Розбираємо "Ділове місто"

Автор 105, 29 Червня 2007, 18:49:56

« попередня тема - наступна тема »

lana

І що там є з інета? Новини з України і світу? Це швидше говорить про намагання донести до людей різнобічну інформацію. А писати архівні матеріали це цікавіше. Щодо журналістів, то дивлячись на підписи під статтями видно що журналістів багато ;)

Snake

угу
только коллективно можно справится с такой сложной задачей как скопировать пару сообщений с новостный сайтов, и выбрать пару фоток

а так не спорю, журналисты есть)))) *вау, запалюеш*

lana

з 26 сторінок 4 з інету а всі інші почитайте, може знадобитися. А взагалі я немаю ніякого бажання переконувати когось в якості газети. Кожен читає те, що йому більше імпонує по розумовому розвитку. Хочете - читайте "Фортецю" з її купленими статтями чи "Подолянин" з його нудними історіями... Я просто написала про те, що мені подобається і вважаю, що це єдине видання, яке допомагає йти в ногу з часом)

OlalaZhm

Лана, не треба так смішно рекламувати своє "Ділове місто". Не можна так відверто розставлятися. Ні в професійній діяльності, нав особистому житті

lana

Воно таке ж моє як і Ваше. Ось ви наприклад захищаєте "Фортецю", я ж немаю нічого проти. Я кажу свою думку, а не рекламую. І чому коли відверто хвалять будь-яку іншу газету то нічого в цьому страшного немає? Такі речі ображають.
Навіщо тоді форум, як не для того щоб спілкуватися і висказувати свої вподобоння.
Чи коли критикувати, поливати брудом то це нормально, а коли похвалити то це реклама свого???????

OlalaZhm

так Ви і поливаєе брудом всіх, окрім свого ДМ. Причому виходить це у Вас дуже кульгаво. Хоча, "кто не был глуп, тот не был молод", тому нічого страшного. Минеться :)

Lina

Правильно каже вельмишановна панянка, котрібно не хвалити своє чи не своє, а критикувати. Я думаю що гарної преси у нас немає. І підтримую критику Лани.  Щодо "Ділового" то давненько не читала, коли не спитаю то вже продали, так що доводиться перебиватися )))))))))))
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Nikolaz

незнаю кто там свое болото хвалит.....скажу одно что журналисты полный ацтой.... реально где таких идиотов понаберали....колхоз рулит я так понял ))))

Уважаемые журналисты прежде чем писать статью...ТЩАТЕЛЬНО ПОДУМАЙТЕ....: "А правда ли то что я тут написал(а)????"....
Когда читаеш, так и хочеться кинуть журналом в морду тому кто это написал.......

Вот Вам и критика.....  :)

SAW PLANET RECORDS - http://www.sawplanet.com
MYSPACE PAGE - http://myspace.com/nikolaznikz
TOPDJ PAGE - http://topdj.ua/djs/1544
PROMO DJ PAGE - http://nikolaz.all.dj

105

Ага, дужжже конструктивно *вау, запалюеш*
А як з приводу того, щоб назвати конкретних авторів, конкретні статті і назвати конкретні перекручені факти?

Snake

Цитата: Lina від 18 Квітня 2008, 17:13:50
Щодо "Ділового" то давненько не читала, коли не спитаю то вже продали, так що доводиться перебиватися )))))))))))

да ладно преувеличивать
сбегал в ближайший киоск - есть, нате получите, читайте

Lina

Я в центрі також купила, а в нас на районі немає
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Тю! Ми підшивки робило в понеділок, завжди вільно купуємо "Ділове місто" і всі інші газети.

Lina

Це ще один привілей жити чи працювати в центрі міста. Нам реалізатори в офіс приносять "Фортецю" , "Подолянин", а "Ділове" або закінчилось, або небуло взагалі...
Це що, штучно створюється ажіотаж чи така популярність?
і вічні будемо із нею!

Blacky

Та який ажіотаж, що ви? Ви сюди ще вірусний маркетинг приплутайте:о). Я вчора вперше взяла в руки ДМ - його так обговорюють, ну цікаво ж. І майже з стовідсотковою впевненістю скажу, що ваші розповсюджувачі просто не беруть важкого в руки, а дурного в голову. Зважте 10 екземплярів ДМ і 10 екземплярів, скажімо, края Кам*янцього - і зробіть висновки.
А приколу класності ДМ я не зрозуміла. Оголошення, гороскопи і програма, як і всюди.

Veronika

У мене пропозиція, давайте не будемо просто лити бруд, а конкретно факти, що з газетою "Ділове місто" не так, чим вона не підходить таким вибагливим читачам як ви, що в ній змінити потрібно, що б ви хотіли прочитати?
Тільки прохання: давайте без образ, а конкретні запитання,  пропозиції та конструктивна критика.

Veronika

105

Свіжого номера ще не читалося :)

Veronika

Я просто хочу знати, що конкретно не так, щоб це виправити

Snake

Цитата: Veronika від 27 Травня 2008, 18:28:03
У мене пропозиція, давайте не будемо просто лити бруд, а конкретно факти, що з газетою "Ділове місто" не так, чим вона не підходить таким вибагливим читачам як ви, що в ній змінити потрібно, що б ви хотіли прочитати?
Тільки прохання: давайте без образ, а конкретні запитання,  пропозиції та конструктивна критика.

прочитайте еще раз тему внимательно

тут достаточно конструктивной критики

Veronika

Я не знайшла нычого, що можна назвати конструктивною критикою.
Все, що написано вище це просто "Разглагольствоания на тему", або "незнаю як, але не так як у вас"

Snake

Цитата: Snake від 18 Квітня 2008, 10:03:26
только бы поменьше боянов и интернета печататали

было бы еще получше

цитирую себя любимого

то есть практически в каждом номере страница - две, перепечатки с сети, причем даже не обработанные, то есть "ctrl-c  ctrl-v"

Veronika

Якщо бути більш точними, то майже в кожному номері 5 сторінок з інета. Просто новини світу та України більше ні звідки не дістанеш, а ще автоновини. Вся інша інформація місцева і написана самостійно без інету.

Veronika

Я не переконуватиму, що це добре, але інфа має бути різнопланова, та й не всі жителі міста мають доступ до мережі, щоб слідкувати за новинами.

Snake

Цитата: Veronika від 29 Травня 2008, 10:51:47
Просто новини світу та України більше ні звідки не дістанеш, а ще автоновини.

хм

если мне интересны международные новости я покупаю другую газету

а покупая ДМ расчитываю немного на другое, то есть большее количество информации о деловой жизни города

Veronika

Тобто не вистачає ділової інформації?
У нашому місті ділове життя настільки одноманітне, що важко віднайти щось нове.
Банківських новин та порад мало?

Snake

банковские новости, это я так понимаю курсы валют?

если считаете что
ЦитуватиУ нашому місті ділове життя настільки одноманітне, що важко віднайти щось нове.
, то тогда зачем назвались ДМ?

не проще тогда переименоватся ?

Veronika

банківськ новини - це коментарі банкірів щодо змін в кредитній чи депозитній політиці банку, де і в чому краще зберігати заощадження, що буде з доларом, що буде з будівельними компаніями.......
А ще новинки та поради для бухгалтерів і не тільки ті, що податкова щотижня в усі газети приносить.

105

Цитата: Snake від 29 Травня 2008, 11:50:28

если считаете что
ЦитуватиУ нашому місті ділове життя настільки одноманітне, що важко віднайти щось нове.
, то тогда зачем назвались ДМ?

не проще тогда переименоватся ?

+1. Якщо вже пооставили себе в такі рамки, то варто і насичувати газету тематичною інформацією, а не кришити вінегрет з усього потроху.

105

Можна побільше кухні бізнесу, може, иатеріали якихось тренінгів з розвитку в себе ділових, комунікативних якостей.

Персонально для людей можна вишукувати матеріали з раціоналізації, наприклад, ведення домашнього господарства (таке продам вам хоч вже), сімейного бюджету, грамотне ведення закупок, щось типу "святкова вечеря на останні 100 грн") - не варто підходити лише з масштабами великого бізнесу - кожен із нас у своєму житті і бізнесмен, і бухгалтер і касир.

Правові засади і взагалі питання законності того чи іншого бізнесу (ну, розхвалили були Купідон за їхні гроші, а бізнес таки дуже спірний і неоднозначний). ОТ, будь ласка, реклами в нашому місті (наприклад, обговорювалось тут: http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2541.0), інтенсивна забудова Старого міста (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2583.0).
Взагалі, використовуйте цей форум як шпаргалку. Рубрика "Лаємо владу" і "Насущное" - невичерпний колодязь гарячих тем, які не піднімає жодна газета в місті. Будьте першими!

Людям, провірте, вже остогидло читати про "цікавих людей" - їх не так багато, і вони пройшли вже не одне коло по всіх газетах. Це статичні матеріали, які не додають авторитету газеті.

105

Мені було б ще цікаво побачити такі підбірки: Де випити кави? (перелік із короткими характеристиками), "Де позайматися спортом?", "В яку школу (садок) віддати дитину" (характеристики програми, переваги, матеріальна база і таке інше), "В який гурток/секцію віддати дитину" (за різними напрямками, чого вчать, чого який колектив досяг, з якого віку беруть, конкурс-не конкурс, скільки коштує), "Де лікувати зуби (інші органи)", і так до безконечності по різних категоріях. На витяги з і-нету місця просто не вистачить!