молодіжна програма "Відділ кадрів"

Автор DriveMC, 27 Лютого 2009, 11:11:01

« попередня тема - наступна тема »

DriveMC

з 10 березня щовівторка о 17-40!
Нова молодіжна програма "ВІДДІЛ КАДРІВ", на якій висвітлюється життя сучасної молоді, інтереси, найсвіжіші факти із усіх розважальних заходів, інтервю у найвідоміших людей міста та України.Програма розділена на кілька рубрик:

-"СТУДІЯ": розмова із запрошеними гостями, приїзжими зірками та цікаві факти із подій у місті.

  *applouse* -"ШОПОПАЛО": не має чітко прогнозованого сюжету. В ній відображатиметься життя міста, власні розважальні дослідження, розмови із відомими та цікавими гостями в студії, репортажі з концертних та клубних майданчиків, культурно-мистецькі, спортивні, масового характеру події міста. Ця частина внесе 100% неповторність та оригінальність у кожен випуск програми.

  *pooh door* -"КРОК ЗА КРОКОМ": рубрика-конкурс, в якому приймають участь звичайні молоді перехожі, які погодяться на умови. Конкурсна частина є неповторюваною у кожному наступному випуску програми. Містить розважальний характер. Винагородою є приз - 2 квитка на дискотеку в Нічний Клуб "ЖАRA" або на найближчий захід (концерт), що відбудеться у нашому місті.

  *rules* -Рубрика під назвою "32"- *
В данному сюжеті програми буде продемонстрована свіжа підбірка найгарячіх приколів, та просто жартів від наших Кам*янецьких гуртів КВН! Та кінці сезону битва двох найпотужніших команд КВН, які брали участь у програмі.

*баяннище*  -"ПАТІФОН": у цій рубриці транслюється найсвіжіші та найпопулярніші кліпи, уривки із концертів гуртів України і Світу. Популярність цих відео-робіт визначатимуться в кінці сезону за підбиттям підсумків голосування

DriveMC

ше забув  одне, транслюватиметься на КПТРК.

DriveMC


Aktimel


dino

Місцеве телебачення  *аццтой* але може щось поміяється

Рахухон

#5
"ШОПОПАЛО" - самое верное слово для того, чтобы охарактеризовать всю деятельность КПТРК.  

а конкретно о данной программе... "посчастливилось" однажды один выпуск увидеть. мягко говоря, не понравилось (чтобы не обидеть вас слишком сильно).  и не понятно, кому на голову такое название упало.  ???

Juk

на счёт КПТРК согласен на все 100% - полный отстой!. а программа отдел кадров, как и все остальные программы этой же компании никто не смотрит, а если и смотрят то от нечего делать!
Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!