Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Марта 2019, 18:58:58
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  История Каменца
| | |-+  Відомі і цікаві кам'янчани
Страниц: [1] 2 3 ... 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Відомі і цікаві кам'янчани  (Прочитано 36832 раз)
Veronika
Новичок
*

репутация +0/-0

« : 28 Мая 2008, 19:09:35 »

Хто кого знає з відомих і цікавих жителів міста напишіть.
« Последнее редактирование: 12 Июня 2008, 09:55:41 от Snake » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1 : 28 Мая 2008, 19:16:43 »

У рубриці "Історія"? А який саме період вас цікавить? І кого саме відносите до цікавих людей? Митців? Політиків? Науковців? Олігархів? Просто, думаю, легше зайти до бібліотеки і прошуршати статті Будзея в "Подолянині". По історичних - він ас. Ще трохи статтей по історичних постатях є тут:
http://www.tovtry.km.ua/ua/index.html
Forest
Будь честным с собой
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #2 : 29 Мая 2008, 12:51:54 »

Найвідоміший житель Кам'янця – це Нікіта Рейда!!!!!!!! bud
Дещо з історії: познайомились через спільних друзів у школі (я в 7, він в 9 класі). Доречі, досі дружимо  beer Хлопець має різносторонні захоплення: є гарним фотографом, катається на конях, пригає з парашутом (кожен день Улыбка), любить дайвінг, пише вірші, В. Висоцький – то його брат, рідний. Про все інше читайте профіль – Кіта.
Покажіть мені хоча б когось, хто не знає його в лице!!!
P. S. Я його люблю!!!  iloveyou

Ах, как хочется взлететь,
Воспарить над облаками.
Не в силах больше я терпеть
Тоску земли под грешными ногами!!!
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #3 : 29 Мая 2008, 13:13:49 »

Я знаю! (в лице)

Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

Linux is obsolete. (c) Andy Tanenbaum

« Ответ #4 : 02 Июня 2008, 10:42:49 »

Хто кого знає з відомих і цікавих жителів міста напишіть.
При міськраді уже створена група, яка буде визначати відомих кам'янчан. Звертайтеся туди.

P.S. Видно, що 7 чудес Кам'янця уже не актуально.

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #5 : 10 Июня 2008, 12:50:00 »

У Вікіпедії започатковано сторінку, присвячену найвідомішим кам'янчаним - "Кам'янець-Подільський в особах":

википедия

исправил ссылку
« Последнее редактирование: 10 Июня 2008, 14:19:59 от Snake » Записан

А баба на волі — цілована баба
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #6 : 10 Июня 2008, 14:27:38 »

Цікаво було б дізнатися про критерії відбору до того списку.

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #7 : 10 Июня 2008, 15:51:15 »

Ну, наприклад, з радянського періоду - фукнкціонери КПСС, які ніяких інших талантів не мали... Улыбка Гарний критерій
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #8 : 11 Июня 2008, 01:00:50 »

На мій погляд, критерій чітко і лаконічно означено в назві цієї теми: відомі і цікаві кам'янчани.

Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

"...а где пастух дурак, там и собаки дуры!"

« Ответ #9 : 11 Июня 2008, 07:30:41 »

Тогда сформулируем вопрос иначе - кто составлял список, кто автор этой странички Википедии?
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #10 : 11 Июня 2008, 07:35:52 »

1876 — Софія Федорівна Колчак (Омірова), дружина адмірала Олександра Колчака - відома чи цікава?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #11 : 11 Июня 2008, 14:33:04 »

Взагалі-то з цих відомих і цікавих більшість нам не знайомі, оскільки ті, що дореволюційні не лише не піарились, а ще й були "відсіяні" радянською цензурою. А скількох із цих осіб ми "проходили" у школі? Тобто, нам їх знати нема звідки. Отже, нічого вони не відомі. Можна було б сформулювати трохи інакше: визначні кам"янчани, наприклад. і таки да, треба дізнаватись про них побільше.

Свого часу писала дипломну роботу по подільськійінтелігенції ХІХ- поч. ХХ ст., і реально відкрила для себе цілу плеяду цкавих, непересічних, потужних особистостей, пам"ять про яких багато років припадала порохами в архівах, і лише останні якісь 10-15 років тому про них знову почали згадувати, досліджувати і розповідати нам.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #12 : 11 Июня 2008, 14:38:40 »

1876 — Софія Федорівна Колчак (Омірова), дружина адмірала Олександра Колчака - відома чи цікава?

Тим не менше, її іменем чомусь названо мис на острові Беннетта. Треба запитаїї її сучасників, чому вони так зробили, але той мис ніхто не перейменував.
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #13 : 11 Июня 2008, 19:25:25 »

Тогда сформулируем вопрос иначе - кто составлял список, кто автор этой странички Википедии?

А Вікіпедія - це колективна творчість. У ній немає такого поняття як автор сторінки. Будь-хто має право редагувати будь-яку сторінку. В цьому і полягає суть Вікіпедії.

Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

« Ответ #14 : 11 Июня 2008, 19:50:24 »

И всё-таки, кто тот застенчивый скромник?
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 11 Июня 2008, 20:05:06 »

Взагалі-то з цих відомих і цікавих більшість нам не знайомі, оскільки ті, що дореволюційні не лише не піарились, а ще й були "відсіяні" радянською цензурою. А скількох із цих осіб ми "проходили" у школі? Тобто, нам їх знати нема звідки. Отже, нічого вони не відомі. Можна було б сформулювати трохи інакше: визначні кам"янчани, наприклад. і таки да, треба дізнаватись про них побільше.

Свого часу писала дипломну роботу по подільськійінтелігенції ХІХ- поч. ХХ ст., і реально відкрила для себе цілу плеяду цкавих, непересічних, потужних особистостей, пам"ять про яких багато років припадала порохами в архівах, і лише останні якісь 10-15 років тому про них знову почали згадувати, досліджувати і розповідати нам.
+1

Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #16 : 11 Июня 2008, 20:09:02 »

Тим не менше, її іменем чомусь названо мис на острові Беннетта. Треба запитаїї її сучасників, чому вони так зробили, але той мис ніхто не перейменував.

Досить сумнівний довід.

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #17 : 11 Июня 2008, 20:17:05 »

И всё-таки, кто тот застенчивый скромник?

А там угорі є кнопочка «Історія», натиснувши яку, Ви побачите всю історію редагування сторінки - крок за кроком.

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #18 : 11 Июня 2008, 20:25:44 »

А Ви можете поставити статтю про Софію Колчак на вилучення з Вікіпедії, обгрунтувавши недоцільність статті про цю особу. Якщо Вас підтримають, статтю через тиждень (стільки триває голосування) буде вилучено з Вікіпедії.
« Последнее редактирование: 11 Июня 2008, 20:27:18 от Олег Будзей » Записан

Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

« Ответ #19 : 11 Июня 2008, 21:08:16 »

А там угорі є кнопочка «Історія», натиснувши яку, Ви побачите всю історію редагування сторінки - крок за кроком.

Благодарю!
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #20 : 11 Июня 2008, 22:12:38 »

А Ви можете поставити статтю про Софію Колчак на вилучення з Вікіпедії, обгрунтувавши недоцільність статті про цю особу. Якщо Вас підтримають, статтю через тиждень (стільки триває голосування) буде вилучено з Вікіпедії.

А з якої радості я маю це робити?  Непонимающий

Може ще й DoS-атаку на Great Ukrainians організувати?
« Последнее редактирование: 11 Июня 2008, 22:17:01 от Darth Vader » Записан

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #21 : 11 Июня 2008, 23:35:18 »

Не зобов"язаний, але ж МАЄШ ПРАВО. Якщо ти помітив, тобі просто люб"язно запропонували сказати своє "фе" і вплинути на список.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #22 : 11 Июня 2008, 23:37:18 »

Мені лише цікаво, а хто відповідає за правильність наданих у Вікіпедії фактів? Як я можу бути певна, що отримуючи звідти будь-яку інформацію, мене не буде введено в оману?
angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #23 : 11 Июня 2008, 23:43:22 »

Вроде никто

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
Анька
Пользователь
**

репутация +0/-0

"Я легко довольствуюсь самым лучшим"

« Ответ #24 : 12 Июня 2008, 00:51:20 »

я считаю, что в этом списке должна быть Каушанская Бэлла Липовна - лучшая учительница мира, и её все знают, даже те, кто у неё не учились. она известность Каменца и интереснейший человек, если она не заслуживает попасть в этот список, тогда я не знаю кто заслуживает.

«Если можешь сидеть, не стой. Если можешь лежать, не сиди.» -сэр Уинстон Леонард Спенсер-Черчилль
«В молодости я придерживался правила не пить до обеда, сейчас я стал старый и стараюсь не нажираться до завтрака.» -он же.
fanni1939
Постоялец

репутация +0/-2

политически неблагонадёжен

« Ответ #25 : 12 Июня 2008, 01:04:39 »

я считаю, что в этом списке должна быть Каушанская Бэлла Липовна - лучшая учительница мира, и её все знают, даже те, кто у неё не учились. она известность Каменца и интереснейший человек, если она не заслуживает попасть в этот список, тогда я не знаю кто заслуживает.
Отец и мать- преподаватели в техникуме и институте,поэтому с детства "вращаюсь в преподавательской среде",но никогда не слышал о Белле Липовне В замешательстве

Лучше умереть стоя, чем жить на коленях.
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #26 : 12 Июня 2008, 06:15:37 »

Не зобов"язаний, але ж МАЄШ ПРАВО. Якщо ти помітив, тобі просто люб"язно запропонували сказати своє "фе" і вплинути на список.
Одна справа - критика, а інша - вандалізм. Видалення сторінок - одна із форм wiki-вандалізму.
При усій моїй неповазі до Вікіпедії - це не мій метод.

Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #27 : 12 Июня 2008, 06:17:12 »

Отец и мать- преподаватели в техникуме и институте,поэтому с детства "вращаюсь в преподавательской среде",но никогда не слышал о Белле Липовне В замешательстве
школа №14, учительница биологии.

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #28 : 12 Июня 2008, 09:03:38 »

не знаю
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #29 : 12 Июня 2008, 09:53:35 »

Я знаю... трохи і бачу її частенько бо живе вона недалеко і вона вчила мого брата)) Улыбка

Страниц: [1] 2 3 ... 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти