Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Сентября 2019, 03:47:57
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Голосовалки разные важны, разные нужны
| | |-+  Сім чудес рідного міста
Страниц: 1 2 3 [4] 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Сім чудес рідного міста  (Прочитано 51108 раз)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #90 : 16 Ноября 2007, 14:07:32 »

чем будет занимацца Комисія, очолювати яку буде САМ?

Князь мира сего, чи хто?Улыбка)
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #91 : 16 Ноября 2007, 15:20:36 »

Цейвотойво.  Дивись вище.

"Подолянин" /с2/ "7Чудес Кам’янця", "ДМ" /с6/ "Запитання до влади" статьи в сегодняшних газетах по данной теме. Позже выложу текст.

"Акція закін­чилась,   ба­гато людей   взяло  в  ній   участь, а яка  ж користь була для Кам 'яния?
— Ми всі з вами були учасниками, організаторами, вболівальниками проце­су просування Кам'янця до цієї номінації. Слава Богу, вдалося, наше місто увійшло в сімку чудес України, і не має різниці чи воно посіло перше, друге чи третє місце. Тут все почалось із того питання, яке ви мені задаєте. Те ж саме запитання я теж ставив іншим, оскільки, що робити далі, навіть самі організатори повністю, на­певно, не знали. Так, вони мали шля­хетну мету визначити привабливість України і ця привабливість повинна мати якісь конкретні вияви: Кам'янець, Хер­сонес і т. д. А далі, як я це бачу, мала би бути створена при департаменті туризму, чи при міністерстві культури, куди вхо­дить туристична галузь, ціла програма подальшого розкручування і просуван­ня країни. Справа в тому, що промоушен чудес України, налаштування транспор­тних зв'язків, представлення цих об'єктів на міжнародних форумах, сайтах — це величезні витрати. Для прикладу, давай­те змоделюємо ситуацію: вибрали, прого­лосували і т. д. і, як сказали представни­ки з Іспанії: «Чому ви не приїжджаєте до нас в Мадрид, щоб представити Україну». Проте, відразу постає ряд питань, та­ких як «хто туди поїде?», «хто оплатить квитки?», «хто заплатить внесок?», адже рекламну площу там потрібно викупи­ти, «хто, врешті-решт, оплатить продукт іспаномовний, чи франко-, чи англомов­ний?». Якщо це все перевести на бюджет нашого міста, то на жаль, ми не в змозі витягнути на міжнародному рівні роз-крутку- цілої країни в особі Кам'янця-Подільського. Хотілось би, щоб свої плечі підставила держава, адже сума коштів буде чимала, оскільки потрібно зроби­ти хороший, якісний поліграфічний про­дукт, найняти експертів, спеціалістів.
Ось недавно ми видали велику англо­мовну книгу, ціна якої 200 грн. Це пода­рунковий варіант і для широкої реклами, через велику вартість, він не годиться. Потрібно привезти тонни поліграфічної продукції, наприклад, в той самий Мадрид. Це мають бути брошури, буклети, рти, календарі і багато чого іншого. На жаль, цього в нас немає, і цього немає в ідеях і планах організаторів акції. Проте, два, так би мовити, великих плюси для на­шого міста ми вже отримали. По-перше, сам конкурс привернув велику увагу до Кам'янця. По-друге, всеукраїнська ре­кламна компанія акції була розпочата саме в нашому місті. Близько тридцяти засобів масової інформації, телеканали тощо відвідали Кам'янець. На жаль, прийняв­ши цих людей в Кам'янці, показавши їм нічну екскурсію, провівши презентацію з міським головою, ми не отримали зворотної реакції. Тобто був витрачений час, гроші, зусилля, але інформаційного прориву, як такого, не відбулось. Ми сподіваємось, що ті матеріали накопичу­ються і мають вилитись в якийсь хоро­ший, якісний продукт: чи то поліграфічні видання, чи то низка відео матеріалів, чи цикл програм на якомусь каналі.
—  Буквально кілька днів тому стало відомо, що в Кам 'янці буде окремо про­водитись подібна акція. Чи могли б ви детальніше розповісти кам 'янчанам про «Сім чудес Кам 'янця»?
— Отже, щоб не втрачати час, і не сповільнювати цей темп, коли населення неабияк активізувалось, ми переходимо до другої стадії. Людям сподобалось го­лосувати, людям сподобалось вирішувати долю міста, в якому вони живуть. Це і є громадянське суспільство, коли громада сама себе тримає в руках і сама визначає своє майбутнє. Тому 13 листопада було проведено перше засідання робочої гру­пи, напрацьовано матеріали і визначено двадцять одну пам'ятку, тобто двадцять один об'єкт, які будуть запропоновані
    кам'янчанам до голосування. Безумовно, наше місто дуже багате на унікальні     та цікаві речі, аналогів яким не має не    лише на Хмельниччині, а й у всій Україні     і навіть Європі. Ми намагались включи-   ти до переліку і релігійні об'єкти, і за-    клади освіти, і унікальні витвори ми-   стецтва, і унікальні витвори природи.     Нехай кам'янчани, які живуть у місті,     кам'янчани, які живуть поза містом, нехай
туристи з України і з усього світу витратять кілька хвилин і не полінуються взяти ручку чи телефонну слухавку, чи зупини   тися під час інтерв'ювання і визначитись    із своїм вибором. Можливо, для багатьох
    з них це буде приємніше голосування, ніж  на політичних перегонах. Саме голосування, я думаю, почнеться з першого грудня і триватиме приблизно півтора місяця.
   Після отримання результатів ми переходимо до наступного етапу — матеріалізації
    вибраних пам'яток. Адже про них знають ті, хто їх бачив, але ми. хочемо, щоб про них дізнались і інші. Тому буде створено  медіа продукт — фільм. Він не буде за-    надто наукового чи обтяжливого характе-   ру. Це буде такий собі популярний фільм, в якому будуть сюжетні лінії про кожне з семи чудес Кам'янця. Продукт буде упако­ваний в гарну, сучасну поліграфічну упаковку. Я думаю, що думка повинна бути     викладена як мінімум на двох або трьох іноземних мовах. ....."
"Ділове місто, 15 листопада 2007 р, с 6"
« Последнее редактирование: 19 Ноября 2007, 15:03:03 от Митрий » Записан
Amatorov
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #92 : 16 Ноября 2007, 16:24:56 »

Блеко, той звір на гербі — не бобер і не лисиця, а червоний телець. На конкретні запитання і відповідати легко.

Щодо того, що, «може, не чудеса в нас недолугі, а люди другої якості», нічого не можу сказати. Що організатори конкурсу — люди, напевно, недогугі, це й так очевидно: замість того, щоб ремонтувати, реставрувати, прибирати, якийсь тупий, нікому не потрібний конкурс забанячили. Що люди в нас другої якості — не сказав би. Взяти хоча би форум — стільки креативних особистостей в одному місці я ще не бачив. Куди тому Томенкові з томенківцями братися! Тільки чуже вміють цупити. А на своє кебети не вистачає.

Віки були так собі - середні
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #93 : 16 Ноября 2007, 16:38:25 »

В связи с проблемами с нетом отписаться не мог. Потому пропустил много интересного. Остаеться только присоедениться к Blacky, Snake, vodopyanOff. А альтернативное голосование "7 ужасов Каменец-Подольского" - это уже интересно. Да и "якби до нас приїхав гість, які сім кам'янецьких об'єктів (природних чи рукотворних) ми йому би показали передусім" тоже уже похоже на что-то конструктивное.  В этом случае нет привязки к назначеным объектам. Каждый может предложить свое. И, соответственно, надеяться на то, что кто нибудь его поддержит. Кто начнет?

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
Deviator
В жизни много всего хорошего...
Старожил

репутация +1/-0

« Ответ #94 : 16 Ноября 2007, 17:09:48 »

Якщо б до мене приїхали гості, то насамперед:
1) ми помилувались виглядом каньону річки з Новопланівського мосту.
2) Також мені дуже подобається Польська брама і там тешній краєвид.
3) Наступним нашим пунктом був би костьол з мінаретом.
4) Потім гостю показав би Ратушу.
5) Обов’язково відвідали би фортецю.
6) Домініканський костьол.
7) Просто погуляти Старим містом.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #95 : 16 Ноября 2007, 17:32:29 »

Аматоров, поважаю за самокритику

Надалі залишаюся при своїй думці:  вторинність - зло.
Amatorov
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #96 : 16 Ноября 2007, 18:53:19 »

Блеко, я не належу ні до ініціаторів, ні до організаторів конкурсу. Хоч добре знайомий і з тими, і з іншими, тож поки що у достатній мірі володію інформацією.

До речі, первісно інтернет-ресурси навіть не планувалося залучати до інформування про конкурс, голосування і т. д. Це вже моя власна ініціатива. Зайвий раз попіарити кам'янецькі пам'ятки — не така вже погана справа. Бо, справді, хто знає Казематну башту, що сховалася за адмінбудинком районної ради? Та й про резиденцію Петлюри, як би ми не ставилися до неї та до нього, теж мало хто знає, не кажучи вже про Кам'янецьку добу УНР...

Справді, тріада «фортеця — ратуша — катедра» затьмила все. А обрати треба не троє, а семеро, тож ще четверо мають шанси.

Amatorov
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #97 : 16 Ноября 2007, 22:12:48 »

Будемо вважати, що вийшло, як у старому єврейському анектоді про Рабиновича й Абрамовича: «Я Вас вирахував» — «А я Вас теж вирахував» . Улыбка

Дорікати «фу як погано» далеко не із правил гарного тону. До того ж, нік є нік — і прилюдні спроби його розкриття теж не із правил гарного тону, ІМХО. Врешті, є «личка» (не знаю українського відповідника), якщо є бажання щось уточнити. І давайте, врешті, не наші скромні особи обговорювати, а тему.

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #98 : 16 Ноября 2007, 22:44:05 »

Моя особа не скромна, а по темі я все сказала.
Коли Танці з зірками пішли в народ і кам*янецький БК - ще це так-сяк, там якось це можна пов*язати зі здоровим способом життя. А коли непотрібні номінації множаться і множаться - це на мене лише прояв отої кліпової (від кліп,а  не кліпати) свідомості, якою так лякають психологи. Людина чим далі итим менше може витримувати довге читання, слухання тощо - і ментальним інвалідам потрібні милиці у вигляді чартів-топів-чого завгодно ще.

Якщо ваше прізвище мало бути таємницею, сорі, а щодо мене - ще раз, я ніколи ні від кого не ховаюсь, інфа про мій сайт є в моєму профілі:)
Amatorov
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #99 : 16 Ноября 2007, 23:06:17 »

Що ж, порорузмілися. А щодо теми, то, схоже, всі охочі вже висловилися: «картина ясная — Одесса красная». Тож чекатимемо новин зі штабу акції. «Ауфвідерзеєн», як казали стародавні греки  Улыбка.

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #100 : 17 Ноября 2007, 00:20:49 »

удалил сообщения с фамилиями участников
так понял не все хотели их оглашения

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #101 : 17 Ноября 2007, 14:41:32 »

і на старуху буває, панімаєтє лі...
Так тут проти голосувалок була, а тут мені ТАКУ свиню підсунули:
http://www.pamjatky.org.ua/Contest.aspx

Коротше, я нічим вам не погрожую, прошу занести це в протокол, вибір за вами, але пам'ятайте: я слідкую! Улыбка
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #102 : 18 Ноября 2007, 02:08:22 »

А вот мои "чудеса":

Гравитон.

На планете есть город маленький,
Но не маленький в нём каньон.
Речка Смотрич с времён незапамятных,
Описала там свой гравитон.

И зачем нам чья-то Америка,
И зачем нам их Вашингтон,
Если Смотрич - река в три берега,
Завернула в кольцо каньон.

Над базаром кружатся голуби,
продаётся товар любой.
А торговка кружит мне голову,
Но не хочет идти со мной.

На фонтане собаки плавают,
Открывая купальный сезон.
Вечер тихо звенит гитарою,
Обещая крутой выпивон.

Там за крепостью солнце падает,
Пахнет водочкой спиртзавод,
Но костелы пропахли ладаном,
И смущают хмельной народ.

На Земле все религии ссорятся,
У религий согласия нет,
Здесь же, мирно живут в одном дворике,
Колокольня, костёл, минарет.

Тут чудес, не в пример Америке,
Это Вам не Лос-Анжелос,
Хитрый Смотрич - река в три берега,
Изогнула Турецкий мост.

Там за крепостью солнце падает,
В небе шоу воздушных шаров.
Зажигаются, буд-то взглядами,
Отражаясь от куполов.

И зачем нам чья-то Америка,
И зачем нам их Вашингтон,
Если Смотрич - река в три берега,
И каньон, и каньон.

Здесь пространство и время не замкнуты,
"Брама" здесь, сквозь года и века,
Из каньона мостами и замками,
Улыбается Смотрич-река.

Андрей.
А кстати, почему только "старина"? Я например считаю, что цементный завод, как один из крупнейших в европе, построенный руками каменчан в конце двадцатого века и по сей день (как ни странно) "пыхтит" и из "болота" деньги для города "запекает", тоже интересная "ШЕЛЕЗЯКА". Можно и его попиарить, как "восточную визитку" города.
А из "античудес" - бассейн возле Юности, как "третий аквазал для детей", ну типа как в том анекдоте, мол если будут хорошо себя вести, то может и воду нальём, а пока пусть так ныряют!!! жжошь, сцуко, я в истерике
С Уважением Андрей.
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #103 : 05 Декабря 2007, 23:14:20 »

5 грудня 2007 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з питань проведення та визначення номінантів акції «Сім чудес Кам’янця-Подільського». До складу конкурсної комісії входить 21 особа. Голова комісії — міський голова Олександр Мазурчак, співголова — заступник міського голови Олег Демчук, секретар — начальник управління міжнародних зв’язків і туризму Віктор Травінський. Серед членів комісії історики Ігор Данілов, Сергій Трубчанінов, краєзнавець Олег Будзей, директор історичного музею-заповідника Людмила Станіславська, генеральний директор НІАЗ  «Кам’янець» Василь Фенцур, директор міського архіву Валентина Стельмах та ін.

Визначено 28 предентедтів на чудеса, які буде виставлено на голосування. З них треба буде вибрати 7.

Наступне засідання конкурсної комісії заплановано провести у вівторок — 11 грудня. На ньому передбачено затвердити логотип акції та положення про проведення та визначення номінантів акції «Сім чудес Кам’янця-Подільського». Попередньо визначено три способи голосування за чудеса:

1) поштовий (газети друкують купони, які заповнюються та без конверта вкидаються в поштові скриньки);
2) вуличне опитування (волонтери пропонуватимуть перехожим заповнити купон);
3) через інтернет (голосування організовується на одному з місцевих сайтів, інші сайти, голові підтримати акцію, розміщують посилання на це голосування).

Участь у голосуванні можуть брати не тільки місцеві жителі, але й мешканці інших регіонів України та зарубіжжя.

Претенденти на звання семи чудес Кам’янця-Подільського:

1. Старий замок.
2. Новий замок.
3. Ратуша.
4. Архітектурний ансамбль Петропавлівського кафедрального костелу (з мінаретом, дзвіницею, тріумфальною аркою).
5. Лаура.
6. Замковий міст.
7. Каньйон Смотрича в межах міста.
8. Міст «Стрімка лань».
9. Дерев’яна Хрестовоздвиженська церква.
10. Польська брама.
11. Руська брама.
12. Університет, заснований 1918 року.
13. Комплекс урядових споруд періоду Української Народної Республіки.
14. Подільська православна семінарія.
15. Вітряна брама (комплекс споруд Верхньої Польської брами).
16. Міська (Вірменська) криниця.
17. Миколаївська церква.
18. Будинок руського магістрату (будинок із драконом).
19. Казарми фортеці.
20. Палац Дембицького (Центр дитячої творчості).
21. Вірменська дзвіниця.
22. Домініканський костел і монастир.
23. Тринітарський костел.
24. Пушкінський народний дім (МБК).
25. Собор Олександра Невського.
26. Новопланівський міст.
27. Петропавлівська церква.
28. Гончарська башта.

А баба на волі — цілована баба
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #104 : 05 Декабря 2007, 23:23:03 »

3) через інтернет (голосування організовується на одному з місцевих сайтів, інші сайти, голові підтримати акцію, розміщують посилання на це голосування).

учитывайте ошибки первопроходцев
хотя тут не вижу повода для подтасоски
но могут просто прикола ради накрутить голоса кому то

да и  как определить сайт для акции? тот выиграет тендер? или тот что надо срочно раскрутить))
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #105 : 05 Декабря 2007, 23:29:13 »

Тендера не буде. За основний, очевидно, візьмуть офіційний сайт інформаційно-туристичного центру.

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #106 : 05 Декабря 2007, 23:35:41 »

ужос Шокирован

а сделать отдельный ресурс, находящийся на сервере  не у местных провайдеров???

он хоть нагрузку выдержит, если конечно его удастся разрекламировать

или хоть рекламы не будет

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #107 : 05 Декабря 2007, 23:46:10 »

Я так розумію, що основну ставку буде зроблено не на інтернет-голосування, а на купони. Дідівський, звичайно, спосіб, але їх, на думку організаторів, руками можна помацати, перелічити. Тому, до речі, відмовилися від телефонного голосування, SMS-ок...

LovelyGhost
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #108 : 08 Декабря 2007, 16:18:11 »

вам не здаэться що ви забули про пам'ятник "7 "Ненька Украї" КУЛЬТУР"НепонимающийНепонимающий??
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #109 : 08 Декабря 2007, 18:05:15 »

Если давать привелегии одним памятникам...просто засрем и уничтожим город.Он не только красивый но и имел свою, особую привлекательность
(ауру) - это был ансамбль из памятников, природы и людей...Осталось маленькая часть всего этого.
Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #110 : 08 Декабря 2007, 19:29:12 »

О! я за памьятнік 7Культур!!!!!!!!!!!!!!

афігенно красівій и достойній Монумент для Камьянчан і Гостей Міста!!!!
потужна Ідея геніального Маєстра Ігнащенка. Класіческое ісполненіе в Мраморе і Граніте, безподобно украшенное потужнай Каліграфіей Безімьянного меснаго народного Художніка  с упомінаніем імьён канкретніх Тань и Марін на его крутых и непоколебімых металлоконструкціях.   

А самое главное, шо он, Памятниг знаходіцца в доступном и удобном для осмотра месте: самом центре колібаевского поля.

Я за памятнік памяті 7Культур!!!

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #111 : 08 Декабря 2007, 21:13:08 »

И не зарастает к нему народная тропа Смеющийся

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #112 : 09 Декабря 2007, 22:08:31 »

жаль церетели не дали развернуццо
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #113 : 10 Декабря 2007, 08:07:14 »

Он бы вам еще памятник Минину и Пожарскому третью копию сотворил. Улыбка
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #114 : 10 Декабря 2007, 11:52:04 »

О! я за памьятнік 7Культур!!!!!!!!!!!!!!

афігенно красівій и достойній Монумент для Камьянчан і Гостей Міста!!!!
потужна Ідея геніального Маєстра Ігнащенка. Класіческое ісполненіе в Мраморе і Граніте, безподобно украшенное потужнай Каліграфіей Безімьянного меснаго народного Художніка  с упомінаніем імьён канкретніх Тань и Марін на его крутых и непоколебімых металлоконструкціях.   
Я за памятнік памяті 7Культур!!!

То не колибаївка, то Татариська, але монумент - ЖАХ. Здається, міськрада погодилася лише тому, що Ігнащенко, геній 1970-х, встановив це чудо за свої.

На початку 2000-х років в авторитетному журналі "Вокруг Света" була розбита на 2 номери стаття про наше місто. Найцікавішим об'єктом в статтті визнали цей монумент. Звєздец.
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #115 : 10 Декабря 2007, 11:59:03 »

угу

каменецкий стоунхендж

убей сибя ап стену убей сибя ап стену убей сибя ап стену

вот уж потомки будут голову ломать

"че мля за календарь такой странный!!?? или с небесной механикой чавойто не то???
 жжошь, сцуко, я в истерике"
Deviator
В жизни много всего хорошего...
Старожил

репутация +1/-0

« Ответ #116 : 10 Декабря 2007, 15:00:37 »

Пропустили на номінацію такий монумент... Колись прогулювався в біля фортеці, закортіло до нього добратися.... Такий крюк довелося описувати, спочатку туди а потім звідти. Після його відвідин, уже нічого не хотілося...
Цікаво а чим керувалися, коли його туди ставили?
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #117 : 10 Декабря 2007, 16:11:08 »

Переадресуйте запитання Сергієві Бабію (в «Лаємо владу...»). Він багато цікавого може розповісти. Якщо, звісно, захоче й матиме час. 

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #118 : 10 Декабря 2007, 16:15:02 »

А мы пока чуток сами подумаем... Обсосем памятник со всех сторон.
  А ваще можно до него на лишнем транспорте доехать, особенно в биздорожье, че пехом ходить?
   А поставлен он так далеко, что б ни свои, ни чужие не могли посягнуть на его целость( мож целостность или целкость  Непонимающий) и не писали на нем нецензурных и других слов( типа тута биля Света). Ну и заодно, что б лужайку не топтали. Строит глазки
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #119 : 17 Января 2008, 04:45:54 »

"Это не верблюд - в проекте был арабский скакун, просто в результате того, что каждая партия пошла на КОМПРОМИСС и... и решила не настаивать на вопросах вызывающих разногласия других... Вобщем вот и получился "БЛИН", как обычно"! Это что-то типа "Широкой Коалиции" всех семи культур!
Ха! Ха! Ха! израиль СыШыА раша_флаг Гырмания "Ненька Украї" Италия, господа rastaman
Страниц: 1 2 3 [4] 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти