Жовтневий і Жовтневе - як вас надалі називати?

Автор Олег Будзей, 18 Травня 2011, 09:46:38

« попередня тема - наступна тема »

105

Вероніко, на жаль, ти в меншості :'( Та і який із "Жовтневого" - Столичний? Туди навіть таксі відмовляються їхати *вау, запалюеш*

105

Може, все ж таки, варто якщо і змінювати, то не аж так радикально. Селище Першотравневе могло б залишитись просто Травневим - і легше вимовляється, і краще звучить, і не має ідеологічного підгрунтя. Зате навесні там буйно цвітуть плодові дерева - отож і назва виправдана. Крім того, стимулюватиме місцеве населення до розведення більшої кількості рослин, що цвітуть у травні ;D

Селище Жовтневе могло б і залишитись Жовтневим - коли їхати в той бік восени, за селищем починаються ліси, вкриті золотим листям. Цілком гарна, звична і романтична назва, якщо викинути з голови Великий жовтень (а у наших дітей цього і близько вже нема!).

Селище цукрозаводу нехай би й залишалося Цукровим - теж непогано, легко перейти, і має прив"язку до історії цього мікрорайону.

З мікрорайоном Жовтневим все значно складніше, бо нема до чого прив"язатися, а ще одного Жовтневого точно не треба. Залишити просто назву "Мікрорайон" - це тупо. Мій варіант: Вітряний ;) Або за аналогією київський "Позняків" - "Сквозняки" *вау, запалюеш* (знаю, що це суржик).

GUTA

а чё? Столичный, прикольно. Да и звучит хорошо. Не то что Роллевщина и Кладбищенский....
В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"

WERONIKA

Цитата: Bulbaszkaero від 30 Травня 2011, 13:44:11
Вероніко, на жаль, ти в меншості :'( Та і який із "Жовтневого" - Столичний? Туди навіть таксі відмовляються їхати *вау, запалюеш*

Я не про селище, де лікарні, а про мікрорайон, де цвинтарі.

nik?-nik!

Цитата: Bulbaszkaero від 30 Травня 2011, 13:57:43
Може, все ж таки, варто якщо і змінювати, то не аж так радикально. Селище Першотравневе могло б залишитись просто Травневим - і легше вимовляється, і краще звучить, і не має ідеологічного підгрунтя. Зате навесні там буйно цвітуть плодові дерева - отож і назва виправдана. Крім того, стимулюватиме місцеве населення до розведення більшої кількості рослин, що цвітуть у травні ;D
Селище Жовтневе могло б і залишитись Жовтневим - коли їхати в той бік восени, за селищем починаються ліси, вкриті золотим листям. Цілком гарна, звична і романтична назва, якщо викинути з голови Великий жовтень (а у наших дітей цього і близько вже нема!).
Селище цукрозаводу нехай би й залишалося Цукровим - теж непогано, легко перейти, і має прив"язку до історії цього мікрорайону.
З мікрорайоном Жовтневим все значно складніше, бо нема до чого прив"язатися, а ще одного Жовтневого точно не треба. Залишити просто назву "Мікрорайон" - це тупо. Мій варіант: Вітряний ;) Або за аналогією київський "Позняків" - "Сквозняки" *вау, запалюеш* (знаю, що це суржик).
100% Бульбашка права. для мікраші треба придумати щось нейтрально - приємне на кшалт дійсно Вітряного, Весняного, Зеленого. от з Весняним - можно взнати коли почалося будівництво першої багатоповерхівки на районі - може дійсно весною?

Graf

Цитата: nik?-nik! від 30 Травня 2011, 16:50:53

100% Бульбашка права. для мікраші треба придумати щось нейтрально - приємне на кшалт дійсно Вітряного, Весняного, Зеленого.

Зачем?  :o

Нетрально и счас есть название Микраша....
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

nik?-nik!

Graf

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

Aktimel

Цитата: WERONIKA від 30 Травня 2011, 14:20:13
Цитата: Bulbaszkaero від 30 Травня 2011, 13:44:11

Я не про селище, де лікарні, а про мікрорайон, де цвинтарі.
А хтось писав що це не можливо зпутати )

Aktimel

Цитата: Bulbaszkaero від 30 Травня 2011, 13:57:43
а ще одного Жовтневого точно не треба. Залишити просто назву "Мікрорайон" - це тупо.
Підтримую

Dajotmetlers

Та проблем тут по-моєму і не було ! 8)

Жовтневий - всі звуть просто мікрорайон або район

Жовтневе - тобто село Жовтневе, район райлікарні та адамса !  *driving*
Спокойно, Козлодоев, сядем усе !!!

nik?-nik!

Цитата: ТОЛЯН від 05 Жовтня 2011, 14:51:32
Жовтневий - всі звуть просто мікрорайон або район
так є ж ще й офіційна документація.  *unsure*
там що? - "у нас на районе" малювати?  *вау, запалюеш*

Dajotmetlers

Ну в принципі це не Київ де по 5-6 однакових вулиць та проспектів в місті - я думаю Кам"янець цю тавтологію витримає ! 
Спокойно, Козлодоев, сядем усе !!!