Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Июля 2019, 05:40:43
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Насущное
| | |-+  Кам"янецькі діти не мають гойдалок!
Страниц: 1 ... 6 7 [8] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецькі діти не мають гойдалок!  (Прочитано 43132 раз)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #210 : 21 Января 2011, 11:27:51 »

Лєн кожному своє!Посмієшся коли переїдеш сюди жити!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #211 : 21 Января 2011, 12:14:28 »

Нащо  носити? Нехай візьме  той, старий, та й прочитає. Нічого не змінилося

Ви гадаєте шо новий мер читає листи написані до попередника?
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #212 : 22 Января 2011, 14:05:37 »

Я думаю, що вони взагалі їх не читають, там секретар є, щоб читати.
Звісно, що справу з гойдалками залишати так не можна.  Але замість того, аби наново петицію писати, можна просто настійливо попросити його звернути увагу на лист, написаний його попереднику. Звернення ж було до Нестерука як мера, а не просто як особи

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #213 : 23 Января 2011, 11:18:59 »

То відкрий тему питання до Сімошкевіча! а я подзвоню шо вона є!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #214 : 23 Января 2011, 15:21:51 »

Я давно вже її створила,ще з місяць тому-звертайтесь
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=8376.0
« Последнее редактирование: 23 Января 2011, 15:46:53 от Luiram » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #215 : 03 Февраля 2011, 23:29:09 »

У "Подолянині" за 21 число прочитала, що новий мер вирішив "вплотную" зайнятися благоустроєм славнозвісного парку, вже навіть доручень підлеглим надавав. Зацікавило оце:
"міський голова вніс пропозицію зустрітися вдруге. Проте на наступний круглий стіл він запропонував значно розширити коло учасників, запросивши депутатів міськради, підприємців і просто небайдужих кам’янчан, аби заслухати про зроблене та спільними силами вирішити подальші нагальні кроки."
http://podolyanin.com.ua/community/2314/

Буду вельми вдячна, якщо нас запросять, ми небайдужі, ще й листа свого торішнього з собою принесемо - там всі пропозиції. Ну, бодай хоч  би число та місце наступної здибанки оприлюднили завчасно, а то як завше, тільки постфактум читаєш...
« Последнее редактирование: 03 Февраля 2011, 23:30:31 от Luiram » Записан

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #216 : 03 Февраля 2011, 23:36:35 »

Попробую что то узнать, и пойду если это не будет "тайная вечеря"
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #217 : 04 Февраля 2011, 09:43:58 »

Я з тобою bud

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #218 : 04 Февраля 2011, 20:31:52 »

Засідання планується на вівторок о 13.00 у 208 кабінеті. У понеділок будемо знати точно, бо Сімашкевич поки що в шоці від "Теплокомуненерго" gf,bkb yfufvb
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #219 : 05 Февраля 2011, 01:12:36 »

Єй-Богу ви як діти. Все ж ясно, як день. За це "сильно збиткове" підприємство вже стіко "крові" пролито...
Без питань, тепер буде приватним. Макарович, пробачте нам.... галавой ап землю

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #220 : 17 Февраля 2011, 14:11:14 »

Сьогодні вранці в парку бачила, що фонтан шпаклюють... діти! Хлопчики років 10-12 максимум! За ними наглядав Сам Марунчак. Шо се було? Шокирован

Вчора проходила біля тих фонтанів - щикатурка з них облітає великими клаптями  опа засада Навіть року не протрималась, зате які дифірамби в пресі!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #221 : 17 Февраля 2011, 14:34:09 »

8 лютого було засідання Координаційної ради з питань збереження, благоустрою,  дизайну і розвитку природно-рекреаційних ресурсів та використання зелених зон м. Кам"янця-Подільського. В раду входять представники від міськвиконкому на чолі з заступником міського голови Григорієм Горшуновим, представники від відділу архітектури, УЖКГ, депутати міськради, керівництво КП "Кам"янець-Подільський парк", представники від усіх природничих організацій: НПП "Подільські Товтри" (кстаті, парк відпочинку, колишній ім.Леніна, теж внесений з зону заповідника "Смотрицький каньйон" bud), ГО "Товариство Подільських природодослідників і природолюбів" (Людмила Любінська, Микола Рябий), від природничого факультету університету, від ботанічного саду.

Тон розмови мені особисто сподобався, зразу видно, що люди від виконкому не чиновники в третьому поколінні, а ділові люди. Смію надіятись, і патріоти теж. Було представлено докладну карту парку, яким його хочеться бачити. Дитячий і спортивний майданчик заплановано, на своїх старих місцях (тобто на місці каруселів і городошного майданчика), але наразі грошей на то нема  опа засада

Тому говорили більше про впорядкування парку. Цього разу природознавців залучають досить плотно: їм доручили розробити проект зелених насаджень, з усіма клумбами, рабатками, бордюрами і солітерами (да, я знаю такі розумні слова Показывает язык). Коротше, більше балакали про ландшафтний дизайн. І - УВАГА - на початку весни знову будуть залучати організації, навчальні заклади та громаду міста до дружного розчищення і прибирання парку.

На що у мене виникає запитання-пропозиція: наша громада готова приєднатися до суспільно-корисної праці на благо міста?
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #222 : 17 Февраля 2011, 14:48:47 »

Хорошо предание,да верится...очередной тендер готовят?! А где ж хозяева,которые якобы выиграли предыдущие тендоры? По времени и проектам у нас должен быть минимум Диснейленд.
А громаду поддержу с балкона куря сигару и смакуя кофе! (Да,вот такой я)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #223 : 17 Февраля 2011, 14:58:48 »

Ну чого ж, чернівчани так і тримаються за Літній театр, обіцяються його відбудувати (на фіга воно їм?). А більше жодних пропозицій на сьогодні нема.

Теперішні керівники фантазують, що в парку в зоні фонтанів було б незле збудувати розважальний комплекс, замість окремих об"єктиків. Але сьодні в такі речі ніхто не вкладає, на жаль. Там є дуже велика проблема з мережами: стара каналізація повністю вбита, водопровід - ну теж не відповідає. Туди треба прокладати гілку мереж, тим паче, що 8-ма школа користується прогнилими мережами, а "Стрілець" взагалі на грані закриття через свої стоки в грунт. 

А мережі - це досить істотне капіталовкладення, яке зараз ні місто не потягне, ні один інвестор не захоче закладати собі на плечі.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #224 : 17 Февраля 2011, 15:00:49 »

А тендера там ніякого, скорше "віддамо в добрі руки". А виправдати свою пасивність можна як завгодно учись сынок
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #225 : 17 Февраля 2011, 15:14:30 »

Инвесторы есть,но условия на которых "отдадут в хорошие руки" здравомыслещему инвестору не подходят. В Украине еще никто не отменял закон об использовани общественных,культурных мест...Это сейчас вбабахать мин. 20 млн.денег(на условиях аренды),довести до ума,разкрутить...а после...извеняйте,на основании закона и дальше по сценарию...Деньги есть и люди,которые не хотят сейчас и сразу
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #226 : 24 Февраля 2011, 13:46:01 »

Під впливом  цієї передачі згадала ще й про необхідність майданчиків для вигулу собак
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #227 : 28 Февраля 2011, 23:07:52 »

Это 100% проблема для нашего города. И знаете, виноваты сами горожане. такие как например, мои соседи. У нас во дворе стоит паровозик,дети в течении 15 лет катались, игрались во дворе. Но нет,эти соседи,что живут в частном дом, както ночью сняли с паровозика доску,куда садились дети. И знаете, если бы они не поставили ту доску к себе в двор всем соседям на виду, то может бы и никото не догадался,что то они.   Но почемуто им никто ничего не сказал, сколько мужиков с детьми в нас во дворе...  может просто из-за того что это (соседи-воры) опасные люди-алкаши, и с ними никто не хочет связыватся (((  Они ,кстате, также регулярно рассбирают доски с нашего столика во дворе (((
Страниц: 1 ... 6 7 [8] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти