Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
10 Декабря 2019, 08:31:12
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Рыбалка
| |-+  Снасти, приманки
| | |-+  Воблеры
Страниц: 1 [2]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Воблеры  (Прочитано 14894 раз)
WizarD
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #30 : 31 Марта 2010, 08:40:43 »

Якщо хто не в курсі, я спінінгіст-початківець. Поступово "обростаю" приманками. Для себе орієнтовно прикинув джентельменський набір приманок, які варто мати у своїй коробочці для нашої місцевості. Ріджі та Джакали за нереальні ціни не пропонувати  Смеющийся
Хотілося б почути думки інших стосовно правильності чи незавершеності вибору. Чому піднімаю тут тему, а не спеціалізованому форумі, тому що кам'янчани не "згуртовані" ні на жодному з них, на відміну від тих же самих Хмельничан на форумі Рибалка.ком
Отже...

Воблери:
1. Jaxon Karas 5 см
2. Головастик
3. Jaxon Hooper
4. Salmo Tiny
5. Salmo Butcher
6. Salmo Hornet
7. Duel&Yo-Zuri L-Minnow 44
8. Duel&Yo-Zuri 3D Pop
...

Оберталки (вказані або аналоги)
1. Mepps BlackFury 1,2,3
2. Mepps Aglia Long 0,1,2
3. Mepps Aglia 1,2,3
...

Кастмастери та коливалки:
1. Acme Kastmaster 5-7 гр
....

Розумію, що мав би ще описати силікон, та щось мені не дуже до вподоби джигова ловля. На ті ж Меппсовські оберталки мені з легкістю вдавалося обловлювати друзів з твістерами. В принципі це ще може бути пов'язано з тим, що я не спробував нормального джигового спіна з відмінною чуйкою в руку. То як, подискутуємо?  Подмигивающий
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #31 : 31 Марта 2010, 08:53:36 »

Багато я екпериментував та переконався, що по критеріях ціна/якість/уловистість рівних хоперу у ловлі голавля немає. Але десь ми вже обговорювали це.
« Последнее редактирование: 31 Марта 2010, 08:54:44 от фанат » Записан
Парильщик
Гость
« Ответ #32 : 31 Марта 2010, 09:00:10 »

Звичайно  дуже  багато  вобів  знаю  по назвах (майже  всі).  Але  бажано  би  фото.
В    мене  є  джексоновський  карась.  Але  результат  поки  що - нуль.  Може  тому,  що  джексон  змінив  завод  виробник  вобів, і  після  вони  стали  меньш  уловисті.  А  взагалі  -  то  джексоновські  воби  -  нічо.  
Чудовий  воб  -  жаба  від  страйк-  про.  Уловистий.  
Salmo Tiny -  не  подобаються  мені  такі  приманки. І  вага  мала,  і  бере  мелоч.  
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #33 : 31 Марта 2010, 12:14:09 »

Я б ще порадив jaxon litle

* 225_l.jpg (21.2 Кб, 400x218 - просмотрено 476 раз.)
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #34 : 31 Марта 2010, 12:23:13 »

Карась-польський.Він так там і робиться.Змінився- китайський завод.Доречі,карася вважають самим уловистим джексоновським воблером.
« Последнее редактирование: 31 Марта 2010, 12:25:27 от KOT » Записан
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #35 : 31 Марта 2010, 13:17:41 »

карася вважають самим уловистим джексоновським воблером.

Уточніть, будь ласка, на яку рибу та хто так вважає, бо у мене великі сумніви.
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #36 : 31 Марта 2010, 14:42:29 »

На щуку,але я теж сумніваюсь.Про уловістость - на різних риболовних форумах прочитав.
Клень
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #37 : 31 Марта 2010, 20:23:43 »

звичайно, з вашого списку воблерів видно, що вони розраховані на головля і щуку.
1.головастик, якщо вінницький- ціни йому немає на головля
2. Salmo Tiny тоже класний, а що каже пан Парильщикк, то він на них мабуть не ловив гарних голавлів.
3. Salmo Hornet має таке щастя, але щоб аж дуже він був класний, не сказав би(на смотричі)
4.Duel&Yo-Zuri L-Minnow 44 на Збручі можна на нього ловити, а на смотричі скільки не пробував і в яку пору завжди показував 0

так що у вас ще все  попереду!
WizarD
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #38 : 31 Марта 2010, 22:24:42 »

Про Карася багато "чув" на форумах та в журналах. Тому і включив його до свого списку. Стосовно Джексоновського малючка також гарного багато чув. Та його молодший брат Мікрушка два сезони у мене мовчить і вилітає на води так аби для годиться. Хоча скрізь пишуть, що по уловистості Little та Micro - два брата-акробата. Ще один Джексоновець у моїй коллекції також із розряду "для відточування техніки". XTR-C 4,5 см. - повний аналог L-Minnow. Щоправда написано, що він плаваючий, але тоне він як старе іржаве корито. Тобто повний аналог! Улыбка Також до цих пір виступає в мене в якості снаряду для тренування ривкової проводки. І все!
До речі, сьогодні заходив у Снайпер і від нових цін на Салмо чесно кажучи мені стало якось не по собі. Можливо це ефект початку сезону? Хоч вони виросли не набагато (абсолютно всі моделі по 50 грн.) але ж все одно неприємно при падінні долара побачити ріст гривенної ціни.
Парильщик
Гость
« Ответ #39 : 01 Апреля 2010, 23:15:13 »

Ще один Джексоновець у моїй коллекції також із розряду "для відточування техніки". XTR-C 4,5 см. - повний аналог L-Minnow. Щоправда написано, що він плаваючий, але тоне він як старе іржаве корито. Тобто повний аналог! Улыбка Також до цих пір виступає в мене в якості снаряду для тренування ривкової проводки. І все!
-----------------
Джексон  міноу  44  в  обов"язковому  порядку  потрібно  регулювати. 
Тільки  після  регулювання  він  стає  робочим.  І  не  те,  а  досить  уловистим. 
Більше  по  бродах  ,  бо  не  тоне. 
Регулювання  зводиться  до  підгинання  колечка  (здається  вниз-  забув)  на  місці  побачите  по  зміні  амплітуди  коливань. 
Клень
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #40 : 02 Апреля 2010, 21:40:35 »

Прочитавши  відповіді неппобачив  жодної поради WizarD з. серії бюджетних вобів окрім Сальмо іДжексона
Diam
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #41 : 13 Апреля 2010, 12:14:27 »

Воблери:
Не погані воблери Strike Pro  Warted Toad(жаба) та Wigglin' Oscar,
Jaxson Attak але в Камянці не можу знайти хоч раніше їх було багато
...

Оберталки
1. Mepps BlackFury 1,2,3
2. Mepps Aglia Long 0,1,2 (радив би брати з білтми пелюстками, але це особистий досвід)
3. Mepps Aglia 1,2,3 (таж історія що з лонгом)
4. Mepps Winer (2,3) (по щуці та окуню на неглибоких ділянках )
...

Кастмастери та коливалки:
1. Acme Kastmaster 5-7 гр
WizarD
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #42 : 13 Апреля 2010, 12:26:25 »

А в якому кольорі Warted Toad? У мене є 637 щоправда з цяточкою як на 096SA
Поки не розловив але враження справляє самі позитивні.
Mepps Winner не пробував ще. Її потрібно догружати якось? Чи вона просто як ультралайтова йде - полегшена?
Diam
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #43 : 13 Апреля 2010, 12:41:19 »

В мене 096SA. Я притримуюсь думки що колір то не основне (в воблері).
А вінер для неглибоких зарозших місць. догружати не потрібно 10-15м летить а більше і не потрібно.
Diam
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #44 : 13 Апреля 2010, 12:46:07 »

Дорещі щодо Duel&Yo-Zuri 3D Pop, якщо Ви початківець (спінінгіст) то на мою думку навчатись ловити на попер потрібно на дешевшій моделі ( наприклад А-еліт ).
Попер достатньо складна приманка (принаймі для мене((  )
« Последнее редактирование: 13 Апреля 2010, 12:47:28 от Diam » Записан
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #45 : 13 Апреля 2010, 17:42:08 »

И здасте всем)

а как по мне то если выбирать между Yo-Zuri И А-elita, то тут даже не должно возникать вопроса, конечно Yo-Zuri!
Есть у мя 2 поппера элиты- кака сстрашная, ток появляется на воде рябь то всё. конец концерта, а вот Yo-Zuri Tiny Tip пашет даже при сильной ряби, это я к тому что - как научится ловить на поппер если он тупо не работает? Лучше уж брать вещи проверенные)

Если тебе плюют в спину-значит,ты идеш впереди!
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #46 : 14 Апреля 2010, 08:26:25 »

Точно, і я усім новачкам раджу починати з самих уловистих, універсальних приманок.
Страниц: 1 [2]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти