Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
15 Октября 2019, 19:52:47
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  О Форуме
| |-+  Все о форуме
| | |-+  Бан чи не бан?
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Наслідки "воззванія к Мітрію",на вашу думку
бан   -0 (0%)
бана не буде   -6 (66.7%)
вніматимуть як свєточу )))   -3 (33.3%)
Всего голосов: 9

Автор Тема: Бан чи не бан?  (Прочитано 3437 раз)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« : 26 Августа 2008, 19:25:32 »

Власне,з приводу цієї теми Смеющийся Смеющийся Смеющийсяhttp://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=3081.msg82582#new

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #1 : 26 Августа 2008, 19:36:12 »

Так коли в автобусі сьогодні блатняк гримів, я проти цього теж скандалила. Перемагати має добро, сіречь разум. В модераторів його бракує. Мене ж тут вже разів п'ять банили, буде до пари, щоб не з'їли татари. Толерувати тупість - гидко. Ні?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #2 : 26 Августа 2008, 19:37:13 »

Давай проведемо голосування:) У нас все-таки демократичний форум, і мені неприємно що особисті сварки між Блекою і Снейком завжди закінчуються баном для Блеки. Це нечесно. Я закликаю втрутитися Рефері! Мітрію, я теж взиваю!
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #3 : 26 Августа 2008, 19:39:48 »

Це не ОСОБИСТІ сварки, ей! проти нього як особи я ніц не маю - живе, виховує дитя, купує об'єктиви, радіє п'ятницям.
 Але модераторство зійшло на пси. Теми з помилками в назвах скрізь, а вони жахаються ізраільських супутників, лінків на жж і на чужі фоторепортажі.
 Пі-пі-пі... Це над деким знову кружляє ізраїльський супутник...

Гоша зрозуміє. Ще дехто теж.

Плюс. Я не думаю, що це Снейк. Снейк називається Снейк. А тут, ич, Адміністратор.
« Последнее редактирование: 26 Августа 2008, 19:48:50 от Blacky » Записан
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #4 : 26 Августа 2008, 19:42:42 »

а щодо виборності - а що, а давайте. щомісяця можна когось голосуванням обирати,а  когось на місяць банити. Ні за що. Просто за то що не подобається юзер. (В 90% випадків викинутою буду я. Так, я забагато про себе думаю)
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #5 : 27 Августа 2008, 09:46:19 »

І забагато дозволяєш
« Последнее редактирование: 27 Августа 2008, 09:46:59 от Aktimel » Записан

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #6 : 27 Августа 2008, 09:47:46 »

Ні. Рівно стільки, скільки думаюча істота, яка поважає себе, повинна собі дозволяти. Не більше. І, Актімель, особисте прохання: я, напевно, вдвічі за вас старша, не принижуйте себе тиканням до мене, гаразд?
« Последнее редактирование: 27 Августа 2008, 09:48:59 от Blacky » Записан
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #7 : 27 Августа 2008, 09:51:04 »

та трохи більше Улыбка Якби без ображань то норм

Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #8 : 27 Августа 2008, 09:53:33 »

Ви в конфліктних ситуаціях коли-небудь бували? Коли, приміром, ідіоти ображають собаку, чи там гопи напали на дівчину? Якщо в такій ситуації розшаркуватися в етикетах і присідати в реверансах, лише отримаєш по шиї. Коли припекло, говорити треба чітко і не ховаючись за ввічливість. Бо всі такі ввічливі, ну такі ввічливі - так і будемо терпіти прибиття цікавих лінків, бани ай-пі і витирання нормальних тем з незрозумілих причин. Ага. Зараз.
Парильщик
Гость
« Ответ #9 : 27 Августа 2008, 23:38:58 »

Пропоную:  хто вважає,  що  на  форумі  безпредел-  залишіть  соє  повідомлення  в  цій  темі.    Зразу  стане  зрозуміло  чи  Блека  пише  по  темі,  чи  просто  скандалить.    Чи   користувачі  вважають  роботу адміністрації  задовільною,  чи  незадовільною.  

Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #10 : 28 Августа 2008, 00:19:43 »

Ніхто ніяких повідомлень не залишить. Ежу понятно. тему оставляю открытой

Потому що "...Перемагати має добро, сіречь разум". Добра воля і спокій у душі дописувача. Бажання спілкуватись і НЕбажання йти на конфлікти. Диксіленд
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #11 : 28 Августа 2008, 09:27:28 »

Парільщик, ніхто таки ніц не залишить. Ви дуже гарно поводитеся з корифеями тем про "Да, но..." та інших з серії "Анімація на дитячому святі".

Мітрій, дуже шкода, що замість відповідей на питання ти намагався провести сеанс екзорцизму, виганяючи з мене конфліктність і надуваючи мене спокоєм.
Відповідей немає.
Я все так само не можу зайти з модзіли, хоча Снейк божиться, що він ай-пі не банив. Хто тоді? Внизу прінтскрін.

Я все так само вважаю неподобством те, що вчинили з темою про діджей фест і районну незалежність - там саме що були фотографії, а реклами там НЕ БУЛО.

Я все так само вважаю, що мою тему "Рука" витерли здуру.

Мені все так само ненормальним здається тупе небажання модераторів виправляти помилки в назвах тем. Більше того, глянь на напис про бан внизу. Там ТЕЖ помилка. Це вже навіть не смішно.

Правила, я так зрозуміла, ти змінювати не збираєшся, і якщо я з ними не погоджуюся, мені тут не місце. Якщо гора не йде до Магомета... Коротше, я краще тоді сама. Нудно мені тут :о(

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]
« Последнее редактирование: 28 Августа 2008, 09:31:41 от Blacky » Записан
barbor
Старожил

репутация +4/-0

Я сегодня не такой как вчера.

« Ответ #12 : 28 Августа 2008, 10:16:44 »

Экза́рх (греч. έξαρχος, «глава, руководитель») — изначально руководитель хора в Древней Греции. Позднее — титул руководителя, в частности, верховного жреца в Древнем Риме (понтифика). В православии и католицизме экзарх - титул главы отдельного церковного округа.
Я так понимаю руководителю не чем и не кем руководить и он(она) не может с этим смириться. Из-за этого-то и вся проблема.
В Православии экзарх это — глава отдельного церковного округа (экзархата), расположенного, как правило, за пределами страны в которой находится патриархат. Он является наместником патриарха или может быть епископом, который поставлен над другими епископами не будучи патриархом. Такому большому начальнику(где-то в Москве) к редактированию и тем более к модераторству сайта(в КАМЕНЦЕ) доступа нет- вот и обиды.
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти