Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Октября 2019, 10:55:44
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Музыка
| | |-+  а нравится ли тебе "Гайдамаки"?
Страниц: 1 2 3 [4]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: а нравится ли тебе "Гайдамаки"?  (Прочитано 23370 раз)
GeniusKp
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #90 : 12 Октября 2006, 09:41:45 »

Твоя тема тебе и карты в руки! Создавай голосование!!!!

Да я уже и так всё понял...  Смеющийся
UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #91 : 12 Октября 2006, 10:37:04 »

GeniusKp
То ти на Асію Ахат ходив подивитись на підтанцовку, а не послухати. Це да, згоден, публіка танці оцінила. Чув багато тоді про цей концерт, але які пісні були мало хто згадав, зате тих двох дівчат по сьогоднішній день ніхто не забув.  Смеющийся
Я ходив на Альону Вінницьку. І подивився і послухав. І співала вона вживу. І не пошкодував 30 грн. І на Пономарьова ходив, коли він виступав в Старій фортеці. Теж вживу. А концерт під фанеру - це здирання грошей з толпи. Це не концерт. І це не артист.
А щодо третього не дано, то ти правий є ще третя причина: піти отримати "отвращение" від концерту, щоб потім плюватись скрізь і всюди.
А роздягається лідер групи на всіх концертах, незважаючи на погоду. Пам'ятаю був на концерті в Києві коли ми стояли в курточках бо було досить прохолодно, то коли був виступ Гайдамак лідер вийшов роздітим. Така внього фішка.
P.S. Скажи чесно, ти познайомився в суботу з якоюсь в спідниці, чи ти був із своєю половинкою?  Подмигивающий

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
quidack
Гость
« Ответ #92 : 12 Октября 2006, 12:33:44 »

а кто слышал про "Cоldplay"?интерсная британская група! вот не знаю где диск достать Непонимающий
Гайдамаки - отстой!!!!

Серый, не хочешь ехать на Петровку - поищи интернет магазины дисков, получишь по почте за неделю, никакая это не редкость, этот Колдплей.....
Вот найди мне Spiral Architect, я тока в пиринговых сетях нашел, но не имею возможности такой качать оттуда:( Грустный
quidack
Гость
« Ответ #93 : 12 Октября 2006, 13:12:37 »

А, сорри, чтоб Змей не ругался за оффтоп, забыл приписать:
Гайдамаки-отстой!!!  Смеющийся Смеющийся Смеющийся Смеющийся
GeniusKp
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #94 : 12 Октября 2006, 13:20:18 »

GeniusKp
То ти на Асію Ахат ходив подивитись на підтанцовку, а не послухати. Це да, згоден, публіка танці оцінила. Чув багато тоді про цей концерт, але які пісні були мало хто згадав, зате тих двох дівчат по сьогоднішній день ніхто не забув.  Смеющийся
Я ходив на Альону Вінницьку. І подивився і послухав. І співала вона вживу. І не пошкодував 30 грн. І на Пономарьова ходив, коли він виступав в Старій фортеці. Теж вживу. А концерт під фанеру - це здирання грошей з толпи. Це не концерт. І це не артист.
А щодо третього не дано, то ти правий є ще третя причина: піти отримати "отвращение" від концерту, щоб потім плюватись скрізь і всюди.
А роздягається лідер групи на всіх концертах, незважаючи на погоду. Пам'ятаю був на концерті в Києві коли ми стояли в курточках бо було досить прохолодно, то коли був виступ Гайдамак лідер вийшов роздітим. Така внього фішка.
P.S. Скажи чесно, ти познайомився в суботу з якоюсь в спідниці, чи ти був із своєю половинкою?  Подмигивающий

ну если я даже такой результат получил я всё равно себя к третьей причине отнести не могу..
да и не плююсь я, просто не понял я эту групу да и всё...
Со своей любимой половинкой Улыбка
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #95 : 12 Октября 2006, 17:06:18 »

Ну гаразд, а кого слід було запросити? Хотіли також запросити Здуб ши Здуб, та молдавани захотіли грошей багато, в місті не знайшли таких.
Як на мене концерт відповідав загальному духу свята. Повторюсь, сподобались гості із Санкт-Петербургу із своєю музикою на волинках. Можливо єдине, що псувало враження від концерту - це якість звуку. Тут так, згоден. Але це не їх проблеми, це наші проблеми, наших організаторів. На концерті в Києві якість звуку на порядок вище і враження сильніші. А ми маємо те, що маємо.

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
Rock
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #96 : 12 Октября 2006, 17:29:40 »

Так UA, концерт справді відповідав заг. духу. Бо я вже все-таки послухав після твоїй критики Гайдамаків. Але на мене їх музика ніякого враження і захоплення не справила. Ну не моє це! Улыбка
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #97 : 12 Октября 2006, 18:17:05 »

Rock
Як там говориться, "Я не долар, щоб всім подобатись". Я ж не вимагаю всім полюбити "Гайдамаків". Просто навіщо говорити, що "волает в микрофон и вызывает отвращение".
GeniusKp
Катю Чілі послухай!!! Думаю потім так не говоритимеш  Подмигивающий Смеющийся

P.S. Нічого не маю проти Кати Чілі.  Улыбка

GeniusKp
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #98 : 13 Октября 2006, 10:32:57 »

Rock
Як там говориться, "Я не долар, щоб всім подобатись". Я ж не вимагаю всім полюбити "Гайдамаків". Просто навіщо говорити, що "волает в микрофон и вызывает отвращение".
GeniusKp

кончай наезжать Юа...., я всё что хочешь буду слушать но не гайдамаков ...
я высказал своё мнение, так что прощу не цеплятся к словам ...
если у тебя другое мнение, так просто выскажи его
а качество звучания действительно желает лучшего...
Rock
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #99 : 13 Октября 2006, 16:39:57 »

Rock
GeniusKp

Я тебе зорзумів, але фраза "волает в микрофон и вызывает отвращение" не моя і мені не її приписуй!
joperesete
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #100 : 15 Октября 2006, 17:10:39 »

асіліл всі сторінки "діскусії" - для себе зробив висновок - не всіх дурних війна забрала... Смеющийся
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #101 : 15 Октября 2006, 17:17:33 »

асіліл всі сторінки "діскусії" - для себе зробив висновок - не всіх дурних війна забрала... Смеющийся
Если осилил, значит молодец - ветеранам войны у нас здесь тоже почет!!!! Смеющийся
Завтра зайдеш за медалью!!!!
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #102 : 16 Октября 2006, 13:11:08 »

Rock
Не ти, вибачаюсь

joperesete
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #103 : 16 Октября 2006, 17:41:34 »

НУУУУУУУ, Вуді, я зашьол! і хдє абєщьяная табой, білят, мідаль??? Злой Смеющийся
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #104 : 17 Октября 2006, 13:06:36 »

НУУУУУУУ, Вуді, я зашьол! і хдє абєщьяная табой, білят, мідаль??? Злой Смеющийся
А тя че не предупредили, шо выдаем посмертно? Справку давай и получиш!! Показывает язык
P.S.  Медаль обещал, а блядей - нет!
« Последнее редактирование: 18 Октября 2006, 13:34:38 от woody » Записан
quidack
Гость
« Ответ #105 : 17 Октября 2006, 14:55:31 »

Ну вы тут жжоте)))))))
Медаль участника войны дурных.... Бу-га-гаааааааааааа!!!!
Fender
Новичок
*

репутация +0/-0

Don't Tread On Me

« Ответ #106 : 29 Марта 2007, 11:16:43 »

саундтрек к программе " "Ненька Украї"Сельский час"
cj716 Roma Gips
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #107 : 16 Мая 2008, 12:02:55 »