Свадебное видео, снятое в Каменце-Подольском!

Автор vitart, 12 Квітня 2008, 21:34:03

« попередня тема - наступна тема »

mmaksim

Для общего развития и для размышлений ролик нашёл... реально понравился! http://vimeo.com/5483669 для фотолюбителей и лябителей костика фото and Snake fotos :) http://sav-in-wed.livejournal.com/11624.html

mmaksim

vitart

Ролик снимали неделю.На форумах видеооператоров мнения о нём разделились на две части.Мне понравился лично тем, что он запоминается. А о фотках могу сказать, что цветокор классный, но фото не высшего класса. С моей свадьбы фотки будут такого же уровня.Много постановочных фото очень наиграннны и сняты только из-за заднего фона.Мне первая понравилась, а вообще mmaksim посмотри как тема называется и туда ли ты написал.

vitart

}l{yk

Вітарт молодець. Навчи мене!  *allahacbar* Я хочу робити краще!

stvplus

andreuTV

Цитата: }l{yk від 30 Січня 2010, 11:51:16
Вітарт молодець. Навчи мене!  *allahacbar* Я хочу робити краще!
У тебя есть 2 руки,большая голова,вот и думай.УЧИСЬ *umnik*

stvplus

mmaksim

На сколько я понял это ваш ролик, а есть у вас ещё какие-то работы?

stvplus

andreuTV

vitart

vitart

kost

Привіт всім, вирішив виставити свої останні дві роботи на розсуд поважних форумчан. Це дві історії кохання (довесільне відео). Локації зйомок відомі широкому кам'янецькому загалу.
Amadeus Love Story
http://vimeo.com/11933145
Deja Vu
http://vimeo.com/13653286

P.S. Вітарт, ти не проти, якщо і я приєднаюсь в твою гілку весільного відео?

vitart

Ну наконец, а то в инете думают, что в каменце больше никто не снимает.  Может что-то и не свадебное есть. Показывай!

Ratatosk

Алкоголь, цигарки/сигари, карти, бакси в головних ролях. Гм.

Лёха

Если вам хватает денег, значит у вас просто не хватает фантазии

}l{yk

Йосип Барода

Понравилось почти полностью. И сделано так, под тв передачи про бытовые преступления :)
Зачот парням.

mmaksim

Довольно таки не плохое авторское видео! Отличает от всех что я видел тем что есть голоса героев, они не немые и не идущие, бегущие, смеющиеся под музыку.  (-)

105

Молодці хлопці! Класнюче відео! Хочу бачити ще ваші фільми *applouse*

П.С. Буде що діткам показати ;)

105

Ввійшла в раж, і аж сіла, переглянула всі відео. Вітарт, твої роботи цілком на рівні. Але це дійсно "для внутрішнього вжитку", сторонній людині дивитись нецікаво. Та й не потрібно, мабуть. Вся фігня з цими "найкумеднімими весільними відео", що яким би класним і креативним не був оператор, все псують самі молодята *unsure* Ну не вміють вони в кадрі почуватися природньо, усмішки у них силіконові. Нівєсти хочуть бути дуже гарними, женіхи ведуть себе як йолопи. І при всіх гарних картинках враження залишається - ну так собі :-\

Мені сподобалась ідея Костіка побавитися і ігрове кіно і зняти таку собі "лав сторі" для нащадків. Може бути. В принципі, весело, всі отримали свою порцію задоволення. В колі сім"ї переглядати буде весело. Особливо років через 20-30-50 ;D

Найбільше з того всього сподобався фільм Жука, отак :P Мені, сторонній людині, цікаво було спостерігати за персонажами. Не без нюансів, але дивилося на одному диханні. Персонажі викликали щиру симпатію. І хоча дівчина в якісь моменти "встидалася", виглядало це дуже органічно і їй пасує :) А ще вона дуже схожа на Кейт Бланшетт, а мені ця актриса і такий скандинавський тип зовнішності дуже симпатичний ::)

Дуже рекомендую всім проглянути ще їхнє ж відео літопис (воно, правда, зовсім не весільне), щоб побачити ЯК ЩЕ вміють знімати в Кам"янці :)

vitart

Свадебное видео это конечно сомнительное творчество. Если бы вы варились в этом и просмотрели тысячи таких предсвадебок, тогда можно было бы о чём-то спорить. Просто у каменца есть оределённый уровень выше которого мало кто прыгает. Наверно поэтому и работы всем кажутся класными. Я часто общаюсь со свадебными операторами многих стран с мировым именем. Так как раньше все просили снять ангелочков, так и щас мода на гангстеров, умные фразы о любви, гламур. Среди операторов это это постоянно обсуждается и часто звучит фраза "какая бы ни была сейчас мода, снять надо так чтоб через много времени было прияно смотреть. Согласился снять предсвадебку только из-за того, что людям не надо играть, а показать и рассказать гостям какие они есть. Скоро покажу, чтоб не быть пустословом.

}l{yk показал хорошую задумку, но именно операторский уровень страдает. Могу разложить по полочкам каждый кадр. Например болтанка при езде неимоверная, дальше на интервъю кадрировка и свет никакие, один ракурс.По ролику много кадров с тряской. Мне нравятся ролики, где каждый кадр примерно идеальный. Почему так говорю, потому как какждый день с операторами на нескольких форумах разбираю с другими операторами их ролики и они спасибо говорят, так как збоку виднее. Я специально попросил жену посмотреть этот ролик. она отрицательно о нём высказалась, так как попытка высосать из пальца хоть что-то.

Вот видео высокого уровня, но тоже страдает от малосюжетности  http://vimeo.com/13726346 .  Вот ещё одно тоже нормальное http://vimeo.com/10824226 
http://vimeo.com/13642269    Посмотрите немного дальше Каменца и поймёте, почему я так говорю

}l{yk

Graf

Согласен с vitart, обратил внимание на забор за окнами. Не комильфо. ИМХО.

+ *совсем имха* не понял про старый дом, вроде свадьба - логично - стройка. Не бейте ногами. ;D
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

105

Так, Вітарт, я дійсно не маю з чим порівняти. Я дивлюся просто як глядач, "неозброєним оком". Я не бачу всіх операторських погрішностей. А для глядача закон один: "Будь-який фільм є добрим, крім нудного".

Зовсім забула відзначити відео твоїх батьків. Це дійсно надзвичайно цінний запис, і дивлячись його переконуєшся, що обов"язково потрібно знімати весільне відео:) З чим не погоджуюсь - так це з музикою. Вона класна, але не в тему. Хоча у кожного власні асоціації.

Щодо старого будинку в відео Жука - так, покоробило. Старий універмаг, звісно, - знахідка для оператора, там можна класно погратися з простором, з ритмами. Ідея режисера десь ловиться. Про себе відзначила, що значно органічніше ця сцена виглядала б у старій церкві чи костелі, щоб були якісь святі чи янголи на фресках, кольорові промені з вітражів - тоді б вона більше наповнилась отим сакральним змістом, який герої намагались передати словами (про кохання, про вічність). Універмаг таки "дешевив" :-\

Все - ІМХО.

kost

Жук, респект і уважуха. Виглядає зовсім як "доросле" кіно. На рахунок критики Вітарта погоджуюсь лише з одним: інтерв'ю. Да погане світло, да один ракурс. Але гарна робота з логічною побудовою розповіді. Вона дійсно захоплює. Операторська робота, як на мене, на високому рівні. Гарні переміщення всередині кадру. Добра робота з стедікамом. Музичний ряд просто суперовий. Уффф... Молодці і все.

}l{yk

Дякую kost і Бульбашка Aero.

Бачу недоліки, мало практики, але є бажання.

(інтерв'ю знімалось простим хендікамом, в обмальчасу, але це не відмазка, це проблема і халепа)

Elena

}l{yk ? все хорошо! Выглядит очень непосредственно и в этом прелесть! *respekt*

X.A.M.

Цитата: }l{yk від 11 Серпня 2010, 01:42:48
...а таке?     
++ от моей жены
+ от меня, для меня кременала в конце не хватило...