Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
27 Марта 2019, 00:34:44
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  День Города
| | |-+  terra heroica 2007
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: terra heroica 2007  (Прочитано 2983 раз)
wczele
Новичок
*

репутация +0/-0

« : 09 Октября 2007, 00:45:09 »

Ага, все я здається зрозумів з ким маю справу, от тож не дочікуючись відповіді дам пояснення:
офіційно запрошеннями груп займався я особисто. Жодних заяв про бажання прийняти участь в нашому фестивалі я не отримував, тому абсолютно логічним є те що жадного офіційного запрошення (як і гарантій повернення коштів) вам ніхто не давав. От тож ви не були офіційно запрошегою групою і ваші притензії абсолютно  безпідставні.
Далі що до "участникіів що були покинуті на призволяще і ставили намети в ночі під дощем"  - дійсно, частина учасників заїхала близько 20 00 в пятницю, і вимушена була ставити наметив темряві а пізніше близько 23 30 і під дощем, але це сталось абсолютно не з вини організаторів, позаяк в офіційному запрошені прописувалось що заїхатьи учасники мають в пятницю до 16 00,  проте наші друзі так захопились екскурсією Львовом, що запізнились на декілька годин - що змусило нас понервувати.  (До речі, представників вашої "групи"  чи то сімї, в таборі не було  помічено, от тож  цікаво звідки така інформованість, чи з вікна готелю де ви проживали було  добре видно табір? тоді чому ви не розгледіли, що не гостинні і зарозумілі організатори жили в наметах поруч зо всіма учасниками).

Щодо глядачів  - то вся несуразність і абсурдність ваших претензій настільки очевидна, що навіть коменгтувати не буду...

А що до  участників я особисто висилав запрошення групам, особисто зустрічав кожну группу, і особисто проваджав - жодних притензій щодо організаціїфестивлю  і гостинності камянчан я не почув і не почую, - щоб в читачів форуму не склалось враження, що я просто захищаю справу на яку поклав не мало сил і не є обєктивним буду викладати цитати з форумів де учасники будуть висловлюватись самі.

П.С. Як що ви дійно вірите в ту маючню, що тут пишете справа ваша, якщо в вас дійсно є серьозні претензії до оргаанізаторів - підійдіть до Олекси і скажіть йому все в леце а не підтявкуйте на форумі якого він завідомо не читає. Думаю він дасть вам вичерпну відповідь по всіх пунктах.

Наразі дякую за увагу

Хайдук
Що до "запрошень". Оскільки усі мас-медіа як організатора оголошують Олексе Руденко, то Bractwo Rуcerskie Polonia під егідою Спілки зброярів звернулося після багатьох усних запрошень саме до заступника голови Департаменту воєнно-культурної антропології Товариства археології та антропології при київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка, де й отримали так збентежуючі вас обіцянки. Оскільки до останньої хвилини Олекса Руденко був "дуже зайнятий"  і не мав часу  на уточнення то Голова Спілки  зброярів прийняв рішенння  про виїзд тільки Bractwa Rycerskiego Polonia. Про вас Хайдук,  ""Ага, все я здається зрозумів з ким маю справу", ми взагалі вперше чуємо. Якісь поголоски про групу в Кам"янці ходять, але виключно як додаток не відомо на яких засадах до Олекси Руденко і в жодних інформаційних базах не фігуруєте.
 Що до варунків проживання, то я стільки не вип"ю , щоб ночувати в осені під дощем у наметах з дитиною і можу дозволити собі за власний кошт винайняти готель, про що вищезгаданий Руденко був попереджений й навідь мав досвід з минулого року. Й саме в тому готелі де проживала частина учасників з інших країн. А що до поінформованності, то у нас є прислів"я Swoj do swojego po swoje.
Не кажучи вже про дивну годину ікс, тобто 16.00, цілком відому хіба тільки вам, й передбачити роботу Strazy Granicznej могли хіба тільки ви (з вашим досвідом!)
 Не маючи змоги потрапити на поле "потєшних полков", ще й без репризентації, мали щасливу оказію бути на стороні саме пересічних глядячів, що оглядали чудовий пейзаж з дерев , мурів, диму , метушні й ВІПів у "царській ложі".
Що до вашого того що в "П.С.", то Руденко можливо не вважає за доцільне повідомляти саме вас про нашу з ним розмову під ратушею, а оскільки ви не маєте тако гощастя бути нам представленим, то й я не вважаю за потрібне повідомляти вас. Gdzie to widziano zeby hajducy szlachcie rozkazywali, znaj swoje miejsce, hlopie!

Далі буде
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #1 : 09 Октября 2007, 08:09:01 »

позаяк вам однієї теми мало, то я ще тут запропоную вам продовжити обговорення в ширшому колі саме учасників - а не писати що в голову намиє на форумі який жодного відношення до організації фестивалю не має.
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #2 : 09 Октября 2007, 08:09:42 »

посилання на відповідну тему на міл уа - http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=3739&start=15
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #3 : 09 Октября 2007, 09:31:13 »

автору темы предупреждение
одной темы вполне предостаточно
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти