Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Октября 2019, 05:32:23
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Новая инициатива городских чиновников - Духовный совет
Страниц: 1 2 [3] 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Новая инициатива городских чиновников - Духовный совет  (Прочитано 19694 раз)
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #60 : 16 Июля 2008, 21:47:43 »

*вау, запалюеш* Демократію в Росії ніхто не бачив і у найближчі років 50 точно не побачите! А про вибори взагалі нікому не заікайтесь! Я навіть можу Вам сказати хто в Росії буде наступним президентом *вау, запалюеш*
« Последнее редактирование: 16 Июля 2008, 21:50:04 от dred » Записан
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #61 : 16 Июля 2008, 21:50:02 »

Парильщик, гірші.
Але це питання віри, credo, а тут вже не до диспутів. Бо через власне кредо сперечатися шкода нервів, а через чуже - часу. Бо кредо - це те, що вже в нас на молекулярному рівні.  От я про *відпльовується* благословіння прочитала - ну блювотні судоми, чесно.  А вам як віруючому - нічого, зійде.

Хоч комусь з класу було дозволено не ходити до попів на поклон?
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #62 : 16 Июля 2008, 21:54:14 »

жжошь, сцуко, я в истерике Демократію в Росії ніхто не бачив і у найближчі років 50 точно не побачите! А про вибори взагалі нікому не заікайтесь! Я навіть можу Вам сказати хто в Росії буде наступним президентом жжошь, сцуко, я в истерике
Спасибо за конструктив... и за пазитивное отношение к собеседнику.
Я привели пример механизма, когда-то применяшегося в моей стране, так как аналогий в Украине не знаю по понятным причинам и  предложила вам их и поискать...

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Парильщик
Гость
« Ответ #63 : 16 Июля 2008, 22:03:33 »

Парильщик, гірші.

Хоч комусь з класу було дозволено не ходити до попів на поклон?
Діло  абсолютно  добровільне.  Хоча  в  дітей  в  такому  віці  і  ситуації  спрацьовує  стадний  інстинкт.  Доречі  поки  був - прийшов  ще  один  клас.  
В  нашому  віці  благословіння  давали  партійні  лідери  місцевого  гатунку жжошь, сцуко, я в истерикеХоча  і  в  цьому  також  небачу  нічого  поганого:  говорили  щиро,  та  і  люди  неординарні-  таки  добились  чогось  у  житті жжошь, сцуко, я в истерикеХтось  всеж-  таки  має  сказати  путнє  слово.
І  взагалі-  комунісичної  моралі  вже  нема.  Хороша  вона,  чи  погана-  це  інша  тема.  І  щось  таки  має  її  замінити.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #64 : 16 Июля 2008, 22:24:47 »

Тобто в просто мораль, без -ізмів в нагрузку, ви не вірите? Дарма.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #65 : 16 Июля 2008, 22:36:18 »

>>Малек.
Перепрошую, не зміг стримати емоцій. Доречі в нашому парламенті  хочуть відмінити голосування за партійними списками і ввести одномандатників. Можливо так станеться...
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #66 : 16 Июля 2008, 23:01:19 »

1 сначала будет "Духовный совет". стоп, уже есть!!! хотя лет так 17 назад, были одни сплошные "советы" на протяжении 70 лет, но выходит что кому то мало.

2 потом введут христианскую этику в школах, а там и до вузов недалеко

3 потом скажут что школа и государтво у нас христианские, и нечего ломаться естественному процессу

4 потом сделают государственную религию
Щастячко
Постоялец

репутация +0/-0

Жить хорошо! А хорошо жить - еще лучше!

« Ответ #67 : 16 Июля 2008, 23:20:30 »

Не мешало бы, чтобы ввели просто Этику.
А морали нет вообще никакой. И ценностей (простите, кроме материальных и, если можно так выразиться "физиологическо-потребительских" - извините, за дурацкий термин).
И общество и индивидуууумы по отдельности деградируют. И чем дальше, тем быстрее.  Плачущий Страшно.  Плачущий  Плачущий  Плачущий
Парильщик
Гость
« Ответ #68 : 16 Июля 2008, 23:22:05 »

НепонимающийВ  яку  мораль!  Блекі-  будьте  реалістом.    законність,  порядність  ,  державну  структуру  дотримання  порядку?  Здається  що  Україна  існує  зараз  за  рахунок  дотримання  загальнолюдських  цінностей  пересічними  громадянами ,  а  не  держ  контролю. Але-  опа засадатута  про  політику  нізя-  забанять Строит глазки
Можете  ніколи  не  ходити  до  церкви,  ставитись  скептично до  тих,чи   інших  релігійних  конфесій,  але  погодьтесь,  що  загальнолюдські  принципи  співжиття  дуже  схожі  з  релігійними.  І  незалежно  від  віросповідання.  Ну  звичайно  за  виключенням  кліничних  випадків:  Коли  я  запитав  юного  представника  однієї  з  протестанських  течій  чим   відрізняється  їхня  віра  від  ортодоксальної  він  відповів,  що  може  плюнути  на  ікону. Обеспокоенный
З.І. Прочитав  попередню  відповідь-  згоден-  ні  в  чому  непотрібно  перегинати  палицю.

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #69 : 16 Июля 2008, 23:45:09 »

Не ті зараз пішли принци. Ой не ті.
Я навіть коли була вчителькою на третину ставки і банально не мала що їсти, матеріальними цінностями себе не заморачувала - і нікому не радила б це робити. Якби хтось спитав пораду. але ж не спитають. Зайняті. Добувають матеріальні цінності :о)
Жартую. Ага.

Парильщик, я взагалі не вірю, що таким ефемерним речам можна навчити (я писала про етику аж ніяк не як про шкільний предмет, а як певний внутрішній - як це укріїнською, а? - стержень). Можна було б афористично сказати, що такому не вчать,а  лише вчаться, але й з цим проблема - не у всіх виходить.
Тут максимально велика роль сім'ї. Школа - це вже 6 років, це вже жахливо пізно. А якщо тато  свої повноваження плавно конвертує в зайві грошики, мама цікавиться лише плітками , а бабуся затято ненавидить сусідів і тихо шкодить їм по-дрібному - етичною дитина на виході не вийде.
 хоча - клін кліном, fight fire with fire, може, тут теж, як і з алкоголізмом, теж діє принцип від противного - в алкоголіків діти або алкаші, або абстиненти, може, й етичність теж часом народжується як спротив?
Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

"...а где пастух дурак, там и собаки дуры!"

« Ответ #70 : 17 Июля 2008, 07:11:43 »

погодьтесь,  що  загальнолюдські  принципи  співжиття  дуже  схожі  з  релігійними.  І  незалежно  від  віросповідання.
Разумеется! И если трезвомыслящие теперь ещё и признают, что загальнолюдські не были "списаны" с релігійних, а сформировались гораздо раньше последних, то отпадёт вопрос о преподавании христианской этики, преподавать будут(?)* этику общечеловеческую.

* - почему (?) - потому что в этом случае предмет сразу перестанет привлекать интересантов от религии.
« Последнее редактирование: 17 Июля 2008, 07:13:53 от Gosha » Записан
Deviator
В жизни много всего хорошего...
Старожил

репутация +1/-0

« Ответ #71 : 17 Июля 2008, 09:59:05 »

Спочатку на випуск благословіння добровільно а потім?
barbor
Старожил

репутация +4/-0

Я сегодня не такой как вчера.

« Ответ #72 : 17 Июля 2008, 11:12:08 »

Давайте подождём и посмотрим чем ВСЁ ЭТО закончится в системе управления горбюджетом и НАМИ.

слыш, умник, а ты, в каменце живёшь, или нет??
Это я к тому, что "подождать и посмотреть" у меня нет возможности.
Я живу каждый миг, и второго для меня уже не будет.
НУ, тогда не жди и не сиди в форуме, а  вперёд на баррикады. Бей чиНОВНИКОВ! Бей ПОПОВников! bud
Или пробуй измени,то что изменить не сможешь. убей сибя ап стену
А живу я... а какая разница где, раз меня эта Тема тоже волнует!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #73 : 17 Июля 2008, 14:54:26 »

В  сина  був  випуск.  Ходили  всім  класом,  щоб  отримати  благословіння.Переповнювали  різні  почуття,  але  зупинився  на  тому,  що  в  благословінні  немає  нічого  поганого.
І  ще.  В  нашому  дитинстві-  юності  були  інші  цінності:  жовтеняцькі  зірочки,  піонерські  галстуки,  комсомольські  значки,  партійні  квитки, суботники.  партія-  ум,  честь  і  совість  нашої  епохи...........Шановні.  Невже  батюжки,  ксьонзи  ,  равини,  чи  хто  там  ще  з  релігійною  мораллю  гірші?  Тим  більше  що це  не  обов"язково.  
Інше  питання,  що  ще  навіть  за  Союза переважна  більшість працівників  релігії  були  співробітниками  спецслужб  та  мали  партійні  квитки.
Че-то навеяло.

З.Ы. то dred: А я-то думал, что Русь Владимир крестил...

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #74 : 17 Июля 2008, 15:10:40 »

Владимир - сын Ольги завершил начатое ею дело...

Якщо не релігія, то чим ще можна посіяти зерно добра в душі нашої сучасної молоді? Хто візьметься втлумачити в їх голови загальнолюдські  принципи  співжиття?
« Последнее редактирование: 17 Июля 2008, 15:16:53 от dred » Записан
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #75 : 17 Июля 2008, 15:20:22 »

В  сина  був  випуск.  Ходили  всім  класом,  щоб  отримати  благословіння.Переповнювали  різні  почуття,  але  зупинився  на  тому,  що  в  благословінні  немає  нічого  поганого.
І  ще.  В  нашому  дитинстві-  юності  були  інші  цінності:  жовтеняцькі  зірочки,  піонерські  галстуки,  комсомольські  значки,  партійні  квитки, суботники.  партія-  ум,  честь  і  совість  нашої  епохи...........Шановні.  Невже  батюжки,  ксьонзи  ,  равини,  чи  хто  там  ще  з  релігійною  мораллю  гірші?  Тим  більше  що це  не  обов"язково.  
Інше  питання,  що  ще  навіть  за  Союза переважна  більшість працівників  релігії  були  співробітниками  спецслужб  та  мали  партійні  квитки.
Не удержался. Если и сравнивать, то давайте не будем делать это поверхностно. Октябрята, пионеры (да, которых учили совсем не какой-то "коммунистической религии", а учили уважать старших, помогать друг другу, и т.д.) - плюс к этому кружки авиамоделирования, радиокружки, кружки природоведения, - какую альтернативу всему этому предлагают попы? Читать библию? Детей в первую очередь думать учили, а уже потом - всякой "идеологии" - в отличие от нашего сегодня. Вы, которые воспитывались "тогда", посмотрите на тех, кто растет сейчас - и попробуйте сравнить. Может кто-то из вас тоже кошек над костром подвешивал для развлечения - но это было скорее исключение. Субботники? Город засран, каньон в дерьме. Вы перекладываете ответственность за это на поколение, воспитанием которого не занимаетесь, на власть, которой на вас плевать и которой только нужны ваши голоса, и притом еще возмущаетесь: "Гнусные ГБшники заставляли народ под дулами автоматов убирать свой же город!"

За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #76 : 17 Июля 2008, 15:28:47 »

Якщо не релігія, то чим ще можна посіяти зерно добра в душі нашої сучасної молоді?
Т.е. религия = мораль = этика = добро (напр., крестовые походы). Так? Плюс еще страх перед "карой божьей". Только не забывайтесь. Подтверждений религиозным догмам в окружающем мире не наблюдается. Если вы воспитание строите на религии (уже в который раз повторяю! надоело!) - то вы всё общественное поведение ставите в зависимость от веры.

Хто візьметься втлумачити в їх голови загальнолюдські  принципи  співжиття?
Ну да, кто, как не попы?! В золоте, разряженные, все из себя. Они-то нравственности научат! Тем более на то желание великое имеют.

Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #77 : 17 Июля 2008, 15:42:04 »

dred
КАКОЕ дело? Она первая из Киевских князей приняла крещение... и.... все.
И кстати, Владимир был не сыном, а внуком. Сыном ее был язычник Святослав, так что делайте выводы...

А мне интересно, вы на вопрос, что было первично мораль или религиозные нормы как отвечаете? У меня сложилось впечатление, что в вашем понимании альтернативы религиозному мировоззрению просто не существует...
« Последнее редактирование: 17 Июля 2008, 15:44:45 от Малек » Записан

Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #78 : 17 Июля 2008, 15:42:51 »

Якщо не релігія, то чим ще можна посіяти зерно добра в душі нашої сучасної молоді?
Необходимость сосуществовать, основываясь на каких-то всеобщих правилах поведения, существовала задолго до возникновения религий. Попы лишь узурпировали эту "экономическую нишу", причем не без всеблагопозволения власть имущих (вспомним историю церкви!). Кстати, попробуйте дать определение терминам "добро" и "зло". Но это лучше в отдельной теме.

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #79 : 17 Июля 2008, 17:02:02 »

dred

А мне интересно, вы на вопрос, что было первично мораль или религиозные нормы как отвечаете? У меня сложилось впечатление, что в вашем понимании альтернативы религиозному мировоззрению просто не существует...

Алтернативи завжди є але для 10% населення. Для основної маси , сірого натовпу, альтернативи релігії не існує. А їм же теж потрібно якимось чином втолкувати  що таке добро і зло. Скільки населення проживає в глухих селах країн СНД? У них єдиний цивилізований заклад це 1 церква на все село, а то й на 5 сіл.
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #80 : 17 Июля 2008, 17:07:21 »

То есть согласно вышей логике атеисты - это люди без этого самого представления о добре и зле со всеми вытекающими последствиями?

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #81 : 17 Июля 2008, 17:42:01 »

Та скільки тих атеїстів на світі є? Їх такий мізер, що вони поміщаються у 10% вищевказаних. Немає таких людей, навіть серед так званих атеїстів, щоб у найважщі часи свого життя, не звертались подумки до Всевишнього. Людина яка розуміє  що таке релігія і що таке віра без церкви, костьолу, і т.д зможе прожити, але без віри, що знаходиться в її душі - ніколи.
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #82 : 17 Июля 2008, 17:46:34 »

Алтернативи завжди є але для 10% населення. Для основної маси , сірого натовпу, альтернативи релігії не існує.
Как замечательно Вы отзываетесь о своем народе! Вот уж действительно любовь к людям! Вам-то не надо объяснять, что такое добро и зло, мораль, этика и т.д.! Серая толпа. Да, пусть эта серая толпа остается серой, а попы нам, 10% остальных, называющих себя "небыдлом", помогут это самое быдло выдрессировать, чтоб оно не слишком нам мешало. Действительно, почему бы и нет?

Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #83 : 17 Июля 2008, 17:48:20 »

Немає таких людей, навіть серед так званих атеїстів, щоб у найважщі часи свого життя, не звертались подумки до Всевишнього.
Не расписывайтесь за других собственной умственной импотенцией.

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #84 : 17 Июля 2008, 18:24:50 »

Та скільки тих атеїстів на світі є? Їх такий мізер, що вони поміщаються у 10% вищевказаних. Немає таких людей, навіть серед так званих атеїстів, щоб у найважщі часи свого життя, не звертались подумки до Всевишнього.

Бл:*!!!!! я вже писала. 13.12.2007. Я помираю - реально помираю - від крововтрати. Останнє, що я чую перед тим, як вирубитися, це лікарка, хірургеса:
- Моліться!
 останнє, що я кажу лікарці, перш ніж вирубитись:
 - Бога немає. Я атеїст.
ПЕРЕСТАНЬТЕ РІВІНЯТИ ІНШИХ ПО СОБІ!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #85 : 17 Июля 2008, 19:12:24 »

Бл:*!!!!! я вже писала. 13.12.2007. Я помираю - реально помираю....
Якби реально помирала,то таки померла б. А мертві  gf,bkb yfufvbна форумах не пишуть.
Забагато драматизму ,пані, але шо ж поробиш - творча натура і всьо такоє Подмигивающий

По темі - чим розбиратись,кому віра потрібна,кому ні,  і хто ж тут найрозумніший ( і так ясно,шо це  ФЕ,він підтвердить,якщо треба) краще б спробували з"ясувати,чим мотивували свою відмову від участі в Раді представники МП.Бо саме МП зараз є основним носієм "радикального попізму" в маси.
« Последнее редактирование: 17 Июля 2008, 19:38:55 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #86 : 17 Июля 2008, 19:16:52 »

.
« Последнее редактирование: 17 Июля 2008, 19:40:58 от Blacky » Записан
Парильщик
Гость
« Ответ #87 : 17 Июля 2008, 20:05:56 »

Феліксе .  Майже  у  всіх  ваших  відповідях  згоден  з  вами,  але  тільки  на  половину.При  союзі  було  не  все  так  погано  з  ідеологією  та  моральністю.Але  зараз  немає  ні  різних  гуртків  ні  позакласної  роботи- посади  скорочені  за  браком  коштів.  Ні взагалі  хоч  якої  небудь  державної  ідеології.  
необхідність  співіснувати  базуючись  на  якихось загальних  правилах  поведінки  існувала  набагато  раніше  до  виникнення  релігій,  але попи  не  узурпували  цю  нішу,  принаймі  не  в  наш  час ,  не  в  нашій  країні  і  місті.
І  взагалі  я  дуже  вдячний  людям,  які  докладають  зусиль  до  виховання  моїх  дітей.  Дякую  вчителям  школи  та  позашкільних  закладів, тренерам  спортивних  секцій,  людям  для  яких  мої  діти  не  байдужі.  І якщо  батюшка  благословить  моїх  дітей  на  щось  добре,  йому  я  також  буду  вдячний.  
З.І. Щоб  ви  неподумали  що  я  фанатично  релігіозний-  розкажу  анекдот:
Новий  українець  в  грекокатолицькій  церкві
-Отче-сповідайте  мого  пса!
-Ви  що!!!  це-ж  храм  божий!!!  Ідіть  до  православних!!!!
-Ви  мене  не  зрозуміли:  ось1000$ - відпустіть  собаці  гріхи!!!
-Чому-ж  пан  зразу  н6е  сказав  що  його  пес  нашої-  грекокатолицької  віри Непонимающий
Парильщик
Гость
« Ответ #88 : 17 Июля 2008, 20:43:17 »

Ще  раз
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2446.0
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #89 : 17 Июля 2008, 21:40:06 »

Как замечательно Вы отзываетесь о своем народе! Вот уж действительно любовь к людям! Вам-то не надо объяснять, что такое добро и зло, мораль, этика и т.д.!
Ви випадково не депутат, що привикли так кудахкати на публіку?
Серая толпа. Да, пусть эта серая толпа остается серой, а попы нам, 10% остальных, называющих себя "небыдлом", помогут это самое быдло выдрессировать, чтоб оно не слишком нам мешало. Действительно, почему бы и нет?
А тому що так воно і є.

Бл:*!!!!! я вже писала. 13.12.2007. Я помираю - реально помираю - від крововтрати. Останнє, що я чую перед тим, як вирубитися, це лікарка, хірургеса:
- Моліться!
 останнє, що я кажу лікарці, перш ніж вирубитись:
 - Бога немає. Я атеїст.
Горбатого могила виправить...

Ф.Е. можете мене звинуватити в поганому ставленні до інвалідів.
Попередження  не  переходити  на  особистості
« Последнее редактирование: 17 Июля 2008, 21:56:52 от dred » Записан
Страниц: 1 2 [3] 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти