Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Сентября 2019, 06:24:55
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Медицина в Каменце
| | |-+  Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.
Страниц: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.  (Прочитано 72976 раз)
футинути
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #450 : 27 Июня 2009, 09:51:01 »

никто не отрицает, что бывает всякое. но почему-то, если на рынке сбор повысили на 50 коп. - полгорода сбегается на митинг. а в роддом не выделили достаточно денег - а будущие мамаши, и их гордые орлы-мужья молчат как рыбы. никому не интересно.
зато потом потрындеть на форуме - самое то.
просто несправедливо не заступиться за врачей, брошенных городом на произвол судьбы и требовать только с них. лучше с депутатов потребуйте - все очень хорошо обеспеченные, упитанные, периодически каждый что-то от власти получает новенькое - в отличие от медицины.
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #451 : 27 Июня 2009, 10:42:13 »

to футинути. Та хіба у нас лише лікарі кинуті містом? Так що ж, породілям і їхнім чоловікам по всьому місту треба бігати з ганчірками і віниками?
А хіба мало лікарів було серед депутатів міської ради?  Один навіть в обласній був! Так що не треба ля-ля!

...на початку місяця була в пологовому з сестрою-умови нормальні в приватній палаті,тільки теплої води нема,самі гріли. ...Палата-50грн в день...
Вибачте, що ж це за "нормальні умови", коли теплої води немає?! І за це ще треба 50 грн. в день платити?! А коли ви в готелі знімете номер, і там не буде теплої води, ви теж скажете: нічого, нормальні умови?!... 

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
футинути
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #452 : 27 Июня 2009, 12:13:40 »

Скарлет, вы очень эмоциональная и, очевидно, очень интересная личность. Но в некоторых случаях эмоциональность мешает женщинам посмотреть на проблему глубже. Порядки в городе - в том числе и в медицине, - есть результат общественного договора между властью и громадой, которая эту власть выбирает. Так во всех странах - общество зарабатывает достаточно - бюджет наполнен, выбранная громадой власть финансирует необходимые траты в достаточном количестве. В послевоенной Германии, ныне финансово-  и медицински образцовой, в условиях разрухи тоже медицины хорошей не было, между прочим. Но чтобы даже при наполненном бюджете деньги выделялись именно туда, куда нужно, общество должно быть активным и заявлять власти постоянно о своих желаниях.
Хотите нормальную родовспомогательную медицину? На митинги должны бегать не "породилли" и их мужья, а весь город. Не устраиваю гостиницы? Вперед! Транспорт не соответствует? Заявляйте! И требуйте не только наказать исполнителей, а разобраться, почему эти исполнители не могут работать, как положено.
С медициной, ктати, многое понятно: если у врача нет ваты, спирта, бинтов и зеленки в шкафу - это вообще не медицина. Но перекладывать за это вину на врача - не серьёзно.
Если в Дунаевцах роддом лучше - значит, жители этого города относяться к этому с большим вниманием, чем в Каменце. А в Каменеце, кажеться иногда, все всем "по барабану"
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #453 : 27 Июня 2009, 12:47:50 »

to skarlet Аякже:),я щойно з готелю,де не було теплої води-ціна 78грн:)Я не кажу,що це добре,я кажу,що значно краще,ніж було,коли народжувала я.І сестрі було набагато важливіше ділитися враженнями зі мною,ніж дивитися телевізор

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #454 : 29 Июня 2009, 23:23:23 »

Как Вам художества наших счастливых пап? А интересно,в Дунаевцах лучше,хуже или вообще нет!

* DSC00567.JPG (88.1 Кб, 640x480 - просмотрено 115 раз.)
« Последнее редактирование: 29 Июня 2009, 23:33:42 от zerkalo » Записан
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #455 : 29 Июня 2009, 23:24:45 »

P.S.

* DSC00568.JPG (131.68 Кб, 640x480 - просмотрено 103 раз.)
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #456 : 29 Июня 2009, 23:25:40 »

P.S.

* DSC00570.JPG (88.45 Кб, 640x480 - просмотрено 105 раз.)
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #457 : 29 Июня 2009, 23:26:29 »

P.S.

* DSC00571.JPG (110.1 Кб, 640x480 - просмотрено 120 раз.)
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #458 : 29 Июня 2009, 23:35:54 »

Это все к чему?
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #459 : 29 Июня 2009, 23:42:02 »

спросил человек, может в дунвецах есть такие графити  жжошь, сцуко, я в истерике

Грамматический словарь читал, не помогает

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #460 : 29 Июня 2009, 23:52:04 »

по моему, тут нечем гордится
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #461 : 29 Июня 2009, 23:52:58 »

Это я про культуру и воспитание!
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #462 : 30 Июня 2009, 00:01:58 »

я о том же

в хмельницком кста тоже стены немного порисованы Улыбка

Swenta
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #463 : 30 Июня 2009, 00:27:50 »

А че? Одобряю!
Вам мало платят и можно как-попало работать, а им что с неба упало чтобы быть культурными и воспитанными?
К тому же перед вашими глазами неприкрытые детские эмоции, радость, умение проявить внимание.
Гораздо интереснее написали бы родители погибшего ребенка, если бы не были убиты горем.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #464 : 06 Июля 2009, 13:49:18 »

Чогось мені здається,що то емоції з розряду:в мене син,треба випити.Плюс плагіат-не сам придумав,а побачив,як писав той,хто дійсно проявляв увагу-один раз.А написів-десятки

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #465 : 10 Июля 2009, 12:54:08 »

Дебрісе, добре те, що добре закінчується. Я знаю подробиці пологів твоєї дружини від неї самої, і не в повній мірі розділяю твій оптимізм.

Дійсно класно те, що пологовий зал розділили на одномісні частини, і що ліквідували таке жахливе приміщення, як "дородова" - АЛІЛУЯ! На сьогодні жінка одразу потрапляє в родзал, де є для неї ліжко, шведська стінка, фітбол, де з нею одразу може знаходитись чоловік чи інша близька людина, і де вона і перебуває під час переймів, і народжує, а не мусить з потугами йти через довгий коридор на "вертольота".

Пологи були повторними, і я одразу попередила твою дружину, що вони можуть бути ДУЖЕ швидкими, тим паче, що швидкими були перші. Наші славні лікарі, глянувши на розкриття шийки, сказали що? Година на сантиментр розкриття - вам ще годин 4-5 Шокирован Це при іненсивних потугах і при тому, що навіть у підручнику з вагітності є попередження, що при повторних пологах може не бути попереднього опущення дитини в таз і може не бути попереднього розкриття шийки матки.
І вам дуже круто пощастило, що лікар вирішив зміряти вашій дружині тиск, для чого вона прилягла на ліжко (бо до того часу вона ходила по залу). В цей момент відійшли води і разом з водами буквально зразу, без потуг вилетіла дитина. Я навіть не хочу думати про те, що було б, якби ваша дружина продовжувала ходити.
Думаю, лікар отримав свій "гонорар" лише за те, що у вас був гарний настрій. Він не проявив своєї кваліфікації аццтой
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #466 : 10 Июля 2009, 14:09:45 »

Годі говорити, що лікарі ведуть себе не так, як нам би хотілося, через те, що у них низькі зарплати, - вони обирали собі професію, усвідомлюючи, що мільйонерами з нею не стануть. Чи з самого початку розраховували на "гонорари", які в медицині були заведені і в радянські часи, коли фінансування медицини було цілком благополучним.
 зарплатню
І ще згадаємо знаменитий плакат, який при СРСР було розвішано в багатьох установах: "Ничто не стоит так дешево и не ценится так дорого, как вежливость" (с). Від себе узагальню, що ніколи хамство, байдужість і цинізм не можна виправдати низькою зарплатнею, у жодній професії, і тим паче "найгуманнішій" - лікарській. Людяність не коштує ані копійки. І якщо можна нарікати, що бракує коштів на ремонт, на ліки, на "півники" і витребеньки, то за ставлення до пацієнта слід на 200% питати з лікаря.

Пацієнт (а в даному випадку це жінка в її найбільш делікатній, інтимній сфері) має право на уважне і лагідне ставлення (мужикам не треба усі-пусі - на нам ТРЕБА), на зачинені двері під час огляду, на пояснення і відповіді на запитання. Вона має право знати, які обстеження і які ліки з якою метою їй призначаються. Які обстеження є обов"язковими, які - бажаними, а які - на власний розсуд пацієнтки. Вона має право на гідні умови народження своєї дитини, в яких почувається головною дійовою особою, а не об"єктом лікарського втручання. Має право отримати відповіді на т.зв. важкі запитання, коли виникли серйозні проблеми зі здоров"ям або з дитиною.

Тільки не треба посилати мене в Європу - я уже в Європі. Україна, нагадаю, є європейською державою, і хочеться, щоб це було не лише географічно.

Висловлювання чоловіків у цій темі я мабуть проігнорую - чоловіки, з мого досвіду, взагалі не люблять лікарів і потрапляють до них в єдиному вигляді - на носилках з розтрощеною головою gf,bkb yfufvb. По добрій волі їх навіть аналіз крові з пальця не примусиш здати, я вже мовчу про стоматолога Шокирован Так що тут "ситий голодного не зрозуміє"...
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #467 : 10 Июля 2009, 14:57:45 »

Бульбашка, я хоч і чоловік, але +100.

Я неділю шкандибав на поломанній нозі і мастив її фіналгєлєм, поки мене друзі насильно не завезли до лікарні...
« Последнее редактирование: 10 Июля 2009, 15:00:07 от Xen » Записан

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
kpripper
Пользователь
**

репутация +1/-0

Quid agitur omnia ad meliora.

« Ответ #468 : 10 Июля 2009, 21:38:41 »

Бульбашка, ви медик?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #469 : 10 Июля 2009, 21:48:56 »

Ні, всього-навсього жінка, яка за останні 5 років спілкується з лікарями дуже тісно з причини двох вагітностей і пологів, проблем зі здоров"ям моїх дітей, а також вагітностей і пологів моїх подруг. До того ж, маю нахил до читання літератури. Це не робить мене медиком, але пацієнт я свідомий і грамотний.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #470 : 17 Июля 2009, 19:50:50 »

В сьогоднішньому "Віснику" вийшла велика стаття про наш пологовий. Гарно написано. Побільше таких статей - і до вас потягнуться люди.

Негативна інформація виникає з двох джерел: з недомовок і браку інформації (а тому потрібно побільше писати) - і з реальних негативних фактів. І я хочу, щоб про негативні факти також писали. Щоб громадськість про них знала. І щоб лікарі знали, що ми про них знаємо.

Авжеж, як дифірамби пишуть - і провели по відділенню, і розказали, і вишикувались для фото. А коли бодай незначна критика - кинулись на журналістку Марковську з усіма своїми дзеркалами , скальпелями і суднами. Конкретній негативній інформації взагалі ходу не дали - підняли кіпєш, сам Васільянов пригнався, щоб кривого слова про них бодай не сказали.

Свабода слова ва всєй красє!
kpripper
Пользователь
**

репутация +1/-0

Quid agitur omnia ad meliora.

« Ответ #471 : 25 Июля 2009, 12:05:32 »

Негативну інформацію всі раді подавати - ось на трк україна є така критична точка - що не передача - обсерають лікарів,щей з таким авторитетним виглядом - а чого б не зробити аналогічну передачу про врятовані життя ?

Thin Dark Line
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #472 : 25 Июля 2009, 21:31:34 »

и не даватимуть сказати... бо їх обслуговують на вищому рівні, а пропустять критику, то ще ненароком без привілеїв залишаться... а якщо апендецит схопить, то ж взагалі вбити можуть и нихто не доведе що ненавмисно

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #473 : 26 Июля 2009, 10:24:45 »

Про врятовані життя.Добре пам'ятаю,як привезли дівчинку років15,з позаматковою вагітністю,вже без пам'яті.Врятували,виходжували,годували-як виявилось,з неблагополучної сім'ї.І не  шкодували  купи медикаментів і бинтів,які  використали ,і грошей з неї ніхто не питав,хоча всі інші,звісно,платили,і я теж.Та не думаю,що якби пішла,не заплативши,доганяли б

angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #474 : 10 Сентября 2009, 22:27:56 »

Супруге сделали кесарево. Сегодня утром. Я доволен, супруга, вроде, тоже. Все нормально. Отношение персонала прекрасное. Каждые 15 минут проверяют как дела. Сын -  супер. Дунаевцы - ф топку. Завалецкому (сорри, не знаю как имя отчество) - огромнейший респект. Большое спасибо за профессионально выполненую операцию. Огромный респект персоналу Каменец-Подольского родильного дома.

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
shnur
Новичок
*

репутация +0/-0

Все, что не убивает меня - делает меня сильнее

« Ответ #475 : 11 Сентября 2009, 12:02:35 »

Завалецкому (сорри, не знаю как имя отчество) - огромнейший респект. Большое спасибо за профессионально выполненую операцию.

Блин...во страна!!! все знают имена и отчества Шуфрича, Мороза, Тимошеко и подобных говнюков, которые втаптывают нас в грязь и нищету, но никто не знает и не хочет знать И.О. врача, благодаря которому у него на свете появился самый дорогой человек.
2 angar_19, поздравляю с сыном!   день варенья
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #476 : 11 Сентября 2009, 12:54:59 »

Ангар, а чому кесарське? Якісь протипокази до природніх пологів?
Молочко у мами хоч є?
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #477 : 11 Сентября 2009, 15:30:40 »

Завалецького звуть Василь Михайлович. Справді непоганий лікар.

Цими ж днями у міському пологовому знову померла дитина. За версією, яку я чула, був запланований кесарський розтин, але чомусь на 42-ий тиждень вагітності (зазвичай планують на раніший термін). Дівчина кілька тижнів до розтину провела у лікарні. Напередодні запланованої операції у неї несподівано відійшли води, та пологи все не починалися. Лікар порадив  їй побігати навколо пологового! Шокирован. ЩО далі було - не знаю, але на другий день після народження немовля (яке в утробі було цілком здоровим і життєздатним) померло.  Може хтось щось знає про цю історію?
« Последнее редактирование: 11 Сентября 2009, 15:55:51 от skarlet » Записан

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #478 : 11 Сентября 2009, 16:17:17 »

Цікаво, чому про ці випадки не пишуть у пресі. Минулого разу газета відмовила в публікації, бо "немає офіційного звернення, немає доказів і те де". Але хто бачив, щоб бодай одна справа про подібні випадки була доведена навіть у суді! Батьки померлої дитини (чи "плоду" за визначенням лікарів) спробували звернутись до суду, і адвокат їм одразу сказав, що це безнадійна справа, бо жоден лікар не буде свідчити проти лікаря. І ще тому, що картка молодої мами була наступного ж дня повністю переписана.

Щира порада усім вагітним: всі обстеження, аналізи, призначення ліків обов"язково копіюйте і майте власний примірник картки вашої вагітності. Якщо маєте лікаря, якому довіряєте, робіть додаткові консультації з ним, особливо у випадку сумнівних призначень, або якщо виникають проблеми.

Дехто, щоб перестрахуватись, робить так: одразу стають на облік до конкретного гарного лікаря (не дільничного), за окрему плату, і він веде жінку з початку вагітності та сам приймає пологи. По-моєму, ідеальний варіант, попри те, що коштує грошей.

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #479 : 11 Сентября 2009, 19:42:03 »

И это убережет от "неправильного кесаревого"?

Я не суеверный, но собирать копии документов, анализов и прочего в "ожидании/расчете" на то что "вдруг что-то не так" НЕ БУДУ. И другим не советую.
Практики такой нет, чтобы в больнице давали полную инфу больному про его состояние да еще в документальном подтверждении. Нет такого, ни в одной стране. Не даром латынь закрепилась в медицинской сфере.
Причины разные, я верю в благие мотивы - чтобы больной сам себе не навредил, узнав что "что-то не так".

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Страниц: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти