Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
14 Ноября 2019, 01:07:59
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Чи підете ви на вибори? (так/ні/ще не знаю)
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Чи підете ви на вибори міського голови
Так   -7 (29.2%)
Ні   -12 (50%)
Ще не знаю   -5 (20.8%)
Всего голосов: 24

Автор Тема: Чи підете ви на вибори? (так/ні/ще не знаю)  (Прочитано 7088 раз)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« : 26 Мая 2008, 13:50:35 »

Просто цікаво стало - скільки народу не пошкодує свого часу,щоб піти і поставити галочку в бюлетені

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #1 : 26 Мая 2008, 14:00:31 »

Нет смысла идти, не вижу особой разницы в том, какое г... "выберется".

За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #2 : 26 Мая 2008, 15:39:18 »

Попередня репліка - ну дуже "конструктивна". Ще раз до правил форуму - предметно. Яка така є необхідність обзивати кандидатів? Це є пустопорожня і тупа образа особистості, яка певним чином характеризує автора запису. З цим хочеться боротися  на форумі (та й у житті, якщо чесно).

По-друге, ця репліка ображає мене як прихильника одного з кандидатів. Бо я іду на вибори, і голосуватиму цілком свідомо і аргументовано. Чого і всім бажаю:)

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #3 : 26 Мая 2008, 15:51:44 »

В соседней ветке (Выборы МЕРа) обозначены 9 кандидатов. Подозреваю, что их уже не 9. Стыдно, но не знаю сколько их и кто они. Кто в курсе подскажите.
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #4 : 26 Мая 2008, 16:33:42 »

Попередня репліка - ну дуже "конструктивна". Ще раз до правил форуму - предметно. Яка така є необхідність обзивати кандидатів? Це є пустопорожня і тупа образа особистості, яка певним чином характеризує автора запису. З цим хочеться боротися  на форумі (та й у житті, якщо чесно).

По-друге, ця репліка ображає мене як прихильника одного з кандидатів. Бо я іду на вибори, і голосуватиму цілком свідомо і аргументовано. Чого і всім бажаю:)

Поддерживаю! Кто не уважает других того не уважают другие!

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #5 : 26 Мая 2008, 16:40:11 »

Вибори - це не демонстрація власної культурності, а ВІЛЬНИЙ вияв своєї волі. Читання моралі з приводу того, що ЧЕСНО сказали тут люди - демонстрація власного безкультур"я (політичного)
WiseMan
Я знаю, що я не знаю нічого але інші не знають й того.
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #6 : 26 Мая 2008, 16:45:41 »

Така велика, а в вибори на Україні вірить! "Ненька Украї"
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #7 : 26 Мая 2008, 16:50:43 »

Та не вірю Улыбка , але ще менше вірю у моралі на тему моралі Улыбка  Улыбка  Улыбка
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #8 : 26 Мая 2008, 16:51:27 »

Можно сколько угодно тешить себя иллюзиями насчет "свободных" выборов, которые на деле являются выборами без выбора - каждый раз очередной "кот в мешке". И это так не только в Каменце или в Украине. Я лично с кандидатами не знаком, а верить тому, что сам о себе говорит очередной кандидат, его пиарасты или продажная пресса - порядком надоело. Как правило, между кандидатами особой разницы нет, а работать они будут на тех, что финансирует их избирательную кампанию.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #9 : 26 Мая 2008, 17:18:39 »

Вибори - це не демонстрація власної культурності, а ВІЛЬНИЙ вияв своєї волі. Читання моралі з приводу того, що ЧЕСНО сказали тут люди - демонстрація власного безкультур"я (політичного)

Я сказала не про вибори взагалі - а про репліку "всі вони г......". По-перше, це, повторюсь, тупо. По-друге, не відповідає дійсності - вони не г...., а люди - як і ми з вами. Можете посперечатись. Це зауваження не має відношення до моїх політичних симпатій та переконань.

Можно сколько угодно тешить себя иллюзиями насчет "свободных" выборов, которые на деле являются выборами без выбора - каждый раз очередной "кот в мешке". И это так не только в Каменце или в Украине. Я лично с кандидатами не знаком, а верить тому, что сам о себе говорит очередной кандидат, его пиарасты или продажная пресса - порядком надоело. Как правило, между кандидатами особой разницы нет, а работать они будут на тех, что финансирует их избирательную кампанию.

Абсоютна неправда, бо, не знаю, як там у Києві, а Кам"янець - місто маленьке, і всіх кандидатів тут знають, як облуплених. Щоб вони не казали, як би не піарились - ми знаємо їхні добрі і лихі діяння (особисто я - за останні 10 років, хто старший - то і довше). Це для мене більш важливо, аніж їхні програми.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #10 : 26 Мая 2008, 17:23:34 »

Бульбашка, я Вам навіть заздрю... Улыбка
Але це не привід для Вас диктувати іншим людям що їм думати про Ваших кумирів. Може, ті кумири Вам родичі, сусіди, чи щось Вам випадково дали у скрутну хвилину - ось Ви їм і симпатизуєте.
А, власне, час розсудить. Через пару місяців будемо ділитися враженнями від роботи нового мера.
...Єдине чого боюсь - що мером стане Дубовий. Він таки скажений дядечко.
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 26 Мая 2008, 17:41:02 »

Можно сколько угодно препираться и приводить килобайты аргументов ("Аргументы так же банальны, как ежевика"), а можно обратиться к фактам. А факты говорят нам следующее (по состоянию на данный момент): пойдет на выборы 30%, не пойдет - 50%, не определились - 25%. И это без учета тех, кому вообще пофигу эти выборы (а их довольно много, если принять во внимание разницу между количеством просмотров этой темы и количеством проголосовавших).

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #12 : 26 Мая 2008, 19:26:16 »

Але це не привід для Вас диктувати іншим людям що їм думати про Ваших кумирів. Може, ті кумири Вам родичі, сусіди, чи щось Вам випадково дали у скрутну хвилину - ось Ви їм і симпатизуєте.

Не диктую зовсім. Але казати на людину "г..." - не виглядає думкою в принципі. Про людину можна сказати: порядна-непорядна, розумна-нерозумна, освічена-неосвічена і т.д.

Жодного з них я, зверніть увагу, жодного разу не назвала своїм кумиром, і не мала цього на увазі. Вважати, що мої симпатії базуються лише на сусідстві, панібратстві чи хабарі - значить думати, що я маю 3 класи освіти і не здатна розумітися на людях та скласти свою думку на підставі аналізу фактів.
gurza
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #13 : 26 Мая 2008, 21:20:18 »

По-друге, не відповідає дійсності - вони не г...., а люди - як і ми з вами. Можете посперечатись. Це зауваження не має відношення до моїх політичних симпатій та переконань.

Люди как мы с вами в меры не пруться. Извините, но если полезли в меры - значит точно Г.... Мне очень жаль, если пришлось оскорбить Вас в лучших чувствах. Без шуток. Но и без сантиментов.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #14 : 27 Мая 2008, 00:26:14 »

Добрий день, приїхали! А як щодо презумпції невинності? Доки ти не маєш фактів і доказів того, що людина, яка вирішила запропонувати себе на відповідальну посаду мера - Г....., до того часу не маєш права цього стверджувати (*пошепки* а ви, до речі, логіку у своєму навчальному закладі вивчали? Ну, хоча б "проходили"?)

Ця і багато інших позицівй у цій темі - навіть не позиції, а так - ледачі роздуми обивателів. Я вважаю це злом нашого суспільства: судити "аби", і не рушити пальцем, щоб щось змінити. Навіть здатність когось взяти на себе відповідальність - у даному випадку за місто - піддається навіть не сумніву, а тим же недалеким обивательським плювкам.

gurza
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 27 Мая 2008, 00:40:29 »

Презумция невиновности - это в суде, а мы вроде в друго мемсте. И задание форумов - высказать и услышать чужие ОТКРОВЕННЫЕ мнения. Потому, еси кто признается, что считает поитиков г,,, то извиние. Не 37 год. И не брежневское время
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #16 : 27 Мая 2008, 00:54:42 »

Я думаю, варто перейти на особистості. Якщо маєте щось конкретне проти конкретних кандидатів - ну то висловлюйтесь, будь-ласка. Я почну.

Почну з четвертого кандидата, прізвища якого ніхто не пам"ятає Непонимающий Не знаю, хто такий, тому голосувати за нього не буду (хоча, може, і даремно Строит глазки)

Пан Віктор Гончарук (він же ієромонах Віссаріон) До певного моменту поважала навіть дуже. Чоловік проявив неабиякі організаторські і будівничі здібності - підняв місто на відбудову храму Олександра Невського (ще хоч одну церкву в місті відбудовували отак - всім миром?). Пригадайте, як на золотий хрест для дзвіниці люди зносили власні золоті прикраси. Особистість, поза сумнівом талановита і харизматична. Але зарвався і оскандалився. Не дотримався ієрархії, за що опинився в опалі. Цікаво, що тепер його єпархіальне начальство думає про висування свого ієромонаха на пост мера (у церковників це не прийнято). Чи не хоче пан Віктор скасувати постриг?
Щось забагато навколо Віктора-Віссаріона було скандалів, авантюр і інтриг. А в програмах - жодних програм, самі проповіді.

Пан Анатолій Дубовий Улыбка У кожному місті - свій юродивий. Йому, схоже, завжди 16 років: багато запалу, емоцій, негативізму, максималізму, ентузіазму. Таких грудьми на дзоти посилають. Голова міського шахового клубу, геніальний навчитель шахів для дітей, постійний активіст міського життя, лякачка для міської влади.  Альтруїст, по-моєму. Лише його і комуніста Попеля бачила надворі пізньою осінню у самих тенісках, а взимі - у жакетах поверх тенісок Шокирован
Ага, митець іще до того ж. Знаходить у лісі фігурні палички і корінці і ваяє з них скульптурки. Виставлявся перед дверима шахового клубу, у Центральному магазині, на сьогодні - у власному заскленому балконі по вул.Шевченка clap-1 Словом, глибоко мені симпатичний - без таких людей сумно живеться на світі. Але щоб на мера? Ця посада не для Пітерпенів.

Нестерук. Анатолій Макарович (за виразом декого тут, саме те Г...., яке, за всіма ознаками, має перемогти). Я знаю його з часів, коли був першим заступником міського голови. Класним заступником! Господарником. На моїх очах саме відбувалося розгрібання бартерів (ну, ви ж пам"ятаєте, що то було?) Коли взимку відключалося світло, щотижня висіло питання про відключення міста від тепла - бо гроші були лише у вигляді "бартерів", якими неможливо було розрахуватися. І прямим обов"язком Макаровича було не дати місту замерзнути остаточно.
Пам"ятаєте мерські вибори Мазурчак-Нестерук? Тоді не було нудно?  То були рівносильні кандидати, і Нестерук програв з невеликим відривом.

Хто може нарікнути на його діяльність у якості керівника газконтори? Ви, може, не стикнулися безпосередньо, але всі бідні, знедолені, інваліди, а також юні таланти знають, до кого треба звертатись по матеріальну допомогу - до Макаровича. І це без помпи, без зайвого піару.

Ця людина знає місто, як свої 5 пальців, знає його структури, знає усю керівну "кухню". І він - людина цілком забезпечена, щоб не лізти у крісло лише для наживи - для цього йому б не треба було залишати свою попередню посаду.

Виглядає як агітація - але хочеться хоч якось підняти настрій тим, хто бачить вибори у сірих тонах. Адже хоч вибір невеликий - він гарний, на мою думку.
gurza
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #17 : 27 Мая 2008, 01:02:26 »

Я починати не буду. Всіх знаю не менше 15-20років (крім остннього Пілюйка... чи Поривайка... чи Полатайка...) Вам подобається вірити в благодєтєлєй - Ваше право. Я ж не можу- хоч може й хотілося б.
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #18 : 27 Мая 2008, 01:58:30 »

Я думаю, варто перейти на особистості. Якщо маєте щось конкретне проти конкретних кандидатів - ну то висловлюйтесь, будь-ласка. Я почну.
Суперечка виникла з моєї "подачі". Тому вважаю за необхідне більш конкретно викласти свою думку. "Політика - лайно" (з цим всі згодні?). Переважна більшість політиканів - корумпована, причому не тільки в Україні, а й в Росії, у США, у ЄС. Не має значення, де корупції більше - це лише кількісна, а не якісна відмінність. Мої слова про г... відносились не до окремої особистості, тому прошу не закидати мені щодо ображання якихось кандидатів. Я мав на увазі політику взагалі. Щодо чиїхось симпатій чи антипатій - мені це байдуже.

Почну з четвертого кандидата, прізвища якого ніхто не пам"ятає Непонимающий Не знаю, хто такий, тому голосувати за нього не буду (хоча, може, і даремно Строит глазки)
Я розкрию Вашу думку (з точки зору не якоїсь знайомої чи незнайомої людини, а з точки зору звичаної людини, яка має вибрати, кому віддати свій голос). У цього четвертого кандидата, як на мою думку, недостатнє лоббі серед "хазяїв життя" - тому про нього мало відомо. Те, що Ви особисто знайомі з кандидатом, якого підтримуєте, нічого не значить для тих, хто його не знає ба навіть не чув про такого.

Пан Віктор Гончарук (він же ієромонах Віссаріон) До певного моменту поважала навіть дуже. Чоловік проявив неабиякі організаторські і будівничі здібності - підняв місто на відбудову храму Олександра Невського (ще хоч одну церкву в місті відбудовували отак - всім миром?). Пригадайте, як на золотий хрест для дзвіниці люди зносили власні золоті прикраси.
Як середньостатистичний пролетарій, не маю золотих прикрас, і навіть пляшки від пива віддавав бомжам, а не попам  Смеющийся

Особистість, поза сумнівом талановита і харизматична. Але зарвався і оскандалився. Не дотримався ієрархії, за що опинився в опалі.
Але ж балотується у мери, може щось знає собі.

Цікаво, що тепер його єпархіальне начальство думає про висування свого ієромонаха на пост мера (у церковників це не прийнято). Чи не хоче пан Віктор скасувати постриг?
Щось забагато навколо Віктора-Віссаріона було скандалів, авантюр і інтриг. А в програмах - жодних програм, самі проповіді.
А де у політиці немає авантюр та інтриг? А що попи туди лізуть - показово, відчувають же, що втрачають владу над населенням. 70 років атеїзму - і після цього спроби повернутись у середньовіччя.

Пан Анатолій Дубовий Улыбка У кожному місті - свій юродивий. Йому, схоже, завжди 16 років: багато запалу, емоцій, негативізму, максималізму, ентузіазму. Таких грудьми на дзоти посилають. Голова міського шахового клубу, геніальний навчитель шахів для дітей, постійний активіст міського життя, лякачка для міської влади.  Альтруїст, по-моєму. Лише його і комуніста Попеля бачила надворі пізньою осінню у самих тенісках, а взимі - у жакетах поверх тенісок
Популіст, ідіот, скажений. "Альтруїстами", судячи з передвиборних обіцянок, можна вважати всіх політиканів. Не варто вірити людині, яка захищає не свої інтереси.

Я знаю його з часів, коли був першим заступником міського голови. Класним заступником! Господарником. На моїх очах саме відбувалося розгрібання бартерів (ну, ви ж пам"ятаєте, що то було?) Коли взимку відключалося світло, щотижня висіло питання про відключення міста від тепла - бо гроші були лише у вигляді "бартерів", якими неможливо було розрахуватися. І прямим обов"язком Макаровича було не дати місту замерзнути остаточно.
Не знайомий з Нестеруком, але з великою кількістю кам'янецьких "політичних" діячів знайомий особисто. Моє "г..." - це не лише емоційний вислів.

Хто може нарікнути на його діяльність у якості керівника газконтори? Ви, може, не стикнулися безпосередньо, але всі бідні, знедолені, інваліди, а також юні таланти знають, до кого треба звертатись по матеріальну допомогу - до Макаровича. І це без помпи, без зайвого піару.
Ага. Але це у всіх так.

Ця людина знає місто, як свої 5 пальців, знає його структури, знає усю керівну "кухню".
Хто б сумнівався! Яка муха полетить до двору, де замало перегною?

І він - людина цілком забезпечена, щоб не лізти у крісло лише для наживи - для цього йому б не треба було залишати свою попередню посаду.
Вибачте, але ми живемо у капіталістичному суспільстві, де виживає той, хто переможе конкурента. Будь-яким чином. Розмова не про моральність, а про виживання. Якщо він "забезпечений", то має "забезпечувати" себе якомога інтенсивніше, щоб його не задавили інші.

Виглядає як агітація - але хочеться хоч якось підняти настрій тим, хто бачить вибори у сірих тонах. Адже хоч вибір невеликий - він гарний, на мою думку.
Ваші тлумачення ажніяк нікому не підняли настрій. Співвідношення тих, хто прийде/не прийде/не визначився/проігнорував змінилось скоріше у збільшення кількості тих, хто проігнорував. Це і є народна правда, яку я вже сьогодні висловив: не має значення, хто стане мером. Спростуйте!
« Последнее редактирование: 27 Мая 2008, 02:03:25 от Феликс Эдмундович » Записан

Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #19 : 27 Мая 2008, 02:18:42 »

2 Бульбашка Aero: Щоб уникнути непорозумінь... Ви особисто знайомі з кандидатом, за якого агітуєте (принаймні захищаєте - "він не такий поганий, як інші"). Я з ним не знайомий, сантєхнік дядя Вася теж з ним не знайомий. Єдина можливість набрати щонайбільше голосів у кандидата - піар. Мотиви, якими він керується, невідомі, але відомо, що на передвиборчу боротьбу потрібні неабиякі гроші. Ця людина (кандидат) зовсім іншого кола спілкування, ніж я (або дядя Вася-сантєхнік). Ми - чужі, інші. Кожна людина, яка спілкувалась з т.з. "елітою", знає, як ця "еліта" відноситься до народу. Саме тому політикани практикують передвиборчу близькість до народу (let's remember 2004). Влада вже втратила довіру українського народу - цього може не бачити лише сліпий.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #20 : 27 Мая 2008, 14:07:40 »

Ну, знаєте, можна на сонці бачити лише плями, у лісі - лише корчі і комарі, на річці - самий намул, у житті саму бридоту. Звісно, за такою логікою, ВСІ пси нападаютьна людей і кусають, ВСІ продавці на....ють, ВСІ жінки зраджують, ВСІ друзі носять камінь за пазухою - і так далі. І цей висновок робиться лише на підставі того, що когось колись вкусив пес, когось колись зрадила дружина, когось колись підставив друг. Чи не занадто категоричне узагальнення?
І, зрештою, що б про вас могли сказати оточуючі? А що б вони про вас сказали, якби ви раптом стали кандидатом (ні, не в мери - не хочу вас образити), а хоча б у начальники якогось там цеху чи щось таке? Чи ви принципово серед сантехніків і не "висовуєтесь", бо це не гідне "нормальної людини"?

І що ви взагалі думаєе в такому разі про систему влади? (Ну, як не крути, і містом, і державою хтось-таки мусить управляти). Якщо з позиції плебсу, кожен, хто піднявся вище, заслуговує лише на зневагу аццтой, то звідси висновок який? Намагаймося усі наблизитися статусом до дяді Васі-сантехніка? А кожен, хто вище - ворожий клас? Ну, це цілком в ідеології Фелікса Едмундовича. Хоча сам він, нагадаю, був далеко не сантехніком.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #21 : 27 Мая 2008, 14:22:21 »

Бульбушечка, чого Ви добиваєтесь? Щоб ті, хто вважає наших владників г..., прониклися до них великою любов"ю? У Вас що, місія така? Ні? То чого так все близько до серця брати? Фелікс вього лише ЩИРО сказав, що думає. Може він правий, може ні - це не змінить об"єктивної реальності, що він так думає.
Про Вас ми всі тепер теж занємо, що у Вас інша точка зору. Мені вона не зрозуміла, але шо є, то є.
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #22 : 27 Мая 2008, 14:33:32 »

Ну, знаєте, можна на сонці бачити лише плями, у лісі - лише корчі і комарі, на річці - самий намул, у житті саму бридоту. Звісно, за такою логікою, ВСІ пси нападаютьна людей і кусають, ВСІ продавці на....ють, ВСІ жінки зраджують, ВСІ друзі носять камінь за пазухою - і так далі. І цей висновок робиться лише на підставі того, що когось колись вкусив пес, когось колись зрадила дружина, когось колись підставив друг. Чи не занадто категоричне узагальнення?
І, зрештою, що б про вас могли сказати оточуючі? А що б вони про вас сказали, якби ви раптом стали кандидатом (ні, не в мери - не хочу вас образити), а хоча б у начальники якогось там цеху чи щось таке? Чи ви принципово серед сантехніків і не "висовуєтесь", бо це не гідне "нормальної людини"?

І що ви взагалі думаєе в такому разі про систему влади? (Ну, як не крути, і містом, і державою хтось-таки мусить управляти). Якщо з позиції плебсу, кожен, хто піднявся вище, заслуговує лише на зневагу аццтой, то звідси висновок який? Намагаймося усі наблизитися статусом до дяді Васі-сантехніка? А кожен, хто вище - ворожий клас? Ну, це цілком в ідеології Фелікса Едмундовича. Хоча сам він, нагадаю, був далеко не сантехніком.
Молодець мені сподобалось як ти висловлюєш думку!!! Ти знаєш що права...

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #23 : 27 Мая 2008, 14:39:50 »

І що ви взагалі думаєе в такому разі про систему влади? (Ну, як не крути, і містом, і державою хтось-таки мусить управляти). Якщо з позиції плебсу, кожен, хто піднявся вище, заслуговує лише на зневагу аццтой, то звідси висновок який?

Вибачте, може Вам видніше з позиції плебсу, але я особисто за те і не поважаю наших владників, що вони на 90% є плебсом, що брехнею і крадіжками добився до влади. Як бачите, я навіть вірю, що 10% серед них - нормальні люди. Але не вірю, що їм довго вдасться такими залишатися.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #24 : 27 Мая 2008, 15:20:41 »

З останнім реченням важко не погодитись. І оце явище видно не лише у виборах до вищої влади - а й у низах. Є таке народне прислів"я: "Не дай Бог з нашого Івана пана". Українці владу дуже люблять, але розуміють її чомусь не як високі обов"язки та відповідальність, а передусім - як великі можливості та задоволення власних амбіцій. Це наш менталітет, і цього ж навчають дітей з малюсінького.

У сім"ї батько головний і завжди правий, і має безумовну владу над дитиною - тому що він "старший".
У школі - якщо мама вчителька або твій тато велике цабе - цей учень має значні пільги і "правильні" оцінки (діти це дуже добре бачуть, і навчаються).
У дитячих конкурсах - змагаються не таланти дітей, а авторитети і гаманці батьків.
Дітей вчимо не тому, щоб чесно і якісно робили свою справу, а за будь-яку ціну робили кар"єру - щоб мати владу і гроші.
Вищі навчальні заклади - що вступ, що навчання. Викладач - також "при владі", і не цурається використовувати її на свою користь.
Прийом на роботу (наприклад, по лінії управління освіти чи охорони здоров"я)?
Стосунки лікар-пацієнт, мент-громадянин, водій-даїшник, підприємець-податковець, підприємець-пожежник.................................
Цей список можна продовжувати до безконечності, але де хахол (вибачте, не повертається рука написати "українець" у даному контексті) при бодай мінімальній владі - він її буде використовувати по-максимуму на свою користь, і прагнути ще більшої влади. Озирніться довкола, подивіться на себе у дзеркало - і побачите, що це так.

В такому разі, ми - таке саме Г...., як і наші співгромадяни-політики, які досягли вищих щаблів влади, от лише у них розмах більший. Вони - не інша раса, вони походять із нас, і вибираємо їх МИ. І навіть якщо хтось "умиє руки" і скаже: "А я не ходив на вибори, я його не вибирав" - це не знімає жодної відповідальності. Бо (перефразовуючи відомий вислів) саме байдужість - та найгірша людська риса, завдяки якій здійснюються убивства і зради.
ROST
Пишіть мені на аську, бо скучно, і нема з ким базарити
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #25 : 27 Мая 2008, 15:22:48 »

Я б пішов. але я не повнолітній

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #26 : 27 Мая 2008, 15:53:44 »

Бульбашечко, нарешті я з Вами абсолютно згодна! Але в цьому випадку дійсно - голосуй-не голосуй... Все-одно оберуть Нестерука. Я при рялянській владі на вибори ходила всього один рахз - в 18 років. Було цікаво. А потім - ні. Так і зараз.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #27 : 27 Мая 2008, 18:14:32 »

Тільки що запитала про це у своєї співробітниці. Вона так на мене подивилася... І говорить: "А нафіга? Що, не можна його було просто так призначити? А я тепер маю ноги бити?"
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #28 : 03 Июня 2008, 09:19:46 »

я сходил

никакого удовольствия, ну кроме эстетического конечно

жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #29 : 03 Июня 2008, 10:40:07 »

Я теж. Вагалі то я йшла, лише щоб подивитись, як вибори проходять. А там така тиша... Жінки за столиками мене впізнали і дуже зраділи. Ну, не тому що я така класна Улыбка , а просто що виборець до них забрів. Почали кликати: "Ось Ваш столик! тут Ваші списки! А Ваша мама вже була! А синок Ваш ще не прийшов?"
Пішла і проголосувала. Бо було б не ввічливо після такої уваги...
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти