Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Октября 2020, 21:20:28
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Медицина в Каменце
| | |-+  Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.  (Прочитано 80660 раз)
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #90 : 18 Мая 2009, 16:35:28 »

Спробуйте після цього мені довести, що у нас працюють кваліфіковані лікарі, чи що у всіх бідах винні пацієнти. НЕПОВІРЮ.
На сьогоднішній день я в лікарню звертаюсь тільки коли мені потрібна довідка. Прийшла, дала шоколадку і виписали лікарняний.
Це було 1 Травня надцятого року? Я серйозно,бо таких випадків я знаю дуже мало.
« Последнее редактирование: 18 Мая 2009, 20:01:03 от st.slayer » Записан
Cib
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #91 : 18 Мая 2009, 22:35:00 »

Це було 1 Травня надцятого року? Я серйозно,бо таких випадків я знаю дуже мало.
"Смерть одного человека - это трагедия, а смерть миллионов - это статистика". Или сказать проще: для роженицы м ее родственников - это трагедия, а для медперсонала - статистика.
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #92 : 19 Мая 2009, 09:48:13 »

Це сталося 5 років тому 12 вересня.
Що ми зробили? Та нічого, документи дали перероблені, до суду намагалися звернутися, але заяву не прийняли бо не було доказів моєї правоти, навіть те, що від дитини залишилоь не дали похоронити полюдськи.
І взагалі мені до сьогодні боляче про те згадувати.
А шановному працівнику лікарні скажу так. Якби лікарі думали не про відпочинок чи свій гаманець, а хоча частину уваги приділяли стану хворих, то смертність та захворюваність в нашому пологовому будинку була б набагато меншою. Це я кажу із власного досвіду. І якщо ризикну ще раз народити дитину то в камянецький пологовий будинок навіть не звернуся.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
Brox
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #93 : 19 Мая 2009, 15:12:26 »

Тут кто-то из женщин отписался что без флюрографии ребенка из роддома не отдадут, что мол врачебный беспредел. А она задумалась почему без флюрографии не отдают? Что туберкулез в Украине разруливает полным ходом и т.д.

я не против флюрографии, я против того чтоб оставлять ребенка и идти в другую больницу для этого.

Live and let live!
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #94 : 19 Мая 2009, 17:00:45 »

Ліна, а хто лікар був, Ви не відповіли?
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #95 : 19 Мая 2009, 23:17:46 »

Лина, то, что Вы пишите - ужасно. Злой Злой Злой
Самое страшное, что так было, есть и будет........ Такого цинизма как в нашем роддоме я не видела нигде и никогда.
Сама чуть не стала жертвой, но вовремя подняли всех на ноги и увезли  в Хмельницкий.
Прошло уже немало лет, но наверное это мои самые ужасные воспоминания на всю жизнь.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #96 : 23 Мая 2009, 21:05:41 »

А тепер по темі. Кам"янецький пологовий знаю особисто, два раза. Претензії маю лише до комфорту. Ага, бідненько, задрипаненько, без душа, без нічників (уночі забороняється вимикати світло, а у них лише лампа на стелі), про харчування взагалі мовчу. Правда, якщо проплатити за палату сімейного перебування (це офіційна послуга), то проблема знімається: буде одномісний родзал, чиста постіль, холодильник, телевізор (а нафіга?) і додаткове спальне місце для чоловіка або мами, котрі зможуть скласти жінці компанію.

Загалом, усе організовано у нас цілком гуманно: чоловік чи мама можуть бути присутні на пологах, дитина в перші хвилини прикладається до маминої груді, а далі перебуває постійно з мамою. Вчать годувати груддю, вчать переодягати дитину, вмивати і все таке. Я абсолютно не відчула себе обділеною увагою кам"янецьких акушерок, лікарів та медсестер. Ставлення було дуже доброзичливе, мене підбадьорювали, робили масаж, стежили за моїм станом.

Ніхто ні про які грші не запитував ні першого, ні другого разу. Першого разу дали взятку виключно за те, щоб чоловік міг бути на пологах (ми прогавили сімейну палату), другого разу лише офіційно заплатили за палату сімейного перебування.

Але я бачила й інших жінок, які з самого початку чомусь панікували, верещали, закатували істерику, з усіма сварилися - бо вони самі не були готові до пологів[/ b] і, мабуть, сподівалися, що лікар замість них має перенести біль під час переймів і замість них народити. Я чула на власні вуха, як Войцеховська, яка вчора зі мною була лагідна, як мама, наступного дня складала в родзалі такі трьохетажні матюки! dead На другий день дізналась від акушерки, що молода мамуся замість виконувати команди, скандалила і вимагала знеболення та кесарського розтину - коли дитина вже ТАМ! Її там мало що не били, бо через таку поведінку мами дитина могла просто задихнутись або отримати серйозну травму. На щастя, все закінчилось благополучно. Але бачила потім ту мамусю - вона і грудьми свою дитину не годувала.

Так що моя думка, немає значення, в якому пологовому народжувати. Та хоч у копиці сіна! Головне - готовність і настроєність самої жінки.

+100
Cib
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #97 : 23 Мая 2009, 21:30:52 »

предупреждение
удалено цитирование последнего сообщения

Закон приняла ВР про пожизненное заключение за взятку судьям, следователям и прокурорам. Медиков забыли добавить туда.
« Последнее редактирование: 24 Мая 2009, 23:45:08 от Snake » Записан
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #98 : 24 Мая 2009, 22:54:04 »

предупреждение

Сів дорогенький(ка) якщо Вам відомо,то за  хабар однаково відповідають ті,що дають і ті,що беруть!!!Не давайте і спіть спокійно!Самі провокуєте,а потім  виступаєте у ролі "посівальника".Не судіть і не будете осудженим(и).
« Последнее редактирование: 24 Мая 2009, 22:56:31 от Snake » Записан
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #99 : 24 Мая 2009, 23:11:16 »

To Cib
Ты забыл о гаишниках, БТИ, военкомах, директорах детских садиков, преподователей  институтов...
етот список можно продолжать ой как долго, а смысл есть ? Все ведь  прекрасно знают что дают взятки, но когда ету взятку дали вот тогда начинают тыкать пальцем и говорить - " О, он ведь взятки берёт ! "
PS. И как правильно заметили выше - отвечают одинаково кто даёт взятку и кто берёт

Грамматический словарь читал, не помогает

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #100 : 24 Мая 2009, 23:24:36 »

2.Жінкам на протязі вагітності пропонується проходження школи молодих батьків,де демонструють відеофільми про сучасні методики надання допомоги в пологах.Ці відеофільми зняті в Луцькому і Донецькому пологових будинках,де достеменно розяснено біомеханізм перебігу пологів, як при цьому вести себе молодій мамі і партнерові(батькові дитині,мамі,сестрі або іншому-кому майбутня мама довіряє).Після цього проводиться екскурсія по пологових залах-де достеменно даються відповіді на всі запитання.А якщо більша частина ігнорує цим,то хай вибачають і звинувачують в цьому тільки себе(на шнурку їх ніхто вести не буду і не збирається- бо це все робиться в їхніх інтереса)(Спасение "утопающих - дело рук самих утопающих!!!!Це сказав не я - це цитата)

Та була я на цій "лекції". Показали кіно про пологи, порадили не їсти купованих йогуртів і пришити в бюстгальтер кружечки з мішковини (це тіпа підготовка до ГВ жжошь, сцуко, я в истерике). Це ніяк не можна назвати навчанням - гадаю, від подруг, що вже народили, мамуся дізнається більше корисної і прикладної інформації.

3.В обмінній картці є вся інформація що до загрозливих станів при вагітності.При яких симптомах - як себе вести і що робити!Так,що не лінуйтеся відкрити і прочитати,прочитати і запамятати,а якщо з памятю проблеми,то брати обмінку із собою навіть у "туалет"(не зрозумійте дослівно!)

Обмінну картку на руки жінка отримує буквально за тиждень до пологів, весь інший час вона знаходиться  у консультації. Я вважаю, лікар просто зобов"язаний попередити жінку про погані ознаки і що робити в таких випадках. Я вже не раз переконалась, до добре самопочуття вагітної жінки - далеко не гарантія того, що все ОК Грустный

4.А на рахунок викиднів - необхідно вчасно ставати на облік по вагітності(до 12 тижнів) або хотя б ,звертатися до лікаря якому Ви довіряєте, і він Вам все розтлумачить,звісно якщо  у Вас буде бажання.

Знаєте, шановний zerkalo, ця відповідь є абсолютно некоректною. Протягом цього року у двох моїх подруг отак, внутрішньоутробно загинули діти - всупереч тому, що вони абсолютно відповідально підготувались до вагітності, обстежились, не мали шкідливих звичок, вчасно стали на облік, дотримувались усіх рекомендацій, не мали ускладнень під час вагітності. Вони зробили абсолютно все, що від них залежало. В одному випадку було відшарування плаценти, в іншому - старіння тієї ж таки плаценти.

Скажіть-но будь ласка як лікар: у чому провина цих жінок? У чому причина того, що сталося? Як можна було цьому запобігти? Будь-ласка, просто поясніть. Навіть якщо це будуть медичні терміни, тут усі цілком здатні вас зрозуміти.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #101 : 24 Мая 2009, 23:36:35 »

А на рахунок "плодів" я сперечатися не буду, бо це те саме,що розмовляти Українцю з Японцем без знання мови.

У наших лікарів іще й з етикою проблема. Зрозуміло, що у вас як у медиків є певні терміни, обговорювати які ніхто не береться. Однак на Заході вважається неетичним вживати при вагітній жінці слова "ембріон" і "плід" - її дитину в її присутності лікар називає ДИТИНОЮ - це важливий момент поваги до майбутньої матері. На заході давно, а тепер уже і в нас "дитиною" зветься "плід" від 20-го тижня вагітності - оскільки у цівілізованих країнах діти, народжені після цього терміну, вже є життєздатними. Тому смерть "плода" після цього терміну є вже не викиднем, а мертвонародженням.

Більше того, на відміну від нашої варварської держави, у цивілізованих країнах в разі гибелі дитини (на будь-якому терміні вагітності) батьки мають право поховати її тіло, дати їй ім"я і оплакати як померлого реального члена родини а не просто як "невдалу спробу".

Звісно, шановний zerkalo, про яку етику може йти мова, якщо ті самі руки, що приймають пологи, в іншому залі регулярно і буденно вбивають "плоди", у тому числі й на досить пізніх термінах (коли за західними мірками то вже є вбивством не ембріона, а живої, життєздатної дитини).
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #102 : 24 Мая 2009, 23:42:17 »

To Cib
Ты забыл о гаишниках, БТИ, военкомах, директорах детских садиков, преподователей  институтов...
етот список можно продолжать ой как долго, а смысл есть ? Все ведь  прекрасно знают что дают взятки, но когда ету взятку дали вот тогда начинают тыкать пальцем и говорить - " О, он ведь взятки берёт ! "
PS. И как правильно заметили выше - отвечают одинаково кто даёт взятку и кто берёт
+100
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #103 : 24 Мая 2009, 23:54:26 »

А на рахунок "плодів" я сперечатися не буду, бо це те саме,що розмовляти Українцю з Японцем без знання мови.

У наших лікарів іще й з етикою проблема. Зрозуміло, що у вас як у медиків є певні терміни, обговорювати які ніхто не береться. Однак на Заході вважається неетичним вживати при вагітній жінці слова "ембріон" і "плід" - її дитину в її присутності лікар називає ДИТИНОЮ - це важливий момент поваги до майбутньої матері. На заході давно, а тепер уже і в нас "дитиною" зветься "плід" від 20-го тижня вагітності - оскільки у цівілізованих країнах діти, народжені після цього терміну, вже є життєздатними. Тому смерть "плода" після цього терміну є вже не викиднем, а мертвонародженням.

Більше того, на відміну від нашої варварської держави, у цивілізованих країнах в разі гибелі дитини (на будь-якому терміні вагітності) батьки мають право поховати її тіло, дати їй ім"я і оплакати як померлого реального члена родини а не просто як "невдалу спробу".

Звісно, шановний zerkalo, про яку етику може йти мова, якщо ті самі руки, що приймають пологи, в іншому залі регулярно і буденно вбивають "плоди", у тому числі й на досить пізніх термінах (коли за західними мірками то вже є вбивством не ембріона, а живої, життєздатної дитини).
Вам ніхто не заважає поїхати на захід, вивчити мову і слухати етику їхніх лікарів- я вже десь писав,що все пізнається у зрівнянні.
Про термін пологів поправлю - не 20 тижнів,а 22 тижні,і ще -  не бажаю ВАМ
 народити "дитину" у 22 тижні(від щирого серця)навіть якщо у цьому будуть "винні" лікарі.
Не приходьте на аборти і ми не будемо вбивати!!! Ми на роботі і виконуємо її по мірі Ваших звернень!!!ВАгітнійте,народжуйте і ми не будемо займатися вбивством якщо Ви цього не захочете.В Польщі аборти заборонені і їхні жінки їдуть по туристичних візах в країни де аборти не забаронені і їх роблять!То в чому винні медики!!!
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #104 : 24 Мая 2009, 23:59:35 »

а причем аборты? Бульбашка Аэро про них не упоминала. А Вы ей в ответ про них.

похоже что уводите тему в сторону
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #105 : 25 Мая 2009, 00:34:20 »

третье предупреждение - бан - 7 дней

читаем правила, и учимся правильно цитировать

Уважно читаємо!!!Якщо вона не написала слово "аборт" то не значить,що вона про це не питає! ( В інших залах)Ці терміни я розумію з напів слова,а ВАм здається,що я не грамотний у своїй справі.Вибачте за Вашу некомпетентність.
« Последнее редактирование: 25 Мая 2009, 00:38:02 от Snake » Записан
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #106 : 25 Мая 2009, 00:42:53 »

про "інший зал" не понял
сорри
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #107 : 25 Мая 2009, 01:12:45 »

То в чому винні медики!!!

«Я никогда не дам женщине абортивного средства»

из врачебной клятвы Гиппокарата
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #108 : 25 Мая 2009, 01:14:04 »

но всегда проще свалить на других, мол  выполняем только Ваши просьбы
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #109 : 25 Мая 2009, 01:26:47 »

Сегодня показали сюжет про стоматолога, у которой умер ребенок (девочка 4 года) во время удаления зуба. Родов не касается, но все же про врачей. Зуб попал в трахею и ребенок задохнулся. Я считаю что в том случае врача винить нельзя.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #110 : 25 Мая 2009, 08:45:38 »

почему?
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #111 : 25 Мая 2009, 10:24:53 »

Щодо свої пологів у кам’янецькому пологовому у 2004 році. Черговий лікар, до якого я потрапила на пологи, вперто ігнорував мене і навіть не підходив, доки моя мама не дала йому грошей. Тоді почав цікавитися моїм станом.

Через деякий час, коли почалися перейми (я знаю, що це таке, тому що народжувала вже вдруге), і я сказала про це акушерці, вона відповіла: "Вам ще не пора народжувати", але пішла кликати лікаря. Лікар сів біля мене з годинником і почав щось вираховувати... Чеез деякий час погодився, що перейми таки почалися, і велів вести мене (!) у пологовий зал.

Коли мене вели попід руки із крапельницею у вені через коридор, я вже навіть йти не могла, тому що відчувала голову дитини між ногами і боялася її здавати. З величезними труднощами залізла на стіл, знову ризикуючи придушити дитину. Лікар пішов мити руки, а акушерка - вдягати білий халат... Вона встигла одягнути лише один рукав і добре, що стояла поряд, тому що наступної миті вже ловила дитину, яка вискочила!

На щастя, з дитиною вже гаразд. Та я часто задумуюся про те, що було б, якби акушерка не встигла...

Поясніть, шановний zerkalo, як таке може відбуватися у сучасній лікарні на початку 21 століття?
« Последнее редактирование: 25 Мая 2009, 10:27:42 от skarlet » Записан

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #112 : 25 Мая 2009, 12:40:45 »

почему?

Смотрел тоже? Вообщем тот случай - трагическая случайность. По факту смерти возбудили уголовное дело. Через 2 года сделали выводы что:
1. Стоматолог не должна была лечить детей, так как не имела на это разрешение (для взрослых она).
2. Стоматолог вместо того что передать ребенка врачам скорой СРАЗУ, отнесла ее туда на руках.
3. Персонал реанимации неправильно сделал трахеотомию, т.е. сделали, но это не помогло.

Если с первым пунктом все понятно, хотя думаю что это не столь существенно, то второй пункт это бред. Представьте себе ту ситуацию, панику, чувство вины человека перед ребенком. А они вынесли заключение "не должна была выносить на руках...".
С реанимацией разговор отдельный. Я не понимаю чего от стоматолога хотят? Женщина поменяла работу, переехала в село, так ее и там съемочная группа достала, у нее истерика. Зато ТВ-группа вела себя так, как будто бы раскрывают взятку на 10 млрд. долларов.
Родители конечно от горя на стену лезут, до сих пор. Хотя уже 2 года прошло...

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #113 : 25 Мая 2009, 13:16:59 »

Уважаемый, Zerkalo, можете ли Вы сказать -какие обследования матери и особенно плода делаются в женской консультации на предмет обнаружения ранней паталогии?
Как часто врачи повышают свою квалификацию?
Malinka
Ветеран

репутация +1/-0

Зеленоглазая ведьма :)

« Ответ #114 : 25 Мая 2009, 15:00:02 »

У мене подруга на днях народила в нашому пологовому відділенні. Срок їй поставили 5-9 травня. Пісяля цього терміну щодня їздила з села на обстеження, і щоразу відправляли "до завтра". Нарешті 17 травня її положили на стаціонар, де під час УЗД встановили срок на 22 травня.
Шановний лікар Поліщук одразу прибіг в палату і попередив щоб готували 3500 гривень на кесарів розтин. Після цього батькам подруги довелось буквально чергувати під відділенням щоб не допустити операції. Дитинка народилась сама, правда довелось стимулювати пологи, бо вони проходили досить мляво. Як можна говорити про кваліфікацію лікарів коли самі медсестри та акушерки бідкаються кількістю кесаревих розтинів без будь-яких для того причин.

Есть во мне колдовская кровь
И от чар моих не избавиться.
От чего ж так уверен ты,
Что ты сможешь с собою справиться?
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #115 : 25 Мая 2009, 15:20:59 »

Вступительные обследования в самом начале беременности:
Общие анализы крови и мочи,
Кровь на сахар,
Цитология,
Обследование на наличие антител краснухи, токсоплазмоза.
Кровь на РВ.

Всем девочкам в Польше делаются прививки против краснухи.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #116 : 25 Мая 2009, 16:23:38 »

Забыла добавить анализы крови на СПИД и Гепатит С.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #117 : 25 Мая 2009, 19:27:44 »

Прикольно, был коллега - оппонент который отбивал нападки на врачей взяли и забанили. Вот и дискусии конец.  жжошь, сцуко, я в истерике Что бы не  умничал  dead

Грамматический словарь читал, не помогает

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #118 : 26 Мая 2009, 18:42:39 »

Сегодня показали сюжет про стоматолога, у которой умер ребенок (девочка 4 года) во время удаления зуба. Родов не касается, но все же про врачей. Зуб попал в трахею и ребенок задохнулся. Я считаю что в том случае врача винить нельзя.

Ти так вважаєш, тому що то, слава Богу, не твоя дитина. Лікар повинен був міцно тримати видаленого зуба. А інородне тіло витрясається з дитини за допомогою певних прийомів, які відомі батькам, і тим паче лікарям.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #119 : 26 Мая 2009, 19:03:13 »

Вам ніхто не заважає поїхати на захід, вивчити мову і слухати етику їхніх лікарів- я вже десь писав,що все пізнається у зрівнянні.

Я хочу мати поважливе ставлення з боку лікаря тут, у себе вдома. Так само, як всі ми хотіли б поважливого ставлення з боку продавця, чиновника, офіціанта і т.д. Просто з лікарем пацієнт перебуває у надто тісному контакті, особливо якщо йдеться про жінку на прийомі в гінеколога. Це взагалі важко психологічно, а особливо, якщо лікар веде себе недостатньо тактовно.

Про термін пологів поправлю - не 20 тижнів,а 22 тижні,і ще -  не бажаю ВАМ
 народити "дитину" у 22 тижні(від щирого серця)навіть якщо у цьому будуть "винні" лікарі.

Цілком згодна, що нічого доброго в таких надранніх пологах немає, але, думаю, Ви зрозуміли, до чого я навела цей аргумент.

Не приходьте на аборти і ми не будемо вбивати!!! Ми на роботі і виконуємо її по мірі Ваших звернень!!!ВАгітнійте,народжуйте і ми не будемо займатися вбивством якщо Ви цього не захочете.В Польщі аборти заборонені і їхні жінки їдуть по туристичних візах в країни де аборти не забаронені і їх роблять!То в чому винні медики!!!

Це те саме, що наркоторговець скаже: "Не вживайте наркотиків, і я не буду їх продавати!" Зразу скажу, що я категорично проти абортів. Більшість жінок не мають власної позиції з цього приводу: вони можуть навіть ставитись до абортів негативно, але "Що поробиш, така жіноча доля". Жінки керуються тим, що аборти офіційно дозволені, що їх легально роблять у медичних установах, а отже їхня совість як би чиста - вони перекладають відповідальність із себе на лікаря.

І в той час, коли жінка перебуває несвідома під наркозом, шкрябачка знаходиться у Ваших руках, шановний zerkalo, і саме ви свідомо і активно позбавляєте життя живу істоту, цілком усвідомлюючи суть цієї "операції". Жінка прокинулась - нема проблеми. Ніхто не намагається її від цього відмовити, пояснити. У середньостатистичної української жінки на 1-2 народжені дитини може припадати до 10 абортів, і це саме тому, що процедура виглядає надто простою і доступною.

Якби аборти були заборонені, так як у Польщі, мабуть, хтось би й поїхав десь у Казахстан "виправляти помилки", але не в таких кількостях, як це відбувається сьогодні.

П.С. Мушу зазначити, що до цього часу Ви не дали прямої відповіді на мої прямі питання.
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти