Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
14 Октября 2019, 16:03:17
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  пока Путин безработный
Страниц: 1 2 3 [4]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: пока Путин безработный  (Прочитано 16825 раз)
Hunn
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #90 : 20 Марта 2008, 18:22:56 »

ти що з глузду з'їхав stop, нам і Ющенка президента хватає. так як і Тимошенко дуже хороший прм'єр, все те що обіцяла, то так нічого і не зробила баян, аднака. а нам ще Путіна нехватає, ще й він нічого не буде робити hz. мало того шо нічого робити не буде, то ще й українську "Ненька Украї" мову відмінить, і всіх буде заставляти російською розмовляти. я розумію що багато людей не розмовляють українською, але є люди такі як я, та в мене криша б поїхала за день якби мене заставили розмовляти російською, є такі люди що взагалі її не знають. не парся. тобі що зараз погано. не мороч людям зад. правда політики в нас трохи  погані, але вас ніхто не заставляє розмовляти українською. Схаменись!!! до добра тебе це не доведе!!!

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #91 : 20 Марта 2008, 18:30:52 »

Што-то деток у нас 11-ти летних и шибко грамотных развелось! жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
Hunn
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #92 : 21 Марта 2008, 18:39:06 »

предупреждение
удалено цитирование последнего сообщения

а ти, діду, не думай що діти тупі. в деякій мірі старики майже не вміють користуватись комп'ютером
« Последнее редактирование: 21 Марта 2008, 21:24:09 от Snake » Записан

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #93 : 21 Марта 2008, 19:00:29 »

а я и говорю, что детки у нас чересчур умные. Это ты намекаешь, что "тупi" жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
Hunn
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #94 : 21 Марта 2008, 22:05:29 »

Ну вибач.   опа засада Я був не в собі. і взагалі, мені вже попереджень не буде бо вже 1 є. а ще раз проштрафлюсь і каюк. забанять.

Парильщик
Гость
« Ответ #95 : 21 Марта 2008, 23:51:25 »

Треба  боятись  не  того,  що  забанить  модератор,  а  того,  що  заклюють  свої-  ж  в  своїй  темі бо  мелеш  казна  що.   А  якщо  в  тебе  криша  їде  коли  розмовляеш  російською-  сам  собі  поставив  діагноз.  І  взагалі  читай  уважно  назву  теми,  про  що  там  пишеться,  а  тоді  пиши  відповідь.
Страниц: 1 2 3 [4]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти