"Подолянин" подорожчав на 1 грн

Автор Митрий, 07 Листопада 2008, 10:38:45

« попередня тема - наступна тема »

Митрий

... и теперь стоит 3 грн (прибл. $ 0,5).

Lina

і що в тому такого, все дорожчає, і преса також.
А сторінок більше стало?
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Juk

впрнцыпе если подсчитать хоть немного это газета может выходить и безплатно исходя из комисионки и рекламы которй она запичка с ног до головы!
Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!

Snake

Gosha

Цитата: Juk від 07 Листопада 2008, 12:06:04
эта газета может выходить и бесплатно
... и в рулонах.

Митрий

Гоше бан три дня.
С Жуком согласен.
Лине: у нас (на сайте и форуме) ничего не дорожает.

Всем: значит ли это, что за подолянином последуют все остальные каменецкие газеты?  Т.е. количество информации не прибавиться, а цена вырастет.... Интересно, сколько в столице стоят цветные ежедневные газеты, кто знает??

malyu4ka

"ДМ" уже, если моя память ни с кем не спит, больше месяца 3 грн.

будут ли остальные прибавлять в цене - врят ли, им бы тираж удержать. Поднимут цену, убьют газету *hz*

Lina

В Вінниці наприклад газета Ріа коштує 2 грн, а об"ємом як чотири подолянина, а може й більше.
Взагалі то, столичні і обласні газети виїжджають на тиражі, а регіональні на рекламі та оголошеннях.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Надійка

В Тернополі РІА коштує 2,50. Але скоро буде 3 грн. Наскільки я знаю, ціна бумаги піднялась в 2 рази, тому редакції мусять піднімати ціни на видання. Окрім того, досить багато реклами зараз фірми знімають, тому наїжджати на те, що Подолянин піднімає ціну,  не варто.  Оскільки кращої газети я не бачила і не читала. Мало які видання так освітлюють життя свого регіону.

Митрий

Взагалі то наїзду не було. Була інформація про подорожчення газети.  Для тих, хто ще не придбав. "Наїзд" виглядає по іншому). Привіт ВП

Парильщик

А  я   наїжджаю!  Я  туди  рекламу  закидую. Цікаво  як  зміниться  тираж.  Зменшиться-  треба  міняти  газету. *umnik*

Шпет

А у тебе ще тй за пром більше почнуть стягувати!
Недождетесь!!!!!

Олег Будзей

«Подолянин» подорожчав тільки уроздріб. Переплата на 2009 рік - 96 гривень (за 52 номери), тобто передплатнику один номер обійдеться менше ніж у дві гривні.
А баба на волі — цілована баба