Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Октября 2021, 23:22:00
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  На всі колючі питання до міської влади відповідає 1-й заступник мера С.Бабій
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: На всі колючі питання до міської влади відповідає 1-й заступник мера С.Бабій  (Прочитано 49279 раз)
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #60 : 13 Декабря 2007, 21:02:26 »

Шановний Бабій Сергій.
Як що до теплої води в дитячих закладах?
Може трішки грошенят на дітей витратити?
Тарас. Вкажи конкретні заклади. Завтра отримаєш відповідь. Дякую за турботу про грошенята на дітей.
Дитячий Садок №7. Наприклад, гарячої води нема, а сантехника все взагалі з 1900 мохнатого року, ще я нею користувався 30 тому, і тоді вона була вже не нова.

Тарас,сьогодні на вулиці досить холодно. Ми перевірили яка температура в дитячому садку №7 на другому поверсі +21 на першому +25. Мабуть ти давно не був в садку. За питання щиро дякую!
« Последнее редактирование: 13 Декабря 2007, 21:08:27 от Бабій Сергій » Записан

Міськвиконком, кабінет 215, вул. Майдан відродження 1, моб.телефон 8067-254-56-54
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #61 : 13 Декабря 2007, 21:06:22 »

Уважаемый Сергей Бабий.
Я могу Вам еще пару "злачных" мест подсказать:
1. Сходите в детскую поликлинику в ингаляционный кабинет, посмотрите на их ингаляционный  аппарат, зверь машина сорок последнего года выпуска.
2. Сходите в той же поликлиннике в ЛОР кабинет посмотрите на мебель на инструменты, - гестапо отдыхает. (в центральной поликлиннике инструменты в ЛОР кабинете не лучше)
3. Зайдите в физ. кабинет, посмотрите на даты изготовления приборов. Работают эти приборы только благодаря людям.
4. Зайдите в траматологическое ( оно же нейрохирургическое ) отделение центральной больницы. Оцените постельное белье, состояние здания, ...

А так в городе все отлично, только вебкамер не хватает.  ....

Дякую за запитання, обовязково дам доручення розглянути твої критичні зауваження.

Міськвиконком, кабінет 215, вул. Майдан відродження 1, моб.телефон 8067-254-56-54
and
Старожил

репутация +0/-1

за окном шел снег и рота красноармейцев

« Ответ #62 : 13 Декабря 2007, 22:25:50 »

нарешті влада захотела побачити виборців через інет!!!
я покищо не знаю, що спитати,  но це вже круто!!!
придумаю запитання напишу, а вони будуть, не очикав!!!!

вы слышите шаги на лестнице, это они нас арестовывать идут
taras
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #63 : 14 Декабря 2007, 11:47:30 »

Шановний Бабій Сергій.
Тарас. Вкажи конкретні заклади. Завтра отримаєш відповідь. Дякую за турботу про грошенята на дітей.
Дитячий Садок №7. Наприклад, гарячої води нема, а сантехника все взагалі з 1900 мохнатого року, ще я нею користувався 30 тому, і тоді вона була вже не нова.

Тарас,сьогодні на вулиці досить холодно. Ми перевірили яка температура в дитячому садку №7 на другому поверсі +21 на першому +25. Мабуть ти давно не був в садку. За питання щиро дякую!
Я не питав про температуру в дітячому садку, я питав про наявність гарячої води в умивальниках. Спробуте читати що люди пишуть и слухати шщо вони говорять.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #64 : 14 Декабря 2007, 20:30:24 »

Сонік. Обовязково розглянемо цю проблему, вона дійсно існує. Переконаний, що не всі кошти від парковщиків йдуть до міського бюджету.
Дякую за відповідь, але поясніть ДП "Крок-Плюс" у даному випадку це - державне  чи дочірнє підприємство???
[/quote]Приватне підприємство що виграло конкурс запропонувавши найбільшу суму коштів за місяць в міський бюджет

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #65 : 14 Декабря 2007, 20:33:33 »

Шановний пане перший заступник міського голови!
Нажаль, я не мешканець вашого міста, але люблю Кам'янець більше, ніж своє рідне місто Дніпропетровськ, і тому дуже піклуюсь про його долю.
Скажіть будь ласка, якій обсяг видатків міського бюджету на збір та вивезення сміття і відходів (КФК 100301) на 2007 рік? Який відсоток виконання бюджету за зазначеними видатками за 11 місяців 2007 року та які конкретні заходи використовуються ці кошти?
Чому не вивозиться сміття з каньйону, зокрема за скверу Калініна (чи як він зараз називається)? В цьому місць гуляють багато туристів, у тому числі іноземців, щоб насолодитися чарівними краєвидами каньйону та протилежного берегу Смотрича, але замість цього бачать тонни сміття на схилі каньйону. Сміття стільки, що за ним навіть не видно землі!
В мене дуже велике прохання. Будь ласка, уберіть сміття. Якщо не вистачає бюджетних коштів, хіба не можна задіяти студентів, школярів, громадські організації, бізнес і т.д.? Адже це – обличчя міста.
Дякую за увагу!

Щиро дякую за запитання, в понеділок обовязково дам конкретну відповідь.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #66 : 14 Декабря 2007, 20:39:51 »

нарешті влада захотела побачити виборців через інет!!!
я покищо не знаю, що спитати,  но це вже круто!!!
придумаю запитання напишу, а вони будуть, не очикав!!!!
Дякую за комплімент до влади. Можливо вам буде цікаво про майбутній проект закритої танц-площадки в міському парку, можливо який сюрприз ми готуємо для вас в новорічну ніч, а можливо про майбутній аквапарк...

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #67 : 14 Декабря 2007, 20:43:10 »

Шановний Бабій Сергій.

Я не питав про температуру в дітячому садку, я питав про наявність гарячої води в умивальниках. Спробуте читати що люди пишуть и слухати шщо вони говорять.

Тарас, сталось так що ти нам про холодильники а ми тобі про телевізори... Обовязково дамо відповідь ще й про горячу воду та мідні труби.

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #68 : 15 Декабря 2007, 14:24:24 »

Да... Частенько так бывает в общении со властью: ты ей про Фому, а она тебе про Ерему! Вот у нас и получается почти всегда, что лысый - пешему, не конный. Грустный
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #69 : 15 Декабря 2007, 14:30:40 »

Дякую за комплімент до влади. Можливо вам буде цікаво про майбутній проект закритої танц-площадки в міському парку, можливо який сюрприз ми готуємо для вас в новорічну ніч, а можливо про майбутній аквапарк...
А с этими руинами что будет?

[вложение удалено Администратором]

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #70 : 15 Декабря 2007, 14:44:54 »

А с этими руинами что будет?
Евгений, 21-го грудня на сесії міскої ради буде розглянуто проект молодіжного критої танц-площадки. та влаштування паркової площі з кольоровим фонтаном. Після прийняття цього рішення весною розпочнется будівництво.

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #71 : 15 Декабря 2007, 14:56:29 »

В последнее время в прессе очень часто говорят о коррупции во власти на всех уровнях. Есть ли такие факты в Каменец Подольском, если есть, то кто такие и какие меры приняты?
JustMe
Единственный способ заставить людей хорошо говорить о нас - это хорошо поступать самим.
Ветеран

репутация +6/-0

« Ответ #72 : 17 Декабря 2007, 13:01:59 »

Здаствуйте, Сергей Виталиевич. Вот и у меня созрел такой вопросик:

В последнее время в прессе очень часто говорят о коррупции во власти на всех уровнях. Есть ли такие факты в Каменец Подольском, если есть, то кто такие и какие меры приняты?
А вы не боитесь, что с теперешней молодежью после дискотеки в парке под скалой можно будет собирать более слабых людей, которым не удалось доказать современным способом свою правоту. Ну и иногда там же и правоохранительные органы могут рядом быть, они же тоже не "СУПЕР МЭНЫ". Как вы собираетесь с таким боротся?  gf,bkb yfufvb

Грузим, грузим... Ждите...

http://football-quiz.net
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #73 : 18 Декабря 2007, 09:31:07 »

Хочеться запитати, коли наведуть порядок із парковкою автомобілів біля ринку з боку вул.Князів Коріатовичів! Ви сам автомобіліст і невже Вас не дратують затори на на цій вулиці (біля ринку)? А частково питання можна вирішити заборонивши паркування за 50 метрів до перехрестя із Проспектом! Адже в черзі стоять і ті, яким потрібно повернути направо коли горить червоне світло. От там і повинно знаходитись наше ДАІ, а не у понеділок спозаранку вздож дороги через кожних 200 метрів, бо тоді приходить на думку висновок - чи то ловлять водіїв із перегаром, чи то самим хочеться "поправитися" після вихідних....... beer
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #74 : 18 Декабря 2007, 21:06:43 »

Евгений, це складна проблема яка не вирішена в жодній країні. Мабуть побороти її повністю неможливо. Особисто переконаний що держава повинна виробляти такі механізми управління при яких корупція стає неможливою. Наше місто має багато власних механізмів які діють досить ефективно: Кам'янець провів 30 земельних конкурсів. Це рекорд України. На конкурсі присутні всі голови політичних партій, фракцій та ЗМІ. Оголошення про земельну ділянку розміщене на офіційному сайті міста. А виграє той хто публічно запропонує вищу ціну. Це механізм без корупції. Конкретних фактів корупції в міській владі не зафіксовано але це не свідчить що вона відсутня.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #75 : 18 Декабря 2007, 21:14:48 »

Здаствуйте, Сергей Виталиевич. Вот и у меня созрел такой вопросик:

А вы не боитесь, что с теперешней молодежью после дискотеки в парке под скалой можно будет собирать более слабых людей, которым не удалось доказать современным способом свою правоту. Ну и иногда там же и правоохранительные органы могут рядом быть, они же тоже не "СУПЕР МЭНЫ". Как вы собираетесь с таким боротся?  gf,bkb yfufvb
Влад, дякую за запитання. Ми не збираємось воювати з молоддю. Ми збираємось створювати їй цивілізовані місця відпочинку європейского типу. (Льодовий палац, аквапарк, мотобольний технічний клуб, нічний автомобільний кінотеатр, і т.п) 30тис. Молодих Камянчан на це заслуговують.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #76 : 18 Декабря 2007, 21:22:55 »

Хочеться запитати, коли наведуть порядок із парковкою автомобілів біля ринку з боку вул.Князів Коріатовичів! Ви сам автомобіліст і невже Вас не дратують затори на на цій вулиці (біля ринку)? А частково питання можна вирішити заборонивши паркування за 50 метрів до перехрестя із Проспектом! Адже в черзі стоять і ті, яким потрібно повернути направо коли горить червоне світло. От там і повинно знаходитись наше ДАІ, а не у понеділок спозаранку вздож дороги через кожних 200 метрів, бо тоді приходить на думку висновок - чи то ловлять водіїв із перегаром, чи то самим хочеться "поправитися" після вихідних....... beer

Зеркало. Я живу в селищі "Жовтневе" і кожен день по кілька разів проїзджаю саме по цій території. Погоджуюсь що цей відрізок вулиці треба впорядкувати. Вчора ми почали встановлювати турнікети. Вони будуть встановлені по обидві сторорни вулиці. Парковка авто буде заборонена від проспекту аж до автовокзалу. Вже облаштовані пішохідні переходи. На протязі місяця всі роботи будуть завершені. Це буде гарна, широка вулиця.

Frutik
Ветеран

репутация +0/-0

дарк бір кемп

« Ответ #77 : 18 Декабря 2007, 22:40:59 »

2 камери будуть встановлені на постійному сайті міської ради www.tve.com.ua\city

міська влада зрозуміє коли небуть що розміщення офіційного сайту міської ради то на сайті інфокому то на сайті релкому то теплокомуненерго це лементарне лохівство? і з точки зору престижу, і з точки зору просування такого сайту в інтернеті.  витратье трохи грошей не на новий автомобіль а на нормальний сайт, нормальний домен  і нормальний хостінг

там нєт счьота рєкам і морям, но по нім нєльзя доплить домой (с) арія
Frutik
Ветеран

репутация +0/-0

дарк бір кемп

« Ответ #78 : 18 Декабря 2007, 22:58:41 »

якшо оглянути те, що називається "офіційним сайтом":

1. дизайн відсутній
2. адекватне наповнення відсутнє
3. адекватний домен відсутній
4.  відображення поточного життя міської влади відсутнє

загальне враження: сайт служить для навчальних цілей панів " Webmaster: Сергей / Ідея та дизайн: Влад Соколенко" та задля попіаритися їм же

Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #79 : 19 Декабря 2007, 06:52:28 »

Уважааемый Сергей!
Я щидела,что щ парке планируетя что-то сощременное....
А почему нелзя починит старые фонтаны,сохранить ту атмосферу,отораябыла присуша и Вашей молодости?
Ведь разрушив старое,етро не значит,что мозно новым молодежи дать что-то....
Почему не сохранить ети милые фонтаны щремен Тонкочеева?
Вед он признан- самым лучшим мером.
Не все современное ест хорошо.
Приведу пример:поляки ничеги не разрушают,они на базе старого создают новое,которое похожее на старое....
Оставьте лягушек и фонтаны-вед ето символ многих поколений города.
Не надо стирать символы Каменца.
Я думаю,ко мне многие присоединятся.
напрягите архиыектурный отдел,думаю-должно все получится.
Заранее спасибо.
JustMe
Единственный способ заставить людей хорошо говорить о нас - это хорошо поступать самим.
Ветеран

репутация +6/-0

« Ответ #80 : 19 Декабря 2007, 08:05:47 »

В теме отвечает только Сергей Бабий
« Последнее редактирование: 19 Декабря 2007, 10:18:16 от Митрий » Записан

Грузим, грузим... Ждите...

http://football-quiz.net
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #81 : 21 Декабря 2007, 09:25:19 »

Сергей Витальевич? А что будет на месте бывшего "Электроприбора", на развалинах "Сахзавода"(кто то понес ответственность за полное уничтожение предприятия, которое бы по сегодня давала  в казну грошики)..., Асфальтного завода? Или власть зациклилась на строительном буме..."элитного" желья за 400%?
И еще вопрос - какой инструмент у власти по защите инвесторов в городское строительство?("Элитсервисов" никто не отменял и Каменец от таких фирм не застрахован).Заранее спасибо, с надеждой на ответ
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #82 : 21 Декабря 2007, 18:53:18 »

Шановний пане Бабій! Будьте ласкаві - скажіть, де можна взнати про доходи та витрати наших міьских чиновників із доходами їхніх сімей включно, в тому числі пана мера та Вас?

Буду вельми вдячний за відповідь
Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #83 : 23 Декабря 2007, 20:10:59 »

Уважааемый Сергей!
Я щидела,что щ парке планируетя что-то сощременное....
А почему нелзя починит старые фонтаны,сохранить ту атмосферу,отораябыла присуша и Вашей молодости?
Ведь разрушив старое,етро не значит,что мозно новым молодежи дать что-то....
Почему не сохранить ети милые фонтаны щремен Тонкочеева?
Вед он признан- самым лучшим мером.
Не все современное ест хорошо.
Приведу пример:поляки ничеги не разрушают,они на базе старого создают новое,которое похожее на старое....
Оставьте лягушек и фонтаны-вед ето символ многих поколений города.
Не надо стирать символы Каменца.
Я думаю,ко мне многие присоединятся.
напрягите архиыектурный отдел,думаю-должно все получится.
Заранее спасибо.
Шановна Олена. Дякую за турботу про міський парк. Сьогодні йде пошук інвестора для відтворення парку. Проект обовязково буде обговорений з громадою міста. Ваші побажання теж будуть враховані.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #84 : 23 Декабря 2007, 20:18:22 »

Сергей Витальевич? А что будет на месте бывшего "Электроприбора", на развалинах "Сахзавода"(кто то понес ответственность за полное уничтожение предприятия, которое бы по сегодня давала  в казну грошики)..., Асфальтного завода? Или власть зациклилась на строительном буме..."элитного" желья за 400%?
И еще вопрос - какой инструмент у власти по защите инвесторов в городское строительство?("Элитсервисов" никто не отменял и Каменец от таких фирм не застрахован).Заранее спасибо, с надеждой на ответ
Привіт Вуді! Десь тебе довго не було. Дякую за колюче запитання. На частині території колишнього електроприбора сьогодні успішно працює військовий завод. На іншій частині - будуть розміщені виробничі термінали малого та середнього бізнесу. Цей процес вже розпочато.
Що до захисту людей що вносять кошти на будівництво житла. Після Київського еліт-сервісу відтепер кожна будівельна компанія перш ніж будувати дім відкриває в банку окремий фонд будівництва. Цей банк є гарантом для людей.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #85 : 23 Декабря 2007, 20:24:10 »

Шановний пане Бабій! Будьте ласкаві - скажіть, де можна взнати про доходи та витрати наших міьских чиновників із доходами їхніх сімей включно, в тому числі пана мера та Вас?

Буду вельми вдячний за відповідь
Дякую за колюче питання. Кожного року до першого квітня всі державні службовці міста заповнюють спеціальні декларації про річний дохід чиновника та членів його сім'ї. Декларації подаються до державної податкової служби. Податкова обовязково здійснює перевірку вказаних доходів. Ці декларації не є секретними і доступні для всіх державних контролюючих органів.

Бабій Сергій
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #86 : 23 Декабря 2007, 20:35:54 »

Шановні форумчани. Від тепер кожен вечір я буду знайомити вас з новими проектами що здійснюються в нашому місті але ви про них мало знаєте. Це дуже цікаві амбітні проекти.
Австрійська приватна клініка. Буде побудована при в'їзді в міську лікарню з ліва, на розі вулиць Пушкінська-Л.Українки. В клініці будуть лікувати хвороби що стосуються вуха, горла, носа та інше. Це буде типова австрійська клініка облаштована імпортним медичним обладнанням. Будівництво розпочато і буде завершено до кінця слідуючого року.

Frutik
Ветеран

репутация +0/-0

дарк бір кемп

« Ответ #87 : 23 Декабря 2007, 21:39:57 »

а може в центральній лікарні знайдеться невеличкий кабінетик для видачи деяких безкоштовних ліків які зараз видаються на жовтневому? спочатку їх видавали в поліклініці, потім перенесли видачу в аптечне управління (там де зараз архів). потім винесли практично за місто. все для людей. звичайно люди (часто літні) не можуть "пролобіювати" себе так як австрійська клініка

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #88 : 24 Декабря 2007, 13:06:16 »

Ці декларації не є секретними і доступні для всіх державних контролюючих органів.
  А для простых граждан эта информация открыта? Где можно взглянуть на результаты прошлого года?
mIK
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #89 : 24 Декабря 2007, 14:51:36 »

А как на счёт спортивных площадок в городе? На центральном стадионе запасные футбольные поля застроили, а на центральном поле играть не розрешают! А там всегда собиралась куча молодежи поиграть! А на стадион возле дявятой школы, особенно летом, практически не попасть, так как там уйма народу. Ето  получается, на весь город один стадион на котором можно поиграть в футбол. Городская власть будет строить новые поля и спортплощадки?
Страниц: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти