Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Июля 2019, 03:48:49
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Рыбалка
| |-+  Водоёмы Подолии
| | |-+  Экстримальная рыбалка
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Экстримальная рыбалка  (Прочитано 7120 раз)
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« : 23 Июля 2008, 23:26:03 »

Все кто знает как обстаят дела в маленьких речушках(вроде Тернава,Студеница,Баговичка и т.п.)с рыбой откликнитесь. ПОЖАЛУЙСТА sosnah раша_флаг Гырмания "Ненька Украї" Италия, господа израиль СыШыА

Если тебе плюют в спину-значит,ты идеш впереди!
Парильщик
Гость
« Ответ #1 : 24 Июля 2008, 19:57:50 »

Я  на  СЧтудениці  пробував  ловити  харіуса hz
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=757.990
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #2 : 24 Июля 2008, 22:48:46 »

интересно Шокирован
Есть достоверная информация что на Студенице есть радужная форель.
Сым видел фото повиду 2кг учись сынок

Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #3 : 24 Июля 2008, 22:58:44 »

кстати как ловили того хариуса? галавой ап землю
я ловил форель на Кавказе знаю как и где ловить, а вот хариуса ловить не доводилось.....

Парильщик
Гость
« Ответ #4 : 24 Июля 2008, 23:31:50 »

Про  те  що  на  Студениці  та  Тернаві  ловили  форель  чув від  багатьох.  По  розповідях  харіуса  ловили  на  ручейника  на  спідову.  1кг300гр.    Але  я  людина  вперта  і  прагматична  і  щось  не  дуже  вірю  рибальським  байкам  про  екзотичну  рибу  в  нашій  місцевості.  Хоча-б  тому  що  хлопець  який  розповідав  що  його  товарищ  зловив  харіуса  казав  що  риби  вони  наловили  багато,  аж  тяжко  було  виносити  на  верх.  А  коли  він  поїхав  зімною  показувати  місця  весь  його  улов  можна  було  скласти  в  концервну  банку жжошь, сцуко, я в истерике
З.І.Форель  зазвичай  ловлять  люди, що  постійно  промишляють  в  тих  місцях.  І  трофей  вона  досить  рідкісний.  А  харіус  взагалі  живе тільки в  гірських  ріках.  Хоча  личинка  ручейника  живе  також  тільки  в  гірських  ріках.  На  Смотричу  і  Збручу  ручейника  немає.  А  от  на  Студениці  і  Тернаві-є
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #5 : 25 Июля 2008, 10:11:23 »

Вообщето хариус и форель могутжить в любых реках(от горных и до ровнинных),лижбы кислород позволял и вога показывала щелочную реакцию да температура было не выше 18 градусов учись сынок. Это я говорю с увереностью на 200% т.к. по образованию биолог.

Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #6 : 25 Июля 2008, 10:16:55 »

А ещё когда-то кто-то мне говорил ,что возле Тарасовки на Мукше можно половить Щучку жжошь, сцуко, я в истерикеКак вам Непонимающий думаете правда? sosnah

Парильщик
Гость
« Ответ #7 : 27 Июля 2008, 20:23:05 »

З  таким  самим  успіхом  можете  спробувати  половити  в  каналізаційному  колекторі  прямо  біля  вашого  дому жжошь, сцуко, я в истерике
Вода  на  Мукші  ніколи,  навіть  в  самі  люті  морози  не  замерзає- каналізаційна  вода  тепліща жжошь, сцуко, я в истерике
nimacha
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #8 : 30 Июля 2008, 23:47:01 »

Товарищу Харьковскому: не до Харькова їхати, а на Студеницю форель ловити!

« Последнее редактирование: 30 Июля 2008, 23:48:40 от nimacha » Записан
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #9 : 27 Декабря 2008, 15:20:42 »

Позаминулою зимою у Калачківцях  (Студениця) неодноразово ловили форельки (10-15 см.), звичайно відпускали одразу ж. Але факт що вони там є. Колись при СССР у Рогізні, наскільки мені відомо, був форельник.

.
Парильщик
Гость
« Ответ #10 : 18 Марта 2009, 20:00:37 »

http://www.fion.ru/video/strawnoe_video_braki_bespredel.html
Обов"язково  подивіться!!!   Вот  млін-  де  рибу  ловлять!!!!!!!!
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 18 Марта 2009, 21:22:09 »

Сцуки, а не рыбаки! аццтой Таких надо той же лопатой! Злой
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #12 : 19 Марта 2009, 12:33:06 »

Пів дня в шоці від побаченого. Для цих людей немає нічого святого. Такий і людину заб’є лопатою за гроші. Це яка повинна бути безнаказаність, щоб знімати все на відео і потім вихвалятись!
Парильщик
Гость
« Ответ #13 : 19 Марта 2009, 18:38:38 »

Але  не  нам  їх  судити!! Щоби щось  казати  треба  детальніше  вивчити  ситуацію.  Може  у  них  такий  промисел  раз  у  рік.  Може  вони  і  водойму  зарибнюють.  Або  принаймі  цілий  рік  не  ловлять,  тільки  зимою  у  такий  спосіб.  На  протязі  десятка  років  на  Дністровському  водосховищі  під  весну  скидали  воду.  На  4-  5  метрів  по  рівню.  Дністер  входив  в  свої  береги  аж  до  Каветчини.  Але  жодного  разу  не  було  навіть  близько  такої  кількості  риби.  Незнаю-  що  краще-  ловити  як  вони,  чи  так  як  ловлять  у  нас.  Принаймі  у  них  риба-  є.  А  у  нас  опа засада
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #14 : 20 Марта 2009, 08:43:47 »

Я також про це думав. Якби це був короп-карась, тоді інша справа - можна зариблювати, годувати та потім виловлювати. Але окуня зі щукою спеціально вирощувати не будеш. Хоча ви праві, ми можемо тільки здогадуватись, що там відбувалось.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #15 : 27 Марта 2009, 11:35:23 »

Одного разу були з батьком (теж заядлий рибак) в Чорнокозинцях. Вода була екстремально мала. Він зняв чоботи, штани, поклав усе на камінь на березі. Сам зайшов у воду на броді тай ловить. Впіймав гарного голавля 800гр. Потім відчуває, що щось не те, стало важче встояти у воді. Дивиться, а вода реально прибула. Ні каменя на березі, ні речей вже не видно. Чоботи, штани з мобілкою всередині ми так і не знайшли. Він мені каже, сідай мабуть ти за руль, а то як спинять, як в трусах виходити з машини? Я вів машину, і дійсно на в’їзді в Кам’янець спинили мєнти. Ось така була у нас екстримальна рибалка  Веселый.
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #16 : 17 Апреля 2009, 23:31:43 »

Был случай в середине октября под мостом через Днестр в с.Жванец
Поймал я на зелёный твистер ........... сеть))))
Ну начал естественно её ''вываживать'' как сзади подошли двое парней ростом под 2 метра. Со словами -какого х.я ты нашу рыбу пиз...шподошли поближе. gf,bkb yfufvb

Очень долго я патался им обьяснить что рыбу я не брал (сеть пустая быыла- какая там могла быть рыба с ячейками в 8-10 см???)
Вобщем мне обьяснили что ловить тут мягко говоря МНЕ нельзя !!!!

Ну а самое  неприятное что с этими ребятками я встречался еще не раз! Н каждый раз видя ''врага''я искустно уходил в подполье))))

(в тот день сети очень хорошо брали на зеленый твистер поймал 4 шт. Мой друг досихпор смеётся при упоенании того дня)

WizarD
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #17 : 29 Апреля 2009, 20:02:05 »

http://news.online.ua/100887/
Думаю це більше схоже до екстримальної рибалки. Правда до чого там спінінг?!  Непонимающий
Парильщик
Гость
« Ответ #18 : 29 Апреля 2009, 21:45:36 »

Здається  фотошоп,  або  короп  силіконовий жжошь, сцуко, я в истерике
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #19 : 30 Апреля 2009, 11:26:27 »

Не не фотошоп! Это Миконгский Карп-Рыба выростает до 150 кг. Водится только в бассейне реки Миконг) учись сынок

Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти