Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Марта 2019, 19:57:36
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  История Каменца
| | |-+  Відомі і цікаві кам'янчани
Страниц: 1 [2] 3 4 5  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Відомі і цікаві кам'янчани  (Прочитано 36819 раз)
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #30 : 12 Июня 2008, 09:59:44 »

я считаю, что в этом списке должна быть Каушанская Бэлла Липовна - лучшая учительница мира, и её все знают, даже те, кто у неё не учились. она известность Каменца и интереснейший человек, если она не заслуживает попасть в этот список, тогда я не знаю кто заслуживает.
Анька, ты издевешься, да?  ШокированДа её надо от детей изолировать!!!
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #31 : 12 Июня 2008, 11:05:00 »

Як завжди, цікава та актуальна тема скочучється  до з'ясування дрібних деталей.

Щодо Каушанської: якщо у Вас є авторитетні джерела, які засвідчують, що вона - найкращий у світі педагог, напишіть на основі цих авторитетних джерел статтю у Вікіпедію. Ось і вся проблема.

А баба на волі — цілована баба
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #32 : 12 Июня 2008, 11:14:07 »

Не зобов"язаний, але ж МАЄШ ПРАВО. Якщо ти помітив, тобі просто люб"язно запропонували сказати своє "фе" і вплинути на список.
Одна справа - критика, а інша - вандалізм. Видалення сторінок - одна із форм wiki-вандалізму.
При усій моїй неповазі до Вікіпедії - це не мій метод.

Затирати сторінки - вандалізм, ставити статтю на голосування на предмет її вилучення - цивілізований спосіб розв'язання проблем у Вікіпедії. Тож сміливіше вперед!!!  bud

Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

Linux is obsolete. (c) Andy Tanenbaum

« Ответ #33 : 12 Июня 2008, 14:00:08 »

А навіщо? Я вже вдруге задаю це запитання.  Якщо я почну видаляти з Вікіпедії все, що мені там не подобається - мені не вистачить життя. У мене є чим над чим працювати і без того.

Чи може Вас цікавить технічна сторона (як написати бота для штучного голосування на Вікіпедії)?
Поки не знаю.

Щодо сторінки про відомих і цікавих - підбір випадковий, хоча й впорядкований за хронологією
« Последнее редактирование: 12 Июня 2008, 14:02:37 от Darth Vader » Записан

Анька
Пользователь
**

репутация +0/-0

"Я легко довольствуюсь самым лучшим"

« Ответ #34 : 12 Июня 2008, 23:38:54 »

я считаю, что в этом списке должна быть Каушанская Бэлла Липовна - лучшая учительница мира, и её все знают, даже те, кто у неё не учились. она известность Каменца и интереснейший человек, если она не заслуживает попасть в этот список, тогда я не знаю кто заслуживает.
Анька, ты издевешься, да?  ШокированДа её надо от детей изолировать!!!

глупость полная. она лучшее, что нашим детям могло случиться и мне очень жаль, что мои дети не могут у неё «мучаться», чтобы потом с годами понять сколько полезного она нам дала и при этом она вела у меня только биологию, а те люди, которые имели счастье, чтобы она была у них классная руководительница до сих пор гордятся этим. ты texc может просто ещё к этому не пришла или мало знакома с Бэллой Липовной.

«Если можешь сидеть, не стой. Если можешь лежать, не сиди.» -сэр Уинстон Леонард Спенсер-Черчилль
«В молодости я придерживался правила не пить до обеда, сейчас я стал старый и стараюсь не нажираться до завтрака.» -он же.
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #35 : 13 Июня 2008, 07:35:04 »

Да, Анька, оценила твоё чувство юмора!!!
« Последнее редактирование: 13 Июня 2008, 08:02:01 от texc » Записан
Анька
Пользователь
**

репутация +0/-0

"Я легко довольствуюсь самым лучшим"

« Ответ #36 : 13 Июня 2008, 11:06:29 »

это совсем не смешно, я действительно так считаю и не я одна. это у тебя с восприятием ценностей жизни лажа и большая, или, как я уже и говорила ты плохо знаешь её.

«Если можешь сидеть, не стой. Если можешь лежать, не сиди.» -сэр Уинстон Леонард Спенсер-Черчилль
«В молодости я придерживался правила не пить до обеда, сейчас я стал старый и стараюсь не нажираться до завтрака.» -он же.
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #37 : 13 Июня 2008, 11:17:30 »

хорошо

чем она лучше других учителей?  есть ли какие ученые звания? награды, премии? автор известных книг?

texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #38 : 13 Июня 2008, 11:20:45 »

Понятно, у тех, кто не согласен "что это лучшее, что могло случиться с нашими детьми" "с восприятием ценностей жизни лажа и большая". Эх, пошла я, вся такая не правильная, с этой темы. Рот на замке
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #39 : 13 Июня 2008, 11:22:56 »

Мне кажется, это не показатель. У моей первой учительницы был орден ленина, и куча других попроще. А воспитание у нее базировалось на страхе и местами легком рукоприкладстве. Поэтому-то класс был "шелковым" и комиссии восхищались...
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #40 : 13 Июня 2008, 11:28:59 »

я тут поспрашивал выпускников 14

кроме негатива с матерной форме не услышал

странно к чему бы это???
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #41 : 13 Июня 2008, 12:55:32 »

Отец и мать- преподаватели в техникуме и институте,поэтому с детства "вращаюсь в преподавательской среде",но никогда не слышал о Белле Липовне В замешательстве
школа №14, учительница биологии.

Ну и что? Моя учительница была лучше!!! (впрочем, она есть в списке), но были и еще не хуже - это не основание всех учителей в заносить на страницы.
...а моя мама - вообще самая замечательная. Кто не верит - могу в реале в глаз дать.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #42 : 13 Июня 2008, 14:37:22 »

З приводу вчителів, то дивно, що найпопулярнішого серед форумчан поборника духовності і викорінювача комп"ютерних клубів Олега Демчука статті у Вікіпедії ще нема Шокирован Альо, хто візьметься виправити цю кричущу несправедливість? bud

Серед відомих учителів, котрі не словом, а ділом, - вчитель української мови та літератури  Алла ФЕДІРКО, про яку чомусь Вікіпедія не згадує (гуртки плекання української мови, писанкарство, зв"язки з українськими школярами в інших містах України та українцями за кордоном тощо). По-моєму, гідна особа.

А от присутність у списку так би мовити поета (може колись, у перспективі) Андрія Нечитайла - м"яко кажучи, дивує. То варто б записати усіх кам"янецьки х віршомазів, а їх знайдеться не один десяток.
gurza
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #43 : 13 Июня 2008, 17:37:52 »

А наявність таваріща Смірнова - колишнього секретаря райкому КПСС взагалі розчулило. Може, у нього все ж були якісь невідомі  сучасникам таланти, окрім як встановлювати в селах кріпосницькі порядки і збирати дань?
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #44 : 13 Июня 2008, 19:25:25 »

Алла Федірко народилася в селі Шустівці. Про неї є біографічні публікації в солідних виданнях. Тож про неї цілком можлива стаття у Вікіпедії. І вона, звісно, буде представлена в списку уродженців сіл Кам'янець-Подільського району.

Щодо Смирнова. Людина багато років керувала районом, його іменем названо вулицю, про нього видано книгу спогадів. Тож по-більшовицькому викреслити цю людину з історії ми не маємо права. Інша річ, що стаття про Смирнова має бути не суцільним вихвалянням його діяльності, а об'єктивною.

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #45 : 13 Июня 2008, 19:38:57 »

Щодо Андрія Нечитайла. Він переможець всеукраїнського конкурсу «Молоде вино», обласного конкурсу імені Івана Іова, автор збірки з оригінальною назвою та оригінальними віршами  "Жертвам депресій". Побільше би в Кам'янці було таких «віршомазів»!!!

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #46 : 13 Июня 2008, 19:58:49 »

В такому разі дійсно шкода, що немає видань у Кам"янці, які б дали змогу прочитати вірші Нечитайла-молодшого, та й старшого Плачущий І взагалі, навіщо в місті стільки газет, якщо вони нічого не розповідають нам про нас самих, і заліплюють половину площі витягами з інету?
Може, Олеже Васильовичу, хоча б на форумі могли нас ознайомити із творчістю наших поетів? Ви на цьому добре знаєтесь, і напевно усі ті збірки у вашій бібліотеці є Подмигивающий
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #47 : 13 Июня 2008, 20:53:40 »

Ось один із віршів Андрія Нечитайла.

Місто пахне порохом
Морок пахне порохом
Порох пахне кулями
Кулі пахнуть дулями
Пахнуть вельми гречно
Це беззаперечно
Воля пахне славою
Слава пахне лавою
Лава пахне згарищем
Згарище товаришем
Товаришем, якого в гості приведено
І це все фізикою доведено
Фізика пахне цифрами
Цифри штиняють шифрами
Шифри штиняють агентами
Агенти пахнуть плацентами
Пахнуть доволі вперто
(Це я вам відверто)

РЫЖАЯ
Ветеран

репутация +1/-0

Счастье - это не цель, а образ жизни.

« Ответ #48 : 14 Июня 2008, 00:12:54 »

У Вікіпедії започатковано сторінку, присвячену найвідомішим кам'янчаним - "Кам'янець-Подільський в особах":

википедия

Просмотрела страничку....  Может не в тему...
  В 80-х на Одесской киностудии снимался фильм по мотивам  "Детей подземелья" Короленко - сценарий и режиссер -
уже тогда опальная Кира Муратова. История фильма печальна - он таки утерян... по крайней мере негативы, по которым его хотели поднять были уничтожены...
  А теперь как это относится к Каменцу - просто некоторые сцены снимались в городе.  В здании детской библиотеки - что на бывшей Ленинградской и естественно в старом городе...   Помню дни, когда библиотеку закрывали... съемки были.   Фильм назывался "Среди серых камней".  Википедия молчит по этому поводу... печально....
  Специалисты говорят, что это лучший фильм Муратовой.

_____________________________________________________________________________________________

Есть два типа людей: одни катят мир, а другие бегут рядом и кричат: «Куда катится этот МИР?!»
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #49 : 14 Июня 2008, 01:56:49 »

Напевно, все таки в тему.  По-перше, на сторінці "Кам'янець-Подільський в особах" є розділ "Знімали кіно в Кам'янці-Подільському".  Отже, Кіру Муратову треба вписати в цей розділ. Тільки бажано би уточнити рік зйомок. По-друге, чоловік Кіри Муратової - художник Євген Голубенко -  народився в Кам'янці-Подільському, жив  на Польських фільварках.

А щодо того, що Вікіпедія мовчить про фільм "Серед сірих каменів", то вона про багато що ще мовчить. Поки що не знайшлося фахівця, який міг би кваліфіковано про цей фільм написати.

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #50 : 14 Июня 2008, 02:09:51 »

Ось що про зйомки цього фільму розповідає Євген Голубенко в інтерв'ю "Дзеркалу тижня":

"У кіно взагалі нічого не буває просто. В останній момент раптом може з’явитися геніальна ідея, і доведеться усе змінювати, починати з нуля, хоча й намагаєшся уникнути різких змін. Просто було лише одного разу, на зйомках фільму «Серед сірих каменів». Я тоді не працював художником-постановником, а поїхав за компанію з Валентином Гідуляновим. Натура Західної України, описана Короленком, була мені знайома з дитинства. Ми її знайшли спільними зусиллями за чотири дні: і цвинтар, і зруйновану каплицю, і замок, я просто знав, де все це знаходиться".

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #51 : 14 Июня 2008, 02:19:41 »

А тепер цитата з «Віче»:

"До речі, у фільмі «Серед сірих каменів» за повістю Володимира Короленка «Діти підземелля» Муратова, режисер, сценарист, вилучила своє ім'я з титрів у зв'язку з цензурними ножицями, що почикрижили фільм, а в титрах як режисер зазначений неіснуючий Іван Сидоров".

Frutik
Ветеран

репутация +0/-0

дарк бір кемп

« Ответ #52 : 15 Июня 2008, 10:34:58 »

якшо ріфмопльот андрій нечитайло поет то чому нема в списку іншого нечитайла - віталія, викладача університету, здається члена спільки письменників україний, одного з найнепересічніших викладачів вузу
« Последнее редактирование: 15 Июня 2008, 10:43:55 от Frutik » Записан

там нєт счьота рєкам і морям, но по нім нєльзя доплить домой (с) арія
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #53 : 15 Июня 2008, 11:28:58 »

приєднуюсь.

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #54 : 15 Июня 2008, 12:17:04 »

Аж у трьох списках є:

Категорія:Персоналії:Кам'янець-Подільський

Категорія:Випускники Кам'янець-Подільського університету

Категорія:Науковці Кам'янець-Подільського університету

Уважніше переглядайте Вікіпедію
« Последнее редактирование: 15 Июня 2008, 12:24:34 от Олег Будзей » Записан

Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #55 : 15 Июня 2008, 12:52:18 »

Я знаю... трохи і бачу її частенько бо живе вона недалеко і вона вчила мого брата)) Улыбка
Ой то я перепутав з другою))

kIta
Ветеран

репутация +4/-0

« Ответ #56 : 15 Июня 2008, 12:57:05 »

я тут поспрашивал выпускников 14

кроме негатива с матерной форме не услышал

странно к чему бы это???
какого года выпускники??

характер - это судьба
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #57 : 15 Июня 2008, 13:57:47 »

А что изменится? Ну, допустим, я слышал от 1993-95 (если считать по 11 классу), правда, без матерной формы.

haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #58 : 15 Июня 2008, 16:13:09 »

Ну я теж випускник 14 гімназії 1995 року,  Бела Ліповна біологію викладала від і до, під час навчання стресів вистачало Улыбка, але після школи  - жодного негативу і лише повага.
Potann
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #59 : 07 Ноября 2008, 15:29:47 »

еще раз удивляюсь....на днях смотрели фильм "Адмираль", где фигурировала Колчак София и щас вижу тут знакомую фамилию...до этого не знала про ее существование вообще...какие бывают совпадения))
Страниц: 1 [2] 3 4 5  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти