давайте обговорювати що цікавого в місцевій пресі пишуть

Автор Lina, 26 Червня 2008, 18:29:56

« попередня тема - наступна тема »

Lina

тільки прохання, не столітньої давності інформацію обговорювати, а щотижневу.
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

105

Lina

Я ще не мала часу насолодитися читанням свіжої преси :) Тільки почала читати *unsure*
і вічні будемо із нею!

Lina

Для себе в Фортеці знайшла цікаву статтю про те, як взяти кредит на навчання. Єдиний мінус, що стаття з інету. Але ж цікаво і корисно
і вічні будемо із нею!

Snake

ща накуплю и почитаю
еще ничего свежего не видел просто

Lina

Дивлюся, що тема місцевої преси затормозилася, і взяла вчора три основних газети міста і вирішила прочитати. Невже немає нічого цікавого?
"Фортеця" - новини міста та району, стаття про орендарів водойм цікава, але не актуальна, фоторепортаж про зупинки - актуально, але де "мораль басни", стаття про совість актуально, але якщо люди не мали совісті, то й не матимуть (страшно це все, але життя є життя) і, як звичайно піар цемзаводу. Здоров"я та вихідний - цікаво, і ще комплімент тому, хто підбирає анекдоти, справді почуття гумору непогане.
і вічні будемо із нею!

Lina

"ДМ" - новини міста та району, економічні новини, матеріали про аквадром в кожій з трьох вибраних газет, моніторинг цін і зміна прожиткового мінімуму в дві гривні - актуально і смішно, проблеми спиртзаводу для жителів актуальні, але вони можуть закінчитись так як Модуль, тобто "а воз и ныне там", поради юриста - це справді актуальний матеріал, багато цікавого і потрібного дізнатися з нього можна, і вивчити не тільки свої обов"язки але й права, ще сподобалось опитування про місто, але дивно, що всі його вважають комфортним, є ж іще стільки недоліків, і ще цікаво про Кудринці, ніколи б не подумала, що у нас є ще замки крім нашої фортеці та Хотинської. І розважальна інформація про зірок - на любителя, але мені не цікаво.
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Snake

только что пролистал почти все
скукота везде
выбросил

читаю корреспондент и фокус

Lina

Я б також почитала краще щось інше, але за місто обідно. Хочеться місцеву пресу читати з задоволенням.
І ще раз про "Подолянин", а то поки читала і писала свій коментар, то з форуму викинуло.
Коротко: новони міста та району надто стисло, далі традиційний Нібулон і Спиртзавод, а всі інші сторінки посвячені історіям людей. Кому цікаво читати стільки персоналій в одній газеті, якщо навколо стільки відбувається. Оголошення, програмку, анекдоти і інше можна прочитати в кожній з двох описаних више газет. Я чесно скажу, не розумію чому "Подолянин" настільки популярний. Інколи бувають цікаві статті, але в основному нудно і нецікаво.
і вічні будемо із нею!

Snake

подолянин, на мой взгляд, скатывается  в советские времена, им уже на все наплевать: все равно рекламу принесут, и купят в в киоске

куда мы все денемся??

Lina

Народ, а вас не ображає те, що працівники "Подолянина" халтурять, використовуючи те, що всерівно газету куплять.
і вічні будемо із нею!

Феликс Эдмундович

"Народ, в вас не ображає те, що працівники "Ділового міста" халтурять, використовуючи те, що всерівно газету куплять?"

Понабирали, блин, безграмотных студентов на верстку - их труд дешевле стоит. А большинству "народа" на ошибки, очепятки и статьи плевать - сами тоже безграмотные, в газетах только объявления смотрят. Так что все в выигрыше.  *вау, запалюеш*
За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.

Veronika

шановний Феліксе, доводжу до Вашого відома, що верстає у нас газету далеко не студент, а людина, яка має величезний досвід роботи у цій сфері. Тому перед тим як щось писати перевірте дані. А написати лиш для того щоб написати, то це не показник освіченості.
І якби людей цікавили тільки оголошення, то й купували вони б переважно додаток до "ДМ", а не саму газету.
Тому не судіть всіх по собі, а якщо маєте якісь конкретні претензії чи поради, то ласкаво прошу і з задоволенням вислухаю

Veronika

І ще, шановний Феліксе, навіщо приплутувати "ДМ" всюди. Я за піар, навіть чорний, з Вами не домовлялася.

WiseMan

А хто сказав що це про ділове місто? В усіх газетах є ОЧЕПЯТКИ, але в даному випадку мені здалося - на злодієві шапка горить.

angar_19

Цитата: Veronika від 12 Липня 2008, 17:45:01
І ще, шановний Феліксе, навіщо приплутувати "ДМ" всюди. Я за піар, навіть чорний, з Вами не домовлялася.

Ого. А что, уже надо разрешение спрашивать?

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.

Veronika

За піар зазвичай гроші плотять, тому й домовляються.
А з приводу шапки, яка горить, то чорним по білому в коментарі Фелікса написано "Ділове місто".
Щодо описок, то вони бувають і я не відмовляюсь від того. чому і прощу вказувати на наші помилки, щоб ми могли вдосконалюватись і в ваших особах бачити поціновувачів, а не навпаки.

angar_19

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Veronika

Ви невірно зрозуміли. Я мала на увазі, що я не домовлялася про "піар" газети. Констуктивну критику завжди вислухаю, а розмови про те, що все у всіх не знаю як, але не так це просто від нічого робити.
Можливо я вкотре повторююсь, але я надіялась, що з допомогою форумчан уся наша редакція зрозуміє помилки та недоробки і постарається їх виправити. На жаль  допомоги годі чекати, ви просто поливаєте брудом, а не вказуєте на помилки. (це стосується не всіх).

angar_19

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

WiseMan

Вас хоч "поливаємо", є за що. Правити помилки і верстати нормально газету - робота ваших дуже досвічених верстальників, робіть її грамотно і не буде за що "поливати".  А інших взагалі не читають, хай Вас це втішить. Хто ж Вам скаже правду, як не ми? Якщо ми будем Вам оди співати нічого на краще вже зроблено не буде. Я наприклад не кажу шо все так безнадійно і шо ми все знаєм. Мені наприклад цікаво чи слово - безплатно є правильним? Підкажіть як досвічений журналіст. Век живи - век учись.

Феликс Эдмундович

Цитата: Lina від 12 Липня 2008, 14:07:11
Народ, а вас не ображає те, що працівники "Подолянина" халтурять, використовуючи те, що всерівно газету куплять.
2 Veronika: Стало быть, "приплетать" "Подолянин" можно, а "ДМ" нельзя. Нельзя, потому что Вы там работаете, и притом довольно нагло эту газету пиарите. Во всех этих ваших газетах ничего полезного, кроме объявлений и рекламы, нет. Сужу по себе (и по многим знакомым) - эти газеты покупаются или для прочтения объявлений, или для прочтения телевизионной программы. Некоторый интерес представляет еще статистическая информация. А статьи про очередную жирную морду, которая проплатила свой пиар газетенке, читают, быть может, только бабушки с дедушками на скамеечке, попутно перемывая косточки всем соседям.

"Можливо я вкотре повторююсь, але я надіялась, що з допомогою форумчан уся наша редакція зрозуміє помилки та недоробки і постарається їх виправити." - Перевожу. Редакция Вашей газеты не имеет денег на то, чтобы нанять аналитиков и нормальных журналистов, потому вы пытаетесь бесплатно использовать для этого мозги форумчан. Ваше слишком акцентированное поведение говорит в пользу такого предположения.

P.S. Дополню. Вам уже ясно было здесь показано, что обсуждение продукции, выпускаемой Вашим местом работы, не особенно интересно и даже (!) вызывает раздражение. Тем не менее Вы свое дело продолжаете. Кстати, все это говорит совсем не в пользу "ДМ".
За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.

Debris

Да им пофиг. Это же не "власник" газеты пишет и даже не его представитель.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Lina

Який жах. З обговорювання місцевої преси перейшли на аналіз ДМ. Як на мене, то для цього є відповідна тема.
І ще, навіщо стільки агресії до людини, яка нікого не ображає (але в кожного на це свій погляд,  *sorry*)
Якщо ніхто не читає місцевих газет давайте закриємо тему і будемо варитися кожен у своєму казані.
і вічні будемо із нею!

Lina

Щодо помилок чи дизайну, то я в тому не знавець. Мене більше цікавить інформаційне наповнення.
Доречі, незнаю наскільки справедливо, але в школі вчителька мене вчила, що безкоштовний - це російцькою безценный, а безплатний чи безоплатний - рос. даром.
Але я не філолог, тому нічого стверджувати не буду.
і вічні будемо із нею!

Snake

да, таки есть отдельная тема
и всех любителей ДМ просим туда

rolling

Местную прессу покупаю строго при необходимости созерцать объявления.

OlalaZhm

Вот чесслово, сколько лет сама эти объявления печатаю, никак понять не могу: зачем они нужны??? Все же есть в магазинах!

Snake

rolling

Lina

і переважна більшість з оголошень про роботу - лохотрон.
і вічні будемо із нею!

melik

да і таке буває..ні в якому разі не йди на "продажу мелкой бітовой техники" це все оцстой

Debris

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Xen

Странный вопрос. Сразу после окончания школы (на двойки), там не платят 5000 гривен в месяц. А ниже - не достойно, пацаны не поймут.
Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

angar_19

Цитата: Debris від 23 Липня 2008, 20:38:26
Почему не идти? Там нельзя заработать денег?

Я ради прикола (да и работа нужна была новая) пару месяцев назад звонил. Обычный СМ. Если интересно - при личной встрече.

Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед

Snake

вот такую заметку нашел в подолянине от 28.11.2008

вторая страница, раздел "місто"

[вложение устарело и удалено Администратором]

105

"В этом городе никогда не будут ходить трамваи"  (цитата з х/ф "Комісар")

Евгений

Цитата: Snake від 04 Грудня 2008, 19:45:32
Жаль... :'( А как было бы здорово на "рогатом" с ветерком по Каменцу пронестись :)