючи  ні  на  що.???
Якщо  інтерв"ю  написане  зі  слів  Бурого,  то  автор  повинен  був  сказати,  що  на  відео  дуже  добре  видно,  що  ніхто  Бурого  не  бив,  не  зривав  погони,  не  бив  жінку  та  сина  під  час  затримання.  Або  дати  зноску  на  відео. 
Звинувачую  Ділове  Місто  в  поданні  завідомо  брехливої  інформації!!!!!!!

Snake

обложка последнего выпуска - просто ацтой!!!!!
такого не должно проходить ваще!!!

зы выпуск про рекламу, скан выложу чуть позже вечером
зыы купил как пример прехреновейшей обложки

Snake

вот скан

[вложение устарело и удалено Администратором]

Achior

*stop* Сказать ацтой просто, а вот можно конкретизировать. Если кто-то говорит что комп отстой, то вы сразу верите или хотите знать что человек имеет ввиду? Надо конкритизировать свои внимания  *umnik*

Snake

очень криво сделан коллаж

я понимаю что очень сложно переснять такую сцену, ведь всегда можно уродливо вставить все в фотошопе

Lina

Можно уродливо, можно не уродливо, а вообще, если вдуматься в тему, то так оно и должно быть
і вічні будемо із нею!

Snake

простите, но я не понял
как именно должно быть?

BackGround

Ну типа тема называеться "Не стоит зацикливаться на рекламе" вот по этому и не стоит, потому что она уродливо сделана... *вау, запалюеш* блин они же сами у себя отбивають потенциальных клиентов... :)
"Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что Ты заблуждаешься, может ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону"  Г.В.Ф.Гегель

OlalaZhm

Шота я боюся, що керівництво ніц висновків не зробить, а бідний хлопчик-верстальщик зарплати не получить...

Lina

Та ні, тема називається, якщо економитимеш на рекламі то матимеш жалюгідний вигляд. :)
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

реклама рекламі рознь. можна так прорекламуватися, що потім не варто і пиріжки з лівером братися продавати

Lina

і вічні будемо із нею!

Snake

Цитата: Lina від 11 Лютого 2009, 13:33:25
Та ні, тема називається, якщо економитимеш на рекламі то матимеш жалюгідний вигляд. :)

а почему вы экономите на своей рекламе?

зы я про обложку

Критик

А яке може бути "Ділове місто" якшо там навідь професіоналів нема?

Pirat

Профессионалы в К.-П. имеются, вопрос в том - сколько им готовы платить за их труд:)

Критик

Pirat

Но есть и другая сторона - те люди, большинство из которых и не требуют чего-то слишком красивого и приятного глазу.
Для них привычнее и ближе будет обычная , коряво свёрстанная газетёнка, от которой за версту несёт беспомощным совком.
Сделает человек красиво и качественно - а ему за это ещё и по рукам надают. :(