ЛИЧНОЕ ВРЕМЯ

Автор morticia, 05 Квітня 2008, 00:00:26

« попередня тема - наступна тема »

Juk

про сайт ЛВ лучше не говорить, он обновляеться раз в месяц, в лучшем случае, а журнал давольно таки интересный, но не раздел голосовани и не интервью с "лидерами"
Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!

georg

А як же ж без них?Якщо в кам"янецькому журналі нема інтерв"ю з лідерами - це не кам"янецький журнал ;D
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

shelest

Хорошо, что такой журнал, как "Личное Время" появился в городе. А если взять хваленые "Фильварки", то там 90% рекламы местных кабаков и гостинец и читать там абсолютно нечего, а качество для такого формата отвратительное  *аццтой*. Это во-первых, а во-вторых, "Личное Время" я покупаю уже полгода в киоске регулярно - каждый месяц, а "Фильварки" за 2 года существования - всего 5 выпусков.... вот и сравните, одни зарабатывают деньги - "Фильварки", а другие - хоть как-то пытаются освещать жизнь города - "Личное Время".

Blacky

купила квітневий номер. Поліграфія на рівні, картинки з інету натягані яскраві, виглядає як справжній журнал. Зміст... Робити огляди книг і фільмів з інтернету - не те щоб моветон, ні, але не думаю, що огляд російської книжкової і музичної попси справді має відношення до КП. Рекомендації відвідати Норвегію - я тіки за Норвегію, але багато турфірм міста роблять візи туди? Та в нас навіть на Кіпр не роблять, я дізнавалася...
Матеріал про Коріатовичів ніякий, сухий і нецікавий, вставлений, аби заліпити дірки в номері.
Міста має бути більше, тестів і гороскопів з мережі - менше. десь так. 

OlalaZhm

На жаль, співвідношення вартості створення номеру/ середні доходи покупців/ тираж видання для таких видів преси, як кольорові журнали, у місцевостях нашого масштабу - не на користь журналів. Тут би на сам друк вистачило зібраних від продажу і реклами грошей. А на гонорари персоналу і журналістам навряд чи залишається. А спонсорів, які до кінця життя викидатимуть гроші на таку забаганку - не багато, і їх на довго не вистачає.

Від того і місцеві журнали мало насичені інформацією, або інформація подано низькопрофесійно, або самі видання ризикують зникнути в будь-яку хвилину. А жаль. Просто не на часі - може, через пару років якось те співвідношення зміниться.

Так у всьому світі - поки купівля таких журналів пачками не стає СЕРЕДНЬОМУ громадянину доступною, їхнє видавництво має проблеми.

Blacky

Я пишу для "Карпат" з другого номеру журналу. На даний момент - я найстаріший автор часопису. Спочатку "Карпати" ледь виживали, боролися за місце під сонцем, з боями відвойовували простір. Зараз це досить авторитетний журнал, а з туристської тематики - так і взагалі найкращий в Україні.
Для Панорами я колись написала - так, підхалтурка - одну статтю, бо штатний автор не встигав. В результаті ми плідно співпрацюємо третій рік, жодного номеру без мене ще не було. Панорама просто зловила фішку: туризм в Україні - це теж кльово, оппа.

Так що справа навіть не в співвідношенні, а в наявності ідеї і ентузіазмі. Буде перше і друге - і стан успішним навіть журнал прихильників Angst Лякрімози чи вирощування тюльпанів в неволі.
Ну я так думаю:о)

Гадя

Унитаз хорошее место для чтения-никто не мешает. В СССР когда туалетную бумагу продавали только в Москве и Киеве Все газеты были обьязательным атрибутом наших туалетов. И почитать и............. *sorry*

Феликс Эдмундович

Потому и народ образованнее был, да? ;D А вообще, это намек на качество бумаги в "ЛВ", или на качество материалов, которые там печатают?  *вау, запалюеш*
За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.

Гадя

Качество печати для глянцевого журнала соответсвует его формату. Другими словами скользкий ;D. О содержании не берусь судить так как у каждого журнала есть свой читатель. Моя жена читала "Натали" сейчас там много рекламы и сейчас предпочитает "Лизу". ЛВ в отличии от других всеукраиских журналов еще и вставляет местную информацию.  И все журналы и газеты для своих материалов используют инфу с интернета - на сегодня самый доступный и быстрый доступ к любого рода иформации.

vitart

Зато Валера Весна старается фотографировать все важные события и за это молодец.фотки не с инета, а с первых рук, как говорится.

Blacky

Пропоную поставити пам'ятник, ні, МОНУМЕНТ штатному фотографу, який по роду своєї діяльності МУСИТЬ фотографувати кам'янецькі події - і для цього йому навіть не треба їхати в інше місто, та ще й гроші платять. Це подвиг. Валерій, я буду вам молитися.

georg

От вже ця кам"янецька інтелигенція - аби покритикувати ;D.На фоні журнала "Карпати"-  "ЛВ"-то одне,на фоні решти кам"янецької преси - трохи інше  ;D А ось адміну їхнього сайту - догана із занесенням в трудову - бо на дворі травень,а висить там досі анонс березневого випуска.
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Гадя

Ребята в журнале есть фотографии Савина Ю. Стецюка, Малайдаха и на сколько я знаю любой кто принесет хорошие интересные фото их возьмут для журнала, а весна кажется уже давно фотографией не занимается

105

А де ж знаходиться редакція? І по чому там купують талант?

Snake

Цитата: Гадя від 11 Травня 2008, 09:38:27
Ребята в журнале есть фотографии Савина Ю. Стецюка, Малайдаха и на сколько я знаю любой кто принесет хорошие интересные фото их возьмут для журнала, а весна кажется уже давно фотографией не занимается

я знаю что любая редакция не против взять хорошие фото

вот только не все их хотят покупать

*вау, запалюеш*