Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Июля 2019, 05:42:04
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Медицина в Каменце
| | |-+  Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.
Страниц: 1 ... 16 17 [18] 19 20 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Чому ми обрали Дунаєвецький пологовий будинок. Відгуки.  (Прочитано 71139 раз)
Мортон
Пользователь
**

репутация +1/-0

« Ответ #510 : 24 Сентября 2009, 21:06:26 »

[
Чому, Мортоне, Ви прокоментували лише мої слова про аборти?
А як щодо високих показників дитячої та материнської смертності під час пологів? Чому ці показники одні з найвищих? Населення саме винне?
[/quote]

Будуть об"єктивні показники - прокоментую обов"язково.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #511 : 24 Сентября 2009, 21:40:14 »

2 Skarlet
Раз вы посчитали мой ответ в нашей дискуссии выход за рамки цивилизованности то я умываю руки. А все терки "вокруг" роддома очень похожи на высказывание "думка Вашої дружини, як написала вище Бульбашка, дещо відрізняється від Вашої". Испорченный телефон.

Розкажу з власного досвіду. В Дунаївцях.
Передостаннє УЗД показало 1 виток пуповини навколо шийки плоду. Лікар говорив, що це не страшно, можна народжувати природнім шляхом.
Останнє перед пологами УЗД показало вже 2 витка пуповини навколо шийки плоду.
 Лікар наполягав на природніх пологах, запевняв, що довжини пуповини вистачить, що дитина не задихнеться.
Але ми почали вимагати операцію і після деяких вагань він погодився.
Дякувати богові, все пройшло добре, дитина народилася здоровою.
Ми з дружиною досі із жахом думаємо, що могло б трапитись, якби ми тоді на 100 відсотків довірилися лікарю.

Потім чув від медпрацівника, що в сумнівних випадках лікар повинен діяти так, щоб якнайменше ризикувати здоров’ям матері, навіть якщо є ризик втратити або травмувати дитину. Природні пологи менш ризиковані для жінки, ніж кесарів розтин, тому лікар і наполягав на них, що буде з дитиною, на другому плані.

Якщо думати логічно, це правильно, доросла жінка - вже готовий член суспільства, якщо залишиться здоровою, народить іще, а дитина - хто зна коли виросте, щоб замінити матір. Але з точки зору батьків, котрі втратили дитину через цю логіку, або отримали на все життя інваліда, лікарі - злочинці.
А вот этот пост фаната абсолютная правда. Чуть ли не единственный из его постов на форуме, с которым я согласен на 100%.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #512 : 25 Сентября 2009, 12:19:24 »

Будуть об"єктивні показники - прокоментую обов"язково.
Ті, що є, викликають у Вас сумнів? Чому?

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Красуня
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #513 : 25 Сентября 2009, 17:05:47 »

Перед тим як їхати в Дунаєвецький пологовий будинок подумайте про те, що там не має станції переливання крові (найближча станція в Кам'янці або Хмельницькому, поки превезуть можуть трапитися жахливі наслідки), також там немає реанімації, а жінки усі різні, якщо одна родить на протязі 2-3 год., то інша може промучатися 2-3 сутки.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #514 : 06 Октября 2009, 01:52:08 »

Привіт, усім учасникам форуму! Це пише дружина Дебріса. Хоча ми і не обрали Дунаєвецький пологовий будинок, думаю, можу висловити тут свою думку, адже, як я прочитала, давно вже обговорюється дещо інша тема. Проти Дунаєвець нічого не маю: просто не знаю як там. А їхати туди не вважали за потрібне, бо значно ближче знаходиться нормальний пологовий будинок, з хорошими лікарями і умовами. Фраза з одного фільму: "Всегда есть что-нибудь лучше".  Звичайно, могли б бути кращі ще умови, і лікарі всі - професори, але те що є - насправді  не так погано, як пишуть,  чомусь особливо ті, хто давно вже там не був. Ми заздалегідь не "домовлялися" ні з ким і нікому не платили грошей. Вже потім на радощах "віддячили" лікарю від щирого серця. Якби ні - ніхто б за нами не біг і за руки б не хапав.  А  акушерка, доречі, взагалі від "подяки" відмовилася. Привітала, та й все. Ставилися до нас гарно, можна навіть сказати, впадали біля нас: лікар поводився професійно та ввічливо, зранку прийшов інший - теж, я вважаю, професіонал, санітарки весь час міняли постільну білизну на чисту (мол, жінка має лежати на чистому і сухому простирадлі, а воно одразу після пологів, повірте, брудниться швидко), акушерка слідкувала за моїм станом після пологів, з ліжка я встала лише під її наглядом. Навіть, вибачте за подробиці, в туалет перший раз зі мною ходила, щоб пересвідчитись, що все добре. Потуги тривали всю ніч: до нас заходили, пояснювали, що відбувається, відповідали на наші запитання, акушерка підказувала що робити, щоб було не так боляче. Самі пологи були дуже стрімкими, малятко народилося прямо на ліжку, на стіл перейти не встигли. Лікар та акушерка впоралися на відмінно, за що ми дуже їм вдячні: маємо чудову, нівроку, доньку. Я намагалася виконувати їхні вказівки, а вони просто добре виконували свою роботу. Думаю, все вийшло добре, бо ми діяли заодно. Я не співаю дефірамбів нашому пологовому, але сама пересвідчилася, що роблять все можливе на даному етапі. Ну, не було теплої води в палаті, наприклад. Принесли з дому електрочайник і гріли. Думаю, не лікарі винні, що теплої води нема. Зате всього за 50 грн. на добу окрема  двокімнатна палата і туалет з умивальником і біде. Спокій, тиша, поряд близькі люди, турботливе ставлення персоналу. Шановні жінки, де б ви не народжували, і який би професіонал не був лікар, важливо, щоб і ви робили все можливе для вашого маляти: як ще до зачаття, так і під час вагітності та пологів. Бо надто "злочинно" виглядає жінка з пузом місяців так 6-7, яка палить прямо за вуглом гінекології. А чоловіки нехай не думають, що це суто "жіноча справа", і допомогти вони тут нічим не можуть. Ще й як можете: моральна підтримка, і фізично ви можете полегшити біль масажами. Не беруся нічого казати про випадки, коли батьки старалися, чекали, плекали... і раптом! Це страшні речі. Не дай Бог нікому пережити. Але чи не думали ви, що лікарі й насправді роблять все можливе? Адже з давніх- давен чомусь саме за народження дитини так переживають, так моляться за здоров"я матері і дитини. Адже саме під час пологів виникає стільки непередбачуваного, і , нажаль, непоправного. Ну, занадто це важка ноша для людини - халтурити в пологовому. Я не крізь рожеві окуляри, я пересвідчилася сама. А те, що зміни відбуваються на краще - однозначно: я народжувала 5 років тому і 4 місяці тому. Прогрес таки торкається нашого міста, хоч краєчком.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #515 : 06 Октября 2009, 07:40:17 »

Перед тим як їхати в Дунаєвецький пологовий будинок подумайте про те, що там не має станції переливання крові (найближча станція в Кам'янці або Хмельницькому, поки превезуть можуть трапитися жахливі наслідки),

И причём здесь станция переливания крови? Собственно станция - это место, где проходит заготовка компонентов крови. Если в Дунаевцах нет Атомной Электростанции, Вы же не станете утверждать, что это создаёт проблемы с электричеством?
А переливание крови, необходимое во время кровопотери (при операции, например), сможет провести любая районная больница. Вопрос  лишь в наличии нужной крови в местном банке.

.
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #516 : 06 Октября 2009, 08:47:00 »

Не знаю, чи є в Дунаївцях станція переливання крові, але я бачила в дунаєвецькому пологовому холодильник, дощенту заповнений всіма необхідними препаратами крові. Всі інші препарати, які можуть знадобитися під час ускладнень, теж наявні.

Ніхто нікого не змушує народжувати  у Дунаєвцях. Просто конкуренція - це завжди стимул для змін. І те, що в нашому пологовому ці зміни вже стаються, - заслуга і цих розмов про умови в Дунаєвцях. Я бачила свіжовідремонтовану палату в нашому пологовому нещодавно: симпатична занавісочка на вікні, стіни, пофарбовані в приємний відтінок зеленого кольору, яскрава постільна білизна, картинки на стінах. Керівництво пологового прислухалося до цих розмов і перейняло дещо позитивне.

Залишилося поміняти ставлення лікарів до породіль. Тому що, якщо комусь і пофортунило зіткнутися з професійною роботою і гарним ставленням, то не всім так щастить. Спробуйте не задати 200 гривень добровільно-примусового внеску (не всі це можуть зробити!), і подивіться, як зміниться до вас ставлення...
« Последнее редактирование: 06 Октября 2009, 08:52:39 от skarlet » Записан

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #517 : 06 Октября 2009, 23:44:58 »

И это убережет от "неправильного кесаревого"?

Я не суеверный, но собирать копии документов, анализов и прочего в "ожидании/расчете" на то что "вдруг что-то не так" НЕ БУДУ. И другим не советую.
Практики такой нет, чтобы в больнице давали полную инфу больному про его состояние да еще в документальном подтверждении. Нет такого, ни в одной стране. Не даром латынь закрепилась в медицинской сфере.
Причины разные, я верю в благие мотивы - чтобы больной сам себе не навредил, узнав что "что-то не так".

Є таке в світі. В мене є всі результати аналізів і обстежень, які мені робили під час вагітності(оригінали). Карта вагітності теж була постійно зі мною. Лікарка просто записувала інформацію в карту, що залишалась в неї.
Кожного разу, коли мене виписували з лікарні я отримувала опис того, що там зі мною робили. Інформація про досліди і результати аналізів + діагноз і що робити далі ( коли до лікаря, що ще перевірити ітп. ). Я можу ще зараз повернутись до тих лікарень і попросити (заяву написати) щоб мені видали копії документів про моє лікування.

Пацієнт має право до інформації про свій стан.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #518 : 07 Октября 2009, 21:28:48 »

Я с вами частично согласен. Но это все из оперы "мати право на щось ..." и "мати це щось ...". Вспомните хотя бы конституцию Улыбка)).

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #519 : 08 Октября 2009, 02:19:55 »

"мати це щось ..."

Мати - це у смислі МАМА?
Ми так усе життя проживемо із горобцем в руці, а журавлі будуть десь там...

.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #520 : 08 Октября 2009, 10:27:14 »

Я с вами частично согласен. Но это все из оперы "мати право на щось ..." и "мати це щось ...". Вспомните хотя бы конституцию Улыбка)).
Я відповіла на ваш аргумент, що ніде такого нема.

Те, що всі документи завжди при мені дозволяє мені змінити лікарню, якщо мені не відповідає стосунок медичного персоналу, спосіб лікування, довжелезна черга  і таке інше. Ще я можу звернутись на консультацію до іншого лікаря без повторного виконання складних ( а часом небезпечних) дослідів.
З хворобою змагається не тільки лікар, який лікує, але і пацієнт, якого він лікує. Варто, щоб пацієнт знав що йому роблять і навіщо. І лікар і пацієт йдуть до тієї самої мети- здоров"я.  На декотрі досліди треба підписати згоду. Варто знати, що підписуєш.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #521 : 08 Октября 2009, 10:51:29 »

too WERONIKA - посмотрите внимательноназвание темы, у вас в каждом посте всё сводится к  АБОРТУ ( может ета фишка у вас такая )  - создайте соответствующую тему и обсуждайте там ету проблему.

ПРИКЛАД: Мої друзі чекають на дитину. До вагітності готувались. До жіночої консультації звернулись вчасно. На 18 тижні вагітності лікарі побачили на УЗІ ваду (атрезія уретри) і порадили аботр, як спосіб ЛІКУВАННЯ. В Європі такі справи успішно лікують, а в Кам"янці позбуваються проблеми за принципом Сталіна: "Немає людини, то немає проблеми".
Тиснули на молодих батьків дуже сільно. Спершу лякали тим, що дитина і так помре. Потім почали розказувати як буде дорого її лікувати. Більше подробиць не напишу, бо тим хто працює в пологовому надто просто здогатись хто батьки.  А молодим батькам потрібна підтримка, а не стрес і адреналін.
Перегляньте стрічку - там Бульбашка Аеро про сорокарічну жінку писала. Їй теж кам"янецькі лікарі аборт радили зробити.

О чём вы здесь говорите, кто кого принуждал к аборту - даже из ваших слов следует, что врач СОВЕТОВАЛ, и он действовал основываясь на своём опыте, а не просто так себе, потому что ему захотелось зделать аборт, есть противопоказания к родам утверждёные МОЗ Украины.  

[/quote]

Тепер я можу відповісти KILLER.SG. Лікарі, що читають цю тему і так здогадались про кого мова.
Порада полягала в тому, що моїх друзів тричі змушували підписати відмову від виконнання аборту. Їм розповідали (з їм"ям і прізвищем) про жінок які це зробили, бо в їх дітей були якісь там вади. Так їх намагались переконати, що аборт варто зробити.
Де право до охорони особистих данних? Чи всі мають знати про жінку яка зробила аборт? А якщо то була їх знайома? Кам"янець ж мале місто.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #522 : 08 Октября 2009, 15:55:08 »

Я так и не понял к чему вы выделили вот эти слова - "тричі змушували підписати відмову від виконнання аборту" - ведь всё правильно делали, советовали, но когда потом что то случиться с кого будут спрашивать ? ясно же что с врача, поэтому и страховались этой распиской, что бы в случае чего сказать - да, мы ей говорили, а она аж 3 раза отказалась.

про етическую сторону - может вы и правы, но ещё не значит что назывались настоящие фамилии и имена. За врачами я замечаал такие моменты.

Грамматический словарь читал, не помогает

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #523 : 08 Октября 2009, 16:47:15 »

Дорослим людям вистачає одна відмова.  Аборт - це не лікування. Від аборту може бути лише мертва дитина. Для здоров"я жінки аборт теж несе негативні наслідки.
 Мої друзі це свідомі реальності дорослі люди. Якщо вони прийняли рішення народжувати дитину, то лікарі повинні виконувати свої обов"язки. Дбати про здоров"я матері, якщо не встані допомогти дитині, а не тиснути і змушувати підписувати папірці, тягаючи вагітну жінку по кабінетах завідуючих і директорів.

Прізвища були справжні, бо на документах. Чи може в них є бібліотека з підробленими документами?
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #524 : 08 Октября 2009, 21:36:10 »

Опять же может повторюсь - если решила рожать и отказалась от аборта, тогда  какое "тиснути і змушувати підписувати папірці" - что тяжело подписаться под тем, что решила не делать ? етими бумажками врачи страхуються от судебных тяжб и жалоб.

Ну про имена и фамилии не в курсе - это скорее етическая сторона дела

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #525 : 08 Октября 2009, 23:05:57 »

Я відповіла на ваш аргумент, що ніде такого нема.

Те, що всі документи завжди при мені дозволяє мені змінити лікарню, якщо мені не відповідає стосунок медичного персоналу, спосіб лікування, довжелезна черга  і таке інше. Ще я можу звернутись на консультацію до іншого лікаря без повторного виконання складних ( а часом небезпечних) дослідів.
З хворобою змагається не тільки лікар, який лікує, але і пацієнт, якого він лікує. Варто, щоб пацієнт знав що йому роблять і навіщо. І лікар і пацієт йдуть до тієї самої мети- здоров"я.  На декотрі досліди треба підписати згоду. Варто знати, що підписуєш.
Да ну? Вам всегда сообщают абсолютно всю информацию? Какие препараты использовали во время операций, дозы, рецепты, абсолютно все? Или вы про конкретную ситуацию в роддоме?
Пациент соревнуется с болезнью путем выполнения предписаний врача. Знать что с тобой желательно, но иногда такое знание может быть опасным, я это имел в виду когда написал про латынь в медицине и прочее.
Согласие на анализ, операцию конечно нужно давать осознанно.
Возвращаясь к документам, вот сделали операцию, был полный наркоз, хирургическое вмешательство и т.п. Пациент после прихода в себя первым делом затребует все записи, отчеты по ходу операции? 1. Скорее всего ему будет не до этого. 2. А как этот мифический пациент будет проверять что именно ему вкололи для наркоза, например?
Нужно отличать информированность от "буквоедства" и бюрократизма.

П.С. % свідомих людей в Каменце низок. Без самобичевания, только критический подход, раз город маленький, то и количество "продвинутых" невелико Грустный. Кстати это касается всех отраслей, не только медицины. Ну и разница еще в самооценке - как оценить собственную свідомість?

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #526 : 09 Октября 2009, 10:38:24 »

Опять же может повторюсь - если решила рожать и отказалась от аборта, тогда  какое "тиснути і змушувати підписувати папірці" - что тяжело подписаться под тем, что решила не делать ? етими бумажками врачи страхуються от судебных тяжб и жалоб.

Ви шо, прикалуєтесь, чи просто не можете зрозуміти, що кам"янецькі лікарі намагались переконати їх, що аборт треба зробити.
Чому вони так в цьому зацікавленні? Заробляють на "живому матеріалі" абортованих дітей?

Для прикладу: Німеччина. Друга вагітність. На черговому УЗІ видно що дитина не росте.  Консультації у професорів тільки підтверджують діагноз- дитина не росте. Пацієнтці пропонують аборт. Вона відмовляється і ніхто не морочить їй голову, а просто займаються її здоров"ям аж до 7 місяця вагітності, коли дитина помирає натуральною смертю. Викликають пологи. В дитини є місце поховання. Бо в Німеччині ховають навіть дуже маленьких дітей. В спільній могилі. Ще дві мої подруги, що там живуть також втратили дітей на третьому місяці вагітності. Дітей поховали. Навіть якби вони цим не цікавились, то діток і так би поховали.

А скільки місяців мусить мати мертвонароджена дитина в Кам"янці, щоб її можна було поховати?
І що роблять з тими дітьми по котрих батьки не приходять?
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #527 : 09 Октября 2009, 10:51:56 »

Да ну? Вам всегда сообщают абсолютно всю информацию? Какие препараты использовали во время операций, дозы, рецепты, абсолютно все? Или вы про конкретную ситуацию в роддоме?Пациент соревнуется с болезнью путем выполнения предписаний врача. Знать что с тобой желательно, но иногда такое знание может быть опасным, я это имел в виду когда написал про латынь в медицине и прочее.
Возвращаясь к документам, вот сделали операцию, был полный наркоз, хирургическое вмешательство и т.п. Пациент после прихода в себя первым делом затребует все записи, отчеты по ходу операции? 1. Скорее всего ему будет не до этого. 2. А как этот мифический пациент будет проверять что именно ему вкололи для наркоза, например?
Нужно отличать информированность от "буквоедства" и бюрократизма.

П.С. % свідомих людей в Каменце низок. Без самобичевания, только критический подход, раз город маленький, то и количество "продвинутых" невелико Грустный. Кстати это касается всех отраслей, не только медицины. Ну и разница еще в самооценке - как оценить собственную свідомість?
Я саме про пологовий. У мене досі є моя карта вагітності і всі документи з цим пов"язані. Те саме в моїх подруг з Німеччини. А Бульбашка Аеро колись писала в цій темі про те, що карту вагітності їй видали кілька днів до пологів, хоча повинні були видати на першій консультації. А в карті(Зеркало писав) є важлива для вагітної жінки інформації.
Я про те, що у мене є можливість змінити лікаря( в цьому випадку гінеколога) і лікарню(пологовий), бо тут таке право(влада про це подбала підписуючи відповідні закони). І мою карту вагітності ніхто не тримає в себе.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #528 : 09 Октября 2009, 12:41:50 »

Да ну? Вам всегда сообщают абсолютно всю информацию? Какие препараты использовали во время операций, дозы, рецепты, абсолютно все? Или вы про конкретную ситуацию в роддоме?
Пациент соревнуется с болезнью путем выполнения предписаний врача. Знать что с тобой желательно, но иногда такое знание может быть опасным, я это имел в виду когда написал про латынь в медицине и прочее.
Возвращаясь к документам, вот сделали операцию, был полный наркоз, хирургическое вмешательство и т.п. Пациент после прихода в себя первым делом затребует все записи, отчеты по ходу операции? 1. Скорее всего ему будет не до этого. 2. А как этот мифический пациент будет проверять что именно ему вкололи для наркоза, например?Нужно отличать информированность от "буквоедства" и бюрократизма.

Я пережила лише одну операцію. Сподіваюсь що це остання. Улыбка
При виписці з лікарні мені дали папір на якому написано про результати всіх аналізів, що мені зробили за вісім днів перебування в лікарні. На моє прохання мені також видали папір де написано які ліки мені давали, скільки крові в мене вляли і чим зробили наркоз. Ця інформація потрібна не мені, а лікарям, що займались мною після виписки з лікарні. А інформація про наркоз може згодитись при наступній операції анастазіологу.
Коли на другу ніч після операції мій стан погіршився, то лікарка прийшла і сказала, що вони будуть мене "стабілізувати". Не сказала відкритим текстом: "До ранку можеш не дожити", але я це зрозуміла, а акушека це підтвердила. Поки вони вливали мені кров я мала про що думати- ніч довга. Я їм за це вдячна. Які "предпісанія "лікаря я могла виконувати лежачи в ліжку обчіплена апаратурою і капельницею? Тоді лікарі робили, що могли, а могла лише хотіти жити і молитись(якщо людина вірить в Бога).

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #529 : 09 Октября 2009, 13:04:38 »

Не знаю, чи є в Дунаївцях станція переливання крові, але я бачила в дунаєвецькому пологовому холодильник, дощенту заповнений всіма необхідними препаратами крові. Всі інші препарати, які можуть знадобитися під час ускладнень, теж наявні.

Ніхто нікого не змушує народжувати  у Дунаєвцях. Просто конкуренція - це завжди стимул для змін. І те, що в нашому пологовому ці зміни вже стаються, - заслуга і цих розмов про умови в Дунаєвцях. Я бачила свіжовідремонтовану палату в нашому пологовому нещодавно: симпатична занавісочка на вікні, стіни, пофарбовані в приємний відтінок зеленого кольору, яскрава постільна білизна, картинки на стінах. Керівництво пологового прислухалося до цих розмов і перейняло дещо позитивне.

Залишилося поміняти ставлення лікарів до породіль. Тому що, якщо комусь і пофортунило зіткнутися з професійною роботою і гарним ставленням, то не всім так щастить. Спробуйте не задати 200 гривень добровільно-примусового внеску (не всі це можуть зробити!), і подивіться, як зміниться до вас ставлення...

І ще варто нагадати медперсоналові кам"янецьго пологового, що вживати алкоголь на роботі не професійно.
Приклад: Старий Новий рік 2009 року. Новоспечена мама не може собі дати раду з дитиною, що страшенно плаче. Молода мама припускає, що може щось з травленням, але досвіду в неї нема(вчора народила) тому йде запитатись в акушерок. На її запитання їй відбуркують(а вона всім "віддячила" попереднього дня). І від всіх несе алкоголем. На щасття нічого дитині не сталось. Але навіть в Старий Новий рік буває різне і медперсонал на роботі має бути ТВЕРЕЗИМ.

Ще одна історія про ставлення до породіль: Вечір. Дитина спить. Мати відпочиває, але не спить. Заходить лікарка. Без слова( навіть добрий вечір породілі не сказала) розготає немовля з пелюшок, оглядає і без слова виходить. Молода мама не знає, що робити. Загортати малюка, що прокинувся і плаче, чи чекати на повернення лікарки? Шо то взагалі було? А породілля всім "віддячила" грошима.
Лікарці було важко заглянути пізніше? Чи так важко розмовляти з пацієнтами?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #530 : 09 Октября 2009, 18:08:49 »

Я что-то пропустил или вы описываете ситуации из немецких клиник?
Вообщем сумбурно у вас материал подан, скрытый негатив выглядывает из каждого предложения. Скорее всего вы из категории въедливых, допытливых и скрупулезных людей. Я знаком с подобным типом психологии и не могу сказать что живое общение с ними оставляет приятное впечатление. Такие люди как правило доживают свои дни в одиночестве.
Ситуации из роддома описаные вами появляются практически на каждой странице этой темы. Могу сказать только 2 вещи - у нас не было ни одного намека на описаные случаи, спросите еще у Ангара, и второе, возвращаясь к самому человеку, есть такие люди у которых все, всегда "не так". Может карма у них плохая? Почему у одних в том же месте с ТЕМИ ЖЕ врачами все нормально - и смотрят, и поправляют, и СТУЧАТ в двери перед тем как войти, а у других "гиркнула", "схопила", "буркнула"?

angar_19
Ветеран

репутация +1/-1

Трррр-трррр-трррр вжик фак

« Ответ #531 : 09 Октября 2009, 18:35:28 »

у нас не было ни одного намека на описаные случаи, спросите еще у Ангара...  ...и смотрят, и поправляют, и СТУЧАТ в двери перед тем как войти
+1
Негатива нет. Огромная благодарность врачам и медсестрам.
Кстати, каждая медсестра пришла и представилась, и сказала как её можно найти (что бы не блуждать и не спрашивать "а хиде тута медсестры сидят?")

Снимаю, порчу, лишаю девственности.дорого.
Люди все женятся
Многие нет,
И покупают курей на обед
Тостеры, вещи и прочий комфорт,
Если не сделает сразу аборт.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #532 : 09 Октября 2009, 21:20:20 »

Ви шо, прикалуєтесь, чи просто не можете зрозуміти, що кам"янецькі лікарі намагались переконати їх, що аборт треба зробити.
Чому вони так в цьому зацікавленні?

Я уже писал выше - читайте WERONIKA внимательно. Существуют инструкции Министертства здравоохранения Украины  где перечислены противопоказания при которых роды не желательны и врач должен это донести до пациента, сообщить все последствия и риск при родах, а результатом понимания пациента етих последствий и есть аборт или подписание отказа от аборта. Что здесь не понятно ? Вы не блондинка ?

ЗЫ. Мы не в Германии и нам до неё ещё ооочень далеко, это относиться ко всем сферам деятельности и культуре поведения тоже.

wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #533 : 10 Октября 2009, 15:37:38 »

Ну, в Германии слава богу хоронят,а у нас .........!? А на счёт атрезии уретры,то хочу сообщить,что этой беременной необходимо рожать в Киеве. А чтобы представить себе  что такое атрезия уретры - представьте себе что вы не мочились несколько часов(это мягко говоря), а плод не мочится от момента зачатия!!! Кто из вас может представить размеры его мочевого пузыря?Как ему родиться,даже преждевременно? Кто ему устранит эту атрезию?А дальше жизнь как?А как его родителям?Всегда нужно ставить себя на чьёто место и думать немножко на перёд.Об этом думали доктора-когда предлагали ей прервать беременность. Да,она отказалась -это её полное право - потому,что после этого- это её проблемы по лечению и выхаживанию ребёнка. И ещё хочу напомнить(согласно Конституции Украины),что каждый пациент имеет право на выбор лечебного учреждения и доктора,имеет право на информацию о методах лечения,прогнозах,последствиях - и подписывая документ,он либо соглашается либо нет.Это в последствии снижает частоту претензий к докторам.И ещё одно - обвиняя персонал в том,что он "весь был пьян" - несёт уголовную ответственность(это всё надо доказывать ибо есть такое юридическое понятие как "презумпция невиновности")так,что будьте поосторожней с высказываниями - ибо вычислить вас не представляет никакой сложности.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #534 : 10 Октября 2009, 17:39:38 »

Шановний zerkalo,я багато в чому з Вами згодна, але"ибо вычислить вас не представляет никакой сложности." - по-моєму, це занадто, змахує на погрози, а погрози в нас теж не в пошані. Цілком зрозуміло, що коли всі мають претензії до роботи людей Вашої професії, це дратує, викликає справедливий гнів, бо люди не знають багатьох речей, які знаєте Ви. Але агресія мало чим допоможе.
 В свій час я біля семи місяців пролежала в лікарні, бо не могла виносити дитину,і бачила багато чого. Я лежала чомусь в пологовому, вже не пам'ятаю,чому. Бачила хамство, хабарі, бачила п'яних лікарів. Але бачила і нічну роботу, як не жаліли себе, як піклувалися про дитину, залишену мамою. І,головне- моя дитина є на світі, слава Богу і лікарям, здорова і розумна. А без них,мабуть, не було б...
Влітку мала можливість спостерігати зміни, які відбулися, і залишилась задоволена. Ідеалу, звісно, нема, проте стало значно краще.
 Всі люди помиляються, не лише у лікарів є кругова порука в разі чого, і тут, мабуть, все залежить від людських якостей того, хто помилився. А щодо того, хоронять чи ні, то я бачила дитину, яку віддали матері після операції на п'ятому місяці, причому вона цього не просила.Це було років 10 тому, так що...все є так, як є, і міняти нам.

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Swenta
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #535 : 10 Октября 2009, 19:38:45 »

ну, знаєте...
Ангару з першого погляду хамити якось не сподручно.
інша справа молодій жіночці чи навіть дівчині, яка не вміє за себе постояти і всім своїм виглядом переконати в необхідності її поважати.
можете сперечатись але чоловік за спиною уже й без слів переконливий (припустимо він завжди має можливість там бути).

А щодо Zerkalo, то це треба ще вміти так себе обгидити (дуже хотілось сказати інакше).
Кому було цікаво вас уже вичислили. Тому й доводиться так сумніватись у лікарях. Як Бульбашка і Дебріс вас  (лікарів) не захищають  - а ви самі раз і одним махом собі хай не кажу що...
жалієтесь відповідальність і т.д. і де вона? Що можна довести? Це не доведете, це самі перепишемо, а це і від головного приховаємо...
Наклеп? Та хоч би й так а на форумі ви й самі себе показали.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #536 : 10 Октября 2009, 20:28:10 »

Шановний zerkalo,я багато в чому з Вами згодна, але"ибо вычислить вас не представляет никакой сложности." - по-моєму, це занадто, змахує на погрози, а погрози в нас теж не в пошані. Цілком зрозуміло, що коли всі мають претензії до роботи людей Вашої професії, це дратує, викликає справедливий гнів, бо люди не знають багатьох речей, які знаєте Ви. Але агресія мало чим допоможе.
 В свій час я біля семи місяців пролежала в лікарні, бо не могла виносити дитину,і бачила багато чого. Я лежала чомусь в пологовому, вже не пам'ятаю,чому. Бачила хамство, хабарі, бачила п'яних лікарів. Але бачила і нічну роботу, як не жаліли себе, як піклувалися про дитину, залишену мамою. І,головне- моя дитина є на світі, слава Богу і лікарям, здорова і розумна. А без них,мабуть, не було б...
Влітку мала можливість спостерігати зміни, які відбулися, і залишилась задоволена. Ідеалу, звісно, нема, проте стало значно краще.
 Всі люди помиляються, не лише у лікарів є кругова порука в разі чого, і тут, мабуть, все залежить від людських якостей того, хто помилився. А щодо того, хоронять чи ні, то я бачила дитину, яку віддали матері після операції на п'ятому місяці, причому вона цього не просила.Це було років 10 тому, так що...все є так, як є, і міняти нам.
Ніяких погроз в цьому немає,просто потрібно думати що писати.Форум як і бумага все витримає.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #537 : 10 Октября 2009, 20:30:16 »

А щодо Zerkalo, то це треба ще вміти так себе обгидити (дуже хотілось сказати інакше).
Кому було цікаво вас уже вичислили. Тому й доводиться так сумніватись у лікарях. Як Бульбашка і Дебріс вас  (лікарів) не захищають  - а ви самі раз і одним махом собі хай не кажу що..
[/quote]

Прийдіть і повитирайте,а то папір закінчився....
« Последнее редактирование: 10 Октября 2009, 20:31:33 от zerkalo » Записан
Swenta
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #538 : 10 Октября 2009, 21:28:00 »

Смеющийся
Swenta
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #539 : 10 Октября 2009, 23:48:52 »

Взагалі то все просто:
враховуючи, що нічого не можна довести, потерпілі можуть хіба що попередити максимальну кількість потенційних потерпілих; розповісти як було і де бути обережним.
Далі кожен сприймає відповідно до вже набутого досвіду спілкування з лікарямями.
Страниц: 1 ... 16 17 [18] 19 20 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти