Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Октября 2019, 13:40:03
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  О Форуме
| |-+  Все о форуме
| | |-+  І все-таки...
Страниц: [1] 2 3 ... 8 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: І все-таки...  (Прочитано 39318 раз)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« : 13 Апреля 2008, 11:34:35 »

Не так давно отримала тут дивний, дивний, дивний бан. Очікуючи на його завершення, розказала про бан одному знайомому - з тих, якими місто може пишатися. Він дуже здивувався: а що ти взагалі робиш на АНТИУКРАЇНСЬКОМУ форумі?

Задумалася... і не знайшла відповіді. Як вийшло, що найкращий міський форум став криївкою російськомовних істот з дуже вже неприємною політичною позицією? Чому? В стороннього глядача може виникнути думка, що Кам'янець - не західноукраїнське місто, а якийсь клон Сєвєродонецка...
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #1 : 13 Апреля 2008, 12:16:17 »

А вас это сильно напрягает?
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #2 : 13 Апреля 2008, 12:34:03 »

Дуже сильно. Якщо судити по форуму, 90 процентів кам'янчан російськомовні і половина з них сумує за такою нісенітницею, як срср. А це, м'яко кажучи, далеко не так. Місто інше. А ту просто своєрідне гетто :о(
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #3 : 13 Апреля 2008, 12:58:30 »

істот

Спасибо. Теперь я знаю как относиться к тебе.

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

"...а где пастух дурак, там и собаки дуры!"

« Ответ #4 : 13 Апреля 2008, 13:26:41 »

на АНТИУКРАЇНСЬКОМУ форумі?

А почему, собственно, антиукраинский? Разве здесь кто-то выступает против Украины или украинского языка? Каждый пишет на том языке, на котором привык!
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #5 : 13 Апреля 2008, 13:37:15 »

Та тут не лише російські сантехніки політику обговорюють.  Тут син одного з головних чиновників міста пише жахливою російською. А його батько при цьому російською говорить з сильним українським акцентом (що аж ніяк не погано), та й сам мало нагадує суворих північних блондинистих вікінгів.
Дивно це все...
Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

« Ответ #6 : 13 Апреля 2008, 13:41:15 »

І все-таки... в чём антиукраинская направленность форума???
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #7 : 13 Апреля 2008, 13:46:25 »

Просто кілька тем з форума:

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2228.0

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1388.0

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1153.0

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1116.0

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2498.0

і так далі. Сттрашно, страшно україноФІЛСЬКИЙ форум, аж зашкалює.
Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

« Ответ #8 : 13 Апреля 2008, 13:53:48 »

Участники выражают свою точку зрения, что в нынешней Украине хорошо, а что - нет. И никто при этом не призывает к уничтожению государства, к самороспуску. Где здесь УКРАИНОФОБИЯ?
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #9 : 13 Апреля 2008, 13:57:36 »

А я счастлив. Мне пох.

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #10 : 13 Апреля 2008, 14:04:43 »

Добрый день.
Я посижи, почитаю.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #11 : 13 Апреля 2008, 14:13:17 »

Участники выражают свою точку зрения, что в нынешней Украине хорошо, а что - нет. И никто при этом не призывает к уничтожению государства, к самороспуску. Где здесь УКРАИНОФОБИЯ?

Фобія і антизаконні призиви до зруйнування держави - це все-таки речі різного порядку. Ще раз повторю думку з першого поста теми: місто в нас аж ніяк не російськомовне. Плазувати перед Росією більшість населення якось не збирається. На форумі враження складається джіаметтрально протилежне. Біда наших еліт - їх походження, тут з С.Удовіком важко сперечатися, але те, що діти тих еліт виростають з дивним висновком, що російська мова ЧОМУСЬ більш крутат, аніж їхня рідна - дуже показово.

Процент українців на форумі знаааааачно менший за той самий процент в реальності. От і питаю, більш ритторично: чому так статлося? Чому дивацькі маргінали влаштували собі тут нірку?
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #12 : 13 Апреля 2008, 14:16:04 »

Требую переделать весь  User Intarface  на украинский язык
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #13 : 13 Апреля 2008, 14:41:19 »

в вас погано виходить сарказм і іронія :о)
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #14 : 13 Апреля 2008, 14:44:25 »

какой сарказм, какая ирония. раз город находится  в Украине, значит и GUI должен быть  на украинском.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #15 : 13 Апреля 2008, 14:47:04 »

На цю тему можна довго дискутувати.
Хоча б ось так: а чому це в Польщі чи Чехії інтерфейси не на рідних мовах? Що за неподобство?

а тому, що там ні для кого не проблемою є англійська чи німецька, і немає потреби перекладати ВСЕ програмне забезпечення на рідну мову. Це лише в Росії з іноземцями розмовляють повільно і голосно, але російською. Знати мови - це дуже розвиває насправді:).
Чи ви про щось інше? :о)
letot
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #16 : 13 Апреля 2008, 15:10:56 »

Це лише в Росії з іноземцями розмовляють повільно і голосно, але російською. 

Не тільки в Россії. У Франції не люблять англійску да німецку мову. Із зрозумілих причин.  Улыбка Улыбка Улыбка
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #17 : 13 Апреля 2008, 15:13:41 »

Завжди всі народи недолюблюють своїх сусідів. Це нормально. Ну, майже нормально.

Ненормально, коли діти, що виросли в незалежній Україні, намагаються для чогось писати мовою, яку вони знають погано (сподіваюся, гірше англійської - так, я ідеаліст).
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #18 : 13 Апреля 2008, 15:20:30 »

Blacky-девушка,конечно,авторитетная!но уж очень категоричная и безкомпромиссная.каваллерийским наскоком,одним махом,рубанула по "iстотам" и "маргиналам" bud!Я вот-русскоязычный украинец каменецкого разлива,проживающий в Одессе более 30 лет,но ,тем не менее,ментально, крепко " приварен" к родному городу-к Каменцу и не особо комплексую,что выражаю свой украинский патриотизм по-русски.Я одинаково,с презрением,отношусь,как к оголтелым российским шовинистам,так и к дремучим,безграмотным 'интегральным националистам".У Blacky очень хороший украинский,у меня,как и у большинства участников форума,похуже и ,чтобы не превращать  форум в филиал "Перьця",мы и общаемся,к сожалению,по-русски,но,я думаю,это не плазування перед Россией,а субьективная реальность!И ничего в этом ужасного нет-не главное,как человек передает свои мысли,а важно,что он говорит.Но и это не главное-главное,что на форуме существует здоровый обмен взглядами и мнениями,порой,диаметрально противоположными и,даже,враждебными,переходящими в личные оскорбления и это-хорошо!!Выхолостите форум,уберите всех инакомыслящих и вы получите пресную пустышку.Если я не прав -поправьте меня Смеющийся
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #19 : 13 Апреля 2008, 15:28:38 »

Ще раз:
 за національністю я напів-полячка - напів-росіянка, рідна мова (в сенсі ПЕРША, яку взнала) - російська, чоловік - стопроцентовий росіянин. І що?

В українському сегменті ЖЖ лише 9 % (вдумайтесь, ДЕВ'ЯТЬ процентів!!!!) журналів ведеться українською. 80 % преси в Україні - російською.
Мова не вмерла після Валуївських циркулярів і Енських указів, але вона помре зараз - бо юні, ті, що народилися вже в Україні, калічать мову наших північних сусідів і воліють писати неграмотно, але російською, аніж на рідній мові. Це, вибачте, ДІЧЬ.
А ще більша дічь, що вдома вони говорять з батьками саме українською.
Дуриствітство. Ненормальність. Раболепное прєклонєніє пєрєд Западом Росією.
Тьху.

Це з одного боку.
З іншого - ностальгуючі сантехніки, яким наша незалежність - виразка і печія.
 І ще раз тьху.
letot
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #20 : 13 Апреля 2008, 15:31:05 »

Ось я наприклад. Улыбка Хочу спілкуватися на мові, яку знаю погано. Але учу. Улыбка Я хочь і українець, але народився і виріс в Сибірі. На українському у нас спілкувалися тільки в сім'ї. У школі не учили. Отже за помілки не лайте. sorry
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #21 : 13 Апреля 2008, 15:32:16 »

смешно  так плеваться по  украински :о) Тьху
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #22 : 13 Апреля 2008, 15:34:01 »

Да какая вообще разница? Главное что  все всех понимают.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #23 : 13 Апреля 2008, 15:41:47 »

If the total understandinig is your point, let's write in English?

Бо мені ходить про інше. Форум українського міста не виглядає на форум українців. Ну ніяк. Українців тут - на пальцях перелічити можна.
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #24 : 13 Апреля 2008, 16:12:59 »

хорошо!давайте языком бизнеса!что Вы предлагаете ,всем здесь присутствующим, делать?Разбежаться?перейти разом на плохой украинский?игнорировать сообщения по-русски?посыпать голову пеплом?Кто виноват,более-менее, понятно.А что делать? Непонимающий
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #25 : 13 Апреля 2008, 16:15:13 »

И еще все участники  должны быть  в красных шароварах и уметь  плясать  гапак
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #26 : 13 Апреля 2008, 16:20:22 »

нет,Денис,я серьёрзно!Без тени провокативности и издевки.
Денис Литвинов
Ветеран

репутация +0/-0

Седая Акула

« Ответ #27 : 13 Апреля 2008, 16:23:18 »

И  я серьёзно. Ещё  всем украинцам нужно  отказаться от росийского каза. Как это, на украинской земли  и  росийским газом пользуются :о)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #28 : 13 Апреля 2008, 16:23:25 »

Що робити- що робити... По краплі видушувати з себе раба і здобувати свого внутрішнього українця. :о).
Та знаю я чудово, що для переважної більшості тут присутніх це неможливо і несприйнятно. Легше говорити мовою гопів з дешевих сусідських серіалів. Але мене особисто коробить від отих нескінченних російськомовних пузирів і стогонів за СРСР, яких тут аж кишить. І мені особисто це недовподоби. Про що й говорю.
Виходячи з дещо хворобливої реакції окремих дописувачів, комплексів в них з цього приводу - трьох Фройдів не вистачить класифікувати і занотувати.

Пан Литвинов, ви хоч однією мовою без помилок вмієте писати? Будь-якою? Чи я хочу занадто багато від вас?
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #29 : 13 Апреля 2008, 16:24:30 »

Щодо газу - коли кілька років тому нам росіяни 1 січня перекрили газ, я бігала по ЖЖ і радісно вітала всіх з справжньою незалежністю. Того разу не судилося. Вийде в наступний раз. :о)
Страниц: [1] 2 3 ... 8 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти