Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Октября 2021, 23:48:13
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  На всі колючі питання до міської влади відповідає 1-й заступник мера С.Бабій
Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: На всі колючі питання до міської влади відповідає 1-й заступник мера С.Бабій  (Прочитано 49283 раз)
taras
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #180 : 08 Марта 2008, 17:38:20 »

Уважаемый Сергей Бабий.
Правда ли, что стоимость ремонта травматологического отделения оценена в 70 000грн?
И правда ли, что эти деньги не выделены?
concore
Старожил

репутация +0/-0

Загляни в самого себя...

« Ответ #181 : 21 Марта 2008, 10:09:54 »

Хотелось бы узнать к кому можно обратиться по вопросу организации акции (Молодь за здоровий спосіб життя) в виде чемпионата по мини футболу и волейболу на уровне города.? Могу взяться за организационные вопросы. Мне как бы нужно одобрение и помощь.
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #182 : 22 Марта 2008, 15:01:35 »

Сергей Витальевич! Если даже вы не совсем довольны,как решаются молодежные вопросы,следовательно не удовлетворены и работай отдела проблем молодежи...так зачем к ним обращаться? Мы лучше к Вам,как к форумчанину(уже пользователю) Смеющийся
Шановний Вудік! Звертайся до мене особисто, чим зможу-допоможу як ветерану форуму.

Міськвиконком, кабінет 215, вул. Майдан відродження 1, моб.телефон 8067-254-56-54
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #183 : 22 Марта 2008, 15:04:58 »

1. Хотелось бы услышать ответ по поводу санитарного состояния гор. бани. (ранее задавался). Кстати, приглашаю завтра с 2-х. Улыбка
2. И как насчет бассейна??? Ни одного на весь город!!!
Серьога, з легким паром! Баня в цьому році буде на капітальному ремонті, до першого червня проект передбачає освоєння 350тис. грн. Вес проект 1млн. 200тис. грн. За 2 роки ми будемо мати солідну міську баню.

Міськвиконком, кабінет 215, вул. Майдан відродження 1, моб.телефон 8067-254-56-54
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #184 : 22 Марта 2008, 15:09:10 »

Шановний  Сергій Віталійович  Я вас чудово розумію  в тому плані,  що ви відповідаєте  на ті питання,  на  які можете відповісти  , або на які в вас є  відповідь. Тому, що  зробити щось  набагато важче ніж  критикувати.  Але є  інші  питання,  які залишились  поза  вашою вашою  увагою ,але  вони  також  задані по суті.  І тому  прошу  вас  дати відповідь: Чи  визнає  міська  влада  існування  таких  проблем  в  м. Кам. Под. :
  ------------------Проблема  з  жкх (дім, що розвалюється, міська  баня)
-=----------------проблема   викидів  стічних т вод  в  р Смотрич.
------------------проблема  забруднення лісопаркової  зони,  та  каньйону р. Смотрич
------------------проблема  забудови  стадіону ім. Тонкочеева
-------------------проблема  з  бездіяльністю міліції(жовті урни, пожар біля танка)
-------------------проблема  доріг (нема  об*їздної дороги ,  гірші  дороги  бачив  тільки  в  Первомайску.)
--------------------проблема  комунальних  тарифів (в  Кам*Янці  одні з найвищих  в  Україні)

Шановний Парильщик! Визнаю, готовий особисто поспілкуватися з вами що до вирішення кожної проблеми.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #185 : 22 Марта 2008, 15:11:36 »

Уважаемый Сергей Витальевич! Существует ли в городе"ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній(міській) державній адміністрації" З повагою!
Вудік, така комісія існує. Голова комісії Надія Константинівна Підскоцька-Начальник управління соціального захисту

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #186 : 22 Марта 2008, 15:18:48 »

Хотелось бы узнать к кому можно обратиться по вопросу организации акции (Молодь за здоровий спосіб життя) в виде чемпионата по мини футболу и волейболу на уровне города.? Могу взяться за организационные вопросы. Мне как бы нужно одобрение и помощь.
Шановний Цонцор! Дякую за гарну пропозицію, Цю ідею можно реалізувати через відділ по спорту (зав.відділом - Павловський Степан, моб.тел. 80965998490)

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #187 : 22 Марта 2008, 16:21:41 »

Я не задоволений як вирішуються молодіжні проблеми. У міській владі є окремий відділ з проблем молоді. Можно звернутись з конкретним питанням до цього відділу.
clap-1 clap-1 clap-1 rulesssss
Непонял ответ. Кто его выбрал (проблем молоді)? Как я помню его выдвинули Вы. Вы тогда курировали этот одел. Разве не так?

Какая статистика по садикам? Могут ли родители отводить детей в Белый дом, и оставлять на попечение вам, когда надо на роботу?

Школы через сколько лет будут работать в 2 смены?

За каждого утонувшего ребенка, на какое имя ставить "за здравия" свечку за прекрасный басен?

Правда, что Ваше решение этих проблем, это не выделять деньги на молодежные кредиты? Что бы молодежь уезжала с Кам.-Пода?

Еще спрашивать? :-)
Парильщик
Гость
« Ответ #188 : 26 Марта 2008, 22:15:41 »

Чи  визнає  міська  влада  існування  таких  проблем  в  м. Кам. Под. :
  ------------------Проблема  з  жкх (дім, що розвалюється, міська  баня)
-=----------------проблема   викидів  стічних т вод  в  р Смотрич.
------------------проблема  забруднення лісопаркової  зони,  та  каньйону р. Смотрич
------------------проблема  забудови  стадіону ім. Тонкочеева
-------------------проблема  з  бездіяльністю міліції(жовті урни, пожар біля танка)
-------------------проблема  доріг (нема  об*їздної дороги ,  гірші  дороги  бачив  тільки  в  Первомайску.)
--------------------проблема  комунальних  тарифів (в  Кам*Янці  одні з найвищих  в  Україні)

[/quote]Шановний Парильщик! Визнаю, готовий особисто поспілкуватися з вами що до вирішення кожної проблеми.
[/quote
Шановний  Сергій  Віталыйович  дякую  за  вичерпну  відповідь.  Але  навіщо  ви  мене весь  час  запрошуєте  до   особистого  спілкування  по  вирішенню  проблем  міста Непонимающий  адже  в  місті  є  конкретні  особи  та  організації,  які  знаходяться  на  бюджетному  утриманні,  і  які  по  суті  своєї  служби  повинні  ці  проблеми  вирішувати. 
Шановний  Сергій  Віталійович  чи  не  вважаєте  ви  що  якби  ці  конкретні  люди  та  організації  працювали  би  більш  прагматичніше,  та  професіональніше,  то  проблем  в  місті  би  поменшало?
Парильщик
Гость
« Ответ #189 : 27 Марта 2008, 21:36:06 »

Шановний  Сергій  Віталійович  чи  пануються  якісь  дії  що  до  будівництва  об*їздної  дороги  в  м  Кам*янець-  Подільський?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #190 : 27 Марта 2008, 23:39:30 »

Сергій Вітальєвич ! Єдине прохання - не забудовуйте  будь -ласка міський парк так , як це зробили з стадіоном  і як . робиться  з Старим містом !  Пожалійте місцеве населення! Готельні комплекси можна будувати не обовязково на місці  , де відпочивали люди Краще запитайте у мешканців , чи хочуть вони цього. Хай поможе Вам в цьому закон про самоврядування.А  от є більш важлива проблеми - сміттєзвалище наприклад ,може краще взятись , зробити"  будівельний бум" і  побудувати підприємство по переробці відходів, а не розмножувати генделики,яких і так достатньо.
Парильщик
Гость
« Ответ #191 : 01 Апреля 2008, 21:18:48 »

Шанорвний  Сергій  Віталійович! 
Скажіть  будьласка  чи  плануе  Міська  Рада  хоч  якимось  чином  вирішити  питання  забруднення  р.  Смотрич  стічними  водами?  Адже  ця  проблема  не  вирішується  вже  на  протязі  багатьох  десятиліть-  ще  в  60-  роки  санстанція  закрила  міський  пляж  (біля  щлюзів)  по  причині  забруднення  води.  Для  вирішення  ціеї  проблеми  необхідно  модернізація  існуючих  насосних  станцій,  а  також  будівництво  акумулюючої  ємкості  місткістю1000 - 2000  метрів  кубічних  на  випадок аварій.
Також  скажіть  чи  плануе  Міськрада  вести  боротьбу  з  несанкціонованим  скидом  стічних  вод.  Місця  скиду  я  назвав  трохи  раніше - в  день  святкування   Водохреща.
З  1  КВІТНЯ  -   днем  сміху  Сергій  Віталійович!
memphis
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #192 : 10 Апреля 2008, 12:28:17 »

Вельмишановний Сергію Віталійовичу,
Прошу Вас відповісти на запитання: чому міськрада ухиляється від створення державної приймальної комісії з приводу пуску лінії оцинкування на ВАТ „Модуль”?
На скільки мені відомо держ приймальна комісія відповідно до законодавства створюється протягом 10 днів з моменту отримання заяви про створення комісії. Але цього не відбувається. Тому, заздалегідь, дякую за відповідь
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #193 : 10 Апреля 2008, 23:12:40 »

Шановний Сергію Віталійовичу, скажіть-но, будь-ласка, якої товщини має досягти шар пластикових пляшок та целофанових торбів навколо нас, у парках, по берегах річок, по узбіччях доріг, щоб міська влада почала думати про збір і переробку сміття? Чи є у планах бодай на наступні півстоліття будівництва заводу з переробки пластика, і чи планується у цьому плані співпраця із районною та обласною владою?
JustMe
Единственный способ заставить людей хорошо говорить о нас - это хорошо поступать самим.
Ветеран

репутация +6/-0

« Ответ #194 : 14 Апреля 2008, 08:07:27 »

Ув. Сергей Виталиевич, у меня возник такой вопрос: к кому и как нужно обращятся по поводу установки светлофора на перекрестке улиц Пушкинская и Гагарина (м-н "Авис"). Сейчас наступает пора интенсивных аварий на том перекрестке. Я живу рядом и видел там огромнейшое количество аварий. Уже давно все знают о самой высокойаварийности этого перекрестка. А кроме этого там очень часто чуть не сбивают пешоходов (так моя жена чуть дважды не была там сбита, и мой друг 1 раз, а кроме них сколько еще таких?). А это все из-за нерегулированости движения на данном перекрестке. Так когда едешь по ул. Гагарина в летнюю пору то из-за деревьев не видно движение справа (от пр-та Грушевского). Особенно я за многие года сделал вывод что чаще в аварию попадают машины светлых и зеленых тонов (белый цвет - основание дерева, зеленый - цвет листьев из-за которых машины и незамечены). Еще неоднократно в машинах присутствовали дети, слава Богу смертельных случаев с детьми нет (в моей памяти). Что ж делать с этим перекрестком?
За ранее спасибо.

Грузим, грузим... Ждите...

http://football-quiz.net
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #195 : 08 Мая 2008, 00:00:26 »

З інтересом хотів почути відповідаючого шановного пана Віталія.А також  з прихильністю  приєднуюсь  до питання  JustMe . Адже корінному камянчанину ніщо людське не чуже.
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #196 : 17 Мая 2008, 16:06:52 »

Уважаемый Сергей Витальевич! Существует ли в городе"ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній(міській) державній адміністрації" З повагою!
Вудік, така комісія існує. Голова комісії Надія Константинівна Підскоцька-Начальник управління соціального захисту
Сергей Витальевич! Можно, по блату-как ветерану-к Вам,а не к мадам  опа засада
vangokk
Пользователь
**

репутация +1/-0

Жизнь прекраснааа!!!!!

« Ответ #197 : 18 Мая 2008, 09:46:51 »

Всем добрый день. По ,поводу светофоров......толку ,что они есть,если они работают, с9-00  и до19-00, а после 19-00 анархия на дорогах ,просто ужас,сам был вчера вечером свидетелем двух аварийных ситуаций на перекрёстке Пушкинская-пр.Грушевского.Вот это вам эксперемент ,проводят наши чиновники,а это они экономят свет.ХА _ХА. Вот ,такие дела ребята. "Ненька Украї"
xmens
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #198 : 26 Июня 2008, 18:38:21 »

Шановний перший заступник міського голови !!!!

sorryСкажіть будь ласка , коли вже почнуть ремонтувати дорогу на перехресті МОЛОДІЖНА і НІГИНСЬКЕ шосе?
xmens
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #199 : 03 Июля 2008, 09:22:31 »

Дякую !!!! Вже почали робити !!!дорогу, але щось слабенько.
  баян, аднака
xmens
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #200 : 03 Июля 2008, 09:25:24 »

Мешканці вулиці Молодіжна вітають Бабія С.В. з днем народження !!!

Сегодня, в День рожденья твой,
Желаем сердцем и душой:
Здоровья, бодрости и смеха,
Во всех делах твоих успеха!

* * *
 день варенья
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #201 : 03 Июля 2008, 10:56:21 »

Щиро дякую за привітання!

WiseMan
Я знаю, що я не знаю нічого але інші не знають й того.
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #202 : 03 Июля 2008, 11:15:28 »

Шановний  Сергій  Віталійович приєднуюсь до побажань, які пролунали на Вашу адресу і дякую що не забуваєте форумчан навіть в такий день.  день варенья
Але в мешканців мікрорайону Жовтневий наболіло запитання про забудову стадіону і постійні "цирки" в прямому розумінні під вікнами. Скажіть, якщо можна хто дозволяє розміщення атракціонів в зоні відпочинку? Ми вже не раз бачили що буває після цього. Грустный
І чи буде визначено постійне місце для цього надалі? Адже зона відпочинку під час проведення таких акцій перетворюється на катівню для людей, які проживають в найближчих будинках.
WiseMan
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #203 : 04 Августа 2008, 17:08:26 »

Доброго дня.
Шановний Сергій Віталійович, ми всі добре пам'ятаєм як ви перекривали дороги Дафам з цементного заводу, але пройшло зовсім небагато часу і вони знову на дорозі. Чому? В місті стали кращі дороги? Чи в них зменшилась вантажопідйомність?
WiseMan
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #204 : 04 Августа 2008, 17:26:53 »

Я писав вже про це в темі про маршрутки але повторюся, щоб це не пройшло повз Вашу увагу.

Обнаглели совсем.
Вчера на красный свет проехал на микрорайоне, маршрут не помню номер 001-40хм.
Сегодня внаглую на красный 25-маршрут, номер 4861 АМ. (на перехресті Чехова і Хмельницького шоссе)
Это шофера которые везут 20 людей, мне порой уже страшно самому садиться в маршрутку - видно недавняя история возле арт базы никого ничему не научила.
Питання  будьласка!!!
« Последнее редактирование: 04 Августа 2008, 21:24:34 от Парильщик » Записан
WiseMan
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #205 : 06 Августа 2008, 10:54:14 »

Ці ваділи ризикують моїм життям і не тільки ганяючись за своїм рубликом.
Вибачте за некорректно поставлене запитання. Як ми можемо знати чи є реакція на скарги щодо поведінки перевізників?
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #206 : 08 Августа 2008, 23:00:45 »

Вопрос к власти, а не только к заму: почему в 23.00 на улице Кореатовичей ху...чит екскаватор, грузит долбаную брусчатку, в еб...ный грузовик? Пля, у людей маленькие дети, они хотят спать. Вы что там, ваще ахренели? Ремонт дороги - как война? Все позволено, все спишет?

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #207 : 16 Октября 2008, 16:14:29 »

Ув. Сергей Виталиевич, у меня возник такой вопрос: к кому и как нужно обращятся по поводу установки светлофора на перекрестке улиц Пушкинская и Гагарина (м-н "Авис"). Сейчас наступает пора интенсивных аварий на том перекрестке. Я живу рядом и видел там огромнейшое количество аварий. Уже давно все знают о самой высокойаварийности этого перекрестка. А кроме этого там очень часто чуть не сбивают пешоходов (так моя жена чуть дважды не была там сбита, и мой друг 1 раз, а кроме них сколько еще таких?). А это все из-за нерегулированости движения на данном перекрестке. Так когда едешь по ул. Гагарина в летнюю пору то из-за деревьев не видно движение справа (от пр-та Грушевского). Особенно я за многие года сделал вывод что чаще в аварию попадают машины светлых и зеленых тонов (белый цвет - основание дерева, зеленый - цвет листьев из-за которых машины и незамечены). Еще неоднократно в машинах присутствовали дети, слава Богу смертельных случаев с детьми нет (в моей памяти). Что ж делать с этим перекрестком?
За ранее спасибо.
З чотирьох сторін нехай лежать "поліцейські", бо наші люди світлофорів в упор не бачать!!!
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #208 : 21 Октября 2008, 13:02:03 »

В газетах пишут, что:
"В прошлый вторник, начиная с 10.00, первый заместитель мэра города Сергей Бабий проводил сеанс «Горячей линии». На протяжении часа каменчане могли задать Сергею Витальевичу все, волнующие их вопросы. следующий сеанс состоится 21 октября, но уже с замом мэра по коммунальным вопросам Виктором Дыбашем. («Подолянин», «Ділове місто», «Кам'янець-Подільський вісник»)"

А как же мы, Сергей Витальевич?
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #209 : 07 Ноября 2008, 18:16:02 »

Шановний  Сергій  Віталійович  чи  пануються  якісь  дії  що  до  будівництва  об*їздної  дороги  в  м  Кам*янець-  Подільський?
Об'їздна дорога навколо міста буде побудована зі сторони села Маків - Голосків - Довжок - Колибаївка
Виготовляється проект. Роботи почнуться мабуть після 2012р.

Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти