Знущання над рідною мовою

Автор Malinka, 31 Березень 2008, 16:49:06

« попередня тема - наступна тема »

серобан

по моему мнению на украине должно быть два языка-русский и украинский и вообще какая разница на каком языке общаешся лиш бы мы понимали друг друга!    я прав? (-)

OlalaZhm

Цитата: DJ PeLe від 01 Квітня 2008, 15:31:47
предупреждение
удалено цитирование последнего сообщения

Тьотю! А ви не лізьте в колгосп і не четайте наші повідомленя, тоді все буде добре!!! *rules*

Синку, це ж ти лізеш. Замість того, щоб навчитися грамотно писати. І спілкуватися із старшими.

Blacky

я відразу попереджала - жодних відмовок в стилі "А не ходіть і не читайте". З альтернативною лексикою створюйте окремий форум для альтернативних кам'янчан. Особисто мені неприємно бачити таку розхристанну безграмотність. Неповага не лише до всіх читачів, а й до себе - виходить, вам по барабану, що вас вважатимуть неграмотним. А це вже клініка.
Коли вам вказують на конкретний і дуже вже опуклий ваш недолік, ви по-баранячому починаєте щось мичати у відповідь - замість того, щоб все-таки якось виправитися. Тьху ще раз.

Мелек, ви знову пропустили кому. Ай-яй.

OlalaZhm

Цитата: серобан від 01 Квітня 2008, 15:39:40
по моему мнению на украине должно быть два языка-русский и украинский и вообще какая разница на каком языке общаешся лиш бы мы понимали друг друга!    я прав? (-)

А чому укр і рос? Я думаю, має бути українська і польска. Або єврейська. Або на крайняк молдавська чи білоруська.

Blacky

Цитата: серобан від 01 Квітня 2008, 15:39:40

Ні.

Snake

Blacky

серобан

60% разговаривают на русском

Snake

шарп это модные тенденции
а с++ форева

OlalaZhm

Цитата: серобан від 01 Квітня 2008, 15:48:55

Це в Росії так (інші 40% - на хїанті-мансі, осетинсткій, калмикській і т.п.) А ми - про Україну. Тут все трошки інакше

Blacky

ви проводили статистичне дослідження? Вибірка була репрезентативною?

Малек

с++ .... сорри, но не поняла - что это?
Ведь не усну ж теперь....
« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)

Blacky

OlalaZhm

Блекі, не лякайте маленького одеського хлопчика незнайомими словами :)

Малек

Цитата: OlalaZhm від 01 Квітня 2008, 15:56:16

Це в Росії так (інші 40% - на хїанті-мансі, осетинсткій, калмикській і т.п.) А ми - про Україну. Тут все трошки інакше
Это шутка была, да?... в продолжении отмечания первого апреля....

Малек

Цитата: OlalaZhm від 01 Квітня 2008, 15:58:27
Кто мальчик?? Я - МАЛЬЧИК? :-[

Йосип Барода

Цитата: Малек від 01 Квітня 2008, 16:00:23
Это шутка была, да?... в продолжении отмечания первого апреля....

Нет, OlalaZhm проводила статистичне дослідження. Вибірка була репрезентативною... ;D ;D ;D

Малек

Цитата: Blacky від 01 Квітня 2008, 15:57:40
мова програмування.
Спасибо :) Зато понятно, почему я ничего не понимаю.... я, магко говоря, не технарь, эт точно *unsure*

OlalaZhm

Яка-така "шутка"? Чи будете стверджувати, що в росії вже не існує національних мов меншин?!!

OlalaZhm

Цитата: Малек від 01 Квітня 2008, 16:02:21
Цитата: OlalaZhm від 01 Квітня 2008, 15:58:27
Кто мальчик?? Я - МАЛЬЧИК? :-[

ТИа шо ви всьо лєзєте, лєзєте.. (шютка!!!!) Не, я писала про серобана

Малек

Просто пост был после моего вопроса как раз по поводу "незнакомых слов"...вы меня немного смутили *unsure*

серобан

я пол года живу в каменце и чистого украинского не слышал. а где он вообще водится?на юге -русский.на запада почти польский где украинский?

OlalaZhm

Мальчік, а шо ти знаєш про "чістий украінскій"?

Малек

Цитата: OlalaZhm від 01 Квітня 2008, 16:05:29
Яка-така "шутка"? Чи будете стверджувати, що в росії вже не існує національних мов меншин?!!
Почему нет - есть конечно, у нас больше 160 национальностей (если маразм не изменяет), какие хош...
Просто Вы несколько погорячились с процентным соотношением употребления русского языка ко всем остальным - я об этом!

Blacky

Цитата: серобан від 01 Квітня 2008, 16:11:40
я пол года живу в каменце и чистого украинского не слышал. а где он вообще водится?на юге -русский.на запада почти польский где украинский?

Розкажіть жителю Галичини про те, що він розмовляє польською. Тільки розказуючи, будьте, будь ласка, в касці або шоломі.
А ще краще волиняку про поляків нагадайте - і здивуйтесь реакції.
Не соромно так мало знати про рідну країну?:о)

серобан

Цитата: OlalaZhm від 01 Квітня 2008, 16:13:36
Мальчік, а шо ти знаєш про "чістий украінскій"?
так раскажите я думаю ето полезно будет многим узнать. *helpme*

Blacky

А яка ваша рідна мова? Я просто не знаю, де вживають слово "ета". Болгарська, чи що?

Snake

ближе к теме, попрошу
всех без исключения

Феликс Эдмундович

А якою мовою цікавіше спілкуватися із занудними злюками?  ;D
За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.

Blacky

Поки що я не бачила прикладів, які б змінили мою думку: про двомовність мріють ті, хто не здатний опанувати ще одну мову. З яких причин, мене не цікавить, але не здатний. Як правило, з ангілйською, німецькою чи тією ж польською в них тж проблеми -і  з іноземцями вони говорять общєпонятним, але голосно і розмахуючи руками.