Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.

Автор Kapnyxa, 08 Березень 2009, 23:10:11

« попередня тема - наступна тема »

skarlet

Нещодавно навчиналася. А щодо кількості пологів, то існує офіційна статистика, яку я вище вже наводила.
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Xen

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

skarlet

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Xen

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

skarlet

Ага! Хоча є варіант перевірити у міському відділі статистики.
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Xen

Золотце, ти сказала, що наводила статистику. Я спитав. Не бачу відповіді.
Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

105

Цитата: skarlet від 13 Травня 2009, 13:23:40
Шановна Бульбашко Аеро, в одному з попередніх постів у цій темі ти досить позитивно відгукуєшся про кам'янецький пологовий будинок, мовляв, все-одно де народжувати, головне - настроєність на пологи самої жінки. А тепер тебе обурює "російська рулетка" у нашому пологовому. Як це зрозуміти?

Я не відгукувалась позитивно про кам"янецький пологовий - я лише описала СВІЙ ОСОБИСТИЙ ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД у кам"янецькому роддомі. Я також не відмовляюсь від слів, що на першому місці - налаштованість і підготовка самої жінки, бо народжувати - це її справа, лікар лише допомагає. АЛЕ якщо раптом щось іде не так як треба - лікар повинен надати кваліфіковану допомогу і врятувати життя жінки та дитини, а інакше навіщо його там взагалі? При природніх пологах його присутність навіть не обов"язкова - досить повитухи.

У цьому випадку мама була дуже свідома, не пила, не курила, вела здоровий спосіб життя, мала нормальну фізичну підготовку, якісно готувалась. Тим більше дивна і страшна ця подія...

KILLER.SG

Цитата: Xen від 13 Травня 2009, 16:11:40
Цитата: skarlet від 13 Травня 2009, 16:01:51
хоча кількість пологів за рік і там, і там приблизно однакова.

Шота я крепко сумніваюсь.


+1 Быть такого в реале не может что бы в Каменце и Дунаевцах было одинаковое количество  родов  *аццтой*
Грамматический словарь читал, не помогает




wawawa

Цитата: Митрий від 12 Травня 2009, 23:53:35
Днями опять мёртвый ребёнок в каменецком роддоме.
После затяжных выходных. С кого спрашивать?
Тепер відкрию карти....Ви модератор,а вводите в оману весь форум по даній темі!Надавайте правдиву інфу - померла не дитина,а плід (внутрішньоутробно),так що фільтруйте інформацію!А в чому відкриті карти скажу,що я тут працюю.
Якщо у когось виникли якісь запитання - задавайте!Буду відповідати,як колись Бабій.

Kapnyxa

Цитата: zerkalo від 13 Травня 2009, 21:05:29
Якщо у когось виникли якісь запитання - задавайте!Буду відповідати,як колись Бабій.
1. Скільки "коштує" кесарево у Кам"янецькому роддомі?
2. Будь ласка, весь прейскурант викладайте.
3. Або назвіть фамілії тих хто не бере хабарі!

П.С. Мені особисто, знаючи скільки офіційно заробляють лікарі, завжди хочеться щиро віддячити за роботу. І я  майже завжди це роблю. Але коли відкритим текстом кажуть скільки хабаря треба дати - обурююся. >:D
.

wawawa

Цитата: Kapnyxa від 13 Травня 2009, 21:17:33
Цитата: zerkalo від 13 Травня 2009, 21:05:29
Якщо у когось виникли якісь запитання - задавайте!Буду відповідати,як колись Бабій.
1. Скільки "коштує" кесарево у Кам"янецькому роддомі?
2. Будь ласка, весь прейскурант викладайте.
3. Або назвіть фамілії тих хто не бере хабарі!

П.С. Мені особисто, знаючи скільки офіційно заробляють лікарі, завжди хочеться щиро віддячити за роботу. І я  майже завжди це роблю. Але коли відкритим текстом кажуть скільки хабаря треба дати - обурююся. >:D
1.Приходьте!!! Вам "безкоштовно" це шутка!У нас медицина безкоштовна.А якщо Вам сподобалася робота лікаря-віддячте,якщо бажаєте і є можливість.
2.Ніяких прейскурантів не існує!
3.Прізвищ не буду називати.Є народне прислівя "Дають-бери,бють-тікай"..............

Cib

Цитата: Kapnyxa від 13 Травня 2009, 21:17:331. Скільки "коштує" кесарево у Кам"янецькому роддомі?
2. Будь ласка, весь прейскурант викладайте.
Несколько лет назад в районном за кесерево 100$, за простые роды 50. Медсестре за подход - 20 грн.
А кто что слышал про то что почку украли у роженицы ?
Мне рассказали такое: женщина из села рожала в районном, делали кесарево, после родов отправили домой, ей стало плохо и ее родсвенники завезли в Хмельницкий. Там на УЗИ обнаружили что одной почки нет. У нас в роддоме отмазываются, что типа почку удалили из-за того что она была плохая. Говорят Полищук квартиру продал что бы замять дело.
Может это и слухи, но дыма без огня не бывает.

105

Цитата: zerkalo від 13 Травня 2009, 21:05:29
Цитата: Митрий від 12 Травня 2009, 23:53:35
Днями опять мёртвый ребёнок в каменецком роддоме.
После затяжных выходных. С кого спрашивать?
Тепер відкрию карти....Ви модератор,а вводите в оману весь форум по даній темі!Надавайте правдиву інфу - померла не дитина,а плід (внутрішньоутробно),так що фільтруйте інформацію!А в чому відкриті карти скажу,що я тут працюю.

Не плутайте нас медичними термінами. Якщо дитина померла, будучи всередині, це не значить, що то була не дитина. Вона була жива, сформована, готова до життя, кОпала маму п"яткою в живіт і мала близько 40 тижнів віку. Наскільки мені відомо, за розрахунками пологів чекали на 10 травня. У четвер батьки поїхали "домовлятися" про пологи в роддом, все було добре, "плід" був живим. У П"ятницю почалися перейми чи їх передвісники, і майбутня мама приїхала увечері в роддом з наміром лягти. Її відправили додому, бо нібито ще рано. Потім було вже запізно :(

Якщо ви дійсно в курсі, то розкажіть, як таке могло статися, і як відбувалися події. Хто з лікарів був на чергуванні? І чи можна було запобігти трагедії?

Swenta

Чудова відповідь на запитання: "Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок."

Виникає інше питання, чому ж кам'янецькі медики ображаються. Чи не бояться, що їм і за безвідповідальність віддячать?


Swenta

Кам'янецький пологовий будинок і не пробувала. Вистачило і до того. Навіть від простого відвідування лікаря часом треба ще приходити в себе. Лише прийшла і вже винна навіть не знаю в чому. Це, мабуть, індивідуальний підхід до вагітних.
Зробила висновок - нічого там робити без чоловіка. За його широкі плечі йому й посміхнуться.
Обурює ставлення - ти дурепа, тому слухайся, бо я лікар і краще знаю. Про якісь пояснення годі й говорити.

На початку вагітності після узд, де трохи насторожили + болів живіт і т.д. викликала швидку, щоб не було пізно.
І ахоньки...! Нафуфирена краля бурчала і фирчала(видно кудись вона вже збиралася): чого було вдень до лікаря не піти....!(Наче я ковиряла собі що і чекала вечора їй голову поморочити). Тітонька на прийомі трохи її втихомирила, мовляв треба людині, що ж поробиш.
Далі веселіше: Відвели до медсестри яка почала верещати:"аборт в ходу" і визвірилась на мене, де халат, капці, вата, спирт і ще щось там.
Вдячна лікарю - Регіні.... (перепрошую). Вона і заспокоїла і дала рекомендації.
Донечку народжувала принципово не в К-П. Вже 2 роки і тьфу-тьфу...

Лікарі різні і не лише в К-П. Просто не завжди виходить скористатися своїм правом вибору. В нас це ще не зовсім і прийнято.
А відтік породіль у Дунаївці викликає нападки на вагітних і додаткові хвилювання.

Отож приємних кошмарів халатним медпрацівникам (допоки біди не натворили) і вдячність, тим хто хоч пробує працювати з людьми і дітьми а не з "плодами".

Kapnyxa

Цитата: Swenta від 14 Травня 2009, 02:14:29
вдячність, тим хто хоч пробує працювати з людьми і дітьми а не з "плодами".
+100
.

105

Стали відомі подробиці по випадку в пологовому. Смерть дитина таки настала до народження, причина - передчасне старіння плаценти, внаслідок чого дитина недоотримувала кисню на поживних речовин. Тобто, пологовий - "чистий", бо навіть якби вони врятували у п"ятницю живу іще дитину, з неї нічого доброго б уже не було :(

Тоді виникає питання до жіночої консультації, яку майбутня мама відвідувала дисципліновано і регулярно, протягом останнього місяця - щотижня. Виходить, вона здавала аналізи, проходила перевірки, готувалась до пологів, а дитина тим часом повільно помирала?

Наскільки мені відомо, старіння плаценти виявляється на УЗІ, бо маю знайому мамусю, якій робили терміновий кесарський розтин саме з цієї причини ще на 8-му місяці вагітності, і з дитиною все гаразд.

Розкажіть-но, шановний Zerkalo, які аналізи, тести, дослідження робляться в останній місяць вагітності, і яким обладнанням володіє наш ОХМАТДИТ? Усе, що я бачила - це гінекологічне дзеркало, лінійка для міряння тазу і допотопна слухавка. Ага, ще тонометр!

Жінкам впродовж вагітності не дається жодних пояснень щодо обстежень, які їй проводяться, щодо препаратів, які призначаються, щодо пологів, через які їй доведеться пройти. Ніхто не вчить вести графік руху плоду (я цього вчилась сама, за літературою, а більшість мам навіть не знають, що то є), ніхто не попереджає про ознаки патологічного перебігу вагітності чи пологів (наприклад, про ознаки загрози переривання вагітності деякі жінки дізнаються вже після того, як перенесли викидень).

Шановний Zerkalo, ми всі чудово розуміємо, що в природі не може бути 100% успішних вагітностей і пологів, тим паче тепер, коли жінки не досить здорові. Ви залишаєте за собою право на "відсоток невдач", але ж не можна бути такими цинічними! Ваша халтура занадто дорого коштує!


Митрий

Цитата: zerkalo від 13 Травня 2009, 21:05:29
Тепер відкрию карти....Ви модератор,а вводите в оману весь форум по даній темі!Надавайте правдиву інфу - померла не дитина,а плід (внутрішньоутробно),так що фільтруйте інформацію!А в чому відкриті карти скажу,що я тут працюю.
Якщо у когось виникли якісь запитання - задавайте!Буду відповідати,як колись Бабій.

теперь открою, нет не карты. Страшную тайну: я, как админ этого форума, очень внимательно и ответственно отношусь к тому, что тут публикуют.
"Фильтрую" вашими словами.

Когда все при нормальном течении беременности в срок, названный врачами и специалистами после нормальных родов  ждут  ЖИВОГО РЕБЁНКА, а не дождавшись, говорят, что ребёнок родился МЁРТВЫМ продолжают недоумевать и оплакивать и хоронить не плод, а ребёнка. То наверное РЕБЁНОК родился МЁРТВЫМ.
И в этом виноваты явно НЕ родители.

теперь вопрос: почему девочку, которая первый раз рожает, со схватками из роддома три раза подряд отправляют домой со словами: "чого тобі дома не сидицця?!" Напомню. случилось всё во вторник утром после затяжных выходных...

фамилия  дежурного врача была Зубик.

Debris

Как все сложно... запутано.
С одной стороны - врачи, с другой - человеческие судьбы и т.д. И если в случае, например, конфликта при покупке холодильника (гарантия и т.д.) все просто, то в медицине цена ошибки не сравнима.
Цитата: Swenta від 14 Травня 2009, 02:14:29
вдячність, тим хто хоч пробує працювати з людьми і дітьми а не з "плодами".
А я НЕ СОГЛАСЕН! Постараюсь объяснить. В медицине надо резать, колоть, штопать, чистить и делать кучу вещей, КОТОРЫЕ не совместимы с ЧЕЛОВЕКОМ в том виде, который мы наблюдаем каждый день - в зеркале, на улице, на работе. Мясо, просто мясо отмеченное печатью интеллекта... И если врачи будут "сюсюкать" над гуманитарной составляющей...
9 мая я в очередной раз стал очевидцем эпилептического припадка. Врачи далеко, а перед тобой лежит КУСОК МЯСА который уже трудно назвать человеком, кто попадал в подобные ситуации поймет. В такие секунды ты не думаешь что это личность, ЧЕЛОВЕК, а просто стараешься ему помочь. Грубо, неприятно, неэстетично.
Если не дай бог что случится, я предпочту чтобы рядом со мной оказался профессиональный хирург-циник. У которого сомнений не будет и рука не дрогнет. Он не будет думать про "людину", сомневаться в выборе, думать, а что потом скажут люди. ОН ПРОСТО СДЕЛАЕТ СВОЮ РАБОТУ.

Меня интересует другое, только факты:
Как определить квалификацию врача?
Как добиться того, что если вдруг..., то примут все меры?
Как свести все "случайности" к минимуму?
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Snake

не объяснил

тут не "рассуждения о природе души человека", здесь скорее об отношении к пациентам


зы
ЦитуватиВрачи далеко, а перед тобой лежит КУСОК МЯСА который уже трудно назвать человеком,

и тем не менее ты ведь его не добил, да и врачи вопрос об эвтаназии не поднимали, а ведь он уже был не человеком а куском мяса


Debris

Но я мог сесть на землю в ступоре снедаемый мыслями "как бы чего не вышло", что потом меня к ответственности привлекут, например.
Мог истерически хлопать его ладонями по лицу "Вася, Вася...!".

Я к тому, что грубость не всегда грубость. Есть конечно кАзлины в больницах, но есть и нетямущие пациенты, но зато шибко бойкие. Тут кто-то из женщин отписался что без флюрографии ребенка из роддома не отдадут, что мол врачебный беспредел. А она задумалась почему без флюрографии не отдают? Что туберкулез в Украине разруливает полным ходом и т.д.

Америкосы вон пошли по пути перестраховок. Врач спецом пишет кучу всяких дополнительных анализов, которые жутко удорожают обследование и лечение. Но зато если что, судебный иск не пройдет. Хороший подход, правильный, только вот дело в том что они реально МНОГО лишнего назначают. Стараються ну прямо ОТ ВСЕГО подстраховаться. Прямо паранойя.
Мы как бы идем в их сторону. Давайте задумаемся. Нужна золотая середина.

Попался мне на глаза один текст, ознакомьтесь, как раз про врачей:
"- Диагноз... - проворчал он. - Нормальный. Тот  же,  что  и  дежурный врач. Острая коронарная. Какой еще может быть диагноз? Вдруг ни с того  ни с сего остановилось сердце. Бывает?
     Я  машинально  согласился,  что   бывает.   Моисей   Наумович   вдруг рассмеялся.
     -  Представляете,  Алексей  Андреевич,  эта  дамочка...   вдовушка... настояла на немедленном вскрытии, и чтобы у нее на глазах. Чтобы убийцы  в белых халатах чего не утаили. Попытался отговорить ее,  выпереть,  -  куда там!  Вступились  эти...  как  их...  следователи,  что  ли?  С   красными
книжечками. Ну, мне с ними не тягаться. Ладно, говорю,  сами  напросились, на себя пеняйте... - Он снова рассмеялся - нехорошо так, непохоже на него, словно бы злорадно. - Едва я начал, как повело их. Все мне здесь заблевали и унеслись. И вдову уволокли... Слабые люди, как сказал бы товарищ Коба."
"Дьявол среди людей", Стругацкие.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Lina

Розкажу історію, яка сталась особисто зі мною в нашому роддомі.
За весь період вагітності я жодного разу не лежала на підтримці, ніякого додаткового лікування чи процедур не назначали. Все проходило добре аж до дня, коли мені довелось народжувати. В результаті виявилось, що дитина народилась мертвою (тобто її витягнули шматками), і відразу ж на другий день була переписана історія хвороби і моя медична карточка. В ній написали, що в мене були при вагітності серйозні проблеми, в наслідок чого дитина померла на 24 тижні вагітності.
Що і кому мені доводити, чи як довести, що вагітність тривала всі 9 місяців, і коли я йшла народжувати, то дитина жива була і рухалась?
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Lina

Спробуйте після цього мені довести, що у нас працюють кваліфіковані лікарі, чи що у всіх бідах винні пацієнти. НЕПОВІРЮ.
На сьогоднішній день я в лікарню звертаюсь тільки коли мені потрібна довідка. Прийшла, дала шоколадку і виписали лікарняний.
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

кошмар... а хто був дільничним лікарем всі 9 місяців?

KILLER.SG

Грамматический словарь читал, не помогает




Debris

Лина и что вы сделали потом? Что сделал отец ребенка?
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

wawawa

Цитата: Swenta від 14 Травня 2009, 02:14:29
Кам'янецький пологовий будинок і не пробувала. Вистачило і до того. Навіть від простого відвідування лікаря часом треба ще приходити в себе. Лише прийшла і вже винна навіть не знаю в чому. Це, мабуть, індивідуальний підхід до вагітних.
Зробила висновок - нічого там робити без чоловіка. За його широкі плечі йому й посміхнуться.
Обурює ставлення - ти дурепа, тому слухайся, бо я лікар і краще знаю. Про якісь пояснення годі й говорити.

На початку вагітності після узд, де трохи насторожили + болів живіт і т.д. викликала швидку, щоб не було пізно.
І ахоньки...! Нафуфирена краля бурчала і фирчала(видно кудись вона вже збиралася): чого було вдень до лікаря не піти....!(Наче я ковиряла собі що і чекала вечора їй голову поморочити). Тітонька на прийомі трохи її втихомирила, мовляв треба людині, що ж поробиш.
Далі веселіше: Відвели до медсестри яка почала верещати:"аборт в ходу" і визвірилась на мене, де халат, капці, вата, спирт і ще щось там.
Вдячна лікарю - Регіні.... (перепрошую). Вона і заспокоїла і дала рекомендації.
Донечку народжувала принципово не в К-П. Вже 2 роки і тьфу-тьфу...

Лікарі різні і не лише в К-П. Просто не завжди виходить скористатися своїм правом вибору. В нас це ще не зовсім і прийнято.
А відтік породіль у Дунаївці викликає нападки на вагітних і додаткові хвилювання.

Отож приємних кошмарів халатним медпрацівникам (допоки біди не натворили) і вдячність, тим хто хоч пробує працювати з людьми і дітьми а не з "плодами".
Будьте ласкаві і надалі не приходьте,щоб нам не снилися кошмари,бо у Вас не виходить скористатися своїми правами. А на рахунок "плодів" я сперечатися не буду, бо це те саме,що розмовляти Українцю з Японцем без знання мови.

wawawa


Розкажіть-но, шановний Zerkalo, які аналізи, тести, дослідження робляться в останній місяць вагітності, і яким обладнанням володіє наш ОХМАТДИТ? Усе, що я бачила - це гінекологічне дзеркало, лінійка для міряння тазу і допотопна слухавка. Ага, ще тонометр!

Жінкам впродовж вагітності не дається жодних пояснень щодо обстежень, які їй проводяться, щодо препаратів, які призначаються, щодо пологів, через які їй доведеться пройти. Ніхто не вчить вести графік руху плоду (я цього вчилась сама, за літературою, а більшість мам навіть не знають, що то є), ніхто не попереджає про ознаки патологічного перебігу вагітності чи пологів (наприклад, про ознаки загрози переривання вагітності деякі жінки дізнаються вже після того, як перенесли викидень).

Шановний Zerkalo, ми всі чудово розуміємо, що в природі не може бути 100% успішних вагітностей і пологів, тим паче тепер, коли жінки не досить здорові. Ви залишаєте за собою право на "відсоток невдач", але ж не можна бути такими цинічними! Ваша халтура занадто дорого коштує!
1.Аналізи взагалі не вказують на стан плода,а на загальне здоровя вагітної.Дослідження,які вказують на стан поада це - УЗД з доплерометрією + біофізичний профіль плоду.(Цим володіє наш "ОХМАТДИТ"
2.Жінкам на протязі вагітності пропонується проходження школи молодих батьків,де демонструють відеофільми про сучасні методики надання допомоги в пологах.Ці відеофільми зняті в Луцькому і Донецькому пологових будинках,де достеменно розяснено біомеханізм перебігу пологів, як при цьому вести себе молодій мамі і партнерові(батькові дитині,мамі,сестрі або іншому-кому майбутня мама довіряє).Після цього проводиться екскурсія по пологових залах-де достеменно даються відповіді на всі запитання.А якщо більша частина ігнорує цим,то хай вибачають і звинувачують в цьому тільки себе(на шнурку їх ніхто вести не буду і не збирається- бо це все робиться в їхніх інтереса)(Спасение "утопающих - дело рук самих утопающих!!!!Це сказав не я - це цитата)
3.В обмінній картці є вся інформація що до загрозливих станів при вагітності.При яких симптомах - як себе вести і що робити!Так,що не лінуйтеся відкрити і прочитати,прочитати і запамятати,а якщо з памятю проблеми,то брати обмінку із собою навіть у "туалет"(не зрозумійте дослівно!)
4.А на рахунок викиднів - необхідно вчасно ставати на облік по вагітності(до 12 тижнів) або хотя б ,звертатися до лікаря якому Ви довіряєте, і він Вам все розтлумачить,звісно якщо  у Вас буде бажання.

wawawa

Цитата: Debris від 15 Травня 2009, 12:19:16
Как все сложно... запутано.
С одной стороны - врачи, с другой - человеческие судьбы и т.д. И если в случае, например, конфликта при покупке холодильника (гарантия и т.д.) все просто, то в медицине цена ошибки не сравнима.
Цитата: Swenta від 14 Травня 2009, 02:14:29
вдячність, тим хто хоч пробує працювати з людьми і дітьми а не з "плодами".
А я НЕ СОГЛАСЕН! Постараюсь объяснить. В медицине надо резать, колоть, штопать, чистить и делать кучу вещей, КОТОРЫЕ не совместимы с ЧЕЛОВЕКОМ в том виде, который мы наблюдаем каждый день - в зеркале, на улице, на работе. Мясо, просто мясо отмеченное печатью интеллекта... И если врачи будут "сюсюкать" над гуманитарной составляющей...
9 мая я в очередной раз стал очевидцем эпилептического припадка. Врачи далеко, а перед тобой лежит КУСОК МЯСА который уже трудно назвать человеком, кто попадал в подобные ситуации поймет. В такие секунды ты не думаешь что это личность, ЧЕЛОВЕК, а просто стараешься ему помочь. Грубо, неприятно, неэстетично.
Если не дай бог что случится, я предпочту чтобы рядом со мной оказался профессиональный хирург-циник. У которого сомнений не будет и рука не дрогнет. Он не будет думать про "людину", сомневаться в выборе, думать, а что потом скажут люди. ОН ПРОСТО СДЕЛАЕТ СВОЮ РАБОТУ.

Меня интересует другое, только факты:
Как определить квалификацию врача?
Как добиться того, что если вдруг..., то примут все меры?
Как свести все "случайности" к минимуму?
На все эти вопросы  нет ответов,как и нет ответа на вопрос "А в чём смысл жизни!"
Высказывание  "кусок мяса"попахивает мясным павильоном на базаре.Всё в этом мире материально - в том числе и мясо(придумал я)

wawawa

Цитата: Митрий від 15 Травня 2009, 00:38:23
Цитата: zerkalo від 13 Травня 2009, 21:05:29
Тепер відкрию карти....Ви модератор,а вводите в оману весь форум по даній темі!Надавайте правдиву інфу - померла не дитина,а плід (внутрішньоутробно),так що фільтруйте інформацію!А в чому відкриті карти скажу,що я тут працюю.
Якщо у когось виникли якісь запитання - задавайте!Буду відповідати,як колись Бабій.

теперь открою, нет не карты. Страшную тайну: я, как админ этого форума, очень внимательно и ответственно отношусь к тому, что тут публикуют.
"Фильтрую" вашими словами.

Когда все при нормальном течении беременности в срок, названный врачами и специалистами после нормальных родов  ждут  ЖИВОГО РЕБЁНКА, а не дождавшись, говорят, что ребёнок родился МЁРТВЫМ продолжают недоумевать и оплакивать и хоронить не плод, а ребёнка. То наверное РЕБЁНОК родился МЁРТВЫМ.
И в этом виноваты явно НЕ родители.

теперь вопрос: почему девочку, которая первый раз рожает, со схватками из роддома три раза подряд отправляют домой со словами: "чого тобі дома не сидицця?!" Напомню. случилось всё во вторник утром после затяжных выходных...

фамилия  дежурного врача была Зубик.

У нас демократическое государство и говорите Б если сказали А. А рассказывать где-то,кто-то, это извините не серьезно.Называйте вещи,имена,фамилии.