ЛИЧНОЕ ВРЕМЯ

Автор morticia, 05 Квітня 2008, 00:00:26

« попередня тема - наступна тема »

morticia

angar_19

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.

Snake

так себе
пролистать и не более

Парильщик

Надо  заканчивать  спать  хочу!

Aktimel

такой евро журнальчик

Цыпа

Snake

могу както выслать

Snake

Цыпа

Ага. Нашла. Местный журнал. А где Рыжая? Я ей письмо написала, хотела обещанные передать, а она пропала.

Max Sintra

в этом журнале еще какие то странные конкурсы красоты проводят- у кого больше знакомых, тот и красивее  ???

BackGround

не ну там типа жена или девушка главного редактора и.т.д  и.т.п. *вау, запалюеш*
"Если твое мнение отлично от моего, это еще не означает что Ты заблуждаешься, может ты подходишь к истине с другой стороны и видишь ее другую сторону"  Г.В.Ф.Гегель

morticia

журнал, в принципі розрахований на то, шоб гортати, сидячи на унітазі. але, як на мене, сторінки присвячені камподофффському життю наразі найцікавіші з усієї кам'янецької преси

TheLonelyVampire

Мені журнал взагалі не сподобався ... *sorry*

dedushka_Ho

Тема - шо-то типа спама, только на форуме. Я б ее вобще убрал.

georg

Чого це раптом?Журнал кам"янецький? Тема про пресу і ЗМІ? Значить,всьо грає.
Уміліла назва конкурса - Міс ЛаВе
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

dedushka_Ho

Выбачайте, это я что-то туплю... Не туда посмотрел, не туда написал. тема канает.

Marijka

Ги  ;D А там головний редактор - жінка. І як вона може просувати якусь там свою "жену или девушку"?

georg

ладно,жену- нет,а вот девушку - все бывает в этом мире...

Marijka

Інтєрєсна...  *applouse* І що ж це за одна - дєвушка редактора?

Juk

Мис ЛВ - происходит на непонятных условиях, с одного и тогоже номера отправляют СМС конкурстанки сами за себя, тоесть они моглиб в реальности сразу заносить пару сотен гривен в редакцию и про них печатали в этом журнале.
Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!

georg

"Откуда дровишки?"(с)  - себто інфа?

kwest

Нашли что читать! Ха-ха... Как говорил старик Кант - не нужно засорять свою голову разным Г.  "Гигиена разума"! Делайте выводы, люде...

IRKA

А мне кажется, что журнал очень даже прикольный. По крайней мере,единственный с развлекательной информацией о городе.

melik

та журнал кульний..але там не багато інформації про наше місто хочеться щоб там більше писали про наше місто і про події що мають бути....а то візьмеш цей журнал і читає таакого то числа і ... і портім думаєш блін я би пішов але ніхто не сказав і небуло де прочитати(все можливо)...А хтось читає ХЗМ???

105

Прикольно-прикольно, особливо гоцки-пляски нашої верхівки *баяннище* Такого теж треба. Будь-яктй журнал гарний, крім нудного, а тут фоти - розпречудові, повеселилась *applouse*

А тепер запитання від тупих: що це за журнал, чий і чи виходить він  удрукованому вигляді? Бо якщо чесно, то поки що про нього ніц не чула.

З приводу міс - коментарі зайві *вау, запалюеш*

melik

цей журнал продається в кіосках по 4 гривні

lana

Придбала недавно журнал "Фільварки кам"янецькі" і справді знайшла багато цікавої інформації. Ось це - журнал про Кам"янець. Деякі теми схожі з "Личным времям" :), але не схожий на "жовту пресу" в якій немає нічого пізнавального. *аццтой*

Marijka

"Личное время" виходить у Кам'янці вже півроку. Сайт давно не оновлювався, то цікавого там нічо нема. А так – це єдиний часопис, у якому можна почитати і загальні розважальні матеріали, і про туси в місті.

georg

А чому не оновлюється?  Адмін поганий?

Nikolaz

Пусть сменят дизайнера журнала..... глав. страница должна притягивать людей а не вешать непонятных девак..... мис ЛВ..... называеться у кого денег на моб больше......... *аццтой*.... баян
SAW PLANET RECORDS - http://www.sawplanet.com
MYSPACE PAGE - http://myspace.com/nikolaznikz
TOPDJ PAGE - http://topdj.ua/djs/1544
PROMO DJ PAGE - http://nikolaz.all.dj