Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Января 2021, 14:42:29
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Уроки християнської етики у школі
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Уроки християнської етики у школі  (Прочитано 70386 раз)
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #90 : 28 Мая 2008, 00:45:42 »

Ну что тут можно сказать. Демчука я когда-то уважал, потом кое-что выяснил и понял, что уважать не за что. Тюрин - известный среди учителей коррупционер. Но впился он в корыто-кормушку неплохо и, похоже, надолго.

За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #91 : 28 Мая 2008, 00:47:53 »

2 Debris & Marijka: Слив засчитан. Ни на один вопрос вы не ответили, бледнолицые.

За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.
Marijka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #92 : 28 Мая 2008, 11:02:08 »

Ось в тому й то справа, що замість приклеювання ярличків варто мислити.
"Вони клеють ярлички, не вміють мислити і взагалі вони бидло. А я не приклеюю ярличків, я мислю і я небидло."
Знайома аргументація.
Про "бидло", здається, мову ніхто не заводив.
Marijka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #93 : 28 Мая 2008, 11:07:48 »

Робити аборт - етично? "Християнські моральні цінності" вважають, що ні. Хоча, не певен що всі.

А ви хочете, аби дітей вчили, що треба робити аборти? Вони і так добре цим володіють, не розуміючи наслідків вчинку.
Marijka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #94 : 28 Мая 2008, 11:10:08 »

Дуже важливо - для кого? До цієї націоналістичної істерії останніх років я пишався, що я українець. Зараз мені огидно.
Чому ж огидно? В такому разі можна поміняти громадянство. Хоча у нас "модніше" залишатися українцем з комплексом меншовартості перед старшим братом. Ким би він (брат) не був.
Marijka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #95 : 28 Мая 2008, 11:12:41 »

А, і ще: викладання християнської етики не передбачає навертання дитину в жодну з конфесій, ніхто дітей не буде змушувати молитися!!! Це інше: виховання громадяниа України, який в житті керується моральними принципами.
А чому саме "християнська" етика??? Що у ній є такого, чого нема у "звичайної" етики?
[/quote]

Що ж ви так реагуєте на "християнська"? Зате, коли у школі викладали валеологію, чось не було чути обурення.
Marijka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #96 : 28 Мая 2008, 11:15:36 »

Розумна людина може (та навіть повинна) бути духовною і навпаки. Таке враження, що на цьому форумі всі мислять совковими стереотипами
расшифруйте пожалуйста

а то так, я сейчас Вас присвою ярлык "а вы мыслите категориями средневекового мракобесия"

Ось в тому й то справа, що замість приклеювання ярличків варто мислити. Бо можна кричати: "середньовіччя, опіум для народу, затуркані віруючі", а можна без скандалу все проаналізувати. І що ж виходить: не така вже й страшна та християнська етика, навіть для багатоконфесійної України, навіть для нехристиян, навіть дял атеїстів. Тому що християнські моральні цінності є спільними для всіх християнських конфесій, також християнська етика не суперечить загальнолюдським цінностям, а є їх основою. Крім того, вона не входить у протиріччя з найважливішими етичними цінностями основних релігій світу. А ще, що дуже важливо, - ці цінності (християнські етичні) є складовою української національної культури.
А, і ще: викладання християнської етики не передбачає навертання дитину в жодну з конфесій, ніхто дітей не буде змушувати молитися!!! Це інше: виховання громадяниа України, який в житті керується моральними принципами.

а что просто этики не хватает?
обязательно христанскую?

почему не иудейскую? мусульманскую?
еще много вариантов есть

Мабуть, тому що Україна - все ж християнська країна. Йдеться про те, що більшість громадян позиціонують себе, як християни, а не про те, що (це я наперед, передбачаючи галас) хтось ставить під сумнів, що церква відділена від держави Улыбка
Marijka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #97 : 28 Мая 2008, 11:17:17 »

2 Debris & Marijka: Слив засчитан. Ни на один вопрос вы не ответили, бледнолицые.
Справа в тім, що нема часу постійно сидіти в інеті.
WiseMan
Я знаю, що я не знаю нічого але інші не знають й того.
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #98 : 28 Мая 2008, 13:26:57 »

21 березня 2008 року у сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради відбувся семінар "Запровадження предметів духовно-морального спрямування в навчальних закладах міста", в якому взяли участь представники 19-ти загальноосвітніх навчальних закладів та 8-ми християнських конфесій міста

У підведення підсумків семінару взяли участь представники християнських церков та релігійних організацій міста.

І хто тепер скаже шо там обійдеться без попів?
Чому на семінар не запросили буддистів, мусульман?
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #99 : 28 Мая 2008, 14:42:53 »

21 березня 2008 року у сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради відбувся семінар "Запровадження предметів духовно-морального спрямування в навчальних закладах міста", в якому взяли участь представники 19-ти загальноосвітніх навчальних закладів та 8-ми християнських конфесій міста

У підведення підсумків семінару взяли участь представники християнських церков та релігійних організацій міста.

Тому що, буддистів немає, а мусульмани є лише для піар шуму навколо мінарету.
Ви особисто із попами спілкувались?
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #100 : 28 Мая 2008, 14:45:05 »

А чому саме "християнська" етика??? Що у ній є такого, чого нема у "звичайної" етики?

Що ж ви так реагуєте на "християнська"? Зате, коли у школі викладали валеологію, чось не було чути обурення.
[/quote]

А Ви хочете порушити наше конституційне право реагувати на будь-яку релігійму мурню так, як нам здається правильним і чесним? ТОді повідомте призвіще, я на Вас в прокуратуру заяву напишу.
Довідка* Я погано реагую на будь-яку релігію. Конституція України і Декларація прав людини мені це правл гарантують. Не думайте, що Ви вище
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #101 : 28 Мая 2008, 14:50:39 »

Мабуть, тому що Україна - все ж християнська країна. Йдеться про те, що більшість громадян позиціонують себе, як християни, а не про те, що (це я наперед, передбачаючи галас) хтось ставить під сумнів, що церква відділена від держави Улыбка

Україна - світська держава. Спочатку добийтеся прийняття чере ВР закону, щоб нас, атеістів розстрілювати на місці, тоді у Вас залишиться християнська держава. А ми поки-що живемо у СВОЇЙ країні - країні для всіх українців, хто не краде і не вбиває (але з тих пір, як тут почали будувати церкву на церкві, чиновних злодіїв виросло в геометричній прогресії чомусь)
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #102 : 28 Мая 2008, 14:55:26 »

+1
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #103 : 28 Мая 2008, 15:03:24 »

Україна - світська держава. Спочатку добийтеся прийняття чере ВР закону, щоб нас, атеістів розстрілювати на місці, тоді у Вас залишиться християнська держава. А ми поки-що живемо у СВОЇЙ країні - країні для всіх українців, хто не краде і не вбиває (але з тих пір, як тут почали будувати церкву на церкві, чиновних злодіїв виросло в геометричній прогресії чомусь)

Ви просто упереджені. А ця тема лише місце виразити свої упередження.
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #104 : 28 Мая 2008, 15:05:33 »

давайте аргументы
а не переход личности
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #105 : 28 Мая 2008, 15:11:18 »

Якщо людина упереджена, то аргументи як грох в стіну.
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #106 : 28 Мая 2008, 15:12:15 »

а конституция чем не аргумент?

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #107 : 28 Мая 2008, 15:46:25 »

Прикол: не підходить аргументація опонента - заявляти, що він упереджений! Ви б ще так на захисті якоїсь дисертації посперечались...
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #108 : 28 Мая 2008, 15:56:59 »

Це не прикол, це реальність. Ви насправді упереджені, використовуєте слова як "розстріляйте", і так далі. Ви цю тему використовуєте як місце сублімації власних зранень.
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #109 : 28 Мая 2008, 15:57:55 »

Так. я упереджений. Не хочу, що би моїм дітям на уроках християнської етики несли розумне-добре-вічне. І не мушу пояснювати, чому.
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #110 : 28 Мая 2008, 15:59:50 »

А конкретно у вас діти шкільного віку є?
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #111 : 28 Мая 2008, 16:07:50 »

Це не прикол, це реальність. Ви насправді упереджені, використовуєте слова як "розстріляйте", і так далі. Ви цю тему використовуєте як місце сублімації власних зранень.

Руйнування психіки дитини чужою для мене ідеологією (а релігія - це різновид) я вважаю гіршою за розстріл. "Промити мізки" несформованій дитині - гарше, ніж вбити
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #112 : 28 Мая 2008, 16:10:23 »

а РунВіра, Ведичне православ’я тощо також для піару?
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #113 : 28 Мая 2008, 16:11:26 »

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #114 : 28 Мая 2008, 16:16:57 »

А мені-от цікаво, кого ж моніторили управлінці від освіти? Чи не самих же учасників конференції разом з батюшками? Причому, не все знаєте: це лише друга половина моніторингу, яка стосується про запровадження предмету у загальноосвітніх школах. А перше, аналогічне опитування, стосується впровадження цієї ж дисципліни для ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ Шокирован, причому розклад приблизно такий самий.

Повторю результати  для тих, кому ліньки вникати  у цифри. Опитано було 500 осіб.

забезпечити духовно-моральне навчання дітей мають передусім батьки (67%), а вже потім школа та релігійні організації.

Який предмет доцільно вивчати? 27% християнська етика, трохи менше набрали основи християнської культури та релігієзнавство. Ще менше - основи релігійної етики та християнська етика в українській культурі (здається мені, що йшлося лише про гарне формулювання - Віленович-філолог повипендрювався ).

Головна мета у вивченні предмету - формування світогляду і духовності (34 і 26%), ну і може виховання християнських цінностей, хтось навіть мав на увазі залучення до віри.

Кому доцільно викладати предмет? - 77% опитаних вважають, що учням усіх класів.

ХТО має викладати? - Вчителі зі спецпідготовкою (49%), священики з педосвітою (37%), просто батюшки (10%).

Обов"язково чи факультативно? 57% вважають, що факультативно, решта - що обов"язково.

Хто має обирати вивчення предмету? Батьки (55%), самі навчальні заклади (29%), а учнів і питати нічого - їм право голосу дали тільки 16% опитаних.

То треба цього предмету чи не треба? - 91% вважають, що так.

От мені лише цікаво, чому до цього часу в пресі ще не виникало жодних обговорень цієї теми, попереджень, формування громадської думки, агітації? От якби Віленович не похвалився "досягненням" у своєму інтерв"ю, так би і дізналися по факту - у вересні. Агов, тут же є живі представники ЗМІ? Взяли б цю тему на перо bud
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #115 : 28 Мая 2008, 16:18:59 »

Ви просто упереджені. А ця тема лише місце виразити свої упередження.

Я думаю, ще для того, аби висловити свою власну, незаангажовану думку.

У більшості кам’янчан немає можливості відвідувати закриті семінари та підбивати їх підсумки. Мене не питали, чи не проти я цих новацій в освіті. Тут кажу вголос. Я Проти.
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #116 : 28 Мая 2008, 16:20:28 »

Руйнування психіки дитини чужою для мене ідеологією (а релігія - це різновид) я вважаю гіршою за розстріл. "Промити мізки" несформованій дитині - гарше, ніж вбити

Шаную небажання участі власних дітей на подібних уроках. Кожен має право. Але дозвольте запитати, а діти шкільного віку є?
Бо про них власне стільки мови.
« Последнее редактирование: 28 Мая 2008, 16:30:14 от Dante » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #117 : 28 Мая 2008, 16:22:48 »

Водоп"янову - браво clap-1 clap-1 clap-1

В Росії, до речі, питання ставиться ще крутіше - там запроваджують конкретно Закон Божий, який вестимуть саме попи, з хоровою молитвою перед початком уроків. Там влада чітко розуміє, що релігія - потужна ідеологічна зброя (згадайте хоча б передвиборну кампанію Януковича ).
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #118 : 28 Мая 2008, 16:27:23 »

А конкретно у вас діти шкільного віку є?

а для чого цікавитесь?
Dante
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #119 : 28 Мая 2008, 16:31:43 »

Для того що саме про дітей йде мова.
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти