Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Сентября 2019, 15:51:47
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Музыка
| | |-+  Фестиваль "Отроків-2008",14-17 серпня
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Фестиваль "Отроків-2008",14-17 серпня  (Прочитано 13117 раз)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« : 15 Июля 2008, 19:15:20 »

Отроків - село між Дунаївцями та Новою Ушицею ( десь 20 км від Дуньковець).В кінці 18-на початку 19 ст. - частина т.зв. "Миньковецької держави"(власне Миньковецькій державі фест і присвячено)
Орги обіцяють купу всього - параглайдинг,театр,кіно,лицарів,екскурсії в природу,живу музику (Пропалу Грамоту в тому числі),діджеїв,лазерне шоу  і ще ка зна що.Що буде в реалі - подивимось.З"їздити варто  в будь-якому випадку -бо місця там просто а...єнні
Про фестиваль - тут: http://otrokiv.org (щодо його якості -в іншу тему ,бітте)
Про Миньківецьку державу - http://www.castles.com.ua/ma.html    (вдяка Блекі   Подмигивающий
« Последнее редактирование: 15 Июля 2008, 19:17:09 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #1 : 15 Июля 2008, 19:52:27 »

Я вже з вами розмовляти боюся після ваших матюків, але ви в курсі, що фестиваль під великою загрозою і поки що точне місце його проведення невідоме?
Я дуже добре і давно знаю Ігоря Скальського, так що інформація з перших рук :о)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #2 : 15 Июля 2008, 19:53:02 »

Про фестиваль - тут: http://otrokiv.org (щодо його якості -в іншу тему ,бітте)

До речі, ви про якісь сайту чи самої ідеї ?:о)

А, ще про джипінг забули.
В суботу мала чудовий експірієнс з джипінгом в рязанських болотах - вражень вагон, всі над-яскраві. А в ушицьких краєвидах - так і взагалі.

І про ПГ - ви впевнені?
« Последнее редактирование: 15 Июля 2008, 19:55:00 от Blacky » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #3 : 15 Июля 2008, 22:03:49 »

Та про сайт,звичайно. З ідеєю все ОК
Про інформацію з перших рук- не сумніваюсь,а як щодо її актуальності?
За останніми даними,ніби все має відбутись http://otrokiv.org/index.php?option=com_fireboard&Itemid=212&func=view&id=74&catid=7
Про джипінг не писав,бо на сайті в цьому розділі- жодної заявки
Щодо ПГ - інфа з перших рук, Подмигивающий отримана не далі,як три дні тому.

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #4 : 15 Июля 2008, 22:58:38 »

Ну і славно! Я сама радила ПГ Ігорю - вони дуже вписуються в формат дійства.

Щодо актуальності - бюрократія вставляє в колеса на патики навіть, тролейбусні стовпи цілі, тому фестиваль вже плавно переїхав з запланованого місця проведення на інший майданчик в селі. Далі буде видно.

Ну і про сайт мені страх як хочеться почути :о). Мені він нічогеньким здається.
« Последнее редактирование: 15 Июля 2008, 22:59:57 от Blacky » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #5 : 30 Июля 2008, 20:01:21 »

Ну шо,хлопчики й дівчатка? До фесту два тижні. Хтось їде з присутніх на форумі?

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #6 : 30 Июля 2008, 20:34:04 »

Є нвеликий (мацюпусенький) шанс, що я поїду (якщо Ефес і Троя на ці ж дати і за смішні 150 баксів не переможуть). На боці Отрокова моя ненависть до спеки. Подивимось.
Ігор обіцяв мені віддати вежу, можна буде гратися в привида.
Schangin
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #7 : 30 Июля 2008, 21:18:33 »

Ну шо,хлопчики й дівчатка? До фесту два тижні. Хтось їде з присутніх на форумі?

Мы с Катей едем, и остальных подтянем.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #8 : 31 Июля 2008, 23:39:48 »

На фестивалі,крім інших, гратимуть ще дві команди з Кам"янця: "Експансія" та "Шкідлива Звичка". Є підозра,шо за ними притянеться ще й туса молодих неформалів.Здається,є сенс пробивати собі там хату зазадалегідь,бо в палатці жити троха влом

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #9 : 01 Августа 2008, 00:00:00 »

Доречі,джипінг таки буде.Правда,наразі зареєструвались аж цілих два учасника )))

Andruha
Пользователь
**

репутация +0/-0

www.cadaveragony.web44.net

« Ответ #10 : 01 Августа 2008, 13:04:11 »

Думается, что єто будет лажевое мероприятияе Смеющийся Лучше поеду на огород! Смеющийся

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #11 : 01 Августа 2008, 13:43:32 »

Їдь-їдь. Смеющийся Дезєрам там полюбому нема шо ловити

Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #12 : 01 Августа 2008, 14:38:13 »

Я, мабуть, поїду. починаю складати манатки. Може, підтягну ще пару чєловєк..
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #13 : 01 Августа 2008, 15:24:34 »

Мітрій, мож віддати тобі котєлок чи він вже тобі без надобності Смеющийся
чи запакуватися в котєлок і одразу на Отроків?  bud "Ненька Украї"
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #14 : 01 Августа 2008, 19:00:09 »

Шкода, що я не така маленька, до кітлика не вміщуся Плачущий Доведеться тиснутися між бабками в автобусі, як у "старі добрі" часи dead

А туди з собою ще палатку тра тягнути, чи можна буде розміститись цивілізовано?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #15 : 01 Августа 2008, 20:18:15 »

4 Бульбашка Аеро - http://otrokiv.org/index.php?option=com_fireboard&Itemid=212&func=view&id=54&catid=7

А взагалі,я шось не дуже доганяю,шо вони собі там думають

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #16 : 06 Августа 2008, 09:27:42 »

http://otrokiv.org/index.php?option=com_fireboard&Itemid=212&func=view&catid=7&id=109#109

Johnnie Walker
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #17 : 17 Августа 2008, 19:43:41 »

Ну що? Хто був, кому сподобалось? Кому ні?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #18 : 17 Августа 2008, 22:45:03 »

Нєгатіфф: орги- ламери, звукорєж - баклан ( на цьому апараті нормальний звук даже Сірожа Гібон виставити зміг би,а ці - лажали),по нанайськи складена програма (  хедлайнери  грали вже о другій ночі,для тих п"ятнадцяти глядачів ,що ще тримались на ногах ),парапланів не було і т.д. і т.п.
Пазітіфф -  1.на фест підірвались чимало молодих цікавих команд (мабуть розраховували на піар,якого тоже не було),так шо послухати було шо  -  шо року,шо етно різної масті стачило всім, 2.вищезгадана відсутність піару  - народу було небагато,по головам ніхто не скакав.
Ну і ...
місця там просто а...єнні

ЗИ - Мозя,вам лаве за дорогу повернули?

Johnnie Walker
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #19 : 17 Августа 2008, 23:26:03 »

А мали??? Та нє, ми скидались, заказували бус своїми силами.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #20 : 17 Августа 2008, 23:53:32 »

Тіпа да.Хоча може,вони навіть дорогу не всім проплачують Шокирован . Якщо маєш контакти якісь - пробий,чи крім вас ще хтось їздив за свої. Бо тут,здається, цікава картинка малюється.
« Последнее редактирование: 18 Августа 2008, 00:00:38 от georg » Записан

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #21 : 18 Августа 2008, 18:04:34 »

Відфестивалились rulesssss Хто не їздив, то можете починати заздрити, бо вражень просто через край! І справа навіть не в тому, яку музику там грали, і скільки людей туди приїхало, і яке було лазерне шоу, і як у піротехнічне шоу вплелося затемнення місяця - то все мішура. Отроків - це моя свіжовідкрита Америка, ще не досліджена, але вже вражаюча! Обов"язково викладу звіт  і багато фото, щойно їх розгребу hacker
gulia
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #22 : 19 Августа 2008, 09:58:03 »

Я просто вражена. Я була впевнена, що всім учасникам повністю відшкодували транспортні витрати. Правда, тре було кувати залізо не відходячи від каси, але я думаю, ще не пізно.

Ось вам телефони деяких осіб, які ба мали вирішити питання
Андрій Андрєєв 8-067-6706211
Ігор Скальський 8-067-6792759

По-друге, дуже вас прошу написати свої відгуки на нашому сайті otrokiv.org

Причому у нас як у вільній Миньковецькій державі - повна свобода висловлювань. Обіцяю  постів не видаляти і нікого не банити.  Якою б не була критика, вона піде на користь наступному фестивалю.

tovtry
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #23 : 21 Августа 2008, 11:12:40 »

Деякі суб’єктивні  думки про фестиваль від незалежного спостерігача

Люди, це все брехня. По-перше, Ігор Скальський не дотримав жодної своєї обіцянки перед селянами. Ні нової дороги, ні якісного телефонного зв'язку й Інтернету, нічого з обіцяного як не було так і немає. Граф Мархоцький будував храми й замки, а пан Скальский побудував нам вбиральні, так насипав гори будівельного сміття по дорозі до Тріумфальной арки й з нього ж зробив частину дороги до панського палацу. Як в народі кажуть, взявся за діло, як п'яний за тин.

Панська садиба і дотепер перебуває в жалюгідному стані. Як тільки пан Скальский довідався, що аукціон на якому він її купив буде визнаний недійсним через порушення при його проведенні, роботи там згорнулися. Хоча за більш ніж півроку можна було привести садибу до пристойного вигляду та й територію облагородити.

Зайнявши позицію хазяїна села, володаря Миньківецької держави, Скальський край агресивно повівся по відношенню отроківського підприємця, на приміщення якого претендує. Більше того, Ігор Скальський за кілька місяців зумів зіпсувати відносини й з районним начальством Дунаєвецького району, та й з обласним також. Постраждали від цього в першу чергу гості фестивалю та жителі села. У результаті жодної підтримки влада фестивалю не надала, відмовилися від участі у фестивалі артисти Дунаєвецького і Ярмолинецького районів.

Одягнений у червоний балахон, який пан Скальський чомусь називає римською тогою,  влаштував нам виставу одного актора. Шкода, виражався іноді досить мрячно і незв'язно. Виглядало, немов перед цим володар брав участь у вакханалії. Але ж всі місцеві жителі надовго запам'ятали свято, яке було влаштоване на 600-річчя с. Миньківці.  Тоді ми бачили й Мархоцького, що прибув каретою, та його світу. Та театралізована дія заповнилася надовго. По наївності цього разу селяни сподівались побачити щось більш грандіозне.

Програма фестивалю та організація
Що сказати про програму. Програма зовсім не відповідала дійсності. Почнемо з того, що фестиваль фактично проходив два дні 15-16 серпня. Ніякого урочистого відкриття й закриття не було. Так само як і не було власне свята обжинків, на яке в основному й з'їхались подивитися місцеві жителі. Та й взагалі селяни були неприємно здивовані довідавшись, що вхід до фестивального майданчику платний. Багато хто з них не мали де переночувати, а оскільки денної програми не було, люди фактично платили гроші ні за що або поверталися ні з чим.

Пергони позашляховиків
І змагань позашляховиків теж не було! Випадково на фестиваль приїхали два джипи, які влаштували собі покатушки, з чого пан Скальський намагається створити цілу подію й гучно проголошує перегонами.

Ігри парапланеристів
Теж не було. Причин не відомо. Мабуть як і всі решта, причина криється в поганій організації.

Презентація книг
Ніяких презентацій книг не було. Тому і торгівля книгами йшла не жваво. Кривдно за  земляка Сергія Гандзюка, який є автором книги "Отроків. До кращого життя" і не  одержав ні гонорару, ні обіцяної презентації, ні навіть жодного  зайвого екземпляра.

Лазерне й піротехнічне шоу
Пан Скальський навіть не дуже потурбувався про створення якого-небудь нового лазерного шоу для фестивалю. Ми побачили ті ж композиції, які ще кілька років назад бачили в Кам'янці-Подільському. А присвячене фестивалю шоу "Сало все! Замки пусте!" це просто верх безсмаку. Причому під час його перегляду не покидає враження, що свині це музиканти, які з'їхалися на фестиваль. З представників лазерних фірм майже ніхто не приїхав, за винятком здається, москвичів. Тому, відповідно, ніякої церемонії нагородження не було.

Піротехнічного шоу теж не було. Був феєрверк. Гарний, чудовий, видовищний. Але не піротехнічне шоу. Не треба прикриватися гучними словами й вводити людей в оману. У нас люди живуть прості, алі не дурні.

Кінофестиваль та зустрічі з української елітою
Навіть нема що сказати. Кінофестивалю не було. Українською елітою, певне, пан Скальський вважає себе особисто. Але зустрітися та поспілкуватися з ним було неможливо. Тому що з трьох запланових прес-конферецій жодної не відбулося.

Екскурсії
Стосовно екскурсій по Миньковецькій державі. Взагалі незрозуміло про що йдеться. Ніяких організований екскурсій та хоча б вказівників не було, не говорячи про гідів або транспорт. Звичайно, туристи могли  орієнтуватися  по карті з візою, що коштувала 10-20 грн. Сходи до верхніх гротів не дороблені до кінця. Буквально кілька метрів, але й ті виявилися для деяких гостей (мова йдеться про людей поважного віку) непереборними й люди повертали назад.

Фотомузей української архітектури
З приводу фотовиставки можу сказали лише те, що місцевих пам’яток ми там не побачили. Можливо, для когось у були цікаві пам'ятки Львівської та Івано-Франківської обл., але нам насамперед хотілося побачити фотографії Хмельницької області, Поділля. До того ж ніякої таблички, афіші або хоча б оголошення на млині не було й багато з тих, хто бачив Великий млин,  про фотовиставку навіть й не здогадувалися.

Ярмарок
Під час фестивалю працювали приблизно три-п'ять лотків з сувенірами, частково китайського виробництва. І дійсно був один майстер-клас. Жінка, викладачка зі школи для глухих дітей, показувала як зробити серветку. Недостатньо було прохолодних напоїв. Для того, щоб купити несмачного, проте холодного квасу, доводилося вистоювати чергу хвилин у п'ятнадцять.

Кухня
Столова була досить непогано організована, і страви були прості, але цілком їстівні і смачні. Хоча макарони можна навряд чи можна віднести до українських страв, але ціна і якість відповідали. Обід коштував 16 грн., вечеря - 10.

Гості фестивалю
На рекламі пан Скальський заощадив як ні на чому іншому. Ії не було взагалі. Тому із очікуваних 10 000 гостей, фестиваль прийняв десяту частину. У наметовому містечку  розташувалися два десятки наметів. Найбільше  людей було в останній день фестивалю 16 серпня, проте навряд чи досягло півтори тисячі. На денному концерті народних колективів та творчої самодіяльності артистів взагалі було більше чим гостей.

Музикальна частина
Переважно концерти відбувалися по ночах. Шкода, що молоді, талановиті й ще повні ентузіазму гурти, які  купилися на обіцянки Скальського й приїхали  підтримати фестиваль, у решті-решт грали о 1-2 годині ночі для невеличкої купки глядачів, які ледве трималися на ногах. Музикантам за участь у фестивалі оргкомітет обіцяв відшкодувати транспортні витрати й забезпечити проживання. Але особливо наголошувалося на піар, рекламу по телебаченню й взагалі в ЗМІ. На жаль, з двох автобусів журналістів, які пан Скальський погрожував пригнати на фестиваль, підчас фестивалю працювали лише дві знімальні групи, причому одна з них приїхала тільки на один неповний день.

Затьмарення
Колись  дунаєвецький журналіст В. Захар'єв написав статтю "Отроків затьмарить Шешори?". Затьмарити Шешори не вдалося. Але часткове затьмарення місяця, яке можна було спостерігати 16 серпня, пан Скальський відразу прокоментував не інакше як заплановану подію фестивалю. А на мою думку місяць сховався з-за сорому, що приймає участь в освітленні такої кепсько організованої події.

Laser
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 21 Августа 2008, 13:29:12 »

Незалежний спостерігач ?
"Люди, це все брехня." - І ДІЙСНО - ДАЛІ ЙДЕ ОДНА БРЕХНЯ І НАТУЖНЕ БАЖАННЯ ВСЕ ОЧОНИТИ І ОБПЛЮВАТИ!.
Незалежний спостерігач  - ЦЕ АБО "отроківськой підприємць" ЯКИЙ ДО ОСТАННЬОГО ТИЖНЯ БЛОКУВАВ ФЕСТИВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК В ОТРОКОВІ, АБО ЦЕ  НАЙМИТ ТИХ ХТО ЧЕРЕЗ САНЕПІДСТАНЦІЮ І ІНШІ СТРУКТУРИ ТАКИ ЗАБЛОКУВАЛИ  ОСНОВНИЙ МАЙДАНЧИК ФЕСТИВАЛЮ -"СПІВОЧЕ ПОЛЕ" В ПРИТУЛІВЦІ .
ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ПОТРЕБИ У ВСЬОМУ ЗНАЙТИ НЕГАТИ - ПОМІТНА ВСІМ.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #25 : 21 Августа 2008, 18:30:15 »

а Laser - це,випадково, не сам пан Скальський ?Улыбка))
« Последнее редактирование: 21 Августа 2008, 18:40:12 от georg » Записан

Johnnie Walker
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #26 : 21 Августа 2008, 21:47:10 »

Ех.... На рахунок недоліків - їх було чимало. Навіть можна сказати ДУЖЕ багато. Більшість обіцяної програми нам не показали. На рахунок кухні - самі плюси. Ті хто їв за 16 грн просто провтикали, бо одна людина з бейджиком учасника могла замовити скільки завгодно порцій. Отак на халяву ми годували наших дівчат і друзів, які з нами приїхали.
На рахунок організації - наприклад я, як учасник, заплатив 20 грн за вхід для своєї дівчини, бо хлоп який стояв на вході категорично вимагав це. А от мій друг, теж учасник нашої группи, провів свою дівчину безкоштовно. Просто в той час на вході стояв інший хлоп, який сказав йому, що учасник може провести свою дівчину безкоштовно.
Ще бісило що якщо у тебе довге волосся - то місцеві жителі дивляться на тебе так, ніби ти вирвався з пекла Злой
На рахунок концертної программи - я розумію що фест був все таки етно фольк - але ОДНОМАНІТНА музика цілий вечір просто задовбувала. Пофігу було тільки місцевим ацццкі п’яним хлопцям, яким було все одно під що Атриватись. А гурти які могли хоча б трішки розбавити одноманітність - ставили на 2 години ночі.
Для прикладу від Кам’янця поїхали два гурти: моя Шкідлива Звичка і Експансія. Експансії сказали що вони виступатимуть в п’ятницю о 13.00. Ми приїхали зранку і побачили що о 13.00. тільки почали ставити звук. Експансії сказали, що вони виступатимуть о 18.00. Ми пішли на річку, і.т.п О 18.00. ми прийшли і нам сказали що Експансія відкриватиме нічну программу о 00.00. Прийшовши в цей час ми почули від пАНА Андрія, що тіпа якимось гуртам треба на автобус і Експансію перекинули на 02.00. А прийшовши тоді їм просто сказали що глядачів просто НЕМА. Взагалі. Запропонували виступити у суботу вдень о 15.00. Опущу подробиці, просто скажу що Експансія виступила опів на третю ночі. І їх глядачами були тільки ми - Шкідлива Звичка.
Отак нас  fucking дві доби в хвіст і в гриву.
А серед плюсів - гарна природа, чудовий відпочинок з друзями, шикарна холодна швидка річка Ушиця, в яку було так приємно зануритися у спеку, і, знову ж таки, халявна хавка.
Так що емоції змішані. Але все одно ми раді що поїхали, бо нам дуже рідко, майже ніколи не вдається вибратися на відпочинок. "Ненька Украї"
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #27 : 21 Августа 2008, 22:01:22 »

Ті хто їв за 16 грн просто провтикали, бо одна людина з бейджиком учасника могла замовити скільки завгодно порцій. Отак на халяву ми годували наших дівчат і друзів, які з нами приїхали.
От вже ж  маладьож
Зря ти так спалився - бабла тепер ви точно не побачите. Доречі, якби забрали то  нещасне лаве одразу по приїзді,грали б в нормальний час - бо отако вас  кидати оргів би тупо жаба задавила. А так - соррі,бойз. Наступного разу будете розумніші.

Johnnie Walker
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #28 : 21 Августа 2008, 22:33:44 »

Ми й так не мали забирати бабло - "после боя кулаками не машут".
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #29 : 21 Августа 2008, 23:21:40 »

Та ясно - я просто смайл забув поставити в потрібному місці

Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти