Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Октября 2019, 02:52:57
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Интересные места
| | |-+  Разочарованы городом :(
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 7 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Разочарованы городом :(  (Прочитано 49283 раз)
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #30 : 07 Мая 2008, 15:11:30 »

Бульбашка має рацію. Кам"янець це суцільний будівельний майданьчик.

Я б дорожній збір ще інакше поділила: 80% залишається в Кам"янці, 15% в Хмельницьуій і лише 5% у Київ.

І взагалі, най президент звільнить Кам"янець років на п"ять від податків. І всі ці гроші вкласти в реставрацію і модернізацію.

А біля Кам"янця побудувати свино-ферму і відходи від тварин переробляти на газ, яким можна і обігрівати і освітлювати ціле місто. Це не казка - такі речі на світі вже давно існують і успішно реалізуються.

Хтось там писав, що книгарні в Кам"янці не існують. Від 1999 року трохи їх з"явилось. Деякі книжки можна замовити і привезуть за передплатою. А от до 1991 року книгарні майже теж не існували, бо книжок там майже не було. Якби не бібліотекі, то я б і досі не вміла читати, бо не було б шо.

Ви згадайте скільки підприємст працювало в Кам"янці на три зміни до 1991 року. А скільки їх тепер так працює? То, хто має в ті кинотеатри ходити і ті книжки купувати?

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #31 : 07 Мая 2008, 15:18:09 »

Києвлянам можна заздрити лише тих грошей, які ми до них відправляємо. Ну, і ше того людьського капіталу, що до них виїзджає і на їх добробут працює.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #32 : 07 Мая 2008, 15:27:51 »

У дідуся Хо явний склероз, або він ще надто молодий і не пам’ятає міста років 15 тому: діра дірою, заводи стоять, люди не працюють або місяцями не бачуть зарплати, кафе, кінотеатри зачинені, розвалені і без жодної перспективи на те, що коли-небудь іще будуть відкриті.
+1
В городе есть проблемы. Проблемы решаются по мере поступления. На решение некоторых проблем просто не хватает ресурсов (дороги). Головой вниз с "Бегущей Лани" никого цеплять не предлагал, привязать НА МОСТУ, а не под Улыбка.

А все-таки Юл, согласитесь, что наш город спокойный и тихий, это видно по тому как жители реагируют на ваш критикующий пост Подмигивающий.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #33 : 07 Мая 2008, 15:35:49 »

Зачем цепляться за историю - будьте объективны!)
Може ви "не в курсі", але Кам"янець саме свою історію і "продає".  учись сынок

А, про свої недоліки ми дуже добре знаємо. Ми знаємо навіть про те, що вам і не снилось, коли ви по Кам"янцю ходили (якщо ходили?) Нам лише грошей бракує щоб місто до ладу довести. Бо перед ремонтом будь-якої пам"ятки треба спершу зробити проект цього ж ремонту. На це треба взяти гроші з місцевого буджету. Потім цей проект їде до Києва, а там сидить чиновник, якїй про Кам"янець знає, приблизно стільки як ви, Светила, або і ше меньше і каже : "О. ні! На цю споруду ми вам стільки грошей не дамо!" І обрізає кошти реставрації. Потім за ті обрізані кошти і відбудовуть Кам"янець. Які кошти, така й відбудова.

Ми саме об"єктивно і відповіли на враження Юлі. Почитайте добре коментарі.
Юл
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #34 : 07 Мая 2008, 15:54:08 »

to WERONIKA:

Знаете, Вы затронули очень больную тему, именуемую глобализацией. Думаю, Вы прекрасно понимаете, что мы отнюдь не рады такому наплыву, как Вы выразились, "людьського капіталу" в наш город (вы считаете каменец вашим городом, а мы по праву считаем киев НАШИМ городом). так вот, при всем своем гиперлиберальном отношении к приезжим из других городов нашей немаленькой родины, не могу не отметить, КАК нас уже достали вечные пробки, отсутствие возможности нормально добраться с/на работу.. ведь раньше этого не было. а что говорить об удешевлении рабсилы... благо, сейчас не каждый работодатель руководствуется дешевизной при подборе персонала.

вот вы все вешаете на столицу, а, между тем, вряд ли людей под дулом пистолета заставляют массово сюда переезжать. и, тем не менее, едва ли не в каждой столичной компании сегодня каждый второй, если не первый, НЕ киевлянин. в этом нет ничего плохого, я совершенно нормально к этому отношусь - всем нужно жить. но зачем же при малейшей возможности орать на всех углах, как уже ЗАЖРАЛИСЬ эти киевляне  Подмигивающий ведь так и есть на самом деле, и я не открыла сейчас америку  Смеющийся

экономику "нам" поднимаете? поднимайте. только вы заблуждаетесь: вы не "нам" ее поднимаете, вы, в первую очередь, своим детям ее поднимаете.

что касается ваших денег, тут и говорить не стоит, что простые киевляне от них ни копейки не получают  Подмигивающий

to:

а город у вас тихий, да, и чистый - гораздо чище, чем киев Улыбка вот только, к сожалению, к загрязнению столицы немало рук приложили и некоренные киевляне - знаете, ментальность у нас такая: "не мое - не жалко"  Улыбка
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #35 : 07 Мая 2008, 16:06:04 »

Вы когда в гости ходите тоже рассказываете как у хозяев дома всё плохо? А ведь Вы были в Каменце гостем.
И ещё, по поводу Киева. Ведь в Киев едут от того, что это столица. Была бы столица в Синепупенцах, все ехали бы туда.
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #36 : 07 Мая 2008, 16:06:33 »

Ну, старая как мир история....

Юл, не переживайте, вы себе даже не представляете КАК НЕ любят москвичей... Смеющийся

Ребята, не ломайте копья, это просто ерунда, это ВАША столица, для одних, и ВАШ родной город, для других.... ключевое слово - ВАШ!!!!

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #37 : 07 Мая 2008, 16:12:54 »

Юл, насправді, коли їхатимете наступного разу до нас в гості, то ретельно підготуйтесь, і ще одну річ не забудьте, реклама і фото - це одне, а життя - це інше. І коли дивитись на історичну памятку не знаючи легенди - то це просто те ж саме колидивишся на купу каміння

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #38 : 07 Мая 2008, 17:15:15 »

Юл, я КОРІННА коянка, народжена у Києві, на Печерську. Але більшу частину життя живу в Кам`янці. І хоч ніхто не заважає мені повернутися в Київ - не хочу. Підробляю у київських виданнях - так, не можу не проводити багато часу в Києві - так, але жити... тільки в Кам`янці. Хоч понад усі міста в Україні люблю Львів Улыбка Але це так, до слова.

Звісно, не можна порівняти відпочинок в Кам`янці і, наприклад, відпочинок у точно такому ж за масштабами польському Каліші - за рівнем комфорту. Але в Кам`янець їдуть не за комфортом, а за відчуттям старовини. Як не парадоксально, але це Кам`янець дає. Щоправда, сюди не варто їхати з кінця жовтня до кінця травня - а влітку супер.

І на жаль, цивілізація, яку сюди приносять київські забудовники, вбиває багато чого з того, що бережуть кам`янчани і гості, які люблять це місто саме за його дикуватість. Бо лише так можна по-стправжньому відчути цивілізацію минулих століть.

І не варто пишатися совєю столичністю. Повірте. Але це вже інша тема.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #39 : 07 Мая 2008, 17:23:16 »

А ще пам`ятаю, як колись була розчарована Ригою. Юуло холодно, у мене був паршивий настрій, одяг не розрахований на мряку, і взагалі мені було страшенно самотньо.

А коли приїхала туди із своїми друзями через два роки - закохалася у Ригу!

Все залежить від дрібниць
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #40 : 07 Мая 2008, 17:54:44 »

to WERONIKA:

Думаю, Вы прекрасно понимаете, что мы отнюдь не рады такому наплыву, как Вы выразились, "людьського капіталу" в наш город (вы считаете каменец вашим городом, а мы по праву считаем киев НАШИМ городом). так вот, при всем своем гиперлиберальном отношении к приезжим из других городов нашей немаленькой родины, не могу не отметить, КАК нас уже достали вечные пробки, отсутствие возможности нормально добраться с/на работу.. ведь раньше этого не было. а что говорить об удешевлении рабсилы... благо, сейчас не каждый работодатель руководствуется дешевизной при подборе персонала.

Може ви і не раді, але уявіть собу, що всі хто приїхав до Києва від 1991 до 2008 одного дня зникли б з нього. Я думаю вам би це не сподобалось, бо зникли б не тільки прибиральники вулиць, а і лікарі, актори столичних театрів, службовці ітд.
А людський капітал це дуже серйозна річ, тим паче, коли смертність перевищує народжувальність.

но зачем же при малейшей возможности орать на всех углах, как уже ЗАЖРАЛИСЬ эти киевляне

Нічого такого я про киян не казала. Особисто знаю корінного киянина з діда-прадіда. Дуже мила людина і зовсім він не "зажерся".

экономику "нам" поднимаете? поднимайте. только вы заблуждаетесь: вы не "нам" ее поднимаете, вы, в первую очередь, своим детям ее поднимаете.

Ну, з цим питанням ви до економістів зверніться. От, тільки Ваша киянка Оля, що в Нашому Кам"янці проживає купує наш кам"янецький хліб, молоко, сир і картоплю, а значить дає заробити кам"янецьким людям і кам"янецькому бюджету.

что касается ваших денег, тут и говорить не стоит, что простые киевляне от них ни копейки не получают  Подмигивающий

Ви, взагалі, знаєте як в Україні податки збирають і як їх потім ділять?
Оскільки Кам"янець це всього лише районий ценр, то отримує він мізерні копійки.
А мені йшлось про те, шоб змінити спосіб господарювання народним майном.

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #41 : 07 Мая 2008, 18:05:49 »

Веронічка, дєтка, в Кам`янці я вже більше років плачу податки, чим ти живеш на світі Улыбка Вибач, при всій симпатії, трохи заділо "Ваша Оля" . Насправді я наша. Улыбка
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #42 : 07 Мая 2008, 18:13:16 »

Перепрошую, Олю, але я використала Тебе як приклад того, як всі хто приїхав до Києва працюють на його добробут. От, Ти хоч народилась в Києві, працюєш на добробут Кам"янця. Я, хоч народилась в Кам"янці тепер (на жаль) працію на добробут околиць Варшави, купиючи на місцевому базарі харчі від місцевих селян.
А, хрєн його знає чи я для Тебе "детка"? Та я не ображаюсь, най буде, що я молода. Строит глазки
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #43 : 07 Мая 2008, 18:28:49 »

Веронічка, дєтка
Тут уже много деток OlalaZhm, это не в первый раз.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #44 : 07 Мая 2008, 18:44:53 »

Питання "дєток" ми вже з Олею вирішили.

это ВАША столица, для одних, и ВАШ родной город, для других.... ключевое слово - ВАШ!!!!

Київ це також моя столиця (громадянство у мене поки українське) і мені боляче дивитись (була у вересні 2007) і слухати (від знайомих) як там будують будь-де, будь-що і будь-як. І що там так брудно. Колись щоранку мили дороги, а тепер деякі вулиці навіть не підмітають.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #45 : 07 Мая 2008, 18:48:01 »

Вероника, а где вы живете? В каком направлении от Варшавы?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #46 : 07 Мая 2008, 23:36:10 »

"Може ви "не в курсі", але Кам"янець саме свою історію і "продає". 

А, про свої недоліки ми дуже добре знаємо. Ми знаємо навіть про те, що вам і не снилось, коли ви по Кам"янцю ходили (якщо ходили?) Нам лише грошей бракує щоб місто до ладу довести. Бо перед ремонтом будь-якої пам"ятки треба спершу зробити проект цього ж ремонту. На це треба взяти гроші з місцевого буджету. Потім цей проект їде до Києва, а там сидить чиновник, якїй про Кам"янець знає, приблизно стільки як ви, Светила, або і ше меньше і каже : "О. ні! На цю споруду ми вам стільки грошей не дамо!" І обрізає кошти реставрації. Потім за ті обрізані кошти і відбудовуть Кам"янець. Які кошти, така й відбудова.

Ми саме об"єктивно і відповіли на враження Юлі. Почитайте добре коментарі. "

І що ж ви понабудовували ?Чи не соромно ?( будинки з східної частини старого міста)

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #47 : 08 Мая 2008, 00:29:36 »

Земляк - кому конкретно на цьому форумі має бути соромно? І за що  саме? За то шо бабла  менше,ніж в теперішніх забудовників?
Може,роз"ясниш свою позицію ,бо яшось не можу догнати,кого і в чому ти звинувачуєш

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Oleg_Warszawa
Новичок
*

репутация +0/-0

O.`.L.`.

« Ответ #48 : 08 Мая 2008, 00:56:41 »

Каменец Подольск -  прежде всего помимо его состояния является старинным и очень интерестным Городом со своей очень богатой историей. Но смотря кто и за чем ехал - и что ожыдал увидеть в Городе ...... У каждого свои запросы и свои ожыдания. Что касается отстройки - реставрацыи города - действительно, с бюджета много не настроэш, зато Бизнесмены  и люди которые вернулись с заработков с заграницы в городе разместили свой Капитал, построено бары, рестораны, гостиницы, также и гипермаркеты, новые магазины. Нелзя видеть только плохое -- нужно и замечять хорошее
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #49 : 08 Мая 2008, 12:31:39 »

І що ж ви понабудовували ?Чи не соромно ?( будинки з східної частини старого міста)

Земляк, це ви до мене особисто?

Ви давно в Кам"янці живете?

Зайдіть до католицької катедри і Домініканського костьолу в Старому місті і ви побачите, що зробила моя християнська спільнота. При ремонті катедри я особисто працювала, як і мій батько і ше багато інших парафіян. Держава на ремонт цих споруд не дала ні копійки.

Так шо, мені є чим пишатись.
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #50 : 08 Мая 2008, 13:34:45 »

БРАВО!!! clap-1
joperesete
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #51 : 08 Мая 2008, 16:41:06 »

до пані Юл

Ох, ну нічого собі, вперше прочитав тему від самого початку....

Тепер, навтіь не шарю - з чого ж розпочати, щоб стало зрозуміло, навіщо я взагалі розпочинаю...

Я потрапив у Кам’янець вперше 1999 р. - вчитися в універі, чи то я ббув інший, чи иісто - фіг його знає ,я зовсім не пам*ятаю своїх вражень того часу. що сталося потім - за кілька років - я теж не знаю, але одне я знаю точно: і Києв (по якому я одного разу ходив 1 січня Андріївським узвозом сам один і запам*ятак ту неймовірну тиху красу на все життя) і Львів, і Дніпропетровськ, і Одеса, і Чернівці і купа інших міст показуються нам ТІЛЬКИ ТАКИМИ, якими ми їх САМІ готові прийняти.

у січні я шлявся у відрядженні під холоднючим вітром і снігом по Чернівцях та Львову і мені здапвалося, що я ненавиджу ці міста, але я знаю, що то все - ПОВНА ФІГНЯ. бо вони шалено гарні, прото треба очі роззувати. і серце.

Ви кажете, що ходити по місту і єдине, на що можна дивитияс - це замок?

добре. може хочете, я вас проведу? прямо тут і зараз проведу. може бажаєте трішки екстремальної екскурсії? може підкріпити всі слова фотоографіями власного авторства?

почнемо від Укрсоцбанку перед Новопланівським мостом...

оглядовий майданчик праворуч, подивіться, там уже чисто навтіь в каньоні, невже каньйон не вразив вас аніскілечки, а вигляд того ж мосту з парку, з північних скхилів того ж каньйону, звідки видно ще башту Стефана Баторія, Порохові склади, пивоварню, і залишки останньої однієї з веж Польської брами?

а одразу за мостом - таж є цілих три варіанти: Зарванська - ліворуч і праворуч і Троїцька - прямо щоб прогулятися, а і в кожному з напрямків можна побачити таке від чого серце кров*ю обливається. від радості.

ви були біля Польської і Руської брам? а біля казарм Де Вітте, а пробували поблукати дворами (місто ж - непридатне, за вашими словами, для пішого туризму, маленьке, еге ж?) і маленькими непомітними вуличками? ви бачили ковані гвинтові сходи у дворі біля площі Вірменський ринок?
а у двір з величезними дерев*яними воротями на вулиці Госпітальній заходили, а на колоді біля різницької башти сиділи? ви прогулялися підвісними мостами ? а сходи напівзруйновані, ті що з правого боку від мосту Новопланівського осипалися у вас під ногами? може ви ходили підземними переходами Нового Замку чи пробували проникнути на територію старої тютюнової фабрики (ті ж казарми)?

ви зайшли у кафедральний костьол?

і в костьол домініканів і тринітаріїв? ви прогуялися П’ятницькою, Вірменською, Домініканською вуличками вночі?

якщо хоча б частину з цього ви бачили/пережили і  хочеться називати місто НІЯКИМ... що ж....

"каждому городу нрав і права
каждий імєє свій ум голова..."

замало слів, щоб описати те, що я бачу на вулицях цього міста, хоч і блукаю ними в пошуках краси мало не щодня.

Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #52 : 08 Мая 2008, 20:02:51 »

Я думаю після цього вже не буде що сказати))) молодець
Рідко появляються такі люди яким наше місто не подобається))

Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #53 : 08 Мая 2008, 23:18:36 »

"Земляк - кому конкретно на цьому форумі має бути соромно? І за що  саме? За то шо бабла  менше,ніж в теперішніх забудовників?
Може,роз"ясниш свою позицію ,бо яшось не можу догнати,кого і в чому ти звинувачуєш"
  -Соромно конкретно тим , хто маючи гроші і владні звязки умудрився відбудувати історичні будинки Старого міста ( східна частина )в стилі сучасних котеджів.
 Вважаю , що така відбудова лише спотворює вигляд   Старого  міста.
Чи може я помиляюсь?
Алиса
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #54 : 17 Мая 2008, 20:03:39 »

Юл, спасибо за информацию! Собираюсь в июне в Каменец, даже немного обрадовалась вашему отзыву -  всем город нравится, я тоже заочно влюблена в него.  Боялась, что не захочется уезжать, Вы меня в этом плане успокоили.
Алиса
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #55 : 17 Мая 2008, 20:17:21 »

Каменчане,  у меня к вам несколько вопросов, ответьте пожалуйста! Есть ли рядом с Каменцем дропзона?  Как в Каменце с парашютным спортом?  Где лучше  покупать сувениры -  мне привозили из Каменца замечательную глиняную турку, хочу накупить друзьям.  Есть ли сувениры в Хотине?
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #56 : 17 Мая 2008, 20:18:15 »

Алиса, советую Вам взять кого-то из местных в качестве гида, чтобы поводили там, где надо и интересно.
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #57 : 17 Мая 2008, 20:53:49 »

Алиса, вы приезжайте и все найдете и все купите. В Хотине тоже продают сувениры, но скудненький выбор.

[вложение удалено Администратором]

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #58 : 17 Мая 2008, 20:55:20 »

В Каменце

Евгений
Ветеран

репутация +0/-0