Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Сентября 2019, 11:54:25
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Автомобили
| | |-+  А ты застраховал своего железного друга?
Страниц: 1 2 [Все] Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Страховался?
Не, нах оно мне надо?
Потом как нибудь...
Ща, протрезвею и поползу страховаться...
Угу. Успел.
Давно уже...
А у меня машина в кредите, заставили, сцуки....
У мне пох, я освобожден от страховки
Йа ктулху

Автор Тема: А ты застраховал своего железного друга?  (Прочитано 7733 раз)
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« : 30 Декабря 2007, 22:27:48 »

Народ, с 1 января гайцы будут насиловать мозги за страховку машин. Кто уже застраховался? Где страховался? Чего понравилось/не понравилось у страховщиков?

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #1 : 30 Декабря 2007, 22:35:28 »

а где об этом официально написано?

Се аз воздам!
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #2 : 30 Декабря 2007, 23:03:04 »

И к кому идти? Чтоб не намахали если чего случится.
у нас же модно найти повод не выплатить страховку fucking

Се аз воздам!
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #3 : 31 Декабря 2007, 07:27:20 »

Неужели тяжело погуглить?

http://autonews.ua/autobusiness/17/12/2007/20231.shtml

Вот тут например.

Я отдал документы и деньги, мне привезли страховку, контора возле Даров, вроде в новом домике на углу.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

« Ответ #4 : 31 Декабря 2007, 09:23:48 »

Увидел утром ГАИ-цев на перекрестке. Остановился возле них, спросил про страховкуи про последствия после 1-го января. Сказали, что сами нихрена не знают что делать. Очень мало машин застраховано и, наверное, сразу зверствовать не будут, а где-то после 14-го начнут.
З.Ы. Верить, не верить, не знаю, но видно было, что ГАИ-цы сами потеряные

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Gar_su
Постоялец

репутация +0/-0

Ударим автопробегом по бездорожью и разгильдяйству

« Ответ #5 : 31 Декабря 2007, 11:45:45 »

Народ, это не страховка автомобиля, а Вашей ответственности перед другими. Едешь, например, увидел ножки, засмотрелся, втаранился в впереди (тоже с засмотревшимся водителем) стоящий автомобиль. И вместо того, чтоб давать бабки вызываешь гайцев, оформляешь ДТП, отдаешь ксерокопию полиса и можешь отдать пострадавшему 510 грн. франшизы, которую ему не доплатят, а ты ему - как моральный ущерб. И все. Потом вызовут в суд, дадут 54 грн. штрафа за ДТП и бей дальше. Свою машину, правда, придется делать за свои. Но если впереди че-то крутое, где бампер стоит 600 у.е., то, наверное, выгоднее застраховать свою ответственность на 51000 грн. Я застраховался сразу же. Тем более, что если бы меня влупил кто-то, кто не имел полиса, то мне ущер возместило бы моторное бюро.

Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #6 : 31 Декабря 2007, 13:02:01 »

У меня франшиза нулевая. Ну и 140 гривен небольшая плата за более-менее спокойствие.

Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #7 : 31 Декабря 2007, 13:34:27 »

а где об этом официально написано?

официально - здесь

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1339-07
..........

II. Контроль за наявністю у водіїв полісів            обов'язкового страхування цивільно-правової                відповідальності власників наземних           транспортних засобів та страхових сертифікатів           "Зелена картка" при нагляді за дорожнім рухом
     1. Працівники  Державтоінспекції МВС України,  які здійснюють нагляд  за  дорожнім  рухом,  контролюють   наявність   у   водіїв транспортних  засобів  чинних  полісів  обов'язкового  страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхових сертифікатів "Зелена картка".

2. Під    час    нагляду    за   дорожнім   рухом   працівник Державтоінспекції  МВС  України  здійснює   зупинку   транспортних засобів, на яких відсутній спеціальний знак, закріплений у правому верхньому кутку вітрового скла. Зупинка таких транспортних засобів здійснюється  з  дотриманням  вимог,  установлених  Інструкцією  з діяльності      підрозділів       дорожньо-патрульної       служби Державтоінспекції МВС    України,    затвердженою    наказом   МВС від 13 листопада 2006 року N 1111 ( z1243-06 ),  зареєстрованою  в Міністерстві юстиції   України   29   листопада   2006   року   за N 1243/13117.

3. На вимогу працівника Державтоінспекції МВС  України  водій зупиненого  транспортного  засобу  зобов'язаний  надати  йому  для перевірки документи,  передбачені пунктом  2.1  Правил  дорожнього руху  України,  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306 ( 1306-2001-п ), у тому числі поліс обов'язкового   страхування   цивільно-правової   відповідальності власників  наземних  транспортних   засобів.   Щодо   транспортних засобів,  що зареєстровані в інших державах, таким документом може бути  страховий  сертифікат  "Зелена  картка",  виданий  іноземною страховою   організацію,   або   поліс  обов'язкового  страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

4. Незалежно   від  наявності  спеціального  знака  працівник Державтоінспекції МВС України  в  обов'язковому  порядку  здійснює перевірку     чинності     поліса     обов'язкового    страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка") у випадках:
     зупинки транспортного засобу,  водій  якого  порушив  Правила дорожнього руху, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306 ( 1306-2001-п );
     причетності транспортного   засобу  до  дорожньо-транспортної пригоди.

5. Якщо під час перевірки водій  транспортного  засобу  надав поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників   наземних   транспортних    засобів,    то    працівник Державтоінспекції МВС України зобов'язаний з'ясувати:

чинність поліса обов'язкового  страхування  цивільно-правової відповідальності  власників  наземних  транспортних засобів на час проведення перевірки відповідно до інформації,  унесеної в розділі "3. Строк дії" поліса;
     поширення дії      поліса      обов'язкового      страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів  на  зупинений  транспортний  засіб,  а  саме:   наявність відомостей  про цей транспортний засіб у розділі "6.  Забезпечений транспортний засіб" або у випадку видачі поліса на умовах II  типу відповідність  цього транспортного засобу категорії,  зазначеній у цьому розділі поліса;
     поширення дії      поліса      обов'язкового      страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів щодо  водія,  а  саме:  наявність  відомостей  у  розділах "4. Страхувальник"   або   "5.   Інші   особи,    цивільно-правова відповідальність  яких  застрахована  за цим Полісом" про водія чи особу,  в інтересах якої він керує цим транспортним засобом або  у випадку видачі поліса на умовах I типу,  наявність документів,  що підтверджують законність експлуатації цього транспортного засобу.

6. Якщо  під  час  перевірки  водій   транспортного   засобу, зареєстрованого   в  іншій  державі,  надав  страховий  сертифікат "Зелена  картка",  то  працівник  Державтоінспекції  МВС   України зобов'язаний з'ясувати:
     чинність наданого страхового сертифіката "Зелена  картка"  на час  проведення  перевірки  відповідно  до інформації,  унесеної в розділі "3.VALID" сертифіката;
     поширення дії   страхового  сертифіката  "Зелена  картка"  на зупинений транспортний засіб, а саме: наявність відомостей про цей транспортний  засіб  у  розділах "5.Registration No.  (or if none) Chassis or  Engine  No."  та  "6.Category  and  make  of  Vehicle" страхового сертифіката "Зелена картка";
     поширення дії  страхового  сертифіката  "Зелена  картка"   на територію України,  а саме:  наявність невикресленої позначки UA в табличці "This card is  not  valid  in  Countries  for  which  the relevant  box  has  been cancelled" страхового сертифіката "Зелена картка".

7. У   разі   відсутності   чинного   поліса    обов'язкового страхування  цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних  засобів  (страхового  сертифіката  "Зелена  картка") працівником  Державтоінспекції  МВС України на водія транспортного засобу складається протокол про адміністративне правопорушення  за частиною  третьою  статті  126 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ).

Згідно з   пунктом   13.1   статті  13  Закону  України  "Про обов'язкове   страхування    цивільно-правової    відповідальності власників  наземних транспортних засобів" ( 1961-15 ) звільняються від обов'язкового страхування  цивільно-правової  відповідальності власників  наземних  транспортних  засобів на території України та відповідно не отримують спеціального знака  такі  особи:  учасники бойових  дій,  інваліди  війни,  інваліди  I  групи,  які особисто керують належними їм транспортними засобами,  а  також  особи,  що керують  транспортним засобом,  належним інваліду I групи,  у його присутності.  Такі особи,  відповідно до підпункту "ґ" пункту  2.1 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306 (  1306-2001-п  ),  повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення).
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

« Ответ #8 : 01 Января 2008, 21:51:15 »

У меня франшиза нулевая. Ну и 140 гривен небольшая плата за более-менее спокойствие.

А где страховадся??

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #9 : 04 Января 2008, 11:33:01 »

В 4 посте написал.

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #10 : 04 Января 2008, 20:47:58 »

В России уже давно, не все правда устраивает. В целом-нормально. Вот тока гиммора больше у невиновного в ДТП. СТРАХУЙТЕСЬ!
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #11 : 04 Января 2008, 22:22:02 »

контора возле Даров, вроде в новом домике на углу.
СК "Провідна".  Крутой

Я страхован не первый год и не только цивилкой, но и полным КАСКО. Умиляет реакия на наличие страховки виновника в аварии  ( было 3 раза по мелочи вьезжали в меня, все на разные машины  Смеющийся), понты слетают напрочь, ну понятно после того как гриш "мне пох. я страхован вызываем ГАЙцев и страховую и вперед". Появляется у чела желание "договорится на месте" и т.д. тут правда главное "не продавить лоха", или береш достаточно для ремонта денег (если пожалел) или боже упаси не покидаеш место. Подмигивающий
Кстати "желание договорится" не лишено логики, ибо если не имееш цивилки (обязательной сейчас, а не раньше) то страховая подает на тебя "регрес" причем жалеть вовсе не будет,  Смеющийся отимеет по полной.  учись сынок
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #12 : 04 Января 2008, 22:27:51 »

Иногда лучше на месте, когда за помятый бампер двадцатилетнего жигуля, владелец бумера Х5, сто евриков выдает! жжошь, сцуко, я в истерике Каждый день так ездил бы! hz
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #13 : 04 Января 2008, 22:33:04 »

Или когда за царапаный бампер Хундая Таксон "хозяин" маршрутки дает 600 баксов.  Крутой Хотя...зря я его пожалел, достали маршрутчики.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #14 : 04 Января 2008, 22:35:56 »

Иногда лучше на месте, когда за помятый бампер двадцатилетнего жигуля, владелец бумера Х5, сто евриков выдает! жжошь, сцуко, я в истерике Каждый день так ездил бы! hz

А наоборот? Тьфу х 3.

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 04 Января 2008, 22:44:12 »

А наоборот- пусть ГАИ едет! жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
Primary
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #16 : 11 Января 2008, 13:07:58 »

Я еще не страховался, но в упор этим занимаюсь. Не выбрал еще страховщика. У кого-нибудь буыли проблемы с невыплатой страховки или прочие неприятности с страховиками?? Если были то с какими именно? Был в Оранте, но настолько хамское там отношение что больше пойду, хотя вроде компания серьезная. Что выбрать: АСКА, Гарант-авто, Провидна? Или без разницы?
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #17 : 11 Января 2008, 13:14:59 »

Мне кажетсся, что ни одна из всех платить вам страховой случай не хочет.
В данном случае налицо корпоратиный сговор хаишников с страховщиками.
ОТКАТ-с....!
не созрели еще наши страховщики до Европы

Се аз воздам!
Primary
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #18 : 11 Января 2008, 13:48:21 »

Может есть смысл создать отдельную тему  типа "Мой опыт общения со страховыми конторами"? 
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

« Ответ #19 : 11 Января 2008, 13:58:13 »

И здесь места хватит

Се аз воздам!
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #20 : 11 Января 2008, 14:29:46 »

По опыту страхования в России, рекомендую страховаться от гражданской ответственности в частной, но крупной, широко известной, хорошо зарекомендовавшей себя компании. Хоть по человечески относятся в случае ДТП.  Был подбит трижды. С гос.компанией столкнулся-гимморой, второй раз через суд выколачивал. С частной-без проблем Улыбка
Max Sintra
Ветеран

репутация +25/-28

« Ответ #21 : 11 Января 2008, 17:07:15 »

при страховании гражданской ответственности при ДТП ты обращаешься за возмещением в СК виновника причинения вреда.

Поэтому какая разница, где ТЫ застрахован?

вот в РФ скоро обещают ввести "европротокол" - будешь в свою СК обращаться - тогда другое дело
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #22 : 11 Января 2008, 17:54:13 »

Мож в Украине сразу так будет? Смеющийся
   Даже если и сам виноват, то не дай бог дело иметь с росгосстрахом! Улыбка
Andy
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #23 : 14 Января 2008, 14:38:46 »

2 января купил автомобиль.
3 января пригнал его в Днепр.
4 января уже застраховал свою гражданскую отвественность.
всего 248 грн.
нисколько не жалею.
теперь езжу спокойно и увереннее чувствую себя за рулём.

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 14 Января 2008, 15:21:52 »

И это правильно! учись сынок  Улыбка
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #25 : 17 Февраля 2011, 22:32:42 »

Страховщикам разрешили оформлять ДТП

Страховщики получили полномочия оформлять материалы ДТП, в которых нет травмированных или погибших.

Соответствующий законопроект во втором чтении и в целом приняла Верховная Рада 329 голосами.

Как отмечается в пояснительной записке к документу, страховщикам переданы полномочия по оформлению материалов дорожно-транспортных происшествий, в которых пострадали застрахованные транспортные средства и отсутствуют травмированные или погибшие.

Украинская правда

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #26 : 19 Февраля 2011, 20:32:18 »

Поживемо – побачимо, має бути краще   rastaman

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #27 : 23 Августа 2011, 23:09:56 »

С 18 сентября для украинских водителей полисы обязательного страхования подорожают на 10-12%.

Это связано с тем, что с 18 сентября вступает в силу закон, который изменяет порядок выплаты страховки.

В частности, водители получат право самостоятельно, без вызова инспектора ГАИ, оформлять протокол о ДТП, в котором нет пострадавших.

Bсе страховые договора, заключенные по 17 сентября, будут действительны до окончания срока их действия.

Какая великая нация!
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #28 : 24 Августа 2011, 08:45:50 »

одне із моїх щирих здивувань в Бєларусі було після того, як взнав, що тут платять страховку. причому моя жінка була відповідно не менш здивована моїм здивуванням  Смеющийся
"а у вас що, можуть не заплатити?"
як кажуть, no comment   опа засада
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #29 : 07 Октября 2011, 09:06:52 »

Штраф за отсутствие страховки довольно большой !

Но если у Вас есть знакомые страховщики, то это не особая проблема !

Расскажу, как выпутался мой друг - на него написали протокол за отсутствие страховки !

Его хорошая знакомая в страховой компании сделала ему ее задним числом и протокол был отменен !

Спокойно, Козлодоев, сядем усе !!!
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #30 : 07 Октября 2011, 09:46:17 »

Угу, а зістрілись ви з ними обома в суді, по 358 ст., вона по п.1 він по п.3.  жжошь, сцуко, я в истерике
Жодний страховик в здоровому глузді, щоб спасти чиїсь 300 грн, не буде собі малювати судимість, ще й по статті після якої тільки поли мити. Все що треба було б ГАИцям в суді, це запросити дату оплати по страховці, а тільки після дати оплати вона діюча. Чи в друга є ще хороші знакомі банкіри, які також захотіли по 358 прогулятись?  жжошь, сцуко, я в истерике
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #31 : 07 Октября 2011, 09:59:55 »

Будь-який страховик може (на свій страх і ризик, звичайно) оформити страховку "в кредит" !

З нього потім запитають чи Вона оплачена, а коли -  це вже питання десяте

Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #32 : 07 Октября 2011, 11:43:16 »

Мде, обовязкове страхування цивільної відповідальності автовласників, відбувається згідно Закону України “Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”. Законом не передбачено будь-які кредити чи відстрочки. Тому дія договору починається після виконання зобовязання страхувальника по оплаті.
Вчіть матчасть, шановний.  Подмигивающий
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #33 : 07 Октября 2011, 11:45:41 »

Вот блін, знов облом !

Молоток, Hooke, зразу видно, що ти не тільки фінансист, а ще й юрист !

А це плюс !  clap-1

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #34 : 07 Октября 2011, 11:54:12 »

Прям "Вредные советы" Г.Остер©

Какая великая нация!
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #35 : 07 Октября 2011, 14:16:55 »

Нет, но то, что я рассказал - действительно так и было ! И многие сейчас так и проворачивают - не подумай, что я это одобряю и говорю что это верно !

Но такой способ есть и пусть форум о нем знает !!!  учись сынок

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #36 : 07 Октября 2011, 14:23:02 »

А просто купить страховку и ничего не проворачивать многим религия не позволяет?

Какая великая нация!
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #37 : 07 Октября 2011, 14:36:58 »

Я с тобой полностью согласен, но я думаю ты сам знаешь, что люди бывают разные !  hz

Страниц: 1 2 [Все] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти